Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 13:11   #21
Quote:
Maska kaže: Pogledaj post
Uh ja bih rado u Rovinj ,ali je pitanje da li ce mi poslovne obaveze dozvoliti.
Inace,iz Beca,gdje zivim ,se sprema velika ekipa na rovinjski festival.
Da i meni će biti malo nezgodno što se posla tiče, ali nastojat ću se koliko moguće organizirati. Bed je radi karata, jer je u svakom slučaju najbolje kupiti ih čim prije. Mislim da će biti ludnica u Rovinju i da će biti puno ljudi...
77lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 23:59   #22
Smile

bok,ima ko da pleše zouk ili kizombu u zagrebu?
uros100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 13:07   #23
Quote:
uros100 kaže: Pogledaj post
bok,ima ko da pleše zouk ili kizombu u zagrebu?
mene kizomba zanima, al nit ju znam nit plešem. zapravo sada tražim partnera koji bi u devetom ili desetom mjesecu sa mnom krenuo na tečaj tanga.
Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 01:10   #24
bok..i ja tražim plesnog partnera...za latino i standardne plesove
15 god, 160cm bez peta. iz rijeke sam
bavim se time godinu i pol i nikako da nađem plesnog partnera..nek se javi bilo tko zainteresiran na privatnu poruku..bilo tko, samo da zeli plesat. nije bitno iskustvo od prije, i pocetnici ili oni koji vec nesto znaju..
girl_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 12:04   #25
Dragi forumaši i forumašice molim Vas odgovorite mi gdje mogu plesati sa svojom frendicom u paru?

svaki klub spaja muške i ženske u par, a frendica i ja želimo plesat zajedno, znači 2 cure.

da li postoji negdje ta opcija gdje se može tako plesati?
Uvrijeđena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 02:01   #26
trazim partnericu za salsu u zg, do sad nemam iskustva.
16god, 176cm
nekog mojih godina
na pm
Cruel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 13:00   #27
tražim plesnog partnera za latino plesove

pozdrav komadi muškoga roda
tražim plesnog partnera iz zagreba za plesanje latino plesova
thx
sambalera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 19:13   #28
Trazim partnera za plesni tecaj.. sad preko ljeta bi krenula na ubrzani ljetni tecaj i to u 8 mjesecu, a nakon toga bi bas krenula na plesni tecaj i to salse ili latinoamerickih plesova...zivim u zg,imam 165 cm i 24 godine..pa ako je netko zainteresiran,neka se javi...
Aurora* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 22:52   #29
http://www.norbi.biz.hr/cro/sport/sport.asp

evo možda vam ovaj link malo pomogne.
__________________
was that sarcasm?
SugarPlum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 20:46   #30
Quote:
Uvrijeđena kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši i forumašice molim Vas odgovorite mi gdje mogu plesati sa svojom frendicom u paru?

svaki klub spaja muške i ženske u par, a frendica i ja želimo plesat zajedno, znači 2 cure.

da li postoji negdje ta opcija gdje se može tako plesati?
Možeš plesati argentinski tango s partnericom... ako te zanima, uputim te kod koga, kako, kad, gdje...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 23:49   #31
Tražim plesnog partnera.
Split, argentinski tango je u pitanju.
ja sam visoka 170, 18 godina mi je.
javite se na pm
Tamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 20:21   #32
I ja bih partnera. Završila tečaj u Frediju, početni i napredni. Znači, išla bih na hobi, rekreativno bavljenje, ne treba biti u Frediju... Niska, ~160cm, 22 god...
Zagreb, jel...
cynthia_jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 01:09   #33
Helou plesačice i plesači.

Već neko vrijeme sam u plesnom mood-u (i jako mi se nose haljine ), ali nemam partnera koji bi sa mnom krenuo učiti plesati neki latino stuff (možda da jednom u nekom dalekom svemiru dostignemo nešto ovakvo da, da, fantaziram, znam, to sam stavila samo zato što sam pogledala taj film pet puta u tri dana opet )
Uglavnom. Imam 19godina, lokacija: Zagreb, visoka 167cm.

Traži se muško stvorenje koje bi bilo voljno sa mnom plesati. Amen
__________________
Tattoos aren't meant for everybody and they're too goddamn good for some people. (L.T.)
Lacaille is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:59   #34
Traži se plesni partner

Pozdrav, imam 18 godina, bavim se svim i svačim, poznajem osnove baleta i latino i standard plesova, volim plesati i tražim partnera koji bi imao živaca trenirati sa mnom. Visoka sam 167 cm, dakle poželjno bi bilo da je viši al nije nužno. Napomena: partner ne mora nužno imati plesno iskustvo već samo dobru volju ))
WannaDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 18:39   #35
tražim plesnu partnericu... imam 24g., visok sam oko 195cm, tek sam početnik, ali čini mi se da imam talenta... najviše me zanima salsa...

pa eto ako ima koja zainteresirana kandidatkinja, čujemo se na pm

pozdrav lijepi
kizuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 19:58   #36
Quote:
kizuki kaže: Pogledaj post
tražim plesnu partnericu... imam 24g., visok sam oko 195cm, tek sam početnik, ali čini mi se da imam talenta... najviše me zanima salsa...

pa eto ako ima koja zainteresirana kandidatkinja, čujemo se na pm

pozdrav lijepi


hej, od kud si?
MoonWalkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 20:02   #37
Evo ovako...
Izgleda da nisam jedina i da ima jaaako puno slicnih postova o trazenju plesnog partnera. Evo ovako ja sam iz Rijeke i plesem vec neko vrijeme latino i standard, trazim plesnog partnera, po dogovoru da li i za odlazak na turnire ili samo ovako za dusu kako se kaze.
Ja sam visoka 175+pete, pa ono, trebao bi mi netko od 180(visi je isto u redu) ali moze i nesto nize... Bilo tko, stvarno bilo tko, tko ima volje i zelje nauciti latino ili vec zna nesto plesati dobro ce doci. Hm, da.. BILO TKO
MoonWalkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 22:22   #38
Quote:
MoonWalkerica kaže: Pogledaj post
hej, od kud si?
Ajme, zaboravio sam napisati . Ja sam iz Zagreba...

Zadnje uređivanje kizuki : 05.01.2011. at 22:41.
kizuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:33   #39
Helou!

Evo neznam jesam na pravom mjestu, imam 18 god i iz zga sam (musko...da nebi neko pomislio zbog nicka ) jos u 9 mjesecu sam bio s frendicom pricao, planirali smo krenut zajedno na neki ples,kako smo oboje krenuli na fax, ona je rekla da cemo krenut malo kasnije, kad se ona prilagodi na fax i uhvati ritam. Medutim od tog ritma nije bilo nista, a mene je u ovih zadnjih par dana puknula zelja da idem na ples...

Nisam bas upucen u to, nikad prije nisam plesao, al imam zelju..pa ako bi me neko iz Zga mogao negdje uputit. Nisam jos siguran na koji bi ples isao, kao sta sam reko nisam bas u to upucen, vidio sam da ljudi pisu standard plesovi?? valjda je to nest kaj svako moze naucit ak me itko oce uputit slobodno me PMate...tnx unaprijed!
Majoneza1303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 00:25   #40
tražin zgodnu partnericu iz splita ili okolice koja je dobra u sambi. ja san "početnik" tj. tek oko 2 godine treniran,al tia bi i dalje al na žalost neman partenericu,detalji na pm
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.