Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2012., 13:48   #41
MILJENKO OBERAN?

kakva su iskustva za ovog bienergičara? moja loša..
ELICEA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:52   #42
LARISA JUSIĆ-TUZLA

http://bioenergeticar.blogger.ba/

ovo je njezina web stranica, prevarantica! uzme ti novce za terapiju na daljinu, ko fol ti ih "odradi" i nikada se više ne javi! zovem ju na tel, mailovi, poruke, kao da je u zemlju propala! kad napišem komentar- naravno obrisan je! SAMA SEBI ZAJEDNO SA DINOM NEKIM piše si lažne postove!

IMA LI ITKO ISUSTVA S TOM PREVARANTICOM? ljudi NE DAJTE NOVAC TOJ LAŽLJIVICI! KAKO ljudi zarađuju na bolesnim ljudima, nadam se da će i jima netko stati na kraj, kako ih tužit? Bog će im naplatiti svoje. kad-tad!
ELICEA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 18:54   #43
Quote:
ELICEA kaže: Pogledaj post
http://bioenergeticar.blogger.ba/

ovo je njezina web stranica, prevarantica! uzme ti novce za terapiju na daljinu, ko fol ti ih "odradi" i nikada se više ne javi! zovem ju na tel, mailovi, poruke, kao da je u zemlju propala! kad napišem komentar- naravno obrisan je! SAMA SEBI ZAJEDNO SA DINOM NEKIM piše si lažne postove!

IMA LI ITKO ISUSTVA S TOM PREVARANTICOM? ljudi NE DAJTE NOVAC TOJ LAŽLJIVICI! KAKO ljudi zarađuju na bolesnim ljudima, nadam se da će i jima netko stati na kraj, kako ih tužit? Bog će im naplatiti svoje. kad-tad!
Pa odradila je ona terapiju na daljinu, dokaži da nije, a druga stvar je kako si ti reagirala na to. Treba biti oprezan sa time, ljudi su u nevolji najslabiji pa je lako iz njih izmusti i posljednji novčić. .. Žalosno!
vannia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 13:51   #44
Quote:
vannia kaže: Pogledaj post
Pa odradila je ona terapiju na daljinu, dokaži da nije, a druga stvar je kako si ti reagirala na to. Treba biti oprezan sa time, ljudi su u nevolji najslabiji pa je lako iz njih izmusti i posljednji novčić. .. Žalosno!
uistinu žalosno. mogla je barem prevaru odraditi do kraja, pa me smuljati i na kraju tj barem javiti se i reći - a sad mala pauza, kako si, ima li reakcija i sl! barem se pozdraviti sa mnom, kozetina!
ELICEA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 14:01   #45
Quote:
ELICEA kaže: Pogledaj post
uistinu žalosno. mogla je barem prevaru odraditi do kraja, pa me smuljati i na kraju tj barem javiti se i reći - a sad mala pauza, kako si, ima li reakcija i sl! barem se pozdraviti sa mnom, kozetina!
Poznato je da se prevaranti i lopovi na oproštaju izljube sa svojim žrtvama i pitaju ih kako su. Sad si bar sigurna da je u stanju na daljinu izvoditi i operacije, one financijske. Ne treba ženi ni bankomat, samo čeka da joj ljudi u očaju pošalju novčiće. Čestitam
hrpaomota is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 19:20   #46
Quote:
hrpaomota kaže: Pogledaj post
Poznato je da se prevaranti i lopovi na oproštaju izljube sa svojim žrtvama i pitaju ih kako su. Sad si bar sigurna da je u stanju na daljinu izvoditi i operacije, one financijske. Ne treba ženi ni bankomat, samo čeka da joj ljudi u očaju pošalju novčiće. Čestitam
Slažem se loš je muljator, pravi prevaranti uvjek glume da im je stalo, kako kažeš pitaju kako ti je jeste li osjetili što, ili ono vjerojatno jeste?. A tebi neugodno reći da niste ništa osjetili ili da nije to to što smo očekivali. Ja vjerujem u bioenergiju, ali ne kao u nešto što će napraviti čudo, rješiti sve moje probleme i slično, cijenim otvoren pristup...a ovo na daljinu i još daš pare unaprijed- NIKAD
vannia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 14:33   #47
Ja doista ne razumijem zasto dajete novac unaprijed???
Razumijem da bolest pritisne ..da si pomislis pa zasto ne...jos to cu probati ali neke price..dobar..posten terapeut nikada nece traziti novac unaprijed taman i da ima neki cjenik za svoje vrijeme i trud.
vedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 22:06   #48
DRAGO TANDARIC-POMOC KOD BOLOVA U KICMI

Imam problem s kicmom. Neravna je, boli me vratna kraljeznica, trnu mi prsti, i sve ostale popratne pojave. Cula sam za Dragu Tandarica koji zivi negdje kod Samobora. Molim vas da mi kazete na koji nacin taj covjek pomaze kod ovakvih problema? Ima li netko tko je bio kod njega i kome je pomogao?
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 22:36   #49
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Imam problem s kicmom. Neravna je, boli me vratna kraljeznica, trnu mi prsti, i sve ostale popratne pojave. Cula sam za Dragu Tandarica koji zivi negdje kod Samobora. Molim vas da mi kazete na koji nacin taj covjek pomaze kod ovakvih problema? Ima li netko tko je bio kod njega i kome je pomogao?
Ovo je pitanje za alternstivno lijecenje,probaj tamo pitat.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 18:29   #50
Ne znam gdje ovo priupitati, pa ako sam fulala molim premjestite.
Najme, već drugi put imam iskustvo loše reakcije na terapiju povezanu sa strujom, točnije- refleksoterapiju. Ne samo da mi je izuzetno neugodan taj podražaj vanjskog vibriranja, nego nakon cca minute mi se iz trbušne šupljine podigne takva grozna mučnina, gotovo panična, da isti čas moram prekinuti s tretmanom. Imam osjećaj kao da te izvanjske vibracije na neki način remete moju vlastitu vibru, pa se tijelo trenutačno i vrlo intenzivno brani izazivajući mi osjećaj mučnine. Prvi put sam takvo loše iskustvo imala na strujnom masažeru preko cijele fotelje, isto osjećaj neugode i naglo dizanje mučnine, dok su svi ostali uživali ko prasci.
Inače sasvim normalno podnašam manji električni masažer koji je striktno usmjeren samo na pojedini dio tijela, kao i el. strojček za pedikuru i sl.
Znade li netko o čemu bi se to kod mene moglo raditi?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 10:36   #51
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Prvi put sam takvo loše iskustvo imala na strujnom masažeru preko cijele fotelje, isto osjećaj neugode i naglo dizanje mučnine, dok su svi ostali uživali ko prasci.
Inače sasvim normalno podnašam manji električni masažer koji je striktno usmjeren samo na pojedini dio tijela, kao i el. strojček za pedikuru i sl.
Znade li netko o čemu bi se to kod mene moglo raditi?
Mozda je sjecanje na neko jos 'prvije' iskustvo.
Kako , inace , reagiras na dodire i mazenja?
__________________
Da ist mehr Hunger nach Liebe und Wertschätzung auf der Welt, als nach Brot. - Mutter Teresa
emofree KJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:06   #52
Pa nisam baš luda za škakljanjem, ali u svemu ostalom mogu guštati.
Zašto pitaš, misliš da postoji neka povezanost?

Prvije bi moglo biti još samo kad sam se užasno osjećala leteći u aviončiću, ono, imala sam osjećaj da mi se tijelo počinje raspadati...i da, bilo mi je strašno mučno.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:51   #53
Bravo za gustanje . Pitala sam tek, onako da se
iskljuci ta povezanost .
Ako imas dojam da je to triger na potisnute
neugodnosti sa avioncicem i ako ti sve skupa smeta ,
mozes to sad-pasad izEFTati , sama ili me kontaktiraj pa cemo uz kavicu
__________________
Da ist mehr Hunger nach Liebe und Wertschätzung auf der Welt, als nach Brot. - Mutter Teresa
emofree KJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 01:49   #54
Evo ja sam prije dvije godine bila kod Biserke Blaskovic, poznate bioenergeticarke koja se dosta reklamira.
Zena je jako draga i simpaticna ali meni nije pomogla ama bas nista!
Jedan tretman kosta 300 kn (tako je barem bilo prije 2 godine), s tim da se treba odraditi najmanje pet a najvise 10 tretmana u jednom razdoblju, nakon kojih obavezno slijedi poboljsanje, koje se odrzava, kako ona kaze, odradjivanjem nekoliko tretmana svakih 6-8 mjeseci.
Ja sam ih odradila 10. Mislim da sam se u pocetku i osjecala mrvicu bolje, ili je to bio onaj poznati placebo.... Ali je ubrzo uslijedilo pogorsanje, cak i vece nego prije.
Veliko razocaranje.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 11:54   #55
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Pa nisam baš luda za škakljanjem, ali u svemu ostalom mogu guštati.
Zašto pitaš, misliš da postoji neka povezanost?

Prvije bi moglo biti još samo kad sam se užasno osjećala leteći u aviončiću, ono, imala sam osjećaj da mi se tijelo počinje raspadati...i da, bilo mi je strašno mučno.
moguće da kod tebe postoji jača emotivna blokada
koja se aktivira kod svakog dodavanja energije.
Ako poželiš pomoć u osvještavanju iste javi mi se, možda se može doći do uzroka
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 17:39   #56
Blaskovis - bioterapija

Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam prije dvije godine bila kod Biserke Blaskovic, poznate bioenergeticarke koja se dosta reklamira.
Zena je jako draga i simpaticna ali meni nije pomogla ama bas nista!
Jedan tretman kosta 300 kn (tako je barem bilo prije 2 godine), s tim da se treba odraditi najmanje pet a najvise 10 tretmana u jednom razdoblju, nakon kojih obavezno slijedi poboljsanje, koje se odrzava, kako ona kaze, odradjivanjem nekoliko tretmana svakih 6-8 mjeseci.
Ja sam ih odradila 10. Mislim da sam se u pocetku i osjecala mrvicu bolje, ili je to bio onaj poznati placebo.... Ali je ubrzo uslijedilo pogorsanje, cak i vece nego prije.
Veliko razocaranje.
dakle ,,bio sam vise putAa na tretmanima kod gore navedene bioenergeticarke i uvijek sam imao jace reakcije opravi vid,,raspolozenje,,opcu snagu ,,kreativnost podize ,, flegma sam ,, uklanja nesanicu i slicno !!! mane : to sve ima svoj rok trajanja ,,kod mene drzi oko 3 mj,,onda dolazi nagli pad na dolje i trebalo bi ponovit tretmane sto Biserka i predlaze ?! i jesam al mi postalo tlaka bit ovisan o tome a i nije jeftino,, dakle kaj ja znam ?? mozete probat ak imate lovicu ,,ne boli )
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 21:10   #57
Quote:
magma21 kaže: Pogledaj post
POŠTOVANJE !
Imam dobroćudno uvećanje prostate, koristim dvije tablete dnevno ali rezultat je manje više uvije isti, moje pitanje je sljedeće.

Postoji li TERAPEUT, koji bi uspješno smanjio veličinu prostate na neku normalu.
prihvatio bih bilo koju metodu terapije, za koju ima smisla očekivati neki pozitivan rezultat u određenom vremenu.
Cijena nije upitna, pod uslovom pozitivnog rezultata, koji se naravno može medicinski provjeriti, dosad poznatim metodama.

Molim terapeuta da me kontaktira radi daljnjih mogućih dogovora. HVALA -magma21-
Možda to može da se riješi i bez terapeuta. Obično je razlog - kalcifikacija prostate, a to vrlo uspiješno riješava Mgnezij klorid. Razmisli.
__________________
Ima lijeka i u Hrvatskoj

Zadnje uređivanje Bat Kol : 18.06.2013. at 16:08.
dietfood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 21:22   #58
Quote:
quartz3 kaže: Pogledaj post
Dragi moji forumasi,
Ne trosite velike pare na razne seminare. Nadite dobru knjigu, koja vas moze isto to nauciti. Npr.: knjiga "Dreamhealer2 - Guide to self-empowerment". Prevedena je na puno svjetskih jezika, nadam se i na hrvatski.
Znam jako dobro o cemu govorim, jer imam sina koji ima tu sposobnost da tocno dijagnosticira bolest (i vrstu bolesti) cak i za ljude na drugoj strani planete (ali mora imati barem fotografiju osobe). Za sada pomaze samo rodbini i prijateljima.
Dok je jos bio u osnovnoj skoli, ja sam ga odvela na Dreamhealerov seminar, ne bi li saznao vise.
Po onome sto mi je on objasnio, sasvim je dovoljna knjiga slicna toj i svatko od nas moze sam sebi (i drugima) pomoci. To NIJE njegova energija, on je samo kanalizira. Ne vjerujte nikome tko tvrdi da ON posjeduje energiju! Oprez kod raka: NEMOJTE MU DAVATI ENERGIJU! To mu samo pomaze u rastu. Mozete npr. zamisljati da izgara ili ga nesto isisava iz tijela. To, sto vecina nema tu sposobnost da zaista VIDI sto se desava u tijelu, nema nikakve veze.
Sretno!
Odvraćate ljude od seminara a dajete seminarske savjete??????????
Puno toga može da se nauči iz knjiga, ali, knjigu ne možete ništa upitati za razliku od instruktora. Nije mi jasna poruka ovog posta, ali, svatko ima pravo izbora. Kad bi se sve moglo naučiti iz knjiga onda škole ne bi ni postojale. U stvari, rizikovaću i banovanje ali ovaj post je obična glupost.
__________________
Ima lijeka i u Hrvatskoj
dietfood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 14:41   #59
Quote:
dietfood kaže: Pogledaj post
Odvraćate ljude od seminara a dajete seminarske savjete??????????
Puno toga može da se nauči iz knjiga, ali, knjigu ne možete ništa upitati za razliku od instruktora. Nije mi jasna poruka ovog posta, ali, svatko ima pravo izbora. Kad bi se sve moglo naučiti iz knjiga onda škole ne bi ni postojale. U stvari, rizikovaću i banovanje ali ovaj post je obična glupost.
post nije glup, možda je samo malo isključiv.
I fakultet se može završiti isključivo učenjem iz knjiga, takav način je suhoparan, dosadan i duže traje dok je usmeno prenošenje znanja uvijek brže no i skuplje a svatko sam odlučuje na koji način mu odgovara usvajati znanje.
Ono što je bitno je prakticiranje usvojenog znanja jer bez toga je besmisleno ići na seminare
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 18:09   #60
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam prije dvije godine bila kod Biserke Blaskovic, poznate bioenergeticarke koja se dosta reklamira.
Zena je jako draga i simpaticna ali meni nije pomogla ama bas nista!
Jedan tretman kosta 300 kn (tako je barem bilo prije 2 godine), s tim da se treba odraditi najmanje pet a najvise 10 tretmana u jednom razdoblju, nakon kojih obavezno slijedi poboljsanje, koje se odrzava, kako ona kaze, odradjivanjem nekoliko tretmana svakih 6-8 mjeseci.
Ja sam ih odradila 10. Mislim da sam se u pocetku i osjecala mrvicu bolje, ili je to bio onaj poznati placebo.... Ali je ubrzo uslijedilo pogorsanje, cak i vece nego prije.
Veliko razocaranje.
Zagreb ima Slavka Matanovića u Španskom...Domančić metoda 4 dana terapije platiš koliko možeš/želiš ...odličan je.
Uz to da napomenem,da vas se može napuniti energijom ali ako vi sami svoj život ne dotjerate onda se te zalihe potroše i da,slijedi pad.
BlueStorm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.