Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2015., 12:12   #21
http://www.hsonline.com.hr/
Drage moje i dragi moji nesto ipak novijeg sto se tice bolesti. Osobno mi je poznata osoba tj gospodin koji je pokrenuo ovu stranicu a i osobno sam dostupan na fb kao Miroslav Kaić. Molim Vas javite se! Smatraju da vise nismo rijetka bolest i nasa borba da se vise paznje pridoda ovoj bolesti postaje sve teza da bi smo ostvarili neke od prava koje kao ljudi tj vecina od nas nismo radno sposobni i ostvarimo. Nadam se da cete smoci snage i javiti se ili putem stranice ili putem mog fb profila
mkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2020., 20:26   #22
ima

Quote:
lilalo 2 kaže: Pogledaj post
Dali itko ima iskustva u ljecenju ove bolesti alternativnim metodama ?
javite se. Biti čete ugodno iznenađeni.
rezofen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2020., 21:36   #23
Quote:
h.suppurativa kaže: Pogledaj post
Što znaš o tom koloidnom srebru? Znaš da je netko riješio problem s Hidradenitis Suppurativom koristeći to?
Hvala na odgovoru!
Ono sto ja mogu reci iz svog vlastitog iskustva, a imala sam upaljene acne vulgaris po licu od 17 do 35 godine zivota, posjetila niz dermatologa od kojih niti jedan, osim zadnje dermatologice, nisu uopce radili pretrage da bi mozda ustanovili uzrok (nikad nisam imala policisticne jajnike, a davali su mi kontracepcijske kao lijek + nikad nisam imala problema sa stitnjacom), jedino sto mi je potpuno pomoglo i omogucilo mi da imam ten o kojem sam sanjala godinama, je - MMS. Nikad mi se nisu vratile i imam savrseno cisto lice. Danas imam 39. godina. Od MMS-a nisam primjetila nikakve nuspojave niti posljedice. Ne kazem da ce ova opcija pomoci svima, ali pomogla je meni.
Annalenna2018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2020., 22:25   #24
Quote:
Annalenna2018 kaže: Pogledaj post
Ono sto ja mogu reci iz svog vlastitog iskustva, a imala sam upaljene acne vulgaris po licu od 17 do 35 godine zivota, posjetila niz dermatologa od kojih niti jedan, osim zadnje dermatologice, nisu uopce radili pretrage da bi mozda ustanovili uzrok (nikad nisam imala policisticne jajnike, a davali su mi kontracepcijske kao lijek + nikad nisam imala problema sa stitnjacom), jedino sto mi je potpuno pomoglo i omogucilo mi da imam ten o kojem sam sanjala godinama, je - MMS. Nikad mi se nisu vratile i imam savrseno cisto lice. Danas imam 39. godina. Od MMS-a nisam primjetila nikakve nuspojave niti posljedice. Ne kazem da ce ova opcija pomoci svima, ali pomogla je meni.
Bravo biserka.
Varikinom protiv hormonalne promjene.
Trebala si jedićem riješiti stvar.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2020., 00:56   #25
Quote:
Annalenna2018 kaže: Pogledaj post
Ono sto ja mogu reci iz svog vlastitog iskustva, a imala sam upaljene acne vulgaris po licu od 17 do 35 godine zivota, posjetila niz dermatologa od kojih niti jedan, osim zadnje dermatologice, nisu uopce radili pretrage da bi mozda ustanovili uzrok (nikad nisam imala policisticne jajnike, a davali su mi kontracepcijske kao lijek + nikad nisam imala problema sa stitnjacom), jedino sto mi je potpuno pomoglo i omogucilo mi da imam ten o kojem sam sanjala godinama, je - MMS. Nikad mi se nisu vratile i imam savrseno cisto lice. Danas imam 39. godina. Od MMS-a nisam primjetila nikakve nuspojave niti posljedice. Ne kazem da ce ova opcija pomoci svima, ali pomogla je meni.
Zanimljivo, ali tko ti je preporučio mms? Kažeš da je jedino zadnja dermatologica napravila pretrage, pa na osnovu čega su onda ove prije uopće postavljale dijagnozu i kakve su ti lijekove davale?
Tsina-Iti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2020., 11:30   #26
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Bravo biserka.
Varikinom protiv hormonalne promjene.
Trebala si jedićem riješiti stvar.
Ja idem danas uzeti varikinu da ubijem plijesan, neki se njom liječe.


Usput, na podforumu Alternativa je zabranjeno reklamirati pripravke koji dokazano mogu narušiti nečije zdravlje. U tu skupinu spada pripravak MMS. Ako se netko želi informirati, ima dobrih postova na ovoj temi: https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post79572585
Ako se ovo ponovi, samo prijavite link pa će netko od nas riješiti.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2020., 00:27   #27
Pozdrav svima!
Nadam se da će nekome pomoći moje iskustvo.
Nažalost i ja sam oboljela od HS sa 40+1mj, što tvrde da je rijetkost, no još je čudnije da je istovremeno obolio i moj sin od tek navršenih 8 god što je još rijeđe!!!
Za sad bolujemo od blažeg oblika, no uvelike nam pomaže Octenisept i špricanje (to mi je naknano potvrdila i dermatologica) zahvaćenih regija, ali samo u poćetnom stadiju!!!
Ukoliko je tvorba već u razvijenijem obliku, slabo pomaže.
No skužila sam da se klincima tvorbe puno brže razvijaju i u svega 3-4 dana dođe do dreniranja gustog gnjoja pomješanog s krvi, a nakon toga slijedi dobrano krvarenje od nekih 1-2min baš iz dubine kože ili potkožnog tkiva. Meni se tvorbe formiraju po 10+ dana i teže sazrijevaju, te tek tamo 11 dan uz primjenu ili bez primjene antibiotika puknu i drenira se sadržaj van uz naknadno krvarenje.
Ukoliko ostane apces i neizdrenira se van zajedno s krvlju, pomaže Crna mast koja u ljekarni dođe oko 20kn. Nekima Crna mast pomaže i u razvojnim fazama, no još nisam ju u takvim fazama iskušala. Naime skužila sam da što manje mazanja kože i prozračnost iste (gola koža bez odjeće mi najviše paše). A od mazanja i prekrvanja flasterima samo polude još više. E da, naše drenaže su bez neprijatnog mirisa što mi je pak malo čudno 🤔
Držite se svi i sretno!!!
Živili!!!
bothari is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2021., 22:45   #28
Da li je neko probao sa promjenom ishrane i dnevnih navika izlijeciti ili bar ublaziti problem? Ali mislim da je neko bas u nekom duzem periodu bio istrajan i disciplinovan u tom smislu?

Ja nemam tako strasnu klinicku sliku niti je problem, hvala Bogu na tome, previse i stalno izrazen (mislim u poredjenju sa slucajevima kakve nalazim i citam po internetu). MOzda u prosjeku na svakih 2-3 meseca da se jave upale i traju po par dana prije incizije, koju ja sam iniciram jer bi u suprotnom bolovi trajali vjerovatno mnogo duze.

Osim HS-a, hronicno imam probleme sa bubuljicama u predjelu ledja, pa nekako sto vise citam i istrazujem o tim temama imam osjecaj da je mozda i povezano i da bi neki dugorocniji plan zdrave ishrane i naravno pridrzavanje istog moglo popraviti situaciju. Generalno, u izlijecenje tradcionalnom medicinom koja se orijentise na posljedice a ne uzroke bolesti, u ovom slucaju ne vjerujem.

Zbog toga i pitam da li je neko pokusao sa nekom dijetom, izbacivanjem i dugorocnim nekonzumiranjem nekih stetnih (nezdravih) namirnica i kakvi su rezultati toga?
mjerodavni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.