Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 21:41   #1
Najkraći radni odnos?

Imam nesreću naletjeti na nezgodne poslodavce pa imam par kratkih radnih odnosa od svega tjedan dana.

Koliko je Vama trajao najkraći radni odnos...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 03:30   #2
1 dan
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 09:38   #3
Cetiri mjeseca (dobio sam bolju ponudu)
Sto su ti "radili" ti tvoji grozni poslodavci da si tak brzo utekao ?
Mislim da je zbog tebe, i zbog cv-ja bolje malo potrpiti i vidjeti gdje ce te ulozen trud dovesti, nego sumanuto davati otkaze. Ja te zbog toga ne bi zaposlio, jer to dosta govori o tebi (ok jednom natrcis,ali viss puta...)
Black Uhuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:44   #4
1 mjesec
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 23:58   #5
Znam curu koja je do tridesete godine promijenila 30 poslodavaca ... Meni se takve osobe cine psihicki nestabilne.
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 15:14   #6
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Znam curu koja je do tridesete godine promijenila 30 poslodavaca ... Meni se takve osobe cine psihicki nestabilne.
Što je rekla 24. poslodavcu kad ju je ovaj pitao zašto ih je do sad promjenila već 23?
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 03:57   #7
3-4 sata. Ne znam tocno.

Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Znam curu koja je do tridesete godine promijenila 30 poslodavaca ... Meni se takve osobe cine psihicki nestabilne.
Da, i ? Zasto mislis da su takve osobe psihicki nestabilne ?

Ne znam kako poslodavci gledaju na to, niti me zanima iskreno, buduci da sam nezaposlen i nezaposliv za bilo kakav konvencionalni posao, ali sta nije bolje promijeniti vise poslova, mijenjati okolinu, steci nova znanja, iskustva i poznanstva na svakom od njih,nego se zabetonirati u neki dosadni ured ili tome slicno i raditi tamo 40 godina do penzije?
Meni to ima vise smisla.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 12:27   #8
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Znam curu koja je do tridesete godine promijenila 30 poslodavaca ... Meni se takve osobe cine psihicki nestabilne.

Znači, freelanceri su psihički nestabilne osobe Vrlo originalno razmišljanje
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 23:04   #9
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Znam curu koja je do tridesete godine promijenila 30 poslodavaca ... Meni se takve osobe cine psihicki nestabilne.
Nije se dala zajebavat

Po meni pametna cura, da je više takvih ova država ne bi bila rasulo.

Pogledaj samo što čini ekonomiju u rasulu, Ljudi koji rade posao koji je na zapadu odavno robotiziran, Što je najgore rade ga dugi niz godina.
To su za mene psihički nestabilne osobe, Kako ćeš bit tako dugo na jednom mjestu.

Psihički stabilna osoba* kako god, ja bi rekao radije Zdrava osoba će radije bit nezaposlena nego radit za nekog nepoštenog gazdu.

Druga stvar je što se ovdje radi o čistoj diskriminaciji zbog ovih usranih izvoda iz mirovinskog sustava. To je tako glupo i jadno, neko je napustio posao nakon par dana jer nije bilo kako se očekivalo, a onda je to fino zapisano do kraja života u tom jebenom izvodu.
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:11   #10
Dva dana, tj. dvije smjene od 4-5 sati u jednom call centru. Jednostavno sam skužio da nemam želudac za takav posao
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 13:07   #11
3 dana

bolje rečeno 2.5
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 20:55   #12
3 tjedna jer mi je uletilo nešto puno bolje.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 04:03   #13
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
3 tjedna jer mi je uletilo nešto puno bolje.
Ne znam bas koliko je to opravdan razlog da das otkaz
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 16:52   #14
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Ne znam bas koliko je to opravdan razlog da das otkaz
Itekako opravdan. Dapače jako poželjan. Samo jednom sam ispušio dobru priliku u životu jer sam ovako kao ti razmišljao. Nikad više. Gdje bolje, tu dulje.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 00:48   #15
Quote:
automation kaže: Pogledaj post
Gdje bolje, tu dulje.
Slazem se, sto dulje uleti, to bolje.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 01:13   #16
1 dan .. i tako uvijek
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:58   #17
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Ne znam bas koliko je to opravdan razlog da das otkaz
Kako ne. Prvi je bio posao sekretarice, znači otvaranje pošte, čišćenje kafe aparata, neka jednostavna papirologija i još sam bila potrčko dvojici debilnih direktora, a drugi posao u financijama i kontrolingu. Odma sam pobjegla i nije mi žao
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:42   #18
Jedan dan.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 12:34   #19
Nisam ni poceo radit, dosao na posao, cuo sve suprotno od dogovora, okrenio se i otisao.

Jednom sam dobio otkaz jer nisam nisam htio posao obavljat sa pokvarenim ljestvama sa kojih je jedan radnik vec bio pao i ozlijedio se a gazdarica nije htjela kupit nove "jer su te dobre", na moj zahtjev da mi to dokaze tako sto ce se ona popeti na njih mi je rekla da mi daje momentalni otkaz, da skupim alat i da odem, ja sam samo otisao, alat je valjda sama skupila, radnu knjizicu sam dobio tek nakon prijave inspekciji rada, uzas.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 21:48   #20
10 ak dana.
Radilo se o sezonskom poslu kod prijatelja, da sam ostala duze,poklali bi se
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.