Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2023., 21:39   #4101
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
na lijevoj ruci mi je ispucala koža na jednom mjestu, jako gruba i baš je pukla. mažem plavom niveom masnom, ali ne pomaže. uvijek su mi ruke bile ok i sad ovaj problem, em je grubo na dodir, em je ružno za vidjet. ne znam šta da uzmem da pomogne...



ot



ništa posebno, mislila sam da miriše bolje...
Ja ljeti imam problem s ispucanim i grubim petama. Probala hrpetinu krema i svakojakih čuda. Uglavnom najviše mi pomogao običan jeftinjara vazelin iz apoteke.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2023., 23:11   #4102
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Ja ljeti imam problem s ispucanim i grubim petama. Probala hrpetinu krema i svakojakih čuda. Uglavnom najviše mi pomogao običan jeftinjara vazelin iz apoteke.
Za pete... ovo je suludo dobro https://www.footlogix.com/Products/R...y-Skin-Formula

Za ruke... ne znam, kad god mi se tako nešto dogodilo radilo se o alergijskoj reakciji na nekakav proizvod

Koristim rukavice kad čistim/perem suđe, a ruke mažem Kiehls kremom za ruke. Izvrsna je


OT danas Skinlick Rouge365 losion. To je nekakav Skintegrin brend, nije loše.
fkt.sori is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2023., 23:34   #4103
Quote:
fkt.sori kaže: Pogledaj post
Za pete... ovo je suludo dobro https://www.footlogix.com/Products/R...y-Skin-Formula

Za ruke... ne znam, kad god mi se tako nešto dogodilo radilo se o alergijskoj reakciji na nekakav proizvod

Koristim rukavice kad čistim/perem suđe, a ruke mažem Kiehls kremom za ruke. Izvrsna je


OT danas Skinlick Rouge365 losion. To je nekakav Skintegrin brend, nije loše.
Gdje kupis to za pete? Kako se koristi?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2023., 23:45   #4104
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Gdje kupis to za pete? Kako se koristi?
U Rašpi. Pjenica je, jako lagane teksture, naneseš malo na pete, otprilike veličinu oraha. Ne ostavlja onaj masni sloj koji samo sjedi na koži i ispere se, gadi mi se to. Ovo se baš odmah upije i naprosto ti narednih par dana stopala izgledaju fino i njegovano, ne moraš stalno nanositi. Meni je baš otkriće.
fkt.sori is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2023., 06:51   #4105
Quote:
fkt.sori kaže: Pogledaj post
U Rašpi. Pjenica je, jako lagane teksture, naneseš malo na pete, otprilike veličinu oraha. Ne ostavlja onaj masni sloj koji samo sjedi na koži i ispere se, gadi mi se to. Ovo se baš odmah upije i naprosto ti narednih par dana stopala izgledaju fino i njegovano, ne moraš stalno nanositi. Meni je baš otkriće.
Ja nisam iz Zagreba. Hvala, googlat cu malo.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2023., 01:02   #4106
Quote:
Plijesan kaže: Pogledaj post
Imate li neku preporuku za suhe laktove? Baš jako suhe.
meni je SVR xerial 30 krema riješila grube laktove za 2 tjedna.
https://www.beautypharmacy.hr/hr/bre...zu-tijela.html
GoldenEye is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2023., 07:23   #4107


__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2023., 23:29   #4108
Ina li tko problema sa svrbezi koze nakon tusiranja neposredno?

Nisam cilo ljeto ima problema sve do nekidan. Inace imam suhu kozu jako.

Pocme me praktički svrbiti odmah nakon tusiranja

Koristim neko Mixino mlijeko za tijelo, ali ako neko ima za preporučiti nesto neka savjetuje. Ili neki drugi nacin kako se rjesiti svrbezi
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2023., 08:04   #4109
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Ina li tko problema sa svrbezi koze nakon tusiranja neposredno?



Nisam cilo ljeto ima problema sve do nekidan. Inace imam suhu kozu jako.



Pocme me praktički svrbiti odmah nakon tusiranja



Koristim neko Mixino mlijeko za tijelo, ali ako neko ima za preporučiti nesto neka savjetuje. Ili neki drugi nacin kako se rjesiti svrbezi
Meni se to događa kad mi se počne ljetna boja perutat. Napravi dobar peeling da makneš mrtve stanice.
Luta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2023., 07:48   #4110
Meni sve smeta po tijelu i mrzim se pacati u tim losionima i kremama, od nekih sam dobivala i osipe.
HOWEVER, koža mi je strašno suha i sad moram nešto napacat makar po nogama, jer izgledaju ko tkivo egipatske mumije nakon dva milenija pod pijeskom Sahare.

Jako mi je bio dobar losion Bioderma Atoderm, za atopičnu kožu. Baš gledam, moram to opet negdje nać...
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.