Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2011., 20:10   #1
Fiat punto dimi-problem ili ne?

Evo veli mi danas kolegica da mi auto dimi. Ja pitam a kakav je dim? I veli ona da bi najprije bio bijeli. I sad sam išo probati, cura je sjela u moj auto, upalila ga hladnog i krenula voziti. Ja iza nje. I sad dimi on definitivno, ali s obzirom da je bio hladan itd. nebi reko da nešto predrastično dimi. Ona isto ima punta i gledam u retrovizor i njezin isto dimi. A bio je topliji od moga. E sad dođem doma, auto je na radnoj temperaturi i kad dam gas i dalje se vidi dim. jel to tak treba biti? S obzirom da je temp. oko 6-7stupnjeva. Antifriz je promijenjen prije oko godinu i pol, kontroliran prije 10t km (sad mi je baš vrijeme za servis) i malo je ispod minimuma. Nekih pola cm. Razina ulja ne raste. E sad dal je u pitanju dihtung glave motora? Ak je kolka je cijena zadovoljstva njegove zamjene? I dal neko zna kakav antifriz ide u punto? Ja mislim da je crveni. I dal se smijem vozit sa tak antifrizom malo ispod minimuma? Barem do benzinske pa da kupim. Do benzinske imam oko 2km. Ili dal da stavim destiliranu vodu?
Hvala!
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 20:19   #2
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Evo veli mi danas kolegica da mi auto dimi. Ja pitam a kakav je dim? I veli ona da bi najprije bio bijeli. I sad sam išo probati, cura je sjela u moj auto, upalila ga hladnog i krenula voziti. Ja iza nje. I sad dimi on definitivno, ali s obzirom da je bio hladan itd. nebi reko da nešto predrastično dimi. Ona isto ima punta i gledam u retrovizor i njezin isto dimi. A bio je topliji od moga. E sad dođem doma, auto je na radnoj temperaturi i kad dam gas i dalje se vidi dim. jel to tak treba biti? S obzirom da je temp. oko 6-7stupnjeva. Antifriz je promijenjen prije oko godinu i pol, kontroliran prije 10t km (sad mi je baš vrijeme za servis) i malo je ispod minimuma. Nekih pola cm. Razina ulja ne raste. E sad dal je u pitanju dihtung glave motora? Ak je kolka je cijena zadovoljstva njegove zamjene? I dal neko zna kakav antifriz ide u punto? Ja mislim da je crveni. I dal se smijem vozit sa tak antifrizom malo ispod minimuma? Barem do benzinske pa da kupim. Do benzinske imam oko 2km. Ili dal da stavim destiliranu vodu?
Hvala!
Pa vlažno je i hladno i normalno je da imaš vodene pare u ispušnim vrućim gasovima. Ne mora ništa biti jer vidiš da i drugi auti isto tako dime. Pogledaj na drugim autima koji su isti kao tvoj pa uporedi. Da bi se umirio doli malo antifriza i idi na provjeru kod majstora. Ne bi smjelo da tako brzo nestaje. Da li curi ne znamo napamet na radi mi kristalna kugla. Najveća je vjerovatnost da negdje malo vlaži. Prati šta se dešava...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 20:29   #3
Jel to benzinac?
To je normalno po zimi da nastaje taj bijeli dim koji brzo nestane nakon kaj izađe iz auspuha.. Zato kaj je auspuh hladan i onda se kondenzira vodena para...

Sad ne znam zašto to puno duže traje kod benzinaca a kod dizela manje... To sam baš gledao neki dan s obzirom da trenutno koristim Volvo benzinca, jako dugo izlazi ta para van, meni je to baš fora
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:15   #4
A razina antifriza... jesi li sta provjeravao?

Inace, na puntacima jako cesto ode dihtung glave.... bijeli dim.

-----------
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:32   #5
Ma obični kondenzat. Kad se ugrije ispušna grana, prestane.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:36   #6
ma kondenzat je ziher. nema beda.

al ak hoćeš pošteni dim, u zadnji lonac ubaci pol litre ulja, a potom ga možeš i prodat pod dizela kojem ne preskaču CDi od rondanja.
__________________
fidbek
tj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:37   #7
nema veze što je motor na radnoj temperaturi. još se nije cijeli auspuh ugrijao kak treba, i dok se ne ugrije, dotad dimi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 22:05   #8
moj GP dimi sve u 16 dok se pošteno ne zagrije. al nemaš straha, to je samo kondenzacija.

ak se dobro sjećam, tvoj punto ima cca 130tkm, a dihtunzi glave su redovito odlazili između 70 i 100tkm tak da je tebi već odavno trebal otić u vječna lovišta.
__________________
Tutorial - kako pokrenuti auto-pojačalo kod kuće?! KLIK ZA DOWNLOAD
charly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 22:30   #9
gdje ima dima ima i vatre
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 22:36   #10
Quote:
klinsider kaže: Pogledaj post
A razina antifriza... jesi li sta provjeravao?

Inace, na puntacima jako cesto ode dihtung glave.... bijeli dim.

-----------
Napisao sam gore. Bio je na servisu prije 10t km i onda ga je valjda provjerio. Bar ga je trebao provjerit. I sad danas sam gledao, znači uzmimo da je prije 10t bio između min i max sad je malo ispod min.

Quote:
charly2 kaže: Pogledaj post
moj GP dimi sve u 16 dok se pošteno ne zagrije. al nemaš straha, to je samo kondenzacija.

ak se dobro sjećam, tvoj punto ima cca 130tkm, a dihtunzi glave su redovito odlazili između 70 i 100tkm tak da je tebi već odavno trebal otić u vječna lovišta.
tebi i svima ostalima hvala, malo ste me utješili. Sutra ću kupit antifriz pa nalit pa malo popratit stanje. Da, motor je bio na radnoj temp ali je vožnja trajala niti 5min i onda je malo stajao u leru. Tak da nadam se da nije dihtung ipak.
Hvala!
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 23:20   #11
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
tebi i svima ostalima hvala, malo ste me utješili. Sutra ću kupit antifriz pa nalit pa malo popratit stanje. Da, motor je bio na radnoj temp ali je vožnja trajala niti 5min i onda je malo stajao u leru. Tak da nadam se da nije dihtung ipak.
Hvala!
ma za 5 min se ulje tek počelo grijat. zagrijal se samo antifriz (kojem malo treba), a blok i glava su još prilično daleko od prave radne temperature. računaj da je auto pošteno zagrijan nakon 20 minuta, pol sata normalne vožnje. auspuhu, a pogotovo katalizatoru, treba dugo da se zagrije i zato ti "dimi" tj. izlazi kondenzacija.

provjeri sve spojeve crijeva da slučajno negdje ne gubi antifriz i, ak je sve ok dolij kolko treba i vozi dalje kak si i do sad. jednom mjesečni il svakih 1000km provjeri količinu ulja u motoru i razinu antifriza i nemaš brige.
__________________
Tutorial - kako pokrenuti auto-pojačalo kod kuće?! KLIK ZA DOWNLOAD
charly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:09   #12
Da rješim bar jednu dilemu - u Punto (Punto sam rekao, ne Grande ili Evo) ide običan zeleno-plavi antifriz. Čak da je unutra ono crveno govnno kod prve izmjene bi mi letilo van.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 16:58   #13
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Da rješim bar jednu dilemu - u Punto (Punto sam rekao, ne Grande ili Evo) ide običan zeleno-plavi antifriz. Čak da je unutra ono crveno govnno kod prve izmjene bi mi letilo van.
ajde, već kad si spomenul antifriz da te i ja neke pitam.

u GP-u imam crveni Paraflu UP. jel mogu ja na sljedećoj izmjeni stavit zeleni (ovakvog) bez posljedica? btw, motor je benz., 1.4 16V 95 ks
__________________
Tutorial - kako pokrenuti auto-pojačalo kod kuće?! KLIK ZA DOWNLOAD
charly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 17:14   #14
Ma može. Taj crveni je i tak i tak porez na budale.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:00   #15
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma može. Taj crveni je i tak i tak porez na budale.
A onaj nesretni Marušić tvrdi da se ne smije prelaziti sa jednog na drugi (ne sjećam se sad sa zelenog na crveni ili obrnuto) jer mogu da odu dihtunzi... Znam da je to glupost, ali eto samo podsjećam šta je napisao u svojoj kolumni "doktore pomozite..."
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:13   #16
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma može. Taj crveni je i tak i tak porez na budale.
Evo ja kolko sam gledal imam crveni. Zašto je to porez na budale? Uglavnom to je vjerovatno paraflu jer sam ga mijenjao u servisu. Jel mogu ja dosipati bilo koji crveni? Ima neka norma koju mora ispunjavati ili kaj? Brat mi je donio neki petrolov crveni antifriz. Razrijeđeni. Pa bi to dosipao. Mislim da više od pola litre nebi išli da dođe razina na oko centimetar-dva iznad minimuma. Pa ću onda malo popratit stanje. Inače danas sam provjeravao na zagrijan motor, malo turirao i nema ništa. Niš se ne vidi da izlazi van. Tako da mislim da na sreću dihtung možemo eliminirat.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:24   #17
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Evo ja kolko sam gledal imam crveni. Zašto je to porez na budale? Uglavnom to je vjerovatno paraflu jer sam ga mijenjao u servisu. Jel mogu ja dosipati bilo koji crveni? Ima neka norma koju mora ispunjavati ili kaj? Brat mi je donio neki petrolov crveni antifriz. Razrijeđeni. Pa bi to dosipao. Mislim da više od pola litre nebi išli da dođe razina na oko centimetar-dva iznad minimuma. Pa ću onda malo popratit stanje. Inače danas sam provjeravao na zagrijan motor, malo turirao i nema ništa. Niš se ne vidi da izlazi van. Tako da mislim da na sreću dihtung možemo eliminirat.
Od max do min je manje od 0,5 l. Vidi kapa li gdje. Provjeri vodenu pumpu.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:47   #18
Pa dobro neću ga skorz do max natočit nego negdje na sredinu. Pola litre bude stalo sigurno. Vodenu pumpu imam u planu zamijenit za tjedan dana jer mislim da je vrijeme i za nju i za zupčasti i za ulje. Ali ako mehaničar kaže da ne treba mijenjat remen onda neću ali će on to sve pogledat jer ulje u svakom slučaju moram. A dal smijem miješati bilo koji crveni antifriz sa ovim kaj imam? Pretpostavljam paraflu. Uglavnom crveni je.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:53   #19
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Pa dobro neću ga skorz do max natočit nego negdje na sredinu. Pola litre bude stalo sigurno. Vodenu pumpu imam u planu zamijenit za tjedan dana jer mislim da je vrijeme i za nju i za zupčasti i za ulje. Ali ako mehaničar kaže da ne treba mijenjat remen onda neću ali će on to sve pogledat jer ulje u svakom slučaju moram. A dal smijem miješati bilo koji crveni antifriz sa ovim kaj imam? Pretpostavljam paraflu. Uglavnom crveni je.
Napuni do maximuma i onda prati. Samo tako ćeš sa sigurnošću znati koliko ga gubi. Od max do min je negdje oko 3 dl.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 08:48   #20
normalno je da dimi dok su auti hladni i dok je vani hladno
kad se zagrije auto mora dimit manje ili ništa ovisno kolko je vani hladno
za ispitivanje dihtunga na glavi postoje instrumenti s akojima se može očitat stanje
količina antifriza se mora kontrlolirat kad je motor na radnoj temp...isto vrijedi i za ulje
sanso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.