Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 15:37   #3201
Quote:
nema potrebe kaže: Pogledaj post
mene zanimaju samo one koje mi prodaju priču o postizanju unutarnjeg spokoja
pa to je OK, ja ću se sad u 9mj. na yogu upisat, navodno su same cure na yogy

https://z-p3-scontent-vie1-1.xx.fbcd...00&oe=5A4E5FB5

dobra ti je tomica i marijana možda će ti pomoći bar nešto evo link ako sam te dobro razumio
http://www.poticaj.net/?section=10

http://mojzivotnidizajn.com/
__________________
La familia es todo para mì ...
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 15:41   #3202
kod nas na yogi imamo jednog stričeka
ovaj link na fejsu ne vidim, kad se ulogiram vidim samo svoj uobičajeni wall
nema potrebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:59   #3203
U kolikoj mjeri moze nastetiti vise manje svakodnevna konzumacija marihuane uz pripisanu terapiju zyprexa,calixta?
suicide is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:02   #3204
Znam forumaše koji redovno koriste oboje, osobno nemam iskustva
nema potrebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:06   #3205
Ja se baš ne bojim da bi mi AD-i promjenili osobnost, više do mučenja s simptomima i šansa da pogoršaju situaciju ili da stvore zdravstveni problem ili dugoročnu štetu. Iako moram priznati da mi djeluje primamljivo ideja da bi po prvi put mogao saznati kakva bi osoba mogao biti da nemam određene probleme. Iako vjerojatno je previše očekivati da su depresija i stres jedino što me sputava u produktivnosti. Vjerojatno ljenost i razmaženost igra neku ulogu u tome.

Isto tako vidjeh ranije da je netko napisao da je primjetila da je jako hladna od AD-a. Da nemam djevojku, meni bi postići takvo stanje bilo čak i poželjno. Na emocije gledam kao nešto čega sam rob, volio bi da ih mogu zanemariti i samo logikom odlučivati svoj idući korak. Djeluje kao da bi mi pomoglo u postizanju životnih ambicija i nekih vrsta uspijeha.

Btw, ignorirali smo post of BettyPage_ZG u vezi Venlafaksin-a i Alventa na prethodnoj stranici. Pa ako netko ima kakva iskustva o njima, pročitajte njeno pitanje. Moj post je zakopao njenzin vjerojatno pa bi htio to ispraviti.
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:47   #3206
Quote:
billyray kaže: Pogledaj post
Ja se baš ne bojim da bi mi AD-i promjenili osobnost, više do mučenja s simptomima i šansa da pogoršaju situaciju ili da stvore zdravstveni problem ili dugoročnu štetu. Iako moram priznati da mi djeluje primamljivo ideja da bi po prvi put mogao saznati kakva bi osoba mogao biti da nemam određene probleme. Iako vjerojatno je previše očekivati da su depresija i stres jedino što me sputava u produktivnosti. Vjerojatno ljenost i razmaženost igra neku ulogu u tome.



Isto tako vidjeh ranije da je netko napisao da je primjetila da je jako hladna od AD-a. Da nemam djevojku, meni bi postići takvo stanje bilo čak i poželjno. Na emocije gledam kao nešto čega sam rob, volio bi da ih mogu zanemariti i samo logikom odlučivati svoj idući korak. Djeluje kao da bi mi pomoglo u postizanju životnih ambicija i nekih vrsta uspijeha.



Btw, ignorirali smo post of BettyPage_ZG u vezi Venlafaksin-a i Alventa na prethodnoj stranici. Pa ako netko ima kakva iskustva o njima, pročitajte njeno pitanje. Moj post je zakopao njenzin vjerojatno pa bi htio to ispraviti.


Ma nema frke billyray,kad tad bi netko vidio i moj post
Ali hvala kaj brines.

IovAk ionak pišeš stvari koje i mene interesiraju i oko kojih imala neka razmišljanja tak da sve pet.




Sent from my iPhone using Tapatalk
BettyPage_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 18:25   #3207
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
venlafaksin se još (osim kao Effexor) može pronaći pod imenima Velafax i Alventa, kao i još neki drugi. Meni je to bio OK lijek, iako mi nije u potpunosti uklonio depresiju. Mislim da to kod mene je nemoguće, da nemam i depresivnih dana. Kao danas npr. spavam ko medo, samo me krevet vuče, a probudio sam se s osjećajem da mi nešto ili netko fali :/
evo moj post od jučer
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 20:47   #3208
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
evo moj post od jučer

Vidla sam tvoj post,ali dali si probao jos koji vrst AD-a osim Alvente? Čisto usporedbe radi



Sent from my iPhone using Tapatalk
BettyPage_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:00   #3209
Quote:
BettyPage_ZG kaže: Pogledaj post
Vidla sam tvoj post,ali dali si probao jos koji vrst AD-a osim Alvente? Čisto usporedbe radi



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ladiomil I fevarin. A sad pijem Wellbutrin. Prije psihoze Sam pio Zoloft. Sve je to meni slicno. Mozda je velafax bio I najbolji. Tj alventa
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:49   #3210
podizanje doze AD-a na svoju ruku.

Jeste li to kad radili? Znam da nije preporučljivo išta mijenjati u terapiji na svoju ruku, ali kontrola mi je tek za mjesec dana, a osjećam se loše :/ mislim da bi mi veća doza AD-a pomogla.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:03   #3211
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Jeste li to kad radili? Znam da nije preporučljivo išta mijenjati u terapiji na svoju ruku, ali kontrola mi je tek za mjesec dana, a osjećam se loše :/ mislim da bi mi veća doza AD-a pomogla.


Na koga se odnosi ovaj post?


Sent from my iPhone using Tapatalk
BettyPage_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:11   #3212
na sve
E: ma neću povećavati, samo imam te kratkotrajne krize kad bih si i špricu zabio ili pošmrkao nešto samo da mi bude bolje.Sačuvaj Bože
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:24   #3213
Najbolje nazvati psihijatra i pitati jel' može.
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 01:27   #3214
Nemogućnost mokrenja i Leponex

Ovaj me problem muči već koji dan, dakle imam poriv za mokrenjem a ne mogu se pomokriti. Dosad nije bilo toliko intenzivno, a sad osjećam da mi je pun mjehur a ne izlazi ništa.
To se baš poklapa sa većom dozom Leponexa koju mi je dr povisila za 50mg.
Čitam uputu i tamo piše da je jedna od čestih nuspojava (mogu se javiti u do 1 na 10 bolesnika) gubitak kontrole mokraćnog mjehura.

Ne znam što da radim, ide vikend i ne znam što ću ako potraje, jer je užasan onaj osjećaj punog mjehura, a tek kad se ne možeš olakšati..

Moram čekati ponedjeljak, a što do tada, ne želim na svoju ruku dirati lijekove. Ako je nekome ovo poznato, što pomaže i što napraviti, bila bih zahvalna..
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 09:43   #3215
Svi vi koji ne znate za dizanje lijekova nazovite svojeg psihijatra ili centar za krizna stanja na rebru
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:49   #3216
Talking

Meni je rivotril odličan lijek, prije njega sam pio helex(xanax).
Rivotril djeluje daleko duže od xanaxa i recimo diazepama(normabela)
Kao aktivnu komponentnu sadrži klonazepam koji ima antikonvulzivno(antiepileptičko), sedativno(umirujuće), mišićno relaksirajuće i anksiolitičko(anti-tjeskobno) djelovanje.
-Koristi se za liječenje epileptičnih napadaja, paničnih napadaja, i protiv akatizije(potrebe za stalnim kretanjem, pomicanjem nogu) te kao stabilizator raspoloženja.
Samo što je benzić što znači da stvara ovisnost i trebalo bi ga se piti samo po potrebi. Po meni najbolji lijek za smirenje.
__________________
The moment when you can actually feel the pain in your chest because your heart breaks down.
zecic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:51   #3217
Quote:
zecic kaže: Pogledaj post
Meni je rivotril odličan lijek, prije njega sam pio helex(xanax).
Rivotril djeluje daleko duže od xanaxa i recimo diazepama(normabela)
Kao aktivnu komponentnu sadrži klonazepam koji ima antikonvulzivno(antiepileptičko), sedativno(umirujuće), mišićno relaksirajuće i anksiolitičko(anti-tjeskobno) djelovanje.
-Koristi se za liječenje epileptičnih napadaja, paničnih napadaja, i protiv akatizije(potrebe za stalnim kretanjem, pomicanjem nogu) te kao stabilizator raspoloženja.
Samo što je benzić što znači da stvara ovisnost i trebalo bi ga se piti samo po potrebi. Po meni najbolji lijek za smirenje.
A skinuti.se sa rivotrila je katastrofa
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:58   #3218
Koje si doze pila?
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:03   #3219
Quote:
SajkoDad kaže: Pogledaj post
Koje si doze pila?
3x0,5-dvije skinula bez problema al ovu jednu katastrofa-moje dg su svakakve ukljkučujući i ev.sumnjuna borelizu
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 17:14   #3220
Aha, možda je ostao osnovni problem, ja nisam ništa posebno primjetio kod skidanja sa toga... ali imam dijagnozu borelioze druga faza, hašimoto, sjeban vrat okoštavanjem, sklerotične sitne kosti u vratu, narasli šiljci na kralješcima... migrene i tako.
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.