Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2008., 15:13   #21
sve je to u redu

Draga cosmicmamy!!!Tvoja iskrena ispovjest me natjerala da ti odgovorim onako kako su meni govorili ili kako ja to vidim,završila sam sve od Thete što je bilo ponuđeno i to je definitivno najbolja i najlijepša stvar koja mi se dogodila...naravno da je teško suočavati se sa vlastitim slabostima,nedostatcima,ali to je možda baš tvoja inicijacija!Da preuzmeš svoj život u svoje ruke i ne tražiš pomoć izvana,nego da iznađeš snagu i vjeru u sebi samoj!Pa,tome nas uče od samoga početka,i to je stvar koja se meni osobno najviše svidjela,jer na taj način dotičeš pravu,istinsku vjeru u sebe i Stvoritelja,zašto se uvijek šlepati na nekog drugog,zašto uvijek tražiti ljubav,vjeru,nadu u nekom drugom,a ne u sebi???Ako si završila II stupanj,imaš instalirano gomilu osjećaja koji se vežu na sigurnost i smirenost,uvijek kada radiš napomeni da je za tvoje najviše dobro...Svatko od nas je prošao gomilu čišćenja,i naravno da sve to nije baš bilo najugodnije,ali fenomenalna stvar je što si ti samo promatrač(svjedočiš),tako da nema emocionalnog navezivanja...nadam se da nisi nešto pobrkala...prepusti sve Stvoritelju,a ti lagano promatraj i shvati sve to kao istinski Božiji dar.Tvoje loše stanje može biti vid inicijacije,da dobiješ snagu,ja sam prošla nešto slično i bilo mi je poput dobre igre,i tada sam prvi put u životu priznala samj sebi da nisam ni svjesna svoje prave snage!!!Isto tako budi blaga prema sebi,voli sebe,budi nježna,mažena i pažena od sebe same (pa će onda doći i drugi koji će te tako tretirati)...ako baš ne iznađeš neko rješenje za sebe,znaš da uvijek možeš poslati mail Goranu i Ines,iako mislim da si ti malo preforsirala samu sebe,takozvano,silovanje sebe samoga,otpusti sve te loše stvari,budi blaga prema sebi i daj si vremena...iskreno i od srca ti želim puno sreće i ljubavi (preme sebi) u svim daljnim akcijama...
sinapis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 23:19   #22
U Djeci Duge pise da se radi i Telekineza.
I osim lijepih osjecaja jel netko i pomicao predmete.

mislim samo pricamo o lijepim osjecajima ovdje. Meni je sve ovo sumnjivo. ja bi na to krenuo. al ako se radi o lijepim osjecajima onda radje odem po gajbu pive.

Sorry imam UC i ako to nije nista vise od lijepih osjecaja i nekakvih ciscenja neznam cega. onda mi je bolje ne gubiti vrijeme.
xxxrugby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 12:31   #23
Exclamation još jedna lamentacija, a onda dost o tome :)

* sinapis *

tvoj odgovor doista pokazuje da kužiš i tu tehniku, i još mnoge stvari.

ako budeš za, možeš mi na privatnu poruku slobodno poslati više o svom iskustvu, ako želiš.

moja poanta je bila sljedeća:
- tehnika je fenomenalna, nešto vrhunsko, spoznaje su za +5, da mi se ovo nije dogodilo, i dalje bih to radila
- učitelj i drugi praktičari koje sam upoznala su totalno fajn
- ono što je potencijalni problem (meni i činjenični) je da očito kod thete da kod onih koji se odluče na redovito prakticiranje (promjene osjećaja i programa), mogu doživjeti svašta, dakle mogu se potpuno raspasti, pa zašto to ne reći, ako je iskustvo takvo? a podrške učitelja ni support grupe nema. amen.

ako uletiš u fazu raspada sustava - ipak sam mišljenja da se onda može i treba tražiti pomoć - kom ću ja objasniti da zbog thete želim skočiti kroz prozor?

previše sam sajtova o theti našla na www koji samo briju na "+"

(please nemojte usporedjivati neka čišćenja s ovime što sam ja prošla, please, jer ovo je izvan svih gabarita bilo čega, ali ne želim objašnjavati, ono prije bih nazvala čišćenjima, ovo akutno ne)

sve po PSu sam ja govorila - a onda se dogodilo "svašta"
a riječ "čišćenje" je floskula, kaj to znači, da trebam poludjeti?


da solo sam prošla, da možda sam se silovala, no za akutne faze, vjeruj - nije sam tak još dodatno po sebi solo kopati i mijenati JER nisi u stanju kontaš?

dakle i poanta je da za neke ljude u nekim okolnostima ta tehnika može biti prejaka - zašto nismo svi testirani 1 na 1? zašto se nemamo ikome obratiti za pitanja u akutnim fazama, ovo što se desilo meni mislim da treba iznijeti jasno i glasno, kome je u interesu skrivati svoje vrlo teško iskustvo?

baš je neko u akutnoj fazi uopće normalan da može pisati mail, pa nisam bila u stanju uzet si klopu za jesti - o čemu pričamo?

lako je mijenjat programe kad se osjećaš normalno

topic je o tehnici, a ovo je moje iskustvo, takvo je kakvo je, silovala ja sebe ili ne

o theti, dakle super je, ali mislim da treba jasno reći da promjene mogu biti takve da dodje do apsolutnog razaranja svega, psihe, uma, smisla,... - još uvijek nemam odgovor kaj sam to tak loše radila da sam baš tak akutno morala proći... i neću ga ni dobiti, a sad cu potražiti odgovore na neke druge načine...

u kritičnom trenutku, ne vidim zašto ne bi osoba dobio/la pomoć?

hvala na poruci - pogotovo o vjeri u sebe, to i namjeravam, ovo mi je bilo potrebno... očito, i da - vjeru u sebi naći... mislim da si super (please nemoj me krivo shvatiti oko bilo čega, jednostavno sam odlučila sebe manifestirati i svoja mišljenja o svom iskustvu iznijeti)

imaš pravo, treba otpustiti, i ići lagano, ne silovati ni sebe ni druge, sve u svoje vrijeme, korak po korak

da sumiramo, tehnika je fenomenalna, ali ak si ko ja, hm ... ipak nije za sve i svakoga, ili ne u svakom trenutku, ili treba to raditi onak usput, laganini, bez nekih ciljeva i očekivanja...

a da ne velim da mi se bio nakalemio i pali duh, i to dva... uspjela sam i to maknuti, ali nisu oni bili uzrok...

ma nema veze, ima sinapis prav, imam SNAGU u sebi, svi ju imamo, i idemo lepo pozitiva naprijed


so I intend to have fun from now on ! ! !


ko je htio stekao je uvid, a tko nije, nije.... tak da više ne namjeravam drviti po tome!
cosmicmama158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 16:42   #24
Thumbs up

Pozdrav svima, ucinjeno je, ucinjeno je, ucinjeno je
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 16:59   #25
...vec 15 dana skoro stalno theta stanje, sedmi, malo malo dole,...a zašto ne? osjecam jako interesantna druzenja, jupi, dosta za sad, pozdrav svima,
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:29   #26
Quote:
*kmik* kaže: Pogledaj post
...vec 15 dana skoro stalno theta stanje, sedmi, malo malo dole,...a zašto ne? osjecam jako interesantna druzenja, jupi, dosta za sad, pozdrav svima,
Wtf. kakva druzenja. o cem vi pricate. ja vas apsolutno nerazumijem. Kakvi pali duhovi. kaj kad se to prodje cu vidjet duhove i andjele ljudima nevidljive. nista mi nije jasno. kaj je ovo Dosje X.

Covjece toliko X stvari da cu valjda upisat bas da vidim o cem se radi. zvuci super i zabavno.

Jos jedan od izazova za mene.
xxxrugby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 23:05   #27
možete li vi tu tehniku ovdje opisati ili staviti neki link?
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 08:43   #28
Quote:
xxxrugby kaže: Pogledaj post
Wtf. kakva druzenja. o cem vi pricate. ja vas apsolutno nerazumijem. Kakvi pali duhovi. kaj kad se to prodje cu vidjet duhove i andjele ljudima nevidljive. nista mi nije jasno. kaj je ovo Dosje X.

Covjece toliko X stvari da cu valjda upisat bas da vidim o cem se radi. zvuci super i zabavno.

Jos jedan od izazova za mene.
..moje misljenje: nitko ti nemoze opisat kako i sta je to,mozes jedino cuti tudja iskustva, theta je jako individualno iskustvo i vjerovatno svakome razlicito. o svakom individualno ovisi koliko ce ga prihvatiti i prakticirat, a time i osobni napredak, theta nije kraj nego početak bez kraja, ...otvara srce, gubi se ego
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 08:50   #29
Quote:
ela kaže: Pogledaj post
možete li vi tu tehniku ovdje opisati ili staviti neki link?
goran karna - theta iscjeljivanje, lako naci, mjesto s najvise informacija na hrvatskom
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 11:05   #30
Lightbulb link i info o theta tehnici... postajte i svoja iskustva

ovo je jedan od linkova, Goranov http://www.thetaway.com/index.htm

a ima i nekih drugih učitelja po HR i SLO koliko vidim ali to ti je vrlo jednostavno proguglati theta tehnika ili theta iscjeljivanje ili theta tečajevi

na osnovnom tečaju stekneš uvidi o čemu se radi... to ti je najbolje
inače tehnika je vrhunska i ima jako puno toga...

nije baš sam tak prepričati, treba doživjeti, nemre se naučiti kroz knjigu

jedino što ne postoji nikakva ni support grupa ni mjesto za postavljanje pitanja nakon kaj si gotov sa seminarom, kontakti s tečaja su ok, ali ipak nemreš sve s njima jer nemaju ni iskustvo ni...

slažem se s "kmikom"... theta je početak bez kraja... ili kako je već napisano...
ali eto...
samo što sam skoro izgubila sebe (kako god sve to znam da se može zapovjediti i ovo i ono, ali kaj - možda sam stvari na frtalj ostavila i kad me puklo puklo me do svih granica... a radila sam redovito svašta)
... kad prčkaš onda ščupaš ovo ili ono, metneš ono... i odeš tko zna gdje... puno je neodgovorenih pitanja za one koji počnu prakticirati i nastave prakticirati nakon seminara...

zanimaju me sva iskustva i razmjena mišljenja onih koji su prošli tečajeve i koji prakticiraju, ... please postajte ih...


ok dost za sad, svima LP

(bolje sam ! ! !)
cosmicmama158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 11:58   #31
Budući se i sama godina bavim nekim alternativnim metodama i tehnikama tj. radom na sebi ono što ja nisam uspjela skužiti iz vaših postova je - na koji način se distanciranjem od problema (ako sam dobro shvatila) tj. odlaskom "tamo negdje drugdje" uspjevaju riješiti isti. Jer, po meni ako si "tamo negdje drugdje" kad se vratiš na zemlju, opet te dočeka sve s...... I kaj onda
Po meni se problemi rješavaju direktnim uvidom i suočavanjem. A što se tiče podrške i praćenja ljudi koji su polaznici ili su završili mislim da je vrlo neodgovorno opskrbiti ljude s nečim tako moćnim (to sam shvatila iz vaših postova) i onda ih ostaviti da se sami u krizama koprcaju s tim. Ako vam učitelj nije u stanju organizirati potporu, organizirajte si sami. Napravite grupu, radionicu ili tako nešto - mislim da će vam to biti nužno potrebno. Njegova neodgovornost i nezainteresiranost (koliko sam skužila ima previše ljudi na tečajevima da bi se poslije i dalje bavio njima) ne znači da si i vi trebate tako ponašati prema sebi.
Usput, mogu preporučiti odgovornu, sposobnu, stručnu i suosjećajnu osobu za pomoć i rad na sebi (ne kosi se s vašim učenjem). Ako je netko zaiteresiran javite mi se na pm.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 13:43   #32
sve je u redu

[QUOTE=cosmicmama158;15125134]* sinapis *

DRAGA COSMICMAMY!
Vidim da polaziš kroz neki vid "osobnog pakla",ali znaš kako kažu mudraci,sami si kreiamo svoj svijet,žao mi je što si si ti utupila(oprosti na direktnosti,jak dio moje osobnosti) da si ti nekakva teška,prljava i neznam ti ja kakva duša!!!Pa si još na to dodala da stvari moraju (iako sada imaš moć kokreirenja!!!) biti teške i mukotrpne,imam duboki osjećaj za tebe da imaš neki zavjet protiv sebe,jer iz ovoga proizlazi da si gruba i agresivna prema sebi,a po zakonu Svemira i magnetizma,to ti se onda vraća sa potencijom...Šta misliš kako ja to razumijem?Imala sam vrlo slično iskustvo,jer sam si zatupila da možeš duhovno napedovati samo kroz patnju,drame i kojekakva hard-cord sranja,Bez obzira nastaviš li sa thetom ili bilo čime drugim,BUDI BLAGA PREMA SEBI,BUDI NJEŽNA PREMA SEBI,VOLI SEBE,LJUBAV JE NAJJAČA REZONANCA U SVEMIRU I KADA VIBRIRAŠ NA NJOJ...ŠTA DA TI KAŽEM F A N T A Z I J A !!!Vjerujem da ti to i sama znaš i vidim da si revno i pragmatično krenula u posao rada na sebi,to je za svaku pohvalu.to je divno!Svojim primjerom bi mogla potaknuti i druge...Dobro je stvari željeti i htjeti,ako si uzela kontakte od ljudi sa tečaja,prevaziđi vlastit skepticizam (a gdje je tu ljubav?) i nazovi nekoga da podjelite iskustva,zašto ne?Osobno sam imala sreće (to je već bliže ljubavi) da sam u kontaktu sa jednim divnim čovjekom i radili,odnosno igrali smo se skupa.Jupi,jupi!Opet ću se ja razbacivat sa savjetima iako ih i sama baš ne ljubim,ali bolje učiti na tuđim greškama nego na svojim,NEMOJ SVE PREOZBILJNO SHVATITI,IGRAJ SE,ISTRAŽUJ,PROMATRAJ,OTKRIVAJALI UVIJEK,BAŠ UVIJEK NEKA TVOJE UPORIŠTE BUDE ČISTA BEZUVIJETNA (šta god da napraviš,ako si majka znaš onda dobro šta je to!) LJUBAV !!!! Uvijek i uvijek si saji taj osjećaj sa VII nivoa,dok god ne bude preplavio svaku tvoj stanicu,dok god ne budeš u savršenoj rezonanci s njom,nemoj raditi ništa drugo,samo to...I čuda su stvarno moguća!!!Prije ovog tečaja (nekih 6mj.) da mi je netko rekao da ću stvari doživljavati na ovaj način,rekla bi mu da je lud,da ja čvrsto stojim na zemlji i da su sve to trkljarije...Život mi se nije okrenio naglavačke,jako dobro i lijepo sam živjela (u sreći i blagostanju),ali sada su mi se otvorili novi horizonti,najdublje i skrivenije želje su se počele ispunjavati,doživljaj svijeta je potpuniji i sve je prožeto ljubavlj...naravno,doživljavam iskušenja i situacije koje me dovode do ludila,ali onada duboko udahnem, ŠTA BI LJUBAV SADA REKLA? i tek tada vidim o čemu se radi...tada otpadaju sva moja zamjeranja (mislim da ih i ti imaš prema sebi),energije niskih frekvencija koje te vuku na drugu stranu...Draga moja,Svemir ne razlikuje dobro i loše,on će ti odgovoriti na sve ono što poželiš i kako se osjećaš...Ma,toliko pisanja,al vjerujem da ti SVE TO ZNAŠ,da si jaka i snažna i da si se uputila gdje bi se malo tko usudio!!!Svaka ti čast na hrabrosti,sve znaš,puno ljubavi u svakodnevnom životu,od srca ti želim!!!
sinapis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 13:57   #33
Draga Merlina!Sigurna sam da radiš najbolje kako umiješ i to je divno,što se tiče konkretne tehnike,NAJBOLJA STVAR JE U TOME,ŠTO TI KADA SE ČISTIŠ OD ZAVJETA,UGOVORA I KOJEKAKVIH DRAMETINA KOJE TE VUKU DOLJE,NEMAŠ EMOTIVNI ANGAŽMAN U TOME!!!Osobno sam vrlo emotivna osoba i puno mi je značilo sto u čišćenju svog emotivnog groblja nisam morala PONOVO EMOTIVNO SUDJELOVATI U TOME,NEGO SU SE STVARI ODVIJALE KAO NA KINO PLATNU,A JA SAM BILA PROMATRAČ!!!I TO JE TO,ZA MENE ČISTI DAR BOŽIJI!!!Sumnjam da bi dragi Bog bio toliki sadista i tjerao nas da dva puta eomcionalno proživljavamo isto iskustvo,ovo ti guvorim vjerujući da si spoznala vrijednost ljudskih emocija...Što se tiča organiziranja grupe i potpore,naš instruktor nam je predložio isto,planovi su u tijeku...Iako,osobno sam veliki individualac,kao i većina ljudi koja su bili na tečaju,zbog toga ta ideja nije zaživila,ali je na pomolu...Lijepi pozdarv i puno sreće i ljubavi u životu!
sinapis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 17:45   #34
sweet mamy! prvo zahvaljujem na čitanju tvojih citata ili šta već, novi sam u ovom, ..nadam se da se neces ljutiti ako ti dam jedan savjet koji mislim da bi ti
mozda bar malo pomogao, a kojeg naravno mozes i zanemariti, ...pokusaj gledat iskustvo thete na ovaj nacin: pokusaj iz THETA stanja uma ovo procitat i dozivit, MOLIM TE!
.......nalazis se u najvecem trgovačkom centru na svijetu, OGROMNOM! ..ulazis i dolazis do onih malih pretinaca s kljucicem za ostavit stvari, kao ono gdje god pogledas gore, dole, lijevo, desno sve pretinci, ...rijetki su dosli tu, vjeruj mi, vjeruj sebi, jedino sta ti jos treba mislim da je malo vise vjere u sebe, thetom smo dobili univerzalni kljuc svih pretinaca, pomalo, malo vjere u sebe i kad vrijeme za to dodje SVE ce se postavit u tvom zivotu na najbolji mogući način za tebe, a time i za tvoje najdraze. trebali bi svi mi, pa i ja naravno da ovaj ključ pametno i s punom ljubavlju koristimo jer bi mogao i pokvarit se, to je sigurno. S puno ljubavlju kroz mene svima, pa i njima kmik*** ..strpljen - SPAŠEN
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 18:27   #35
sinapis apsolutno te podrzavam, bravo
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 19:24   #36
Quote:
cosmicmama158 kaže: Pogledaj post
ovo je jedan od linkova, Goranov http://www.thetaway.com/index.htm

a ima i nekih drugih učitelja po HR i SLO koliko vidim ali to ti je vrlo jednostavno proguglati theta tehnika ili theta iscjeljivanje ili theta tečajevi

na osnovnom tečaju stekneš uvidi o čemu se radi... to ti je najbolje
inače tehnika je vrhunska i ima jako puno toga...
Gledala sam, ti tečajevi su dosta skupi, dvodnevni tečaj 2000 kn.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 19:31   #37
Quote:
sinapis kaže: Pogledaj post
Imala sam vrlo slično iskustvo,jer sam si zatupila da možeš duhovno napedovati samo kroz patnju,drame i kojekakva hard-cord sranja,!!
to sam ja isto imala...negdje sam na internetu pročitala upute za meditativnu tehniku u kojoj prvo pokušaš ljubav usmjeriti na sebe, pa onda polako ljubav usmjeravaš prema svojim bližnjima pa malo manjem bližnjima i onda sam se suočila s potrebom da se do spoznaje dolazi kroz patnju.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 19:35   #38
Quote:
cosmicmama158 kaže: Pogledaj post


ovo nije bas naj osvrt ali je osvrt... istinit i moj ...

theta tehnika je za mene (bila) nesto fenomenalno, isla sam na 2 stupnja, na treci ne, jer bi mi bilo too much
jako sam puno zadnje vrijeme radila ju, kao ono super radim si i imam dobre efekte, stvari s emijenjaju ali sve ide nekim svojim tokom

kad ono... prije koji tjedan... nazalost, imala sam strasna i strahovita ciscenja, imam velike promjene, od kojih su neke vrlo teske za podnijeti, najvise kod mene mentalne (u poimanju svijeta, smisla,...) plus problemi zdravstveni (nagli, odjednom, nesto sto prije nisam imala uopce).

fora bi sad bila da odem u thetu i sve si opet mijenjam, kopam itd... sto je kao laganini, a sto onda? svijet mi je polurasturen, nemam se kome obratiti a da je dovoljno vrstan i da bih vjerovala da necu u jos vecu "rupu" upasti

imam kontakte s tečaja, ali hej, to je kao da studentu medicine dam da mi operira srce...

tko ce me profurat kroz to? netko s mojim iskustvom, sorry no chance, a ucitelja nema, nema nikog s vrsnim iskustvom... i kaj ak ih se zatreba opet... kad je stvar izvan kontrole?

kaj cu lijecniku reci? da sam prckala po sebi pa da sam otisla kvragu...?

nije mi ciscenje nepoznanica, imala sam toga i uz neke druge tehnike, ali ovo... ovo je malo too much, izvan svih gabarita - ide se do ludila.... a nemas nikog koga mozes nazvati, i da mu se das s povjerenjem.... nemas nikakvu udrugu ni zajednicu, a samo te okine, ko nagasaki i hiroshima eto

ako to covjek shvati kao igru, vjerojatno je u prednosti, ali ako uzme ozbiljno i radi na sebi, moze jako velike stvari dozivjeti, a pri tome je sam(a) jer theta nema neku organizaciju (u hr. bar ne), ima pojedinacne terapeute i iscjelitelje, pa eto ako zabrazdite u promjeni i "odljepite", sretno vam bilo

nigdje ne pise da mozes otici vrit i to totalka...

ukratko, tehnika je odlicna, ali je jaka, tako da ako si ko ja da radis nesto sto ti ucitelj kaze i radis to revno, kad stvari krenu - e sretno ti bilo da ne upadnes u ponor, jer nema onog mentorskog odnosa - toliko o tome, zvukla sam se ali ne zelim opet po tome prckati

recimo, kao da solo kopas rudnik, šansa da ćeš izdahnuti je velika

tehnika je super ali je organizacija okolo cijele price nikakva, bez podrske i bez da ti netko kaze da mozes otici u *.*.*.*.

inace - ako osjecas vibru, onda odi, znanja su fenomenalna ali valjda ne treba pretjerati kao sto sam ja... nemoj biti štreber uzmeš to kao igru

mozda je u meni toliko "sr" pa je i ciscenje jako dramaticno, ali samo kad bi covjek imao neki kontakt strucnog terapeuta za slucaj kao kad je meni zatrebalo, jer sam bila izvan svega.... šteta da nema adekvatne podrške


to je tak kad ja kao mali mujo idem petljat s velikim tehnikama

no stoji, super je kao tehnika, vrlo napredna, i mozda je bas za tebe,...

sretna sam da sam tu di jesam jer prije tjedan dana ni me bile
prekrasna si

ja bi savjetovao svima, a pogotovo onima jos hrabrijima od mamice da odu na thetu, sto hrabriji izgubit sebe, ovu iluziju, ovo nije ovako vjerujte onom prvom glasicu koji se javi, to je glasic srca, pustite ga neka vas on vodi, i to je to, jako jednostavno, ljudski um to teško može da shvati, on neshvaća srce, za njega srce ne postoji, postoji samo on, UM, e bas tako, jako jednostavno jel tako ekipa? dajte da se dopisujem, please, zavrsio sam thetu, i ponovo se rodio TOČKA.
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 19:48   #39
....dosta vas jauče kako vam fali adekvatan kontakt nakon tečaja, falio je i meni, a
ni u jednom trenutku nisam sumnjao da će naići društvo, e pa to društvo ste vi, ja sam u to siguran, izniknut će bar jedna duša koja me razumije i zeli moje postovanje, a mozda i više njih, ....zelim reci mislim da imam odgovore za mnoge, slobodno pitajte, mozda i pogrijesim, a mozda i ne, ..zelim cuti tuđa iskustva, što luđa to bolja, otvoren...
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 21:42   #40
Quote:
ela kaže: Pogledaj post
Gledala sam, ti tečajevi su dosta skupi, dvodnevni tečaj 2000 kn.
Hej,kada nešto stvarno želiš,cijeli ssvemir će se urotiti da to i dobiješ,probaj otkloniti blokadu kako nemaš para,jer ovaj svijet je prepun izobilja,samo je na nama da ga prepoznamo...na žalost,u kolektivnoj svijesti u većine hrvata je da su jadni i siromašni (osim kada su nepotrebne krpice u pitanju,sniženja...),ako pogledaš oko sebe i vidiš obilje,sigurno ćeš nekako doći do tih para (npr.ako živiš u zgbu postoji puno honorarnih poslova s kojima možeš zaraditi 300eura),bitno je samo postaviti iskrenu namjeru i imati čisto srce i ČUDA SU MOGUĆA
dugo mi je trebalo da shvatim citat iz biblije:"...onaj ko ima dat će mu se još,onaj ko nema uzet će mu se sve..." samo naprijed i sretno!!!
sinapis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.