Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2014., 22:52   #41
vidim da je novi vol digao raspoloženje baš mi je drago da smo se odmah raspisale
__________________
E. 10.11.2012. ljubav mamina
N. 6.11.2016. moj nadrazi
Over_The_Top is offline  
Old 24.05.2014., 22:53   #42
Quote:
Over_The_Top kaže: Pogledaj post
vidim da je novi vol digao raspoloženje baš mi je drago da smo se odmah raspisale
pa da a šta ćemo, dao bog da sve i jedna s ovog trudne odemo
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 24.05.2014., 22:54   #43
Quote:
Over_The_Top kaže: Pogledaj post
pikol ma koji?
sad prek laptopa vidim, preko moba nisam vidla

joj ovaj nogomet nikak da zavrsi da mm ode igrat s deckima i da ja mogu u miru pit

petra sorry...al kaj ono reci jel bi meni dala duphice ? ja nemam pcos ni tak neku dijagnozu, al imam ciste nekakve koje mi do sad nisu smetale kaj se tice ciklusa...i savjet od vas svih...dal da radim jos jedan test, al realno sagledajte situaciju (s kondomom + vgv s tim da je jednom kondom puko al je isto vani obavil...) ? sorite kaj sam dosadna s tim, al uskoro cu u boljem elementu bit promis
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 24.05.2014., 22:56   #44
Ja sam danas drmnila medicu
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Old 24.05.2014., 22:56   #45
Ma naravno da ces piskiti jos jednom, i ja sutra odo po jednog digitalca
Svaki drugi dan se piški, bez obzira na sve, hehe
martina_SB is offline  
Old 24.05.2014., 22:58   #46
padallo narafno da budemo bile sve trudne do kraja ovog vol.

fora je kaj si prošli vol otvorila i zatvorila
__________________
E. 10.11.2012. ljubav mamina
N. 6.11.2016. moj nadrazi
Over_The_Top is offline  
Old 24.05.2014., 22:58   #47
Quote:
martina_SB kaže: Pogledaj post
Ma naravno da ces piskiti jos jednom, i ja sutra odo po jednog digitalca
Svaki drugi dan se piški, bez obzira na sve, hehe
al rekla sam da realno sagledate
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 24.05.2014., 22:58   #48
ko bu nam prvi + u ovom vol?? ha curke, ha???
__________________
E. 10.11.2012. ljubav mamina
N. 6.11.2016. moj nadrazi
Over_The_Top is offline  
Old 24.05.2014., 22:59   #49
Quote:
Cro_Heidi kaže: Pogledaj post
Ja sam danas drmnila medicu
dec maj grl ja nemrem niš žestoko pokosi me u 2 minute

pikol ja mislim da se mučiš s tim testovima, šanse da si t su u minusu i nej se zamarat s tim uopće, vjv ti zbog stresa kasni i što je najgore 4um je kriv zbog tog been there done that
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 24.05.2014., 23:03   #50
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
dec maj grl ja nemrem niš žestoko pokosi me u 2 minute

pikol ja mislim da se mučiš s tim testovima, šanse da si t su u minusu i nej se zamarat s tim uopće, vjv ti zbog stresa kasni i što je najgore 4um je kriv zbog tog been there done that
hvala ti na ovom to mi je trebalo...jer nisam normalna, al zaista nisam...dakle sanse su nikakve, a ja sebi umisljam kak ima sanse nakraju ce ispast da sam beezila

mene je drmnulo moram priznat...idem si jos popit bas je fino
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 24.05.2014., 23:03   #51
nakon novog vol ima da sutra procurim. pikol i ti bi isto mogla
__________________
E. 10.11.2012. ljubav mamina
N. 6.11.2016. moj nadrazi
Over_The_Top is offline  
Old 24.05.2014., 23:04   #52
Quote:
Over_The_Top kaže: Pogledaj post
nakon novog vol ima da sutra procurim. pikol i ti bi isto mogla
dogovoreno draga! u to ime idem si popit
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 24.05.2014., 23:05   #53
Quote:
pikol1911 kaže: Pogledaj post
hvala ti na ovom to mi je trebalo...jer nisam normalna, al zaista nisam...dakle sanse su nikakve, a ja sebi umisljam kak ima sanse nakraju ce ispast da sam beezila

mene je drmnulo moram priznat...idem si jos popit bas je fino
a jbg bejb ja to iz iskustva, ne poseksamo se nak ni bliiiizu plodnih a ja utapam kineze i onda još sva shrvana budem kad je -

žene i beez nemre dobro završit
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 24.05.2014., 23:08   #54
Glo, sutra, al trenutno imam jako malo nade u ovaj ciklus, tona stresa i sad jos
ta viroza... Ne znam.

Kaj se vitexa tice, on djeluje na hipofizu zbog cega se u organizmu uspostavlja hormonalni balans, isto ima progestageno djelovanje cime ima dobro djelovanje na lutealnu fazu. Meni je jajnike ocistio od cisti i imam o opet, a onaj jedan doktor kojem Trinity ide je mojoj kumi prepisao vitex da se rijesi mioma
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 24.05.2014., 23:11   #55
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Glo, sutra, al trenutno imam jako malo nade u ovaj ciklus, tona stresa i sad jos
ta viroza... Ne znam.

Kaj se vitexa tice, on djeluje na hipofizu zbog cega se u organizmu uspostavlja hormonalni balans, isto ima progestageno djelovanje cime ima dobro djelovanje na lutealnu fazu. Meni je jajnike ocistio od cisti i imam o opet, a onaj jedan doktor kojem Trinity ide je mojoj kumi prepisao vitex da se rijesi mioma
oprosti kaj cu vrlo vjerovatno ispast glupa...al jel se to jede ili pije ?

da napisem... zec mi je upravo prdnuo, mislim da sam plocice na trbuhu dobila od smijeha...ej zec je prdnul! mislim to je dozivljaj
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 24.05.2014., 23:12   #56
Da vas pozdravim na novom volu, pcelice!
__________________
“We don’t see things as they are, we see them as we are.” – Anais Nin
kloklita is offline  
Old 24.05.2014., 23:13   #57
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Glo, sutra, al trenutno imam jako malo nade u ovaj ciklus, tona stresa i sad jos
ta viroza... Ne znam.

Kaj se vitexa tice, on djeluje na hipofizu zbog cega se u organizmu uspostavlja hormonalni balans, isto ima progestageno djelovanje cime ima dobro djelovanje na lutealnu fazu. Meni je jajnike ocistio od cisti i imam o opet, a onaj jedan doktor kojem Trinity ide je mojoj kumi prepisao vitex da se rijesi mioma
Bejbe, i viroza zna ponekad biti simptom Vibram da budeš prva vonabijuša na novom volu sa plusekom ~~~~~~~~~~~~~~~

Vrijedna informacija za ciste, koliko si ga dugo pila?
Glo is offline  
Old 24.05.2014., 23:13   #58
ahaha prdljivi zec
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 24.05.2014., 23:14   #59
Booooooook kokeee!!! Nije me bilo, bas mi je bio ruzan i tuzan prosli vol, a i nisam bila u situaciji ni stanju da piskaram.
Oe poplave su me totalno ubile.. Volontirala sam u nasem potopljenom gradu (srecom nas dio grada nije dirnut) a kad nisam volontirala brinula sam za nasu Slavoniju jer smo muz i ja slavonci koji zive u Bih... Pa od jucer ujutro do danas popodne imala jednu mamu s bebacom od godinu dana kuci i bas mi je bilo fino imati bebija u kuci i bas nam to fali Taaj smijeh, cika ,vristanje i plakanje...
Ja sam danas ujutro popisala jedan veliki minus, popodne ponovila i ista stvar Nisam sigurna jel mi 11 ili 12 dpo :/ buduci da od sile frke i strke nisam stigla ni pomisliti na trudnocu.. s jedne strane je dobro sto nisam zatrudnila jer sam bila pod velikim stresom, a s druge strane sam totalno tuzna, nakon danasnjih minusa sam poludila i svoju ljutnju iskalila tak sto sam sredila cvjetanjak i dvoriste, okupala se i otisla malo ubiti oko... I tako.. Kontam si da ujutro ni ne pisam, mislim da je to to.. minus je minus.. I pika me u lijevom jajniku....
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 24.05.2014., 23:15   #60
Quote:
pikol1911 kaže: Pogledaj post
oprosti kaj cu vrlo vjerovatno ispast glupa...al jel se to jede ili pije ?

da napisem... zec mi je upravo prdnuo, mislim da sam plocice na trbuhu dobila od smijeha...ej zec je prdnul! mislim to je dozivljaj
Mos i jest i pit- ima tableta i kapi, meni je kad sam pocela piti dosla
menga 50. i neki dan ciklusa- nakon treceg dana vitexa!
Znaci, imas evine kapi - suban, 20ak kn, 40 kapi dnevno i solaray vitex kapsule koje se piju 4-6 kapsule na dan, 70 kn 100 kom
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.