Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 19:05   #3721
Cek, cek, kaj veli susjeda apotekarka??
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:13   #3722
Nikita, meni upravo ubrzani rast treba, jadna sam totalno. Pijem tablete od Merza, super su, nokti su mi poceli suludo rasti, nadam se rezultatu i na kosi.

Maria - https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post65080525
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:27   #3723
Od ovog će ti rasti kao luda.Stvarno je dobra stvar. Kad budem išla u BiH možda si opet uzmem ali onda se moram šišati svaka 2 mjeseca a meni ti se to ne da
Šišam sama sebi šiške svakih 20 dana a frizerki idem jednom u 6-7 mjeseci. Kad sam koristila taj šampon bila mi je narasla do guzice ali tad sam imala ravno rezanu tako da mi nije bio baš toliki problem.Sad mi je do ramena, naprijed duža i stepenasta pa mislim da bi brzo gubila oblik te frizure koju hoću a ovdje je šišanje sigurmo 30-40€.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:49   #3724
Meni je jos uvijek kratka, mrvicu duzi pixie... I pomirih se sa sudbinom od 40€ za frizera... Silom prilika sam morala hitno na sisanje i otisla zenskoj kaj sisa za 15, jos sam joj sliku pokazala, od Emme Roberts u kratkoj fazi, skroz zalizano... Izasla sam s JI Jane jezem. Kasnije sam igrom slucaja naletila na fantasticnog lika, ali lik kosta... I kaj cu. A ne idem doma dovoljno redovito da bi mogla cekat svog hr frizera...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 21:06   #3725
Ja se sa tim ne mogu pomiriti Posebno kad pomislim sta sam sve za to mogla kupiti Valjda cu ici na Balkan jednom u 6 mjeseci pa ću se onda šišati.Sreća pa sam naučila sama odsjeći šiške jer njih moram svakih 20 dana
Mislim da ću i ja probati ovaj gore Vanila Bean jer u ovoj Njemačkoj stalno kiša pada a moja kosa se sva ufrćka od vlage i budem kao žbun.Samo dok prvo isprobam sve što sam navukla
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:38   #3726
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Što se tiče maščenja, meni jedinu razliku napravi šampon u koji sama dodam još eteričnog ulja čajevca. Sad već skoro 6 mjeseci koristim to i kosa mi nikad nije bila bujnija i sjajnija. Izdrži pranje navečer, raspuštena cijeli dan nakon toga i onda uz malo baby pudera svezana i dan poslije. Za silu, može i treći dan uz još malo pudera, ali to ne radim. Perem svaku drugu večer.
Koliko eteričnog ulja staviš? Moram to isprobati.
Isuši li ti ostatak kose? Ja imam brutalno masno tjeme i suhe vrhove pa jel...
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:52   #3727
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Nikita, meni upravo ubrzani rast treba, jadna sam totalno. Pijem tablete od Merza, super su, nokti su mi poceli suludo rasti, nadam se rezultatu i na kosi.

Maria - https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post65080525
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 09:30   #3728
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Te love nikad ništ nije vrijedno, u to ne sumnjaj... Al ja bum baš isprobala, djeluje mi na istu foru ko i Shea Moisture i slične marke, samo nam je ova dostupna u drogeriji.

Ne kužim se u alkohole, nikad ih nisam istraživala.



Mimimozica, pa pošaljemo koju bočicu ili probu u manjoj bočici.
Hvala
Možda ako budeš dolazila te zagnjavim za bocu, ovako nam se ne isplati zbog poštarine. Ili ću si ovo ostaviti na listi za nekada kada i ja skoknem do DE

Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Koliko eteričnog ulja staviš? Moram to isprobati.
Isuši li ti ostatak kose? Ja imam brutalno masno tjeme i suhe vrhove pa jel...
Stavim cca 1/3 bočice u bočicu šampona od 200ml. Mislim da se ta ulja u 10ml bočicama prodaju, čisto da dobiješ filing kolika količina je 1/3
Probala sam uzeti N elements u DM-u (ono nije čisti čajevac, ima unutra i soje), i čisti čajevac u Kemigu. Zapravo mi nema neke prevelike razlike u djelovanju na mašćenje.
Vrhovi su mi normalni, kosa duga i nikad tretirana. Meni nije ništa isušilo, makar može (nekim mojim prijateljicama koje nemaju tako masnu kosu je efekt na tjemenu super, ali malo isuši vrhove). Nekima nije ništa isušio i isto im je super kao i meni. Ponekad samo stavljam masku za kosu ili regenerator, ali ne uvijek. Malo sam prelijena za to
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:48   #3729
cure, na ovakav šampon još nikad nisam naišla. biobaza detox šampon. evo upravo sam s njim oprala kosu, ima neke pilingomrvice u sebi, dobro sam isprala kosu ali sad imam neki osjećaj da svrbucka i grije.


koristio tko??
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:56   #3730
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Stavim cca 1/3 bočice u bočicu šampona od 200ml. Mislim da se ta ulja u 10ml bočicama prodaju, čisto da dobiješ filing kolika količina je 1/3
Probala sam uzeti N elements u DM-u (ono nije čisti čajevac, ima unutra i soje), i čisti čajevac u Kemigu. Zapravo mi nema neke prevelike razlike u djelovanju na mašćenje.
Vrhovi su mi normalni, kosa duga i nikad tretirana. Meni nije ništa isušilo, makar može (nekim mojim prijateljicama koje nemaju tako masnu kosu je efekt na tjemenu super, ali malo isuši vrhove). Nekima nije ništa isušio i isto im je super kao i meni. Ponekad samo stavljam masku za kosu ili regenerator, ali ne uvijek. Malo sam prelijena za to
Hvala na info
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:27   #3731
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
cure, na ovakav šampon još nikad nisam naišla. biobaza detox šampon. evo upravo sam s njim oprala kosu, ima neke pilingomrvice u sebi, dobro sam isprala kosu ali sad imam neki osjećaj da svrbucka i grije.


koristio tko??
imam ga ja. pa piše u nazivu da je to piling šampon
slažem se da se teško ispire bez obzira koliko dugo ispirala kosu i pod kakvim mlazom. dio zrnaca se jednostavno sakrije jer su dosta sitna. meni je i efekt loš. kosa je slamasta, ali masnjikava, čudna na dodir i vizualno. drugi dan izgleda dosta prljavo, dakle ne prere dobro. još jedna šamponska glupost koju sam kupila
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:46   #3732
A vaša iskustva sa Afrodita kopriva+biotin šamponom? Ja sam uvijek zazirala od tih litarskih šampona, ali odkad sam ovog počela koristiti moram priznati da mi super paše...kosa mi je koji dan duže čista, baš je temeljito opere i bude onako sjajna i lepršava poslije pranja. Bilo me strah isušivanja ali za sad ne vidim problem s tim. Doduše, smanjila sam pranje kose koliko sam mogla i jako vodim računa o ostaloj njezi-maske, ulja, zaštite...pa moguće da je i to spašava. Zasad mi je ovo jedan od boljih šampona koje sam koristila
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 15:07   #3733
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
A vaša iskustva sa Afrodita kopriva+biotin šamponom? Ja sam uvijek zazirala od tih litarskih šampona, ali odkad sam ovog počela koristiti moram priznati da mi super paše...kosa mi je koji dan duže čista, baš je temeljito opere i bude onako sjajna i lepršava poslije pranja. Bilo me strah isušivanja ali za sad ne vidim problem s tim. Doduše, smanjila sam pranje kose koliko sam mogla i jako vodim računa o ostaloj njezi-maske, ulja, zaštite...pa moguće da je i to spašava. Zasad mi je ovo jedan od boljih šampona koje sam koristila
Ne znam, nisam imala taj šampon, ali kopriva koliko znam i pročišćava vlasište i kosu, znači može se reći da ima neki piling-efekt, pa možda otud taj osjećaj baš čiste, temeljito oprane kose. A to je nešto što kosi treba priuštiti s vremena na vrijeme, da se skinu i pročiste sve eventualne naslage raznih tretmana za njegu, sredstava za oblikovanje i sl. koji se znaju nataložiti na kosi, pa kosa unatoč stalnoj njezi postane beživotna.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 20:32   #3734
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
imam ga ja. pa piše u nazivu da je to piling šampon
slažem se da se teško ispire bez obzira koliko dugo ispirala kosu i pod kakvim mlazom. dio zrnaca se jednostavno sakrije jer su dosta sitna. meni je i efekt loš. kosa je slamasta, ali masnjikava, čudna na dodir i vizualno. drugi dan izgleda dosta prljavo, dakle ne prere dobro. još jedna šamponska glupost koju sam kupila
ipak si pala na marketing
ja sam skroz počela zaobilaziti biobazu. taman da stave suze jednoroga u bocu, ne bih kupila...

moj trenutni šampon je onaj novi crveni balein s makom i nije loš.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:11   #3735
Gledala sam nove Baleine sampone i alkohol me odbio od kupovine, a steta jer me privukao onaj plavi s kokosovom vodicom. Koristila sam one u redovnom asortimanu, ali su mi isusivali i petljali kosu.
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:26   #3736
Je li netko isprobao novu Garnier Fructis liniju, konkretno šampone za masnu kosu (krastavac) i za masnu kosu sa suhim vrhovima (kokosova vodica)? Ova posljednji me jako privlači i nadam se da radi to što piše.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 09:34   #3737
Fructis kokosova vodica - ništa posebno, čak ni osjećaj glatke kose nakon pranja i za one koji i inače imaju problema, ne baš ugodan osećaj na vlasištu.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:16   #3738
Je li itko od vas koristio šampone od Aromatice? Kakvi su vam
fgm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 22:40   #3739
Prijavljujem da Olival Ružmarin i Limun za masnu kosu stvarno funkcionira meni, koja sam prala kosu svaki drugi dan, s ti, da je drugi dan uvijek bila u repu.

Sad i četvrti dan uz malo Batista nosim raspušteni friz. Zamasti mi se samo prvi pramen-dva uz lice, ostatak kose mrak

via Tapatalk
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:11   #3740
Uzela sam Balein Kokoswasser. Za te pare cak i nije los, ali u sastavu vidim avobenzon. Wtf?
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.