Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2015., 20:27   #321
Bez mesa se i te kako može. Rođak mi je pobijedio hodgkins limfom zahvaljujući dugotrajnoj dijeti baziranoj samo na biljnim sokovima i na veganskoj prehrani.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Old 27.05.2015., 16:51   #322
[QUOTE=Ailour;53339830]Osobno ne razumijem kako se netko može s vegetarijanske prehrane vratiti na mesnu. Iako, kad pogledam, ima veze s razlogom zašto je taj netko odlučio postati vegetarijanac ili vegan. (Isto tako mi nije jasan prelazak s primjerice rock glazbe na narodnu. )

veliki X :klap:
Fantazista77 is offline  
Old 27.05.2015., 16:54   #323
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Meni je najbolje ova predrasuda ako si vegetarijanac ili vegan onda nemaš snage za raditi. To mi je super kad me neko pita
Simpatična mi je i ona da vjerojatno ne možeš puno popiti...


haha to svakako..dakle s frendovima sam u teretani (oni jel jedu meso i sve) i dižem istu kilažu kao i oni s tim da još uzimaju dodatke prehrani
a i nije baš za neku pohvalu...popijem više od njih
Fantazista77 is offline  
Old 08.06.2015., 10:38   #324
Neke životinje koje tovimo za prehranu ne mogu preživjeti u divljini bez naše pomoći tako da mi njima produžavamo život tako što ih tovimo samo što ih na kraju pojedemo.
Također životinje koje tovimo nisu ni gladne ni žedne za razliku od divljih životinja.
GalaGuru is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.