Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 08:54   #21
ljetos sam kupovao na e-bayu, plaćao Visom od Addiko banke, onda nisam znao da se, iako nemam Paypal, transakcija obračunava prema njihovom tečaju pa sam se neugodno iznenadio kad sam vidio tečaj, mislim da je bio oko 7,77
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:29   #22
Quote:
pearljam kaže: Pogledaj post
ljetos sam kupovao na e-bayu, plaćao Visom od Addiko banke, onda nisam znao da se, iako nemam Paypal, transakcija obračunava prema njihovom tečaju pa sam se neugodno iznenadio kad sam vidio tečaj, mislim da je bio oko 7,77
Da, očito je da onda drugi put moram plaćati direktno karticom, bez posredovanja Paypala.
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:05   #23
Prilikom plaćanja PayPal-om trebate odabrati opciju da vam trošak konvertira vaša banka/kartična kuća, a ne PayPal. Na taj način ćete izbjeći njihov nepovoljan tečaj.
O tome se već sto puta govorilo.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 06:02   #24
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Prilikom plaćanja PayPal-om trebate odabrati opciju da vam trošak konvertira vaša banka/kartična kuća, a ne PayPal. Na taj način ćete izbjeći njihov nepovoljan tečaj.
O tome se već sto puta govorilo.
Znam, i to se negdje na Paypalu podešava. Samo ne mogu se sjetiti
Jel' ovdje?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:30   #25
Meni to PayPal ponudi kod svakog plaćanja, tj. vidim te dvije opcije konverzije navedene, naravno manjim slovima, pa odaberem tu drugu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.