Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2014., 09:31   #481
Quote:
zagor1715 kaže: Pogledaj post
dva dresa se prodaju u humanitarne svrhe... ponude se primaju do 01.01.2014 i sav prihod (dresovi su donirani samo za ovo) ide navijackoj legendi Šuri iz Lučana pokraj Sinja.

prvi dres: Hajduk Split, #6 Umbro

http://www.njuskalo.hr/dresovi/proda...oglas-10148335


drugi dres: Hajduk Split, #9 Sirio

http://www.njuskalo.hr/dresovi/proda...oglas-10148343

sve o aukcijama možete saznat ovdje: https://www.facebook.com/hajdukovidresovi


Božić je, navali narode!


Sent from my iPhone 9 16GS Holo-Deck with Tapatalk
Akcija je završila noćas u 0:00

Ukupno je prikupljeno (donacije + prodaja dresova) oko 455€

zagor1715 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 21:37   #482
Pokrenuta je humanitarna akcija za forumaša (odnosno njegovu djecu) pavaogca.

Tko nema facebook ovdje je broj u Privrednoj banci Zagreb: Br. HR38 2340 0093 2186 04560.
__________________
"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe." https://www.scribd.com/doc/23745183/...relije-Augusti
1001 cipalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 17:54   #483
VAZNO!!!! Ekipa, svi ste upoznati sa situacijom u Gunji i okolici. Stanje nije bajno ali o tome se uglavnom suti, ljudi pomoc uopce ne dobivaju ili ona dolazi na kapaljku. Citava zemlja je bila euforicna par dana a sada kao da se to vise nikoga ne tice. Navijaci su uvijek prvi uskakali kad god je to negdje zatrebalo pa cemo ponoviti humanitarnu akciju od prije nesto vise od mjesec dana. U subotu se ide na lice mjesta i tamo cemo pomagati onima kojima je pomoc najpotrebnija. Do petka u Klubu navijaca od 16 do 21h te u Suvenirnici u Ilici od 10 do 20h se moze prijaviti za organizirani prijevoz autobusom po simbolicnoj cijeni od 60kn a naravno da se moze doci i u svome aranzmanu.Svako, ama bas svatko od nas moze dati jedan dan svoga zivota za pomoc potrebitima a oni koji su bas sprijeceni, neka pomognu i uplate put ekipi koja je dekintirana ili doniraju koju kunu te ono sto je na terenu najpotrebnije: posteljina, higijenske potrepstine,pelene i sl stvari za djecu, hrana sa duzim rokom trajanja(ulje, voda, brasno, ...........). Ne budite lijeni nego pomozite koliko ste u mogucnosti. Obavezno obavijestite o apelu svima koje znate. Vidimo se u subotu!!!!
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 18:03   #484
Radna akcija u Rajevom selu - trazimo volontere

U subotu volonteri Malog zmaja idu u Rajevo selo podijeliti djeci namjestaj, tepihe, posteljine, lampe i sve ostalo sto im treba da se urede djecje sobe u cijelom selu. Dvije osobe su nam otpale zbog polesti tako da imamo tri slobodna mjesta u autobusu i/ili kombiju. Prijevoz i hrana su pokriveni, samo nam trebaju ljudi koji ce pomoci. Dobro bi nam dosao koji decko jer je autobus pun baba a trebamo istovarivati, utovarivati, sastavljati namjestaj i sl.

Krecemo u 6 ujutro sa autobusne stanice kod Vijesnika na Slavonskoj i vracamo se navecer kad sve podijelimo. Ide mali autobus pun volontera i dva kombija puna donacija.

Ako ima zainteresiranih nek se prijave na 091 567 0618.

nadam se da se vidimo
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 10:34   #485
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=794904
__________________
„Ljudi se međusobno varaju, lažu jedni drugima u lice, obmanjuju se laskanjem i prozirno pretvorljivim udvaranjem, a to im često poštenoljudski izgleda nerazmjerno hrabrije nego da jedni drugima kažu golu istinu.“
BBBrutalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 13:18   #486
ekipa, svi ste jucer gledali informativne emisije i saznali da je u Gunji stanje alarmantno, sve zalihe hrane iz Crvenog kriza su potrosene i dobar dio ljudi nema ni za koricu kruha. Za nekoliko dana Klub navijaca bbb fura humanitarnu pomoc na lice mjesta i ovim putem pozivamo sve one koji si to mogu priustiti da do Zvonimirove dofuraju nesto od hrane: brasna, ulja, tjestenina, rize, konzervi.......tko vec koliko moze. Klub veceras sljaka od 20:00 h pa na dalje a sutra od 15:00 pa cijelo popodne. Cujte se s ekipom, posaljite poruke svim poznatima bez obzira jesu li navijaci ili ne, stavite na face itd. Idemo pokusati nekome olaksati ove teske trenutke.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 10:41   #487
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
ekipa, svi ste jucer gledali informativne emisije i saznali da je u Gunji stanje alarmantno, sve zalihe hrane iz Crvenog kriza su potrosene i dobar dio ljudi nema ni za koricu kruha. Za nekoliko dana Klub navijaca bbb fura humanitarnu pomoc na lice mjesta i ovim putem pozivamo sve one koji si to mogu priustiti da do Zvonimirove dofuraju nesto od hrane: brasna, ulja, tjestenina, rize, konzervi.......tko vec koliko moze. Klub veceras sljaka od 20:00 h pa na dalje a sutra od 15:00 pa cijelo popodne. Cujte se s ekipom, posaljite poruke svim poznatima bez obzira jesu li navijaci ili ne, stavite na face itd. Idemo pokusati nekome olaksati ove teske trenutke.
od danas sve do petka nastavljamo u Zvonimirovoj skupljati pomoc svaki dan od 14 h pa na dalje
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 15:37   #488
EKIPA!!!! IZ PETROVE 3 ZOVU BBB-E DA U STO VECEM BROJU DODJEMO NA AKCIJU DARIVANJA KRVI 9.10.(PETAK) OD 15 DO 18H. SVI KOJI MOZETE DATI KRV, KOJIMA TO ZDRAVSTVENO STANJE DOPUSTA, POKUSAJTE DOCI I ODAZIVOM NA AKCIJU POMOCI NEKOME DA OZDRAVI ILI CAK SPASITI NEKOME ZIVOT. NE BUDITE LIJENI, POSALJITE KOJU PORUKU, ZVRCNITE EKIPU I ANIMIRAJTE IH.....VIDIMO SE
__________________
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 15:08   #489
U Petrovoj 3, sve krvne grupe osim b+ i ab+ su na kriticnog granici pa apeliram na sve one kojima zdravstveno stanje dopusta da u ovaj petak navrate na lice mjesta, izmedju 15 i 18h.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 18:39   #490
U Petrovoj 3, sve krvne grupe osim b+ i ab+ su na kriticnog granici pa apeliram na sve one kojima zdravstveno stanje dopusta da SUTRA navrate na lice mjesta, izmedju 15 i 18h.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 12:34   #491
Ljudi, idemo pomoci jednom nasem covjeku u nevolji. Svi koji mogu neka navrate veceras ili sutra poslije 18h do Kluba navijaca u Zvonimirovoj i po mogucnosti doniraju koju kunu u korist Marijana Šimića, covjeka koji je prije 25 gonina na jednom gostovanju ostao invalid i kojemu je teze nego vecini nas. U obzir dolaze i trajnija klopa(konzerve, ulje, brasno, riza, tjestenina i sl)
Onima kojima je lakse donirati preko racuna, njegov IBAn je: HR 4624070003206203663. OTP, Marijan Šimić, Glavna 131, Levanjska Varoš.
Hvala lijepa svima na trudu i plemenitosti.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 19:03   #492
http://stariweb.mef.hr/studmef/nagra...2014-15-2.html

hvala navijacima koji su najaktivniji u Udruzi darivatelja krvi
budite ponosni na ovakvu fenomenalnu nagradu struke
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr

Zadnje uređivanje valsimot53 : 23.12.2015. at 22:08.
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 14:27   #493
DINAMOVI NAVIJAČI IZ ZAGORJA POMAŽU

Neki će se možda sjetiti uspješne humanitarne akcije Dinamovih navijača iz Zagorja za obitelj Pelesk iz Pustodola koju smo organizirali prije nekoliko godina. Ponovno smo udružili snage pokušavajući uljepšati Božić još jednoj zagorskoj obitelji.
Prvotna je zamisao bila organizirati sličnu javnu akciju prikupljanja novčanih sredstava i raznovrsnih kućanskih potrepština, ali zbog želje roditelja da zaštite svoju djecu od izlaganja javnosti, odlučili smo ovoj skromnoj ali iznimno složnoj i pozitivnoj obitelji pomoći na drugi način, ne otkrivajući njihov identitet.
Našu obitelj čine otac koji je u invalidskoj mirovini, majka kućanica koja danonoćno brine o teško bolesnoj kćeri i vrijedan sin srednjoškolac. Ovo je njihova potresna priča. Djevojčica, koja danas ima deset godina, rođena je s poteškoćama u razvoju pa joj je potrebna dvadesetčetverosatna njega. Majka se godinama neuspješno bori s birokracijom za status roditelja njegovatelja. Tko god upozna majku primijeti njezinu odlučnost i volju za napretkom svoje kćeri. Svakodnevno višesatno vježbanje donijelo je zapanjujuće rezultate, usprkos liječničkim prognozama da djevojčica možda neće hodati. Uz izniman trud uspijevaju voditi normalan život. Otac je uzdržavao obitelj svojim radom, ali je prije šest godina doživio nesreću na poslu. Jedva je nakon višetjedne kome preživio teške ozljede glave i leđa, ali je ostao nesposoban za rad. Od tada obitelj živi od 2500 kn invalidnine i dječjeg doplatka. Obitelj živi u nepristupačnom dijelu Zagorja pa im nije lako doći do trgovine, doktora ili škole. Kuća im je skromna, ali uredna. Problem je što se nalazi na klizištu te je jedan zid u kući popucao, čak se kroz njega vidi vanjska svjetlost.
Roditelji se svakodnevno trude svojoj djeci osigurati pristojan život i bolju budućnost. Budući da navijači Dinama žive pod sloganom NEMA PREDAJE, molimo vas da i vi pomognete onima kojima je pomoć najpotrebnija. To možete napraviti donacijom u novcu, hrani, odjeći, kućanskim pomagalima ili nekom stvarčicom doniranom od srca pa da i ova četveročlana obitelj ljepše dočeka Božić koji je pred nama.

ZA SVE INFORMACIJE (npr. veličina odjeće i sl.) I DONACIJE OBRATITE NAM SE NA

telefon: 091 893 1377
e.mail: [email protected]
__________________
..forhill crew..
tule08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 15:17   #494
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Ljudi, idemo pomoci jednom nasem covjeku u nevolji. Svi koji mogu neka navrate veceras ili sutra poslije 18h do Kluba navijaca u Zvonimirovoj i po mogucnosti doniraju koju kunu u korist Marijana Šimića, covjeka koji je prije 25 gonina na jednom gostovanju ostao invalid i kojemu je teze nego vecini nas. U obzir dolaze i trajnija klopa(konzerve, ulje, brasno, riza, tjestenina i sl)
Onima kojima je lakse donirati preko racuna, njegov IBAn je: HR 4624070003206203663. OTP, Marijan Šimić, Glavna 131, Levanjska Varoš.
Hvala lijepa svima na trudu i plemenitosti.
jel račun još aktivan?
cavalry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:49   #495
Ljudi, ima li na forumu koji keramicar?
Jednom kolegi sa tribine, samohranom ocu s malim klincem, osposobljavamo kupaonicu i hitno trebamo majstore.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 16:51   #496
Baš imam u kvartu kvalitetnoga majstora, ali sumnjam da če on delati humanitarno,ako ga več niste pronašli.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:39   #497
HULIGANI, BBB, NAVIJACI DINAMA...!!!! IZ PETROVE 3 KAO I SVAKO LJETO KAD JE KRIZA, ZOVU BBB-E DA U STO VECEM BROJU DODJEMO NA AKCIJU DARIVANJA KRVI: SUTRA (3.8.) OD 15 DO 17H. SVI KOJI MOZETE DATI KRV, KOJIMA TO ZDRAVSTVENO STANJE DOPUSTA, POKUSAJTE DOCI I ODAZIVOM NA AKCIJU POMOCI NEKOME DA OZDRAVI ILI CAK SPASITI NEKOME ZIVOT. NE BUDITE LIJENI, POSALJITE KOJU PORUKU, ZVRCNITE EKIPU, KOLEGE, PRIJETELJE..... I ANIMIRAJTE IH.....VIDIMO SE.
SVI KOJI SE ODAZOVU (UZ KLOPU, CUGU I PRIGODNU MAJICU U PETROVOJ), POSLIJE DARIVANJA U "ZVONIMIROVOJ" DOBIJU NA POKLON I NAVIJACKU MAJICU.!!!!
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 01:49   #498
Ma,nema plemenitije stvari ,od ove ... dočim daješ nešto svoje ka dio sebe,kako bi možebitno nekome spasio život.A grupa to uspješno odrađuje ,usudim se reći i koje desetljeće,več. U tomu je poanta svega, u savjesti i bezrezervnome davanju (jasno,kome zdravstv. razlozi to dopuštaju....),no drugi neka nas zovu i nazivlju,kako im god odgovara ali se mi bar možemo ujutro , u ogledalu pozdraviti s gospodinom.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2020., 11:05   #499
Samo podsjetnik na akciju za klince DTSM :

https://www.facebook.com/groups/662206734559498/
__________________
"I fala Bogu roden sam pokraj Save u gradu ispod zastave plave"
serbus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.