Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2013., 16:49   #1
Probava kod djece

Pozdrav!
Prilikom obavljanja velike nužde moj sin od 5 god. ima sljedeće probleme:
-nakon obavljanja nužde malenome se pojavi na analnom otvori nešto poput hemeroida,doktorica opće medicine kaže kako malo dijete ne može imat hemeroide....to ne traje dugo,nakon nužde odma se povuće....ja vas molim ako možete da mi pojasnite šta se to dešava?
Hvala unaprijep....
LP
violeta3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 17:20   #2
Quote:
violeta3 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Prilikom obavljanja velike nužde moj sin od 5 god. ima sljedeće probleme:
-nakon obavljanja nužde malenome se pojavi na analnom otvori nešto poput hemeroida,doktorica opće medicine kaže kako malo dijete ne može imat hemeroide....to ne traje dugo,nakon nužde odma se povuće....ja vas molim ako možete da mi pojasnite šta se to dešava?
Hvala unaprijep....
LP
Nisam od pomoći, i vjerojatno doktorica bolje zna, ali ja sam čula npr. da tako mala djeca imaju hemeroide.
__________________
M
RenataAL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 21:22   #3
čak i mala beba može imati hemeroide - to sam čula od pedijatrice.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 22:45   #4
Quote:
violeta3 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Prilikom obavljanja velike nužde moj sin od 5 god. ima sljedeće probleme:
-nakon obavljanja nužde malenome se pojavi na analnom otvori nešto poput hemeroida,doktorica opće medicine kaže kako malo dijete ne može imat hemeroide....to ne traje dugo,nakon nužde odma se povuće....ja vas molim ako možete da mi pojasnite šta se to dešava?
Hvala unaprijep....
LP
Kod tvrđe stolice ili jakog napinjanja može izaći komadić debelog crijeva van, a zatim se vrati unutra. Mislim da to nije ništa strašno ni zabrinjavajuće, ali ako te baš brine- obavite pretrage.
Jel ima problema sa tvrdom stolicom?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.