Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2015., 22:11   #2121
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Kak mogu nekoga blokirati da dobivam poruke na Viber, a da ta osoba misli da sam off line, a da ne skuzi da sam ju blokirala?
Makni da si na mreži i makni viđeno. Ako blokiraš nekoga, nećeš dobivati poruke.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 23:41   #2122
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Makni da si na mreži i makni viđeno. Ako blokiraš nekoga, nećeš dobivati poruke.
A, pa to jesam maknula.
A onda ta osoba nemre nikak znati da je samo ona blokirana?
Sve kaj vidi je znak od vibera kraj mog imena, što govori da imam instaliran viber, ali ne i da sam na mreži.
Hm...a malo je čudno ak mi šalje poruke, a nijedna joj ne pokaže delivered, ispada kao da nikad nisam na mreži
Što i nije daleko od istine, jer taj mobitel koristim samo za fotke i ak sam na putu, a inače se služim običnim, starinskim.
Ali, ako ne želim dobivati poruke na viber dok sam na mreži, onda mogu tako. A ak i skuži, kaj ja tu mogu.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 12:46   #2123
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A, pa to jesam maknula.
A onda ta osoba nemre nikak znati da je samo ona blokirana?
Sve kaj vidi je znak od vibera kraj mog imena, što govori da imam instaliran viber, ali ne i da sam na mreži.
Hm...a malo je čudno ak mi šalje poruke, a nijedna joj ne pokaže delivered, ispada kao da nikad nisam na mreži
Što i nije daleko od istine, jer taj mobitel koristim samo za fotke i ak sam na putu, a inače se služim običnim, starinskim.
Ali, ako ne želim dobivati poruke na viber dok sam na mreži, onda mogu tako. A ak i skuži, kaj ja tu mogu.
Ne kužim te u potpunosti, ali, ako ti osoba koju si blokirala šalje poruke, ti poruke nećeš dobiti, a toj osobi nikada neće pisati isporučeno što joj može biti čudno. Nikako ne može znati koristiš li ti Viber uopće ili je ona blokirana.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 17:09   #2124
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Ne kužim te u potpunosti, ali, ako ti osoba koju si blokirala šalje poruke, ti poruke nećeš dobiti, a toj osobi nikada neće pisati isporučeno što joj može biti čudno. Nikako ne može znati koristiš li ti Viber uopće ili je ona blokirana.
Da, dobro si me skužila. Znam da će biti čudno ako ne bude nikad pisalo da je isporučeno, jer, ako se ne varam, u imeniku od vibera stoji onaj ljubičasti znak kraj kontakata koji imaju instaliran viber.
Znači, vidi se da ga imam, a nikad ne bude isporučeno, to bi jedino moglo značiti da nikad nisam on line (što i nije daleko od istine).
Ali je ipak gnjusna laž.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 21:38   #2125
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Da, dobro si me skužila. Znam da će biti čudno ako ne bude nikad pisalo da je isporučeno, jer, ako se ne varam, u imeniku od vibera stoji onaj ljubičasti znak kraj kontakata koji imaju instaliran viber.
Znači, vidi se da ga imam, a nikad ne bude isporučeno, to bi jedino moglo značiti da nikad nisam on line (što i nije daleko od istine).
Ali je ipak gnjusna laž.
Pa, ako je osoba zbilja nebitna, boli te kurac
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 22:01   #2126
Ah, nije uvijek sve tak jednostavno...ljudi se uvrijede.
A ja baš ne volim uvijek i svakome biti dostupna i promptno skakati na svaku poruku.
Opterećuje me to.
Neki dan mi frendica pošalje poruku.
A ja kasnim s odgovorom , jer ju nisam odma vidla, pa mi šalje još dvije, da me požuri, nek odgovorim.

A što ja ne volim da me se guši...
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 22:13   #2127
Pojavljuje li se izvješće o isporuci i ako općenito isključiš online status i seen status i bi li ti smetalo da ti je to isključeno?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 23:12   #2128
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Pojavljuje li se izvješće o isporuci i ako općenito isključiš online status i seen status i bi li ti smetalo da ti je to isključeno?
A kak se to isključi?
Pokušala sam otkriti, al bojim se da ne ide, isključila sam samo seen i online status.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 19:00   #2129
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Zašto ne mogu igrati kvizove na buzzfeedu?
Javascript je omogućen, flash je updatean i omogućen, ali uopće ne reagira na klik.
Rješenje: retardirani chrome se nije samoupdateao. Kad sam ga ručno apdejtala, radi normalno.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 20:27   #2130
jeste prešli na win 10? i dokad je free zna netko?
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 20:35   #2131
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
jeste prešli na win 10? i dokad je free zna netko?
godinu dana za legalne korisnike.
beskonačno za ilegalne korisnike.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 21:06   #2132
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
jeste prešli na win 10? i dokad je free zna netko?
nadogradnja je mukte do 6og miseca iduce godine
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 21:24   #2133
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
nadogradnja je mukte do 6og miseca iduce godine
do 29.07. ugledni kolega
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 07:07   #2134
Pa je li se netko updejtao? Kako to izgleda?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 08:18   #2135
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
do 29.07. ugledni kolega
ahh, procitao sam do polovice iduce godine, pa sam mislio da je do 6-og miseca...

Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa je li se netko updejtao? Kako to izgleda?
da nisu rupicasti poput svicarskog sira, sto se tice sigurnosti, bili bi supach...mislim da neki rusi rade na mukte verziji os-a, koji bi bio alternativa windozama, i trenutni cilj im je kompatibilnost sa windows nt....kad to izadje, svi se prebacuju na to....windowsi osim igara koje se rade za njih ekskluzivno imaju jako malo prednosti nad drugim os-ovima, i ja cu prvi biti presretan kad se budem mogao igrati na mukte os-u, a ne da placam usranih keku kuna za windoze....
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 21:17   #2136
Koji program da skinem kako bih mogla napržiti film na DVD? Nekoć davno sam imala neki Nero... Sad ga skinem i onda me upozori da je to neka probna verzija i da moram nadograditi - što se plaća. Ima li nešto besplatno?
Bogdana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 21:28   #2137
Quote:
Bogdana kaže: Pogledaj post
Koji program da skinem kako bih mogla napržiti film na DVD? Nekoć davno sam imala neki Nero... Sad ga skinem i onda me upozori da je to neka probna verzija i da moram nadograditi - što se plaća. Ima li nešto besplatno?
Ja koristim Ashampoo Burning Studio 6 FREE.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 21:34   #2138
+1
Ashampoo je dobar.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 11:15   #2139
Zahvaljujem na savjetima. Stvarno mi se čini dobar. Samo što ne želi surađivati s mojih dokumentarcem u mp4 obliku (skinut s youtuba) i nasmiti ga tako da se može gledati na DVDu.
Bogdana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 15:46   #2140
Quote:
Bogdana kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na savjetima. Stvarno mi se čini dobar. Samo što ne želi surađivati s mojih dokumentarcem u mp4 obliku (skinut s youtuba) i nasmiti ga tako da se može gledati na DVDu.
Možda bi trebala promijeniti format videa možda je u tom problem. Jer često kad se skida s youtuba skine u mkv formatu a ti ga onda samo trebaš prebaciti u mp4 fornat
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.