Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2016., 14:51   #281
OK, onako reda redi ćemo reći da je malo pretjerao sa pendrecima, ali sve ostalo što je rekao stoji. Tako da puna podrška Glasnoviću.

A zanimljivo je vidjeti kako od strane ljevičara/liberala nije bilo zgražanja nad Ostojićem.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.09.2016., 14:56   #282
A vrh vrhova je proglašavati jugoslavenom čovjeka zbog eto jedne spomenute metode. Ono, pasivnom agresijom ideš sugerirati da je Glasnović jugoslaven jer mu nedostaju pendreci. Kao da neki zastupnik izjavi da voli kune pa ga zbog toga proglasiš ustašom. Jer isključivo su jugoslaveni koristili pendrek i isključivo ustaše koriste kune.

Kakav intelektalni sukob sa samim sobom u toj jednoj glavi.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.09.2016., 15:03   #283
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Kakvo Ostojićevo pendrečenje, kaj ti non-stop briješ?



Nemoj vrijeđati desničare, ovaj verbalni proljev primjereniji je fašistu, a fašisti su ipak, bar za sada, maleni dio desničara.







To misli većina troglodita kao što je Glasnović. Pokušaj malo promijeniti krug ljudi među kojima se krećeš, ako možeš.



I da nam je još Jure i Bobana, ihhhh...
Sta ti nije jasno?..Za vrijeme Ostojicevog mandata na celu policije,ista je zbog povrijedjenog ega jednog covjeka jurisala na klince na stadionu..drzala ih nakon jedne europske tekme na betonu zavezane i okrenute prema zidu..Halo jebote,radi "verbalnog delikta" u 21 stoljecu su pokupili 200 plus ljudi..
Onda su na kup utakmici sa Rijekom pisali prijave jer na praznoj istocnoj tribini ljudi nisu bili na svom sektoru..Halo opet jebote..Prazna tribina od 10000 ljudi i samo tisucu ljudi na istoj..A njima su problem ljudi jer ne sjede na svom sektoru uslijed prazne tribine..

Apsolutno izivljavanje za vrijeme mandata Ostojica na celu policije..


Druga stvar,to vecina misli i nema veze sa trogloidima..koliko god tebi bilo lakse tako etiketirati..ustvari vecinu mojih zaboli neka stvar za takvim raspravama u vezi ideologija i svjetonazora,ali ne mirisu FF..Daj si lupite samar realnosti i shvatite da ljude vise boli briga hoce netko sa FF urlati na sav glas da si trogloid ako mu kazes da je produzena ruka onoga koji ga dosao podrzati na prosvjedu..

Jel dolazi do vas da mogu mislito sto me volja i ne biti trogloid?..jel postoji opce ta mogucnost u vasem raciu da netko slicno misli ko Glasnovic,a dolazi i progovara iz skroz drugacijeg backgrounda od Glasnovica?..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:04   #284
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Ne znam na sta ti to lici niti me boli neka stvar. Mozda je vrijeme za 91 ili 95 ponovno. Nema potrebe za 41 ne slazem se s njom. Ne znam zato ti mislis da mi desnicari jebemo sami sebe,kad ti se vec svidaju takve primisli pokusaj,probaj na sebi. Mozda vec i jesi.
Ne svida mi se taj nacin razgovora ti mene ja tebe jebaval mozemo i drugacije.
U svakom slucaju podrska Generalu!!
I to Generalu s velim G!

Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
General Glasnovic je veliki hrvatski domoljub, dokazani. Malo bi uveo reda u ovu drzavu sta joj je nuzno potrebno.
Neka fala. Red su uvodili i Hitler, i Musolini, i Staljin itd.
Nisam baš željan takvog reda.

Quote:
Naravno kao saborski zastupnik je jedna od nada opstanke ove drzave koji svojim junackim drzanjem i daje nadu svakom da ce od ove drzave nesto biti, naravno onima sa gramom mozga.
A gle, ne mogu se ne složiti da takav bećar ne pruža nadu onima s gramom mozga...

Quote:
karabin kaže: Pogledaj post
ja san vjernik,ali ova izjava ne priliči ni roditelju,ni vjerniku ni nekome ko je sta u obranu Domovine. studenti se bune. bunili su se i '71. bunili su se i '91. jeli onda to bila podobnost. sjevernokorejski je pristup gori od čizme u zube i pendreka. to je pristup jugoslovenskih vlasti. primjer di je manjina terorizirala većinu bija je sa balvan revolucijom, kod politike aparthejda, i danas je ima. ali to nije na FFZG. ako postoji nesuglasica u demkratskom društvu to se rješava dijalogom,a ako se sumnja na figu u žepu, pozovu se mediji. studenti nisu iznili van plinske boce i stavili balvane. ako postoji nešto tako, onda ima mista za intervenciju policije.
oni nisu saborski zastupnici koji teroriziraju većinu.ne pregovaraju oko fotelja i traže postotak od ugovora. dica nam biže van zbog perfidnijeg i nemoralnijeg ponašanja od ovakvih izjava.
i kakvo je to etiketiranje ko je ovakav ili onakav? očito je da se nismo riješili jednoumlja.

mene ka dragovoljca DR ovo smeta.
Bravo, kolega. Svaka ti je na mjestu.

Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Zato sta se ima muda jedini oduprijet se i ne bojati se stigmatizacije lijevih fasista. Jer tko ne misli kao oni i ne ide im niz dlaku on je fasist i treba ga eliminirat iz javnog i politickog zivota.
Ne, naprotiv - za imidž fašista zaslužni su njegovi javni istupi, a ne to što je suprotnih stavova od studenata FF.

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
samo čekam kad će se ispričati i reći da tako nije mislio
Jedina adekvatna isprika bila bi da zauvijek odjebe iz politike.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:04   #285
Svatko tko poziva na napade na hrvatske studente i studentice pendrecima i suzavcem koristeći pažnju koju dobiva kao saborski zastupnik je najobičniji šljam i dno nedostojno svoje funkcije, neovisno o političkoj poziciji s koje dolazi. Fuj.
__________________
Let us start our Republic with a chain of drug stores, a chain of grocery stores, a chain of gas chambers, and a national game. After that we can write our Constitution.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:09   #286
Quote:
People Can Fly kaže: Pogledaj post
Svatko tko poziva na napade na hrvatske studente i studentice pendrecima i suzavcem koristeći pažnju koju dobiva kao saborski zastupnik je najobičniji šljam i dno nedostojno svoje funkcije, neovisno o političkoj poziciji s koje dolazi. Fuj.
što očekivati od spodobe koja je za novac klala ljude po Africi i Južnoj Americi?

bojim se da lik ima teži PTSP i da bi doista nekog, s kim se ne slaže, mogao skratiti za glavu.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:10   #287
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
A vrh vrhova je proglašavati jugoslavenom čovjeka zbog eto jedne spomenute metode. Ono, pasivnom agresijom ideš sugerirati da je Glasnović jugoslaven jer mu nedostaju pendreci. Kao da neki zastupnik izjavi da voli kune pa ga zbog toga proglasiš ustašom. Jer isključivo su jugoslaveni koristili pendrek i isključivo ustaše koriste kune.

Kakav intelektalni sukob sa samim sobom u toj jednoj glavi.
Jugosloveni su koristili pet metaka u leđa i sjekiru u glavu, dobiti pendrekom po stražnjici je bila privilegija.
cui prodest is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:10   #288
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
A vrh vrhova je proglašavati jugoslavenom čovjeka zbog eto jedne spomenute metode. Ono, pasivnom agresijom ideš sugerirati da je Glasnović jugoslaven jer mu nedostaju pendreci. Kao da neki zastupnik izjavi da voli kune pa ga zbog toga proglasiš ustašom. Jer isključivo su jugoslaveni koristili pendrek i isključivo ustaše koriste kune.

Kakav intelektalni sukob sa samim sobom u toj jednoj glavi.
Istina. Nije to specificno jugoslovenski nego opcediktatorski mentalni sklop.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:13   #289
General je u pravu. Trebalo bi ukinuti filozofski fakultet, to je boljševičko leglo. Da ne spominjemo da je filozofija potpuno beskorisna i da nam trebaju radnici, a ne hipsteri i laprdala.
TheJudgement is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:15   #290
Quote:
cui prodest kaže: Pogledaj post
Svaka čast gospodinu Glasnoviću.
Evo jedan primjer kako samostalne države rješavaju LGTBhumanrightsUSAisfreedom plaćenike.
https://www.youtube.com/watch?v=ivT-I-yxtdY
Ono što je zanimljivo da je fizički izgled LGTBhumanrightsUSAisfreedom plačenika vrlo sličan u Hrvatskoj i Rusiji dok im je politička agenda identična što ne treba da čudi jer im je i nalogodavac isti.
Nije lose, ali uvijek ima " bolje "
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:16   #291
Quote:
TheJudgement kaže: Pogledaj post
General je u pravu. Trebalo bi ukinuti filozofski fakultet, to je boljševičko leglo. Da ne spominjemo da je filozofija potpuno beskorisna i da nam trebaju radnici, a ne hipsteri i laprdala.
Ae, ispast će da ne trebamo fakultete uopće(bit će više love za političare), a i lakše je manipulirati neobrazovanima...ima ko će za nas mislit. Tko ne sluša, pendrekon po rebrima...i da vidiš miline...:klap:
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:18   #292
Glasnović bi trebao biti ta nova struja HDZa i domaće desnice?
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:19   #293
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Ae, ispast će da ne trebamo fakultete uopće(bit će više love za političare), a i lakše je manipulirati neobrazovanima...ima ko će za nas mislit. Tko ne sluša, pendrekon po rebrima...i da vidiš miline...:klap:
Ja bih ostavio samo korisne fakultete, poput elektrotehničarskog, strojarskog itd, a ukinuo ekonomske, pravne i slične koji samo stvaraju neradnike koji se žele uvaliti u državni ured. I još su vjerni glasači SDP-a.
TheJudgement is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:19   #294
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
OK, onako reda redi ćemo reći da je malo pretjerao sa pendrecima, ali sve ostalo što je rekao stoji. Tako da puna podrška Glasnoviću.

A zanimljivo je vidjeti kako od strane ljevičara/liberala nije bilo zgražanja nad Ostojićem.
A po čemu to stoji? Da li ijednog od studenata znaš po imenu? E da..zaboravio sam, tebi kao i glasnoviću to ne treba. Ti sve već znaš i o tome što studiraju i tko su im roditelji i što misle, a to sve znaš još od rođenja..... Brate mili što je tebi i glasnoviću jednostavan život...na sva pitanja isti odgovor.
I kakve do vraga njegova trabunjanja imaju veze s ostojićem...a pardon znam, prema istom onom principu gore navedenom...na sva pitanja isti odgovor.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:19   #295
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nije lose, ali uvijek ima " bolje "
Ima jos bolje
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...port&id=692077
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:20   #296
Quote:
TheJudgement kaže: Pogledaj post
General je u pravu. Trebalo bi ukinuti filozofski fakultet, to je boljševičko leglo. Da ne spominjemo da je filozofija potpuno beskorisna i da nam trebaju radnici, a ne hipsteri i laprdala.
Je, najbolje ukinuti Filozofski fakultet. Pa ne trebaju našoj djeci strani jezici i pedagozi, psiholozi i profesori povijesti ili hrvatskog! Sve će ih čobani kao Glasnović naučiti!
__________________
Let us start our Republic with a chain of drug stores, a chain of grocery stores, a chain of gas chambers, and a national game. After that we can write our Constitution.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:20   #297
Quote:
TheJudgement kaže: Pogledaj post
Ja bih ostavio samo korisne fakultete, poput elektrotehničarskog, strojarskog itd, a ukinuo ekonomske, pravne i slične koji samo stvaraju neradnike koji se žele uvaliti u državni ured. I još su vjerni glasači SDP-a.
Ja bi zabranio pisanje po internetu mentalno insuficijentnim...doduše nastao bi nejverojatan tajac na desnoj strani......
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:20   #298
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
što očekivati od spodobe koja je za novac klala ljude po Africi i Južnoj Americi?

bojim se da lik ima teži PTSP i da bi doista nekog, s kim se ne slaže, mogao skratiti za glavu.
Mislim da to neme veze ,čovjek je budala ,ne može se u glavi riješiti jugokomunističkih metoda i to je to..
Boljševizam u glavi ,toga se teško riješiti ...
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:21   #299
Quote:
TheJudgement kaže: Pogledaj post
Ja bih ostavio samo korisne fakultete, poput elektrotehničarskog, strojarskog itd, a ukinuo ekonomske, pravne i slične koji samo stvaraju neradnike koji se žele uvaliti u državni ured. I još su vjerni glasači SDP-a.
Naravno. Pravni sustav bi vodili strojari, engleski bi predavali i prevodili poljoprivrednici, a psiholoska testiranja provodio Pavuna
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:22   #300
Quote:
TheJudgement kaže: Pogledaj post
General je u pravu. Trebalo bi ukinuti filozofski fakultet, to je boljševičko leglo. Da ne spominjemo da je filozofija potpuno beskorisna i da nam trebaju radnici, a ne hipsteri i laprdala.
Ovoliku neobrazovanost pokazuješ radi iznimne lijenosti tokom školovanja ili je riječ o prirodnom talentu?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.