Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2010., 09:14   #121
Je i nikakog pomaka...da sam otvorena vise neg sto sam bila u pocetku trudnoce...Ma sranje brate mili.....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 08:59   #122
već tri dana trpim ove užasne lažne trudove...
bogami su bolni i dolaze u svakakvim razmacima, znaju trajati i do 10 minuta...
ali mi se ne smiruju kada promijenim položaj, tako da više ništa ne kužim! čak se i pojačaju

dali bi to moglo više krenuti zapravo??
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 11:36   #123
Quote:
cezar5 kaže: Pogledaj post
već tri dana trpim ove užasne lažne trudove...
bogami su bolni i dolaze u svakakvim razmacima, znaju trajati i do 10 minuta...
ali mi se ne smiruju kada promijenim položaj, tako da više ništa ne kužim! čak se i pojačaju

dali bi to moglo više krenuti zapravo??
pa ukoliko ti se ne smiruju kad promijeniš položaj,već se pojačavaju lako moguće da su to oni pripremni trudovi
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 12:20   #124
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
pa ukoliko ti se ne smiruju kad promijeniš položaj,već se pojačavaju lako moguće da su to oni pripremni trudovi
uopće se ne smiruju... nadam se da jesu, ako ih budem imala i danas cijeli dan, ću nazvati hitnu
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 09:46   #125
Quote:
cezar5 kaže: Pogledaj post
već tri dana trpim ove užasne lažne trudove...
bogami su bolni i dolaze u svakakvim razmacima, znaju trajati i do 10 minuta...
ali mi se ne smiruju kada promijenim položaj, tako da više ništa ne kužim! čak se i pojačaju

dali bi to moglo više krenuti zapravo??

evo da se nadovežem, možda nekome budem od pomoći:
sinoć sam išla na pregled, trudovi su naravno lažni, otvorena sam za jedan prst.
valjda će krenut sada!
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 10:47   #126
Ja bila otvorena prst cjelu trudnocu...Zadnjih 5 tjedana koliko sam imala laznjake i tih 5 tjedana mi je cep curio nista se vise nisam bila otvorila....
Cak i onaj dan kad sam dosla rodit trudovi stali i nista se nisam otvarala....vec sam mislila da cu se napatit ko Isus s obzirom da su mi vodenjak probili a ni t od trudova nije bilo....
A onda sam odjedanput se stala otvarat i u pol sata se otvorila cak 6 prstiju...nisu mogli vjerovat....

Uglavnom onda kad vidis da vise nemozes nist zivo radit ni stojat ni sjedit ni hodat....to su trudovi....
Ja sam noc prije poroda sjedila u autu i cekala muza ispred shoping centra dok je on kupovao jer se nisam mogla pomaket....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 10:48   #127
Quote:
cezar5 kaže: Pogledaj post
već tri dana trpim ove užasne lažne trudove...
bogami su bolni i dolaze u svakakvim razmacima, znaju trajati i do 10 minuta...
ali mi se ne smiruju kada promijenim položaj, tako da više ništa ne kužim! čak se i pojačaju

dali bi to moglo više krenuti zapravo??
I da!Znam kako ti je....
I najgore sto vise ni sama nisi pametna jel to -TO ili su lazni...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 11:07   #128
evo da malo "osvježim" temu

znači jučer me od 9 ujutro do 9 navečer frkalo kao pred mengu-lažnjaci budući da su prestali sve do jutra dok se nisam pokrenula,a sad opet (iako ne tako jako kao jučer popodne).ali imam osjećaj da mi se sve nekako spustilo,kako da se izrazim,u međunožje .ajd sutra sam u trudničkoj na pregledu pa ćemo vidjeti šta se događa...

mislim si sad koliko to tako može dugo i da li je to priprema za porod...danas sam 37+3
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 18:10   #129
Quote:
KIKA5 kaže: Pogledaj post
......
ajd sutra sam u trudničkoj na pregledu pa ćemo vidjeti šta se događa...

mislim si sad koliko to tako može dugo i da li je to priprema za porod...danas sam 37+3
Šta su ti rekli na kontroli?

Ja imam lažne trudove svaki dan, nažalost nisam ni blizu 37 tj. Kažu ako dobiješ prave trudove odmah dođi, ali nitko da mi točno objasni kako da ih razlikujem
__________________
People are strange
Aileenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 20:13   #130
Quote:
Aileenn kaže: Pogledaj post
Šta su ti rekli na kontroli?

Ja imam lažne trudove svaki dan, nažalost nisam ni blizu 37 tj. Kažu ako dobiješ prave trudove odmah dođi, ali nitko da mi točno objasni kako da ih razlikujem
cerviks 1 čl sasvim smekšan i prst otvorena...za kontrakcije je dr rekao super što ih imam...imala sam ih 4,5 dana i evo danas ništa
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 21:21   #131
Quote:
Aileenn kaže: Pogledaj post
Šta su ti rekli na kontroli?

Ja imam lažne trudove svaki dan, nažalost nisam ni blizu 37 tj. Kažu ako dobiješ prave trudove odmah dođi, ali nitko da mi točno objasni kako da ih razlikujem
Lažni mogu biti u minutu točni.
Ako prestanu dok se krećeš ili kad legneš u kadu sa toplom vodom ili nakon nekog vremena prestanu sami radi se o lažnim trudovima.

Ako se vrijeme između trudova postepeno smanjuje a trudovi postaju jači radi se o pravim trudovima.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 20:42   #132
Pozdrav!
Evo da se i ja javim s laznim trudovima.
Sad sam tocno 38tj. i vec par dana me peru laznjaci.Naime, ovo mi je 2. trudnoća, a u prvoj sam ih takoder imala i to od 37 tj.
Nego, po opisu laznih i pravih trudova, moram priznati da sam skroz zbunjena.. (prave nisam dozivjela jer sam morala na carski).
Ovi laznjaci su vrlo jaki, vecinu vremena tocni, traju cijeli dan i naglo prestanu..i onda dodem na pregled i dr. mi kaze da sam dolje zacementirana
..pa koja korist od tih laznih?
Jessy3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 20:48   #133
to se i ja pitam -danas na pregledu ista situacija kao i prije tjedan dana
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:23   #134
Joj znam kak vam je...mene su prali lažnjaci dosta dugo, i svaki put panika, jel to to ili nije, kad ići u bolnicu, kaj ak odem uzalud pa mi se budu smijali...ono, paranoja već

Na kraju sam sve to izbjegla jer sam dan prije termina naručena na indukciju.

Al sad nakon kaj sam doživjela i prave trudove, mogu vam samo reći - znat ćete. Neusporedivo jača bol. I naravno, sve manji razmaci između trudova. E da, i ono famozno, kaj je stvarno na kraju istina - svaki trud ima svoj početak, vrhunac i kraj.
__________________
Tarsis
Tarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 12:09   #135
Meni je već danima tvrd i napek trbuh ko da će se raspuknut, a i težak je pa jedva hodam . Nakon i malog napora tipa kuhanja ručka ili laganog spremanja boli me dolje ispod trbuha ali nemam stezanja. Zna se desit da me probode oštra bol u obliku nekog čudnog grča samo jednom i onda ništa. Ovaj tjedan punim 36 tt, danas sam 35+4. U petak imam kontrolu u TA u petrovoj pa ću vidjet. Uz taj tvrdi i težak trbuh boli me i u križima.

Prvu trudnoću sam doslovno preležala zadnje mjesece, a sada ne mogu jer imam dijete koje traži svoje.

I su mi zadnja 2 dana odjednom postale tvrđe....nadam se da neću brzo jer mi je još rano.

Zadnji predgled u 33 tjednu, zatvoren cerviks sve 5. Jedino kaj konstantno vučem dosadne gljivice i ništa od terapije ne pomaže... na dijeti sam jer imam povišenu glukozu i nije mi jasno jer uopće ne unosim šećer, a škrob kontrolirano... Možda su ti bolovi i probadanja od gljivica
Maja083 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.