Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 18:29   #1
Smile Tko želi udomiti malo ždrijebe

Pozdrav.
Cura moja ima muško ždrijebe, lipicaner, star 9 mjeseci. Stvarno nam je prirastao srcu ali njezin otac ga se želi riješiti što znate šta znači.. Ima deformaciju kuka što za posljedicu ima malo šepanja. Misli smo da ce ga proći ali vec 4 mjeseca nije.. Neželimo da mu se išta dogodi zato ako ima koja mekana duša da ima prostor za njega te sijena i zobi bili bi presretni. Neznamo kako će se deformacija realizirati dok odrasta pa ni neznamo da li će se moći jahati. Zadržali bi ga mi pod svaku cijenu ali nemamo novaca da ga kupimo od njezinog oca te ga tako zaštitimo od sudbine, ipak imamo tek 18 godina.. Ako ga možda tko može i pričuvati na pola godine isto bi bili presretni jer će mo skupiti novaca za sezonu dovoljno da bude s nama cijeli život.
Inače je Erato 5. sin kobile Mare. Malo slika na sljedečem linku: http://imgur.com/gallery/t2FbY
Lijep pozdrav
josa52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 15:45   #2
Obrati se udrugama na fejsu i hitno shareaj. Osobno mi je nepojmljiva takva okrutnost, i nije mi jasno kako takav stvor od covjeka uopce moze dati ikakvu adekvatnu skrb ijednom konju, no ne bih dalje o tome. Potrazite udruge za zastitu zivotinja u okolici, zivkajte ergele, oni imaju sigurno veze pa vas mogu spojiti s nekim udrugama/ljudima, itd. Da se nesto srediti, sigurno. Nemojte samo sjediti na guzici jer vam je 18, niti cekati na vise odgovora na ovom forumu, jer je pomalo mrtav. I dobro provjerite kome ga dajete na cuvanje/udomljenje. Manijaka ima i previse.

E da, i gdje god da ovo postas, napisi stvari onakvima kakve jesu a ne tu neki smajlici, jer ti s takvim stavom nece povjerovati da je situacija ozbiljna (a jest, ako je tako kako kazes).
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 16:18   #3
Quote:
josa52 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Cura moja ima muško ždrijebe, lipicaner, star 9 mjeseci. Stvarno nam je prirastao srcu ali njezin otac ga se želi riješiti što znate šta znači.. Ima deformaciju kuka što za posljedicu ima malo šepanja. Misli smo da ce ga proći ali vec 4 mjeseca nije.. Neželimo da mu se išta dogodi zato ako ima koja mekana duša da ima prostor za njega te sijena i zobi bili bi presretni. Neznamo kako će se deformacija realizirati dok odrasta pa ni neznamo da li će se moći jahati. Zadržali bi ga mi pod svaku cijenu ali nemamo novaca da ga kupimo od njezinog oca te ga tako zaštitimo od sudbine, ipak imamo tek 18 godina.. Ako ga možda tko može i pričuvati na pola godine isto bi bili presretni jer će mo skupiti novaca za sezonu dovoljno da bude s nama cijeli život.
Inače je Erato 5. sin kobile Mare. Malo slika na sljedečem linku: http://imgur.com/gallery/t2FbY
Lijep pozdrav

da imam dvoriste ja bi ga udomila,imam iskustva,sto se ice jahanja ako nemoze onda bi bar malo vjezbe trebao raditi..al sta ces...takva mi sudbina,sretno
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.