Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 20:01   #61
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Sise, guzice, pimpeci... sve su to tek ogavne izrasline na deformiranim i degeneričnim tjelesima pa je neophodno zaštititi ćudoređe svekolike populacije, posebno njen najmlađi segment, od ukazanja istih.

Kako je, svojedobno, rekao jedan moj profesor.... da Crkva gole ruke proglasi nećudorednima, svi bi nosili rukavice.
Mmmmm ne.

Namjerno serete, izvrćete lažete, obmanjujete i omalovažavate.
Za svaku radnju, postoji gle čuda, primjereno mjesto.
Golim kurcima, sisama i guzicama svih oblika, boja, dobi itd je mjesto u kupaoni ili sobi, ili u 4 zida. Eventualno, u postojanju visoke ograde na vlastitoj parceli.
Sve ostalo, je blud i sablazan.
Pa bilo vama krivo ili pravo.
Nego, zaista je za žaliti onu djecu koja odrastu gledajući očev klateći pimpek i majčine sise jer se eto čovjek s time rađa.
Pitam se kakve sve to posljedice može ostaviti na dječju psihu
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:41   #62
Šta ce djetetu bit da gleda majčine sise? Sta je tu sablažnjivo, a u očevim golim sisama nije? I muškarci i zene imaju bradavice na dojkama, ali zene svoje moraju pokrivati, a muškarci ne. Da se muškarac polivao na dvorištu umjesto ove zene, ove price ne bi bilo.
E da, ženske sise nisu spolovilo.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:42   #63
Quote:
Eshyy kaže: Pogledaj post
Šta ce djetetu bit da gleda majčine sise? Sta je tu sablažnjivo, a u očevim golim sisama nije? I muškarci i zene imaju bradavice na dojkama, ali zene svoje moraju pokrivati, a muškarci ne. Da se muškarac polivao na dvorištu umjesto ove zene, ove price ne bi bilo.
E da, ženske sise nisu spolovilo.
Svatko svoje dijete ima pravo odgajati kako želi. Jel tako? Isto tako ja imam pravo, da MOJE dijete, u javnom prostoru, NE BUDE izloženo, TVOJOJ metodi odgoja.

A recimo, djeca i golotinja obično završe ovako:

https://www.google.hr/search?hl=hr&b...AwQmng#imgrc=_

http://www.slobodnadalmacija.hr/scen...etala-bez-gaca

Onako, na ponos svojih roditelja.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:54   #64
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Mmmmm ne.

Namjerno serete, izvrćete lažete, obmanjujete i omalovažavate.
Za svaku radnju, postoji gle čuda, primjereno mjesto.
Golim kurcima, sisama i guzicama svih oblika, boja, dobi itd je mjesto u kupaoni ili sobi, ili u 4 zida. Eventualno, u postojanju visoke ograde na vlastitoj parceli.
Sve ostalo, je blud i sablazan.
Pa bilo vama krivo ili pravo.
Nego, zaista je za žaliti onu djecu koja odrastu gledajući očev klateći pimpek i majčine sise jer se eto čovjek s time rađa.
Pitam se kakve sve to posljedice može ostaviti na dječju psihu
A jel tebi mama prije nego bi te podojila stavljala povez na oči?

Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Svatko svoje dijete ima pravo odgajati kako želi. Jel tako? Isto tako ja imam pravo, da MOJE dijete, u javnom prostoru, NE BUDE izloženo, TVOJOJ metodi odgoja.

A recimo, djeca i golotinja obično završe ovako:

https://www.google.hr/search?hl=hr&b...AwQmng#imgrc=_

http://www.slobodnadalmacija.hr/scen...etala-bez-gaca

Onako, na ponos svojih roditelja.
Mislim da bi ipak trebao najprije pronaći ženu voljnu za seks sa tobom, a tek onda razmišljati o djeci.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:03   #65
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Svatko svoje dijete ima pravo odgajati kako želi. Jel tako?.
baš i ne. Ima pravo odgajati tako dugo dok se pošutuju zakoni države

sumnjam da će ti država dozvoliti da odgajaš malog nacistu
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:11   #66
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
A jel tebi mama prije nego bi te podojila stavljala povez na oči?

a možda je samo dudlao nešto drugo

Novi, tvoja metoda života (a onda i odgoja) se temelji na onome što ti je usadila crkva, a kršćanstvo je u bogu objavilo neprijateljstvo prema životu, prirodi i volji za životom, kako je to fino poentirao striček Friedrich.
Nisu ljudi koji žive u skladu s prirodom i koji se uče ne stidjeti svojih tijela ti koje treba žaliti i koji će sutra biti potencijalno opasni za okolinu i sebe.
Oni koji ih prozivaju su puni predrasuda, frustracija, hipokrizije i zločestoće, majstore
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 00:54   #67
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
a možda je samo dudlao nešto drugo

Novi, tvoja metoda života (a onda i odgoja) se temelji na onome što ti je usadila crkva, a kršćanstvo je u bogu objavilo neprijateljstvo prema životu, prirodi i volji za životom, kako je to fino poentirao striček Friedrich.
Nisu ljudi koji žive u skladu s prirodom i koji se uče ne stidjeti svojih tijela ti koje treba žaliti i koji će sutra biti potencijalno opasni za okolinu i sebe.
Oni koji ih prozivaju su puni predrasuda, frustracija, hipokrizije i zločestoće, majstore
Super. Znači ako učim djecu da za golotinju postoji mjesto i vrijeme ja zapravo odgajam buduće manijke. Ok.

U društvu postoje neke norme i kodeksi ponašanja i ono odbacuje neprilagođene pojedince. Jebi ga. Oduvijek bilo i zauvijek će biti.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:00   #68
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post

U društvu postoje neke norme i kodeksi ponašanja i ono odbacuje neprilagođene pojedince. Jebi ga. Oduvijek bilo i zauvijek će biti.
Na stranu sveopće licemjerje vjernika, reci mi da li tvoje "moralne" osjećaje u istoj mjeri vrijeđa prizor masnog, znojavog muškarca sa ogromnom trbušinom i sisama veličine prosječne žene, koji se bez majice klati pred kućom ili lokalnim dučanćekom sa flašom pivice u ruci? Bi li njega prijavio policiji da ti kvari djecu? Ili su za vjernike samo ženske sise zlo i nemoral?
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:08   #69
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Na stranu sveopće licemjerje vjernika, reci mi da li tvoje "moralne" osjećaje u istoj mjeri vrijeđa prizor masnog, znojavog muškarca sa ogromnom trbušinom i sisama veličine prosječne žene, koji se bez majice klati pred kućom ili lokalnim dučanćekom sa flašom pivice u ruci? Bi li njega prijavio policiji da ti kvari djecu? Ili su za vjernike samo ženske sise zlo i nemoral?
Fala kurcu da je netko spomenuo.

Pred mojom zgradom redovno, svaki dan sjede njih dvojica, trojica, bez majica i cuclaju pivo.
Osobno mi ne smetaju, boli me neka stvar, ali idemo onda imati iste kriterije za sve.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:19   #70
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Hmm... kako bi se osjećali da imate malu djecu a susjed u dvorištu do vašeg hoda gol s karom u punoj erekciji??? A to vaša djeca mogu vidjeti jer je dvorište ili neograđeno ili slabo ograđeno?
Na plažama često se mogu vidjeti žene bez gornjeg dijela, djeca okolo trčkaraju. Nitko ne pravi dramu oko toga, a vjerujem da djeca poslije toga nemaju noćne more golih sisa kako ih napadaju. S druge strane, nikada nisam vidio na plaži muškarca sa golom karom i to još u punoj erekciji. Tako da to dvoje nije za uspređivanje.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:24   #71
Sad će ti reći da nije isto plaža i vlastito dvorište.

Pa da, nije isto. Na plaži te vidi puno više ljudi (između ostalih i djece) nego u vlastitom dvorištu (pa čak i ako nije ograđeno).
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:03   #72
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
baš i ne. Ima pravo odgajati tako dugo dok se pošutuju zakoni države

sumnjam da će ti država dozvoliti da odgajaš malog nacistu
Kako koja...

Evo, recimo, kod nas je to kažnjivo, ali samo deklarativno.
U stvarnosti, baš i ne...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:31   #73
Problematičan je naslov koji kaže da više ni u svom dvorištu nema privatnosti.
Očito se ide na "vijest provokaciju" koja izaziva upravo ovakve nepotrebne rasprave.
Pa kad je u vlastitom dvorištu bilo privatnosti?
Da li sam se mogao gol tuširati prije 30 godina u svom otvorenom dvorištu a da me nitko ne prijavi?

Po naslovu se čini da se moglo jer sada to više nije moguće.
ivanhoe1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:43   #74
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Na stranu sveopće licemjerje vjernika, reci mi da li tvoje "moralne" osjećaje u istoj mjeri vrijeđa prizor masnog, znojavog muškarca sa ogromnom trbušinom i sisama veličine prosječne žene, koji se bez majice klati pred kućom ili lokalnim dučanćekom sa flašom pivice u ruci? Bi li njega prijavio policiji da ti kvari djecu? Ili su za vjernike samo ženske sise zlo i nemoral?
Bi. Ili bi upozorio osoblje dućana. Pogotovo ako k tome i smrdi.
Ako nisi primjetila diglo se dosta prašine ovog ljeta oko golaća u dućanima.
Ali sva sreća pa živim u gradiću gdje su takve scene gotovo nepostojeće

I molim te, nema potrebe za specifičnim izrazima. Isti bi efekt postigla da si upotrijebila i riječ znojan.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:49   #75
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Na plažama često se mogu vidjeti žene bez gornjeg dijela, djeca okolo trčkaraju. Nitko ne pravi dramu oko toga, a vjerujem da djeca poslije toga nemaju noćne more golih sisa kako ih napadaju. S druge strane, nikada nisam vidio na plaži muškarca sa golom karom i to još u punoj erekciji. Tako da to dvoje nije za uspređivanje.
Pa postoje plaže namjenjene nudistima. A s druge strane treba razlikovati plaže na koje dolaze turisti i plaže na koje dolaze domaći. Na plažama s domaćim je puno manje obnaženosti
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:53   #76
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Pa postoje plaže namjenjene nudistima. A s druge strane treba razlikovati plaže na koje dolaze turisti i plaže na koje dolaze domaći. Na plažama s domaćim je puno manje obnaženosti
Govorim o normalnim plažama, žene se nerijetko mogu vidjeti da se sunčaju bez gornjeg dijela kupaćeg kostima. Stvar osobnog izbora, ali ne vidim tu nekakvo nenormalno ponašanje gdje bi se netko mogao naći pogođen. Donji dio je ipak intimnije područje i to je već granica preko koje se ne prelazi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 18:59   #77
Glup je naslov teme. O kakvoj privatnosti govorimo ako je dvorište potpuno otvoreno i vidljivo?! Koliko sam ja shvatio, čak je i pored magistralne ceste.
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 19:21   #78
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Govorim o normalnim plažama, žene se nerijetko mogu vidjeti da se sunčaju bez gornjeg dijela kupaćeg kostima. Stvar osobnog izbora, ali ne vidim tu nekakvo nenormalno ponašanje gdje bi se netko mogao naći pogođen. Donji dio je ipak intimnije područje i to je već granica preko koje se ne prelazi.
Joj daj ne prodaj demagogiju molim te. Na Jadranu, postoje plaže za turiste i plaže za domaće. Na plažama kojima gravitiraju domaći daleko je manje golotinje ako je uopće i ima. A na plažama poput Zlatnog rata, Zrća, Medveje itd na koje gravitiraju turisti, može se vidjeti svega. Ali naglašavam , to su turističke plaže
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 00:04   #79
Kurac je Zabranjeno pušenje kužilo kaj je Novi primitivizam...

Jeba te logike, sad bih ja na turističkoj plaži smio bit u gaćama, ali ne i u svom dvorištu?

Pustite me na miru, ak vam smeta - ajte proć u Međugorje pa molite za moju zabludjelu dušu...

P.S.

Moram pohvaliti drugaricu Violently happy koja je ćudoredno podrezala svoj avatar tako da joj se ne vide oklembšene crnačke sise!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 07:22   #80
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Fala kurcu da je netko spomenuo.

Pred mojom zgradom redovno, svaki dan sjede njih dvojica, trojica, bez majica i cuclaju pivo.
Osobno mi ne smetaju, boli me neka stvar, ali idemo onda imati iste kriterije za sve.
neka cuclaju...
neka se zene tusiraju...

previse laznog morala...

sta ima loseg u golom tijelu...
stvar klimatske zone i crkvenog nauka...

ja estetski zensko golo tijelo dozivljavam kao bozji dar...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.