Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2015., 09:10   #21
Curke, dal koja od vas koristi Fertility Friend?

Noćas sam se oko pol 4 morala dignuti za piskanje i izmjerila sam si temp. (36.30), a onda sam si opet u 6 kad se inače budim (36.50). I ne znam koju sad da upišem. Koju bi vi upisale? Danas mi je inače 7dc.
Frixie is offline  
Old 14.08.2015., 10:29   #22
od mene nista.... ako netko treba trakice il testove nek se javi u inbox, prodajem ih samo da ih ne gledam
mimi24b is offline  
Old 14.08.2015., 10:47   #23
Frixie, tempica se mjeri približno u isto vrijeme svaki dan.
Ako inače mjeriš oko 4 napiši ovu prvu temp, a ako mjeriš oko 6 ovu drugu.
Mada bi mogla staviti neku srednju vrijednost i adio.
Reina is offline  
Old 14.08.2015., 11:17   #24
Quote:
Reina kaže: Pogledaj post
Frixie, tempica se mjeri približno u isto vrijeme svaki dan.
Ako inače mjeriš oko 4 napiši ovu prvu temp, a ako mjeriš oko 6 ovu drugu.
Mada bi mogla staviti neku srednju vrijednost i adio.
Da, uvijek si mjerim u 6, al ove je bila neka "izvanredna" situacija

Hvala draga na odgovoru
Frixie is offline  
Old 14.08.2015., 11:56   #25
Nurse draga čestitam ti od srca na pluseku
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Old 14.08.2015., 13:20   #26
Quote:
mimi24b kaže: Pogledaj post
od mene nista.... ako netko treba trakice il testove nek se javi u inbox, prodajem ih samo da ih ne gledam
Mimi brineš me,što je bilo?
Jesi dobro?



Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
mimi25 is offline  
Old 14.08.2015., 16:51   #27
Quote:
mimi25 kaže: Pogledaj post
Mimi brineš me,što je bilo?
Jesi dobro?



Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
Ma sve ok... Cekam da procurim valjda bude brzo, dosta mi maratonskih ciklusa od 90 pa do 180 dana... Trakice su super al imam pco i ne pasu mi
mimi24b is offline  
Old 14.08.2015., 20:20   #28
Nije me bilo par dana, a vec imamo i novi Vol.
Cure cestitam na plusicima
Prijavljujem za ne dobiti 28.8.
Ove vrucine su ne izdrzive, nisam mislila da cu to ikada reci, ali jedva cekam jesen i osvjezenje.
__________________
My FF
pixii is offline  
Old 14.08.2015., 20:32   #29
Evo meni danas zavrsila M. napokon..
Od sutra krecem s bazalnom i idemo dalje. Iduci datum za ne dobiti je 10.9.
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 14.08.2015., 21:48   #30
Pozdravljam samo.

Čestitam na plusićima svima. Nurse, Tobago, Yvone.

Ninnene - ma bravo za srčeko. Uživaj u ostatku trudnoće. Neka bude školska

Ivah - wow leti vrijeme neka neka

Mimi draga od srca mi je drago zbog tebe. Plačem od sreće.

Mimi24 pa ček šta je bilo? Zar nije bio plus
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Old 14.08.2015., 21:51   #31
A što se mene tiče ok sam. Prestala krvariti taman i tako

Imala sam bliski smrtni slučaj u obitelji i nakon toga šoka moje tijelo nije moglo podnijeti i jednostavno bebica to nije podnijela. Na pregledu 10 tt nije bilo otkucaja, a dva dana kasnije urađena mi je kiretaža.
Ništa nisam sumnjala nije me ništa boljelo, imala sam i dalje mučnine a sve zato jer je posteljica nastavila rasti i općenito je bila trudnoća malo veća za tjedan dana. Vidjela sam bebicu prije kiretaže i drago mi je. Imam je u sjećanju sada nije samo apstrakcija bila.
Meni slijede neke pretrage sada. Coombs test je negativan. Slijede brisevi i ogtt i onda ako bude trebalo test na trombofiliju i kariogram.
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Old 14.08.2015., 22:05   #32
ex ljubice... jako mi je tesko zbog tebe.. identicna situacija je bila i kod mene u 2.trudnoci, samo sto sam ja bila 13 tt... i isto sam sretna jer sam vidjela bebu prije kiretaze ... grlim te ljube
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 14.08.2015., 22:20   #33
Hej cure, upadam kao padobranac, ali nemam pojma gdje pitati.
Kad ste najranije počele osjećati mučnine? I kad najranije mogu da uradim test?
S prošlom trudnoćom se uopšte ne mogu sjetiti kad sam počela imati mučnine... (okej, znam da nemogu sve trudnoće biti iste)
Trebam dobiti 17.8. i ne znam da li mi je prerano da radim test recimo sutra ujutro?
Znam da kažu da je najbolje nakon nekoliko dana kašnjenja menge, tipa 2.dan kašnjenja ili tako nešto... ali pitam se, ako ga uradim sutra da li će mi dati lažno negativan rezultat?
Evo već 12 dana ne prestajem razmišljati o tome i samo hoću da znam je li jeste ili nije (šta god da bude), neizvjesnost me ubija, ne mogu se koncentrisati ni na što, samo brojim dane
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 14.08.2015., 22:55   #34
Cestitke svim nasim novim trudnicama! Neka su vam skolske trudnoce!
Ex, draga, zao mi je! Od srca ti zelim da ti se tijelo sto prije oporavi i da krenes u nove pobjede, a srce, dusa... eh, tu bol ne mogu ni zamisliti. Ja sam dozivjela veliki gubitak (ne bebe) prije 2 godine i jos uvijek mi je tesko i jos uvijek placem, i dalje boli..vremenom postaje malo lakse. Zelim ti sve najbolje, draga!
__________________
To nisam ja! To je moja Schauma!
la_nana is offline  
Old 15.08.2015., 00:56   #35
Quote:
Nurse20 kaže: Pogledaj post
Jutro cure!
Neke me se sjećaju neke niti ne znaju da sam postojala, ali posto je sve ovdje počelo i posto ovdje nazalost jos uvijek ima meni poznatih imena koja stalno pratim imam potrebu da vam kliknem da sam nakon godinu i sedam mjeseci i ja konačno ugledala svoj prvi plus.
U ciklusu za kojeg se nikad ne bi nadala, cilklusu koji je imao iskorištenu samo jednu LH trakicu koja je bila skroz pozitivna i jedan jedini odnos istu tu večer, samo jedan iz razloga jer mi je muž na terenu i sve je to bilo na blef. Nakon odnosa se nisam dizala i spavala sam na trbuhu veći dio noći, a to inače ne radim. Simptome nemam nikakve menga mi treba doći u subotu i test sam radila samo zato jer u petak idem na put pa sam htjela bit mirna i sad sam skroz mirna 5 testova je iza mene i svi su pozitivni. Još ne vjerujem i skroz sam smirena nema one euforije koju sam očekivala.
I ne nisam vam dosla soliti ranu, došla sam vas ohrabriti dati vam podršku da se još više borite i da ne klonete duhom. Ne mogu vam reći da se opustite jer se ja sama nikad nisam opustila i ovaj mjesec smo trebali ići na spermiogram i ostale pretrage jer smo si takav rok dali, al ja sam uspjela iz moliti od Boga ovaj plus! Znam da on još nije siguran al i to je velik pomak nakon više od godinu i pol borbe! I ako Vam Šta znaci vjera i molitva,molite molite na bilo koji nacin mene je to smirilo a bila sam skeptična prema tome al sad mogu potvrditi da ima efekta lakše sam se nosila sa svim a i urodilo je plodom!
Čestitam svima koje su ugledale svoje plusice a ostalima želim svu sreću da ih čim prije ugledaju!
Raspisala se jesam možda nije sve točno preko moba sam al je iskreno i iz srca! <3
Ljubi vas vaša Nurse! :*


Vanna Bee vol.16

SF


Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk
Čestitam ti draga

Poslano sa mog NOA H40 koristeći Tapatalk
__________________
12.10.2012. stigla moja najveća ljubav <3
Ivkica pivkica is offline  
Old 15.08.2015., 13:12   #36
Nurse cestitam od srca neka ti je uredna i skolska! I nema ljepseg nacina od otvorit novi vol nego dugoocekivanim plusicem!

Reina cestitam i tebi, neka je uredna i skolska!

Cure neka vam je sretan novi vol., pun pun plusica i na kraju malih bebica!

Poslano sa mog LG-P880 koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 15.08.2015., 13:43   #37
Hej,
imam pitanje, da li je moguće test raditi na dan očekivane mjesečnice u bilo koje doba dana?
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Old 15.08.2015., 15:10   #38
Leptirica, moguce je i ako si trudna pokazat ce ti. Samo pripazi da prije tog ne piskis par sati i ne pijes bas tekucine..
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 15.08.2015., 17:00   #39
Cure nisam dugo tu tipkala, a ni na forumu opcrnito. Javljam samo da sam rodila sina Lukasa 30.06. - 3800g i 52cm.
Zelim vam svima puno plusica. Sretno!!!
katija is offline  
Old 15.08.2015., 17:32   #40
Ej cure, ja nisam bila dosta dugo aktivna na temi, jer sam se nekako već bila pomirila da možda neće bit ništa od trudnoće, ipak imam samo jedan jajnik i jajovod, šanse su mi manje, a imam već dijete pa nisam bila spremna na potpomognutu oplodnju.

Ali sam vas redovito čitala i veselila se svakom plusiću i bila tužna radi svakog minusa i mjesečnice ko da je moja.

Prvo dijete smo začeli 22.7. 2005., zadnja mjesečnica mi je bila 8.7., očekivana koja nije došla 4.8., a 14.8.2005. imala sam plus.

Ove godine mi je mjesečnica bila 8.7., imali smo odnos 22.7., kad 4.8. nije došla znala sam da je to to. Iz praznovjerja sam test napravila 14.8. i imam plus ko kuća.

Nadam se da je to znak da će sve bit ok, probat ću se i na prvi pregled naručit isti dan kao prije 10 godina pa šta bude.

Svima wannabijušama držim fige i nema predaje. Doć će kad ga najmanje očekuješ. Držim fige cure za plusiće.
Garf is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.