Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2014., 11:45   #1
Komentiranje prostora - daenerys92

Iz ovog posta

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=189
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:47   #2
Obično se na tu temu stavlja nešto što je već uređeno... Ali možda i bolje ovako. Ne mogu reći da mi se sviđa odabir namještaja
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:55   #3
meni se za početak ne sviđa što su postavljeni linkovi a ne slike. smorim se dok to sve pootvaram i pogledam.
od onog što sam uspjela zapamtiti nakon akcije otvaranja linkova mogu reći samo da mi je pola viđenog nejasno, a druga polovica mi ne izgleda very promising.

prijedlog:
daenerys92, ajde stavi slike (ne linkove) sadašnjeg stanja (prethodno više nije važno), pa uz svaku napiši koji je plan, možda dobiješ iskoristive prijedloge prije konačnog odabira namještaja.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 12:27   #4
Jako puno posla je učinjeno da biste sav namjestaj zamjenili sa malo modernijom vezijom onoga od svekrve i svekra... Ni meni se ne sviđa namjestaj, osobito kauč i stol.
beatriz-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 12:29   #5
ni meni se niti jedan komad namještaja ne sviđa, a naročito kad ih zamislim skupa.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 13:22   #6
Quote:
beatriz-zg kaže: Pogledaj post
Jako puno posla je učinjeno da biste sav namjestaj zamjenili sa malo modernijom vezijom onoga od svekrve i svekra... Ni meni se ne sviđa namjestaj, osobito kauč i stol.
Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
ni meni se niti jedan komad namještaja ne sviđa, a naročito kad ih zamislim skupa.
nemam nista za dodat.

ali ako se to vama svida (a vjerovatno ste vidili puno razlicitih opcija vec do sada...) nema smisla da mi predlazemo svoje.
tim vise sta su svi komadi s linka u istom stilu
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 13:40   #7
Poslušaj prijedlog free spirit i sigurno ćeš dobiti dobre savjete
mativa2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:07   #8
Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
ni meni se niti jedan komad namještaja ne sviđa, a naročito kad ih zamislim skupa.
s ovim se potpuno slažem...
tj ako već naprimjer baš, baš želite ovakav stol, onda ostatak namještaja treba biti potpuno nenametljiv i neutralan,bez sjaj, dioda i igre boja i tekstura....što je kod vas upravo suprotno...pogotovo jer niti prostor nije toliko velik

jeste vi ti samo gledali šta vam se najviše sviđa ili ste već kupili?

Zadnje uređivanje mar007 : 27.05.2014. at 16:12.
mar007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 18:08   #9
Vidim da preferirate Emmezetu,vjerojatno vam je najbliža,pa ima tamo i jednostavnijih stvarćica.Recimo za dnevni,ako već mora biti onaj stol,rađe ovako nešto jednostavnije. Možeš kombinirati dijelove po želji.
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content ili
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content .
Stolić ,ajde može proći.Kauč bih u jednoj boji.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 18:18   #10
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Vidim da preferirate Emmezetu,vjerojatno vam je najbliža,pa ima tamo i jednostavnijih stvarćica.Recimo za dnevni,ako već mora biti onaj stol,rađe ovako nešto jednostavnije. Možeš kombinirati dijelove po želji.
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content ili
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content .
Stolić ,ajde može proći.Kauč bih u jednoj boji.
Ovo je nešto novo? Fino izgleda.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 18:35   #11
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Ovo je nešto novo? Fino izgleda.
Da ,izgleda.Malo sam proučavala/uspoređivala sa Bestom,ali ne uspijem ovo Emmezetino vidjeti iz bližega.Čini mi se da Besta ima malo deblji iveral,možda se varam,mada je ovo Proizvođač: TVILUM SCANBIRK A/S, Ege Alle' 2, Faaarvang, Danska.Moglo bi biti ok kvalitete.
Sorry što upadam na tuđu temu,ali City već kad si tu,da li si vidio ove stoliće u živo? Jedna cura je rekla da su ok...
http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 18:53   #12
Nisam ih vidio, ali mislim da je netko od redovnih forumaša vidio.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 20:55   #13
meni su na tim stolićima noge jako ružne
i baš ih to nekako razlikuje od skupljih inačica, baš mi djeluju jeftino
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 00:05   #14
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
meni su na tim stolićima noge jako ružne
i baš ih to nekako razlikuje od skupljih inačica, baš mi djeluju jeftino

meni ne djeluju jeftino, ali sam se uvjerila sto puta da sve to šta vidim na slici (pogotovo emezeta) uživo bude tragedija
dalje... meni na bijelom i nisu loše noge jer je stol veći ali na ovim manjima su nekako preširoki ili štagod..nisu ni meni baš , ustvari na crnom mi je najružnije
ajde ne mogu reć da je ružno, jer mi nije ali bi radije drugačije


vidim da se vlasnica stana nije oglasila a i ne vidim neke linkove, trenutnog stanja..ni boravka, kuhinje, i još toga, samo vidim ovo prije
ako je njena želja baš ovako uredit i već je kupila taj namještaj ,onda se nema šta reć dok se ne sredi sve i stave slike kao takve...a ako je još u nedoumici, i nije kupila, onda predlažem da ode na savjete (ako već nije )
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 01:26   #15
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
meni su na tim stolićima noge jako ružne
i baš ih to nekako razlikuje od skupljih inačica, baš mi djeluju jeftino
Evo danas stigli stolići i ja sam oduševljena i ugodno iznenađena kako su kvalitetno izrađeni.Uopće ne djeluju jeftino.ploče stola su od Mdf-a,a noge su drvene i sve je lijepo ravnomjerno pofarbano,bez greške.Najmanji stolić seljakamo ,a ova dva veća su ispred kutne.Ugl.pre zadovoljna sam.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 01:32   #16
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post


vidim da se vlasnica stana nije oglasila a i ne vidim neke linkove, trenutnog stanja..ni boravka, kuhinje, i još toga, samo vidim ovo prije
ako je njena želja baš ovako uredit i već je kupila taj namještaj ,onda se nema šta reć dok se ne sredi sve i stave slike kao takve...a ako je još u nedoumici, i nije kupila, onda predlažem da ode na savjete (ako već nije )
Murti,mislim da tada nije bilo sve to kupljeno,samo je stavila slike šta su namjeravali.A sada je možda već i kupljeno...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 02:49   #17
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Evo danas stigli stolići i ja sam oduševljena i ugodno iznenađena kako su kvalitetno izrađeni.Uopće ne djeluju jeftino.ploče stola su od Mdf-a,a noge su drvene i sve je lijepo ravnomjerno pofarbano,bez greške.Najmanji stolić seljakamo ,a ova dva veća su ispred kutne.Ugl.pre zadovoljna sam.

pa znaš da mi uopće ne izgledaju nekvalitetne, mislim baš nekako na farbu i materijal...
drago mi je da su ti dobre i da si zadovoljna
sad kad gledam i ovi sivi..isto mi je dobar, nogice isto,
ostajem kod crnog da mi se najmanje sviđaju

hmm..ma kad bolje promislim...super su pogotovo za tu cijenu
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 17:53   #18
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
pa znaš da mi uopće ne izgledaju nekvalitetne, mislim baš nekako na farbu i materijal...
drago mi je da su ti dobre i da si zadovoljna
sad kad gledam i ovi sivi..isto mi je dobar, nogice isto,
ostajem kod crnog da mi se najmanje sviđaju

hmm..ma kad bolje promislim...super su pogotovo za tu cijenu
Ma kažem ti,ja ostala oduševljena.Skoro sam ih naručila po cijeni od 900 kn jer mi je to sasvim ok za tri stolića od mdf-a,ali kao ću ću,pa zaboravim i kada sam konačno odlučila naručiti, ja na Emmezetu kad ono akcija i dobijem ih za 700 kn
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 11:03   #19
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ma kažem ti,ja ostala oduševljena.Skoro sam ih naručila po cijeni od 900 kn jer mi je to sasvim ok za tri stolića od mdf-a,ali kao ću ću,pa zaboravim i kada sam konačno odlučila naručiti, ja na Emmezetu kad ono akcija i dobijem ih za 700 kn
sorry na off-u
oldice pliz kad stigneš šalji koju fotku na pp da vidimo mi te stoliće
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 14:22   #20
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
sorry na off-u
oldice pliz kad stigneš šalji koju fotku na pp da vidimo mi te stoliće
Stavit ču javno fotke samo na koju temu,a da ne otvaram svoju samo zbog stolića?
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.