Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2017., 23:48   #1841
Koristim mei tai..
Nosimo se odnedavno i mojoj curkici se baš sviđa nošenje..
Trebalo mi je vremena da postignemo dobro zatezanje i da mi ne klizi..
Pomogli su mi savjeti u Nošenje beba na FB..
Uskoro ću naručiti i gričke,jer voli žvakati naramenice..
Ova nosiljka se veže ali nje ju teško savladati..
Meni npr kad sam gledala za sling baš činilo komplicirano..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:27   #1842
Tražimjednu nosiljku za dijete od rođenja do godine dana i da je uporaba što jednostvanija.
Odluka je pala na Ergobaby adapt jer sam čula da je najjednostvnija za korištenje, nema dodatnih umetaka, a čak postoji i cool air varijanta.
Zanima me je li ta nosiljka ikad snižena igdje? Termin mi je za dva mjeseca pa imam vremena čekati iili naručit online.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:33   #1843
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Tražimjednu nosiljku za dijete od rođenja do godine dana i da je uporaba što jednostvanija.
Odluka je pala na Ergobaby adapt jer sam čula da je najjednostvnija za korištenje, nema dodatnih umetaka, a čak postoji i cool air varijanta.
Zanima me je li ta nosiljka ikad snižena igdje? Termin mi je za dva mjeseca pa imam vremena čekati iili naručit online.
evo i ja se nakon proučavanja odlučila na tu.

baš sam došla pitati bude li ta nosiljka snižena na sajmu beba u West Gate-u koji će biti u studenom, i koliko otprilike?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:37   #1844
Dosad su sve Ergobaby nosiljke bile snižene na svakom sajmu, 20% na sve oblike plaćanja, znam jer svoju nisam platila gotovinom, a godinu kasnije sam kupila još neki dodatak za Ergo.

Obično im je štand pored Mullera u prizemlju. Sva četiri puta je dosad bio.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:41   #1845
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Dosad su sve Ergobaby nosiljke bile snižene na svakom sajmu, 20% na sve oblike plaćanja, znam jer svoju nisam platila gotovinom, a godinu kasnije sam kupila još neki dodatak za Ergo.

Obično im je štand pored Mullera u prizemlju. Sva četiri puta je dosad bio.
super!

između mene i muža je velika razlika u visini, 30ak cm, da li to igra ikakvu ulogu, tj da li ista nosiljka može biti dobra i za mene i za njega?

skupo mi je 2 Ergobaby kupovati, a ništa od onih marama i tih vrsta nosilica mi se ne sviđa.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:46   #1846
Ne. Zato što imaju pojas koji ide oko struka tj na bokove i njega rihtaš. Recimo, ja Ergo kopčama skroz gore iznad struka, muž praktički na bokovima. Dakle sve možete prilagoditi, i naramenice također.

Nadam se da će u vrijeme kad budete tamo biti savjetnica pa neka vam na licu mjesta objasni i stavi na vas da još isprobate.

Kad sam ja kupovala Ergo htjela sam jednu skuplju verziju od Originala pa mi je rekla da bolje da uzmem Original. I htjela sam odmah kupiti sve dodatke pa mi je rekla bolje ne, neka se beba rodi pa ću vidjeti što i kako mi treba.

Hoću reć, žena je odlična i pokazat će ti ono u vašem interesu, a ne da vam uvali za veće pare. Žena je mršava, ima naočale i kratku kosu.

Šteta što ne znam ime.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:59   #1847
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Ne. Zato što imaju pojas koji ide oko struka tj na bokove i njega rihtaš. Recimo, ja Ergo kopčama skroz gore iznad struka, muž praktički na bokovima. Dakle sve možete prilagoditi, i naramenice također.

Nadam se da će u vrijeme kad budete tamo biti savjetnica pa neka vam na licu mjesta objasni i stavi na vas da još isprobate.

Kad sam ja kupovala Ergo htjela sam jednu skuplju verziju od Originala pa mi je rekla da bolje da uzmem Original. I htjela sam odmah kupiti sve dodatke pa mi je rekla bolje ne, neka se beba rodi pa ću vidjeti što i kako mi treba.

Hoću reć, žena je odlična i pokazat će ti ono u vašem interesu, a ne da vam uvali za veće pare. Žena je mršava, ima naočale i kratku kosu.

Šteta što ne znam ime.
hm, da, ne kužim veliku razliku između ovih modela. kod Adapt mi se sviđa što ne treba dodatak za novorođenče, nego odmah ima i to za držanje glavice. a Cool Air opcija mi se isto čini ok, da bude manje vruće

obzirom da svugdje piše da opcija nošenja prema van nije preporučljiva, to onda neću uzimati kao faktor.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:06   #1848
imaš i novi ergo omni
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:28   #1849
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
imaš i novi ergo omni
taj može do 15 kg, a Adapt do 20, pa mi se zato ovaj Adapt činio dulje iskoristivim
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:32   #1850
Po mom mišljenju i iskustvu, nošenje prema van ti ne treba. Dva razloga, prvi jer ionako prema van možeš nositi max 30 minuta i to piše u uputama, drugi jer je nositelju puno teže.

Na primjer, čak i trudna nosim curku u Ergu (na leđima jer je dovoljno velika) i ne osjećam neku posebnu težinu. Zaista. A kad je bila beba do nekih 8 kila smo svaki dan planinarile sa psom.

Original je isto do 20kg i to mi je super. Da opet biram i to bi mi bio kriterij.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:34   #1851
i pogledaj si ruckeli nosiljke. imaš na eko butiku.
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:06   #1852
ovdje kod mene se masovno prodaju malo rabljene Ergo 360 nosiljke za male novce i po forumima cure nisu bas odusevljene i zale sto nisu uzele adapt najvise zbog pojasa koji je na cicak. Ja tu nosiljku nikad nisam uzivo proucavala tako da ne znam o cemu pricaju, al eto koga zanima moze obratit pozornost na to.

Imam Adapt i super mi je.
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:23   #1853
Da stvarno, 360 ima pojas na čičak i onda je gotovo nemoguće kad beba tj dijete zaspi skinuti Ergo sa sebe i staviti u kindač, na kauč itd. Original ima pojas na kopčanje i nikad problema s transferom iz Erga. Zaista na sve treba obratiti pažnju. Sajam je super mjesto za to.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:13   #1854
Sweetheart kakav je izbor boja na tom sajmu? Jel ima svega ili je moguće da prodaju npr crnu u petak pa je u subotu više nema.
Mene konkretno zanima crna cool air adapt.
Htjela sam kupiti preko Njuškala, ali kad vidim cijene od oko 800 kuna zaključujem da je bolje dati 100 kuna više i kupiti novu onakvu kakvu želim.

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:22   #1855
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
hm, da, ne kužim veliku razliku između ovih modela. kod Adapt mi se sviđa što ne treba dodatak za novorođenče, nego odmah ima i to za držanje glavice. a Cool Air opcija mi se isto čini ok, da bude manje vruće

obzirom da svugdje piše da opcija nošenja prema van nije preporučljiva, to onda neću uzimati kao faktor.
I ja imam isto razmišljanje.
Ali kilaža ti ne treba biti faktor. Sumnjam da ćeš dijete od 15 kg nositi u nosiljci. Već su veliki kad postignu tu kilažu. Moj je imao 15 kg s godinu i pol, a mnogi imaj tek kasnije, pogotovo curice. Tada je bio zainteresiran za cijeli svijet i za hodanje i ne vjerujem da bih ga uspjela nagovorit na nosiljku u toj fazi, a i ljepše mi je bilo kad je hodao ili se vozio u nekom svom vozilu. Ako je bio bolestan išli smo doktoru kolicima da sjedi, odmara i da imam gdje stvari odložit.
Nosiljku planiram koristit prvih godinu dana. Kasnije sigurno puno rijeđe.

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:23   #1856
Nekad se dogodi da rasprodaju, ali možeš obaviti kupovinu, dobiješ potvrdu i s njom podigneš artikl u Zagrebu. Ne sjećam se više gdje smo mi podizali. Konkretno, htjela sam onu torbicu za pojas od Erga, ali je nije bilo pa smo platili s popustom i podigli je kasnije.

Nosiljki vjerujem da imaju više u ponudi, kad smo mi kupovali prije sad dvije godine bilo je svega, a bili smo tipa u subotu popodne.

U svakom slučaju, nadam se da ćete svi naći što želite. Nama je Ergo stvarno najbolja kupovina za bebu tj dijete. Nanosili se i muž i ja i odlična je.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:24   #1857
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
I ja imam isto razmišljanje.
Ali kilaža ti ne treba biti faktor. Sumnjam da ćeš dijete od 15 kg nositi u nosiljci. Već su veliki kad postignu tu kilažu. Moj je imao 15 kg s godinu i pol, a mnogi imaj tek kasnije, pogotovo curice. Tada je bio zainteresiran za cijeli svijet i za hodanje i ne vjerujem da bih ga uspjela nagovorit na nosiljku u toj fazi, a i ljepše mi je bilo kad je hodao ili se vozio u nekom svom vozilu. Ako je bio bolestan išli smo doktoru kolicima da sjedi, odmara i da imam gdje stvari odložit.
Nosiljku planiram koristit prvih godinu dana. Kasnije sigurno puno rijeđe.

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
Ovisi o djeci, stvarno ima djece koja ne vole kolica i onda se nose na leđima s dvije godine na dalje. Ali što jest jest, 20kg je stvarno puno za nositi.

Curka ima 11, beba će imati do 4 tako da ću si uprijeti 15kg, baš me zanima.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:24   #1858
Istina. Ja u biti pojma nemam koliko su teski s koliko starosti, pa nagadjam
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:25   #1859
Imamo frendicu čiji mali ima 15kg već s godinom dana. Moja je s godinom imala niti 10. Pa ti znaj...
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:07   #1860
15 s godinu dana je stvarno puno. Recimo da su to ipak iznimke. Moj je imao oko 13, a znam da je bio među većima.

Poslano sa mog D2403 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.