Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2009., 12:35   #61
Quote:
mdolezar kaže: Pogledaj post
Ovih dana je na Zagrebačkom Velesajmu, svaki dan od 10-15, osim nedjelje, u zadnjem paviljonu prema Hipodromu. Ponesite vodu sa sobom jer na kraju tretmana energetizira i vodu, koju mogu piti i ljudi koji nisu bili na tretmanu
evo ovdje je točno napisano..
moj tata je otišao u zg i ide svaki dan kod njega..
tata mi ima rak debelog crijeva, sa metastazame na tankom i debelom crijevu, jetri..
kaže da je danas dobio temperaturu i proljev, i da mu glava gori.. i boli ga na mjestu gdje je tumor..
Mekki kaže da je to odlično, da je to normalna reakcija organizma..
nadamo se da će mu pomoći..
rekao je da dolazi do 15.5. je u zg...
žužika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 16:44   #62
Quote:
žužika kaže: Pogledaj post
kaže da je danas dobio temperaturu i proljev, i da mu glava gori.. i boli ga na mjestu gdje je tumor..
Mekki kaže da je to odlično, da je to normalna reakcija organizma..
Mene to jako podsjeca na herxheimerovu reakciju, sto je ustvari pozitivan znak.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 17:32   #63
ma bitno je da čovjek vjeruje.. a i dosta njih je posvjedočilo da im je pomogao...
žužika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 08:14   #64
ispričavam se al sam jučer zaboravio pitati
samo sam načuo kad je g.Torabi rekao da je u Hrvatskoj još 20 seansi

meni pomaže i super se osjećam poslije
rambo ct is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 08:36   #65
Je,je! Gospodin Mekki je tu još 20 dana tako su jučer rekli. Zamolio nas je da nastavimo dolaziti, pogotovo mi kojima je rekao svaki dan,jer za dvadeset dana može jako,jako puno napraviti.
Ja imam same pohvale za gospodina Mekkija,jer se bolje osjećam! Mogu savjetovati svima kojima treba i koji žele neka idu.
Rowena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 12:57   #66
bok svima,nego muž mi ima problema sa kralježnicom.obilazio je doktore,kiropraktičare,išao na fizikalnu i tako dvije god. i ništa,sve isto.
nagovorila sam ga da ode kod Mekkia kad je već tu.bio je danas,čekao oko 1h.odmah mu je ruke usmjerio na leđa i rekao svaki dan.
oduševio se,Mekki je tu do 16.05.i ići će koliko god bude tu.meni osobno nije ništa (bar mislim),razmišljam o tome da i ja odem.
Ima li netko da je bio, a da mu nije ništa.Molim podijelite iskustva.
epreinin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:58   #67
Odite, odite svakako! Riješit će vam ako vam nešto ipak je,a da ni ne znate, a ako Vam ništa ne treba, samo će vas primiti za desnu ruku i ako vidi da nije ništa, poslati dalje bez tretmana. Ako vam kaže da trebate dolaziti svakako ga poslušajte. Mekki zaista može pomoći! A ono što fascinira kod njega je da savakoga prima sa smješkom i još Vas moli da dođete da Vam pomogne. A kažu da onaj koji je bio kod njega na tretmanu, ne može oboljeti od zločudne bolesti.
Rowena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 21:47   #68
Quote:
Rowena kaže: Pogledaj post
Odite, odite svakako! Riješit će vam ako vam nešto ipak je,a da ni ne znate, a ako Vam ništa ne treba, samo će vas primiti za desnu ruku i ako vidi da nije ništa, poslati dalje bez tretmana. Ako vam kaže da trebate dolaziti svakako ga poslušajte. Mekki zaista može pomoći! A ono što fascinira kod njega je da savakoga prima sa smješkom i još Vas moli da dođete da Vam pomogne. A kažu da onaj koji je bio kod njega na tretmanu, ne može oboljeti od zločudne bolesti.
Čula sam od naših koji su bili u Maroku kako maltretiraju čovjeka, kad se razboli neki njihov političar ili im dođe neki bolesni strani političar, onda ga prisiljavaju da liječi toga i to ide tako daleko da mu čak oduzmu i putovnicu. I tako je ove godine kad su bili naši u Maroku došao Gadafi pa je morao samo njega liječiti, a ovim našima je onda propalo par dana.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 21:51   #69
da li je neko isao tko ima multiple sklerozu. ako je volila bi da napise snoje utiske
S N A V E is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:20   #70
evo link na filmić di žena daje svjedočanstvo o svojoj kćeri koja nije mogla hodati od rođenja, a sad je prohodala nakon 6. tretmana. Tu sam ženu vidjela i njenu kćer kako trčkara okolo, doduše ne hoda kao zdrav čovjek, ali se ipak kreće i to dosta brzo.

http://www.24sata.hr/news/clanak/500...e_id=main_page
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:57   #71
do 15.5. je g. Torabi sa nama
svakako tko ima prilike neka ode

ja sam inače nevjerni Toma po prirodi al ono što tamo doživljavam nije slučajno

definitivno čovjek zrači nevjerojatnom energijom

samo vas molim tamo kad dolazite da budete tiho i mirno, ima masa ljudi koja tamo dolazi pa ćakulaju brbljaju što zaista nije u redu
rambo ct is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 10:36   #72
Quote:
rambo ct kaže: Pogledaj post
do 15.5. je g. Torabi sa nama
svakako tko ima prilike neka ode

ja sam inače nevjerni Toma po prirodi al ono što tamo doživljavam nije slučajno

definitivno čovjek zrači nevjerojatnom energijom

samo vas molim tamo kad dolazite da budete tiho i mirno, ima masa ljudi koja tamo dolazi pa ćakulaju brbljaju što zaista nije u redu
Pa znaš što, kad vidim kaj se tamo događa, onda se sjetim onih biblijskih izreka: Tko ima oči neka vidi, tko ima uši neka čuje. Čovjek se pita što znače te riječi, sada pretpostavljam da znače da ljudi trebaju biti open minded jer ima dosta onih kojima vlastiti filmovi i uvjerenja brane da spoznaju išta izvan onoga što su si zabili u glavu.
Kao da je problem doći i vidjeti, taman da ne znam koliko sumnjaš da je nešto nemoguće.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello

Zadnje uređivanje izgubljena : 24.04.2009. at 11:05.
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:12   #73
Lijepo Vas Molim napišite mi točno gdje je to na Velesajmu (koji ulaz), da li je potrebno prijaviti se ili najaviti prije ili je dovoljno samo doći? U koje vrijeme? Koliko se čeka, tj. provede vremena obično dok se dođe na red, pretpostavljam da je puno ljudi? Otišla bih sa prijateljicom koja treba na operaciju kralježnice, po vašim postovima vidim da bi moglo pomoći, a zbog svog stanja neće moći dugo stajati u redu pa zato tražim detaljnije inf. Hvala, .......

Zadnje uređivanje Merlina : 24.04.2009. at 11:27.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:29   #74
Paviljon 2 to vam je velika hala na ulazu zapad 3. Radi sve dane osim nedjelje od 10 ujutro do 14 sati ovisi o tome koliko ljudi ima. Radi ovisno o tome koliko ima ljudi i nikoga nije odbio. Ne morate se najavljivati samo dođete. Red je obično velik, ali brzo to ide.
Rowena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 11:51   #75
Čeka se oko sat vremena, ali ima tamo i stolica ako netko treba sjesti. A možete i otići naprijed i zamoliti da dođe prije na red, jer ne može stajati puno.
Rowena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 12:44   #76
Hvala vam na odgovorima . Otići ćemo u ponedjeljak, pa ću javiti dojmove.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 14:39   #77
evo me opet!
muž mi je i danas bio,vodio je i starijeg sina.Sin nam je ok,bogu hvala.muž ide i dalje.
Sinoć dobio proljev i glavobolju,kažu da je to u redu.Inače njegova bolna kralježnica sinoć nije bolila!?Osjeća se super i nastavit će ići
(jer i on je inače nevjerni Toma).
Kao što sam i prije rekla i ja bih volila otići,ali dojim.Zna li netko da li mogu?
Čula sam da ne smiju trudnice i ljudi sa pacemakerima,a šta je s dojiljama?
Hvala vam svima
epreinin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 15:09   #78
Evo bio i ja danas, prvi put. Nakon sto me isprepipao osjetio sam lagano grijanje u dlanovima i stopalima, no nije dugo trajalo. Moram dolazit svaki dan... sto i budem posto imam vremena. Neki lik iz securitya je reko da radi subotom ali ne nedjeljom ali da ce raditi 1.5.

epreinin: pa neka muz pita onog covjeka, starijeg, sijedog koji je danas doso do gomile i upucivao novajlije sto i kako, spominjao je to sto si rekla ali nista za dojilje,mislim da je jedini stariji sa iskaznicom oko vrata i stalno se vrzma oko Mekkija, nemos fulat. Pa neka pita njega ili nekog od ljudi tamo blizu Mekkija ili iz gomile.

Moram spomenuti da su ljudi koji tamo dolaze (neki) su stvarno nekulturni. Znaju da mora biti tisina ali ne - zlabra se na sav glas sa rodjom, tecom, susjedom i bog te pitaj kime. Zena iz osoblja stalno pljesce i smiruje buku ali za 20 sekundi opet nastaje zamor. Steta sto Mekki ne moze lijeciti balkanski primitivizam i nekulturu, nekima bi to zaista bilo potrebno.
patikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 15:21   #79
Mislim da doilje mogu bez problema. Ali možete tu pitati:
http://mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewt...755ff&start=90
P.s. Nisam mama, ali je tu bila prva informacija da je Mekki stigao, kad sam googlala
Rowena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 19:10   #80
Puno hvala Rowena!
epreinin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.