Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2012., 08:18   #61
Quote:
Agape kaže: Pogledaj post
Evo mene opet i mog ludog grafa. Po meni je (kako sam već pisala) ovulacija bila 18DC, a FF varira između 17-18-19 ovisi koju metodu stavim

http://www.fertilityfriend.com/home/35d574

Ovaj spotting 23Dc je doslovce dvije kapi, a otprilike tad mi je svaki dan lagano muka, jučer mi je bila gora muka, danas mi nije skoro uopće bila muka, ali me muči očajno žgaravica (koja je tek tu i tamo bila zadnja dva dana). Ja sam uvjerena da je to sve od stresa pod kojim sam ovih dana, al eto pošto nije nemoguće koliko je vjerojatno da su simptomi već od eventualne trudnoće? Kad moju naaajranije radit test?

Nisam prava wonnabe-juša, al namjeravam to postati. Čekamo zbog privatno - (možebitnih) zdravstvenih razloga, ali nije nam o'glavu tako da nije baš da smo se pazili.

Želim svim trudilicama što prije zelene grafove i blaženo stanje u trudnoći!

ako ti je sad 12/13 dpo onda možeš već pišati test.
kakvi su ti inače ciklusi (dužina, ovulacija, sluz)?

a simptomi.... i mogu biti i ne moraju biti
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 10:16   #62
Evo prvi mjesec mjerim bazalnu, pa da i ja prikačim svoj grafić:
[IMG]http://www.fertilityfriend.com/home/361918[/IMG]

Ovu temp. na 2.danu ciklusa sam stavila da izostavi jer sam mjerila u 11:40 ujutro a inače mjerim 07:30-08:00. Danas je mjereno u 7.

Stavio mi je moguću triphasic temp i 48 % mogućnost trudnoće (da bar nemam besplatni VIP mjesec)

Zadnje uređivanje Ivančica-sunce : 22.02.2012. at 10:34.
Ivančica-sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 10:57   #63
Quote:
Ivančica-sunce kaže: Pogledaj post
Evo prvi mjesec mjerim bazalnu, pa da i ja prikačim svoj grafić:
[IMG]http://www.fertilityfriend.com/home/361918[/IMG]

Ovu temp. na 2.danu ciklusa sam stavila da izostavi jer sam mjerila u 11:40 ujutro a inače mjerim 07:30-08:00. Danas je mjereno u 7.

Stavio mi je moguću triphasic temp i 48 % mogućnost trudnoće (da bar nemam besplatni VIP mjesec)
Graf ti lijepo izgleda za sad, a kolko su ti inače dugi ciklusi, kad očekuješ M? Ma meni je isto prošli mjesec stavio tu triphasic, samo sam se bezveze ponadala, nažalost M je ipak stigla...
brežanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:36   #64
Quote:
brežanka kaže: Pogledaj post
Graf ti lijepo izgleda za sad, a kolko su ti inače dugi ciklusi, kad očekuješ M? Ma meni je isto prošli mjesec stavio tu triphasic, samo sam se bezveze ponadala, nažalost M je ipak stigla...
Inače su UVIJEK bili 28 dana, a otkad radimo bebu se znalo dogodit da dođe 25, 26, 27 dan, ali uglavnom 28. Pa me malo i iznenadila O na 12.dan kako je FF označio.
Ivančica-sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 13:42   #65
Zašto te O iznenadila, ako su ti ciklusi oko 28 dana, a lutealna faza u prosjeku traje od 12-16 dana, taman ti je to, a kažeš da ti nekad dođe M i ranije...
brežanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:13   #66
Quote:
Ivančica-sunce kaže: Pogledaj post
Evo prvi mjesec mjerim bazalnu, pa da i ja prikačim svoj grafić:
[IMG]http://www.fertilityfriend.com/home/361918[/IMG]

Ovu temp. na 2.danu ciklusa sam stavila da izostavi jer sam mjerila u 11:40 ujutro a inače mjerim 07:30-08:00. Danas je mjereno u 7.

Stavio mi je moguću triphasic temp i 48 % mogućnost trudnoće (da bar nemam besplatni VIP mjesec)
meni se sviđa grafić. kad ti treba doći???

evo moj graf ali ja sam tek na 8dpo. jedino šta mi tempica još nije imala neki skok bajan
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 20:44   #67
bok cure, zanima me kako upisujete izgled sluzi..mislim ono kad je na prelazu...ajmo reci danas sam manje vise dry s naletima eggwhite?
jesam se sluzila s FF, ali nikad nisam te stvari zapisivala..ovaj mjesec sam primorana mjeriti BT..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 11:26   #68
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
bok cure, zanima me kako upisujete izgled sluzi..mislim ono kad je na prelazu...ajmo reci danas sam manje vise dry s naletima eggwhite?
jesam se sluzila s FF, ali nikad nisam te stvari zapisivala..ovaj mjesec sam primorana mjeriti BT..
Koliko sam ja uspjela shvatiti na FF su rekli da upišemo onu slug koja je najplodnija, npr ako su ti u jednom danu i dray i Egg da upišeš Egg. Ja inače imam ful malo sluzi i ovih par dana što mi piše E, to mjereno 'iznutra' i bilo je uglavnom creamy ali i skroz malo naznaka za Eggwhite pa sam stavila E. Ali poslije O sam dobila skroz puno creamy iscijedka (čak nisam morala 'kopat' iznutra. Inače prvih desetak dana cikusa pijem ulje noćurka baš zbog moje tatalne nestašice iscjedka.
Ovo je moj grafić danas: http://www.fertilityfriend.com/home/361918
Sad mi piše 56%.

Mimi tebi je grafić skroz sličan mom - isto na 7dpo lagani padić. Držim nam fige
Ivančica-sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 14:32   #69
Ovaj forum.hr mi je danas bio skroz poludio. Molim moderatore da izbrišu ove moje duplirane (ne znam kako) postove. Ispričavam se ! S obzirom da se osijćam skroz čudno zadnjih par dana, na putu u dućan sam 'svratila' u ljekarnu i kupila helmtest (neugodno mi je bilo od lare još naručiti jer sam prije 2 mj naručila 30 kom a i tko bi se strpio još 2,3 dana dok stignu). I dobila sam drugu crticu i to dosta vidljivu (nakon 3,5 min). Tako MIMI nadam se da će i tebi biti isto, jer nam je grafić dosta sličan. Ja se ne želim previše nadati (jer sam nažalost iskusila već biokemijske). Ma serem, nadam se opet!!! Ovo je prvi put da sam mjerila po FF i mogu reći da mi je ovako mjesec puno brže prošao, a dobila sam i neke nove spoznaje o sebi.
Ivančica-sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 17:12   #70
graf
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 18:24   #71
Evo i jedan koji nije dobitan

Kod mene svaki mjesec drugačiji graf

http://www.fertilityfriend.com/home/bubicaa
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 19:20   #72
i kod mene...evo trenutnog:

My Ovulation Chart
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 20:56   #73
Quote:
dinda83 kaže: Pogledaj post
i kod mene...evo trenutnog:

My Ovulation Chart
Ljiepo se tempica penje..
A i Mimin je pozitivan sigurno
Ivančica-sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 23:08   #74
ivancica -sunce, cestitam..taman sam pomislila da bi ovaj tvoj mogao biti trudnicki graf..kad ono stize sljedeci post

ovo je moj..O nece prije 14-15dc...
__________________
Moje cure..L i N

Zadnje uređivanje zoro007 : 23.02.2012. at 23:21.
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 09:27   #75
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
ivancica -sunce, cestitam..taman sam pomislila da bi ovaj tvoj mogao biti trudnicki graf..kad ono stize sljedeci post

ovo je moj..O nece prije 14-15dc...
A kako znaš da neće prije 14., 15. Možda je upravo ovih dana. Radije keksaj. i NUZ, ja sam NUZala 10, 11 i 14 po 20min (otpale mi noge) jer sam vidjela za to čak nekidan na dr.OZ , inače ja 9 mj pokušavam, pa da ne ispadne prvi mjesec pa plus. I NUZala sam samo jednom u 11 mj i tada je isto bio +
Ivančica-sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 10:46   #76
današnji graf
ivančice tek sad vidim da smo isti dan dobile M. samo je meni O bila kasnije
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 11:47   #77
Quote:
Ivančica-sunce kaže: Pogledaj post
A kako znaš da neće prije 14., 15. Možda je upravo ovih dana. Radije keksaj. i NUZ, ja sam NUZala 10, 11 i 14 po 20min (otpale mi noge) jer sam vidjela za to čak nekidan na dr.OZ , inače ja 9 mj pokušavam, pa da ne ispadne prvi mjesec pa plus. I NUZala sam samo jednom u 11 mj i tada je isto bio +

i just know
ako se O desila, onda tada kad mi je tempica bila najmanja, tad smo se keksali (ne zbog toga..hehe)...a sad dragi tako i tako disabled jer ga je uhvatilo u ledjima.
ja inace radije pratim stanje trakicama, samo sto mi je ovaj moj TCM medicinar htio vidjeti temperaturu po periodu ciklusa..
evo, od danas pisam trake..
ps. danas mi je tempica 36.9, ali sam imala burnu noc uz dijete..nekoliko budjenja i malo spavanja pa tu tempicu danas ne brojim.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 12:09   #78
evo da i ja zaljepim svoj nažalost nedobitni graf, trenutno sam tek na 7dc, ko će dočekat kraj ciklusa...
My Ovulation Chart
brežanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 13:22   #79
Quote:
mimi_ri kaže: Pogledaj post
današnji graf
ivančice tek sad vidim da smo isti dan dobile M. samo je meni O bila kasnije
tebi je sigurno također označio mogući triphasic....
Ivančica-sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 15:38   #80
Quote:
Ivančica-sunce kaže: Pogledaj post
tebi je sigurno također označio mogući triphasic....
šta ti je to triphasic?
jel ja prvi mjesec to koristim
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.