Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2017., 00:24   #1
Zadrani pomozite - ostavljeno mače kod luke Gaženica!

Molim Zadrane za pomoć!Danas u jutarnjim satima kod trajektne luke Gaženica-kod kafića,vidjeli smo narančasto mače,starosti oko 4 mjeseca,djeca turista su se s njime igrala,međutim smo mi išli na otok i sa sobom imali psa,a nismo bili u mogućnosti uzeti mače(zbog psa,nemamo transporter i nismo bili sigurni da nije njihovo mače).Danas kasno navečer vratili smo se trajektom u Zadar i ispred kafića zatekli zdjelicu.Dečki u kafiću vele da je mače friško tamo,da su mu dali mlijeka,i da je i sad tu negdje.Zamolila sam ih da nazovu udrugu za zaštitu životinja,al oni nisu sigurni da takve ovdje ima.Nas od sutra nema,a i krcati smo macama iz naše okolice pa apeliram na Zadrane da pomognu,obzirom na gust promet u luci i blizinu opasne ceste!Hvala!
slonova noga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 12:14   #2
Ja sam jucer popodne bila tamo nisam vidjela mace a setala sam onuda sa psom
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:29   #3
Decki u kaficu pored prodaje karata u samoj luci znaju,i zdjelica je vani,treba ih pitati.Njih sam pitala jucer navecer,oko 23 sata,po povratku,vele da je tu negdje.Mi nazalost vise nismo u Zadru zato apeliram na Zadrane,molim Vas,pomozite.Mi smo sa psom,bez transportera, a doma nas ceka nasih pet spasenih,plus jedna nedavno spasena,za koju trazimo dom.
slonova noga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.