Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 09:28   #1
Sudjelovanje na sajmu - kako se pripremiti

Nadam se da pitanje nije , ali s obzirom da mi je ovo prvi (danam se i jedini) obrt, i kako se bavim proizvodnjom, namjera mi je ubrzo sudjelovati na jednom županijskom sajmu.
Muči me malo to da li sam na sve mislila što bi bilo dobro pripremiti i ponijeti na taj sajam (naravno osim vlastitih proizvoda, letaka...).
Da li je pametno napraviti plakat malo većeg formata sa svim podacima, da li moram ponijeti tablu s podacima obrta, kako organizirati štand....i milijun drugih pitanja....
Dajte malo vlastitih iskustava. Kako ste to vi?
AnaZla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 17:08   #2
Hm, tri su mogućnosti što nema nikakvih odgovora:
- na krivom sam mjestu postala,
- pitanje je stvarno šašavo,
- nitko nema iskustva s izlaganjem na sajmovima?!

Ajde, pls...
AnaZla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 18:05   #3
Čitaj ovdje http://www.hok.hr/sajmovi/vodic_za_u...astup_na_sajmu
RodneyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 10:15   #4
RodneyM, hvala, jesam čitala sam ga, ali voljela bih znati baš osobna iskustva sudionika...
AnaZla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 12:16   #5
Quote:
AnaZla kaže: Pogledaj post
RodneyM, hvala, jesam čitala sam ga, ali voljela bih znati baš osobna iskustva sudionika...
Pa odeš na sajam i pitaš
RodneyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 17:16   #6
Pozdrav,

evo jednog zanimljivog članka u lideru o tome: http://liderpress.hr/arhiva/128771/ nema puno teksta, ali ima ime osobe koja se time bavi.

lp
BonLine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 21:03   #7
Quote:
AnaZla kaže: Pogledaj post
Nadam se da pitanje nije , ali s obzirom da mi je ovo prvi (danam se i jedini) obrt, i kako se bavim proizvodnjom, namjera mi je ubrzo sudjelovati na jednom županijskom sajmu.
Muči me malo to da li sam na sve mislila što bi bilo dobro pripremiti i ponijeti na taj sajam (naravno osim vlastitih proizvoda, letaka...).
Da li je pametno napraviti plakat malo većeg formata sa svim podacima, da li moram ponijeti tablu s podacima obrta, kako organizirati štand....i milijun drugih pitanja....
Dajte malo vlastitih iskustava. Kako ste to vi?
ja već 5-6 godina sam na sajmovima i uvijek imam u planu nešto novo napraviti ali uvijek ispadne isto. Sad se isto spremam za sajam koji je za 10 dana i još ništa nisam isplanirao. najviše me muči fiskalizacija koja do sutra nije postojala na sajmovima. Tako da ću ove godine samo izlagati, a ne i prodavati, barem ne službeno
nabavi letke, vizitke, možda neki kričavi baner, grickalice, piće za klijente i gomilu strpljenja
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.