Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2005., 18:37   #41
svaki dan sto koristim: ujutro mlijeko za ciscenje i dnevna krema + krema za oko ociju, navecer isto mlijeko za ciscenje nakon tusiranja+ nocna krema i krema za oci, imam jednu za dekolte i Eucerinovo mlijeko za tijelo.

Dvaputa tjedno stavim masku za lice...
Svi proizvodi za lice su mi od Cindy Crawford, tek sam ih prosli tjedan pocela koristit i bas su mi super...
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 18:45   #42
Za lice - Amai hidratantna krema
Za tijelo - Johnson's body losion (onaj za dlake )
Za ruke - Balea od kamilice

Niš dugo! Pitam se kakav seksualni život mogu imati sa samo tri kreme
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 19:14   #43
za lice ujutro-neutrogena retinol krema
za navecer-lipotherm hp(od"a.d.a.-kao stri-vectin DS)isto za facu
prije jutarnje retinol stavim copper serum isto od neutrogene.
za tjelo kaj stignem-nivea body lotion,cocoa butter,ili sl.za ruke curel.
i to je sve!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 21:04   #44
Za lice: Termal S okoloočna, Termal S2 + Vichy peeling i tonik. I Avene gel za umivanje i termalna voda. Pa par labela i Vichy Nutrilogie kremica za usne.

Za tijelo: Vichy Lipidiose 2, Garnier mlijeko za suhu kožu, Johnson ulje, Balea body butter + Buffy peelin i još neki peeling iz DM-a.

Za ruke: Neutrogena ili Balea koncentrat.

Ajme, pa ja sam gora od te žene iz frizerskog
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 21:20   #45
Ujutro - avene hydratance optimale (kad se pojave pristici pred mengu - avene cleanance)

Navecer, sminku skidam nevenovom kremom i obicno ne stavim nista drugo na facu po noci jer ostane mrvicu masno i ugodno

ak sam skinula sminku vec ranije, onda jos natrackam neku oko ociju od lusha koju je preporucio netko s foruma i koja mi je bas beskorisna i cekam da ju potrosim i onda cu kupit ovu koju CJ tak hvali.

po tijelu se trackam nekim afrodita mlijekom koje mi super mirisi, a i nesto je ko fol anticelulitno...

ruke - plava nivea (tog ziher uvijek ima doma), neka glicerinska od avona ili opet taj neven

imam i neku za stopala koja mirisi po zvakama , dobila na poklon.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 00:04   #46
dan - ysl hydra tech ili nutrition absolue (kombiniram, ovisi kako mi se ćefne )
noć - avene hydrance optimale (riche) ili ysl nutrition absolue
oko moje, noću danju - avene soin apaisant contour des yeux (peaux sensibles)
boretine - vichy reti-c (ako i kada se sjetim, nisam jako ljuta na bore, iako su tu )
usta - body shop - born lippy
body - trenutno: body shop - body lotion tobacco flower (mmmmmmm)
ruke - atrix, neka strong verzija
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 01:00   #47
Krema za lice: Oligo 25 zelena od Vichy (mislim da se tako zove)
Krema za tijelo: Body Cocoon od L Oreala zuta ili narancasta
Krema za ruke: Kamill
Krema za usta: labello plavi ili natrackam za ic spavat plavu niveu oko usta
Krema za pete kad idem spavat: Nivea bijela
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 06:56   #48
Ja sam prije kupovala raznorazne kremice a onda je moj muz skuzio da bi se on mogao isto tim trackati pa mi ih je poceo krasti. Sada ih kupuje on a kradem ih ja
Trenutno imamo neku vjerojatno od Eucerin-a. Nemam pojma. Meni je to sve isti drek da prostite.
Ujutro i navecer operem lice s nekim (nebitno kojim) gelom za umivanje. Po noci ne stavljam nista a po danu to sto ukradem muzu. Inace na facu ne stavljam nikakve pudere ni nista.
Za tijelo... U jednom razdoblju zivota mi je koza bila uzasno suha i nije bilo kreme koju nisam probala.
Sada, kuc kuc tko je, je super pa koristim samo gelove za tusiranje sa losionom u sebi. Mozda ima veze to sto imamo ovlazivac za sve prostorije pa nam je vlaga uvijek iznad 50% a vise ne idem u smrdljivi ured...
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 08:02   #49
Quote:
Pink Lemon kaže:
ak sam skinula sminku vec ranije, onda jos natrackam neku oko ociju od lusha koju je preporucio netko s foruma i koja mi je bas beskorisna i cekam da ju potrosim i onda cu kupit ovu koju CJ tak hvali.

Istina, ta Afroditina okoloočna meni totalno paše. Košta 30 kn, , a ja inače imam suhu kožu oko očiju koja mi zna popucat i nijedne ampule vitamina E mi nisu pomogle, nego ova kremčica. Onak je vlažna i pravo olašanje ti je kad ju staviš. Istina, ne primjećujem neko smanjenje podočnjaka, ali baš je onak ugodna. Sadrži nekaj na b (bisabol ), kamilicu, zeleni čaj, i vitamine A i E.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 08:35   #50
za lice: afrodita sa kamilicom vlazna i hranjiva. za tijelo afoditino mlijeko i cecropia gel. za ruke afroditina kamilicna krema, za lice jos i afrodita hranjiva maska (profi).
afroditina uljna kupka,afroditin kamilicni tekuci sapun, afroditin sampon za kosu od koprive,afroditin lak za kosu....
jel bi mogla meni ta afrodita dati stogod bespla jerbo mi je polica u kupatilu kao njihov izlozbeni salon...????
energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 08:40   #51
ja trenutno koristim svakodnevno
dnevna:thermal s2 vichy
noćna: nivea natural booster
okoloočna: lancester aqua milk
okoloustna: bepanthen
za usne: ili neutrogena ili vichy kremica za usne
za čišćenje: niveini tonik i mlijeko
za guze i cike: collistar protustrija
za ostatak: colistar mlijeko za učvršćivanje
za stopala: neki dm proizvod

i mom mužu uopće ne smeta čak dapače voli kad sam ja onako mirisna istuširana i namazuckana....doduše kaže da mu je okus malo bljak al samo prvih par sekundi posli ..hmmmmm....druge su nam stvari na pameti
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 10:01   #52
Quote:
Crow Jane kaže:
Istina, ta Afroditina okoloočna meni totalno paše. Košta 30 kn, , a ja inače imam suhu kožu oko očiju koja mi zna popucat i nijedne ampule vitamina E mi nisu pomogle, nego ova kremčica. Onak je vlažna i pravo olašanje ti je kad ju staviš. Istina, ne primjećujem neko smanjenje podočnjaka, ali baš je onak ugodna. Sadrži nekaj na b (bisabol ), kamilicu, zeleni čaj, i vitamine A i E.
Vidiš, vidiš.. a neki dan mi je kozmetičarka objašnjavala da mi upravo ta treba jer imam suhu kožu. Tenks, CJ!

Inače, on topic:
lice: Vichy oligo 25 (roza) za suhu kožu
tijelo: Avon SSS i Dove nutri serum (kombiniram)
ruke: Hollyplant
usne: Melem
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 11:03   #53
Lice-danju noću: Neutrogena hidratantna+Biotherm nešto noćno protiv stresa /dva puta tjedno Shiseido hidratantna maska ujedno i sa lift efektom-tako piše/;
Tijelo: Neutrogena hidratantno mlijeko za vrlo suhu kožu;
Usne: La roza, La bijelo, La plavo; La zeleno-kako mi koje padne ruku u trgovini;
Laktovi, stopala, ruke: Melem.
Pranje lica/tijela: Hygienia zink-preporodilo mi kožu.
Još samo da nadjem neki piling što mi paše za lice/tijelo i potpuna sam
Orlanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 12:45   #54
najčešće:
lice - vichy oligo 25 roza ili nutrilogie 2
tijelo - afrodita mlijeko za tijelo s bademovim uljem ili nivea plavo mlijeko
ruke - neutrogena bezmirisna
usne - labelo classic
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 13:08   #55
okoloocnu - 2 od Balee i 1 od YSL, iskreno isti efekt
za lice - Klimicin T gel (Bog ga blagoslovio ) i Eucerin kremu za masnu kozu
za ruke - Swisso Logical
za noge - Niveu soft
za guzu - Afroditu cercropiu
za tijelo - King of skin od Lusha
za laktove - Melem
jesam sve?
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 13:23   #56
Lice: od Comfort Zone kremica "energy messenger" i maska "hydramemory", od Avona gel za pranje lica za nečistu kožu i Vichyev hidratantni tonik.

Tijelo: nekoliko mlijeka za hidrataciju i protiv celulita (Babor).
Ruke: Neutrogena
Usne: Avonov balzam sa smeđim šećerom i shea maslacem.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 14:46   #57
za lice---> biothermovu biopure za masnu kozu
vrat i dekolte ( za posebne prilike)-->kenzo flower krema, krema lolita lempicka
za laktove i pete-->melem, vazelin ...
za tijelo--> lipidiose 2 vichy, biothermova od limuna, biothermova od breskve, eucerin anti-age, afrodita od zelenog caja, loreal ulje u spreju, lancome ulje, nivea sa q10, plocica iz lusha u obliku srca neznam kak se zove ali to mi je njihov najmirisniji proizvod....rosal u spreju...
anticelulitna--> vichy
ruke--> vichy lipiiose, dr. hauschka i hollyplantova

ovo je bilo onak napamet, ima tog jos al vas necu mucit
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 15:27   #58
lice dan: iva antistresna krema; oko ociju lek ljkubljana ili nivea q10
lice noc: m'claire nocna krema/garnier ona s medom(jel je?)
oci isto, ali ispod stavim ulje vita od saxe
ispod kreme nocu stavim na t-zonu tanki sloj dr hauschka revitalizirajuce maske
tijelo: garnier za tijelo, afrodita s bademovim, balea body butter, plavo nivea mlijeko, baby nivea mlijeko...
prije aerobika na celulitasta mjesta saxa ulje
stopala: olival krema za stopala, plava nivea, vazelin
usne: vazelin, avon mango lip balm u stiku
ruke: plava nivea ili vec neka koja se nadje pri ruci
piling: avon sa smedjim secerom i shea maslacem, super je
piling za lice: avon neki planet spa
maska za lice: ova dr hauschka, nekad vichy za ciscenje, i muckam neke domace povremeno
jebote
Nanusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 16:27   #59
premalo ormarica imam u kupaoni
jos malo i morat cu tatin teritorij u kupaoni preuzet
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 17:15   #60
Quote:
Crow Jane kaže:
Istina, ta Afroditina okoloočna meni totalno paše. Košta 30 kn, , a ja inače imam suhu kožu oko očiju koja mi zna popucat i nijedne ampule vitamina E mi nisu pomogle, nego ova kremčica. Onak je vlažna i pravo olašanje ti je kad ju staviš. Istina, ne primjećujem neko smanjenje podočnjaka, ali baš je onak ugodna. Sadrži nekaj na b (bisabol ), kamilicu, zeleni čaj, i vitamine A i E.
Mene bas ta Afrodita (firma) iznenadjuje u zadnje vrijeme.

Pred ljeto sam kupila neku kremu za nokte u maloj kutijici i mazala nokte njom cijelo ljeto - prvi put da se nisu razlistali i iscufali od mora. A cijena isto neka super bila.

Sad cu bas probat i tu za oci, tocno mi treba nesto sto ce mi malo osvjezit okoloocni predio jer me to cijelo podrucje zna prilicno zatezat na kraju dana - ova moja je ko fol za podocnjake, al ne samo da njima ne pomaze, nego nemam nikakav osjecaj da sam je stavila.

enivej,
vidim da su se pocela nabrajt i pilinzi i sl....
ja se nisam na to ni osvrnula

jos da idem pobrojat flomastere za kozicu
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.