Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 14:48   #5481
Kakva je knjiga? Ja bi radije to pročitala nego se mrcvarila sa epizodama i sezonama.
Ay Carmela is offline  
Old 12.08.2017., 14:54   #5482
Mi smo bili štreberski razred pa smo zato išli u Barcelonu, ne cijelo vrijeme u Lloret.
Trebali smo u Madrid umjesto Lloreta, ali je te godine bilo napad pa smo popušili.

Stvarno smo bili nabrijani na razgledavanje, a istovremeno i na ubijanje od alkohola. Ne znam odakle nam snaga.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 12.08.2017., 14:56   #5483
Žvaljakala sam se u Pragu s nekim tipom. Mislim sa je bio Irac. Valjda
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 12.08.2017., 15:04   #5484
Nisam se zvaljakala s nikim. Na maturalcu nisam bila.
Marica Carica is offline  
Old 12.08.2017., 15:07   #5485
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Kakva je knjiga? Ja bi radije to pročitala nego se mrcvarila sa epizodama i sezonama.
Meni je odlična, ali vidi jel ti paše stil. Atwoodica pripovijeda nepovezano i u segmentima pa ti se do kraja knjige slažu djelići mozaika. Baš je pripovjedna naracija, nije pretjerano linearna, ima dosta digresija u sjećanja. Meni to jako odgovara.
klonka is offline  
Old 12.08.2017., 15:08   #5486
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Meni je odlična, ali vidi jel ti paše stil. Atwoodica pripovijeda nepovezano i u segmentima pa ti se do kraja knjige slažu djelići mozaika. Baš je pripovjedna naracija, nije pretjerano linearna, ima dosta digresija u sjećanja. Meni to jako odgovara.
Ne smeta. Takva je i serija. A jel knjiga jednako mučna?
Ay Carmela is offline  
Old 12.08.2017., 15:16   #5487
Nisam gledala seriju ali mučna je, da
klonka is offline  
Old 12.08.2017., 15:28   #5488
Mislim da ću je kupiti za policu na kojoj držim must read za djecu koju nemam.
Ay Carmela is offline  
Old 12.08.2017., 15:32   #5489
Kaj je s handmaids tale? Svi plaču i bude im zlo. Gledala sam seriju i dalje ne kužim. Nisam osjećala nikakvu mučninu, niti nema baš krvavih scena previše.
fuj is offline  
Old 12.08.2017., 15:39   #5490
Ajoj! Ma zajebavaš!
Ay Carmela is offline  
Old 12.08.2017., 16:30   #5491
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
A ako je usvojeno dijete?
Ne znam. Valjda u takvim slučajevima više naginju pravednosti. Nije da bi spol ikome trebao davati prednost.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 12.08.2017., 17:07   #5492
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ajoj! Ma zajebavaš!
niti najmanje. kužim da je tema kao osjetljiva, ali niti sam se nešto poistovjetila s likovima, niti mi je bila TOLIKO mučna za gledati, više dosadnjikava.
fuj is offline  
Old 12.08.2017., 17:29   #5493
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ne znam. Valjda u takvim slučajevima više naginju pravednosti. Nije da bi spol ikome trebao davati prednost.
Tocno to.

U ovom slucaju je jedna rodila, nakon umjetne oplodnje.
Pravedno za roditelje je sve 50-50.
No to moze biti okrutno za dijete tako da

Al ajde, prednost u ovom slucaju je sto je bar faktor spola izbacen iz racunice
Marica Carica is offline  
Old 12.08.2017., 17:57   #5494
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Biološka mater ima prednost? Nagađam.
U Hrvatskoj da jer partnerska skrb nije isto sto i klasicno posvojenje. Mislim da tada nebioloska majka treba predati nekakvu molbu/zahtjev pa sud o tome odlucuje.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Old 13.08.2017., 20:05   #5495
Sigurno se i vama na fejsu pojavljuju one sponzorirane stranice koje nude određeni artikl besplatno (razni privjesci, satovi i slično), samo trebate platiti poštarinu koja dođe nekoliko dolara, ovisno valjda o predmetu. Koja je fora s tim? Je li itko ikad kupovao tako? Krađa podataka kreditne kartice, totalni šrot, item nikad ne stigne do naručitelja?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 13.08.2017., 20:07   #5496
Nikad to nisam vidjela.

Znam da je neka hrvatska firma tako telefonom nudila nekakve "national geographic" dokumentarce ako platiš poštarinu. "Poštarina" je bila sto kuna, dokumentarci su bili neki šrot koji nije vrijedio pet kuna, i nisu bili od national geographica.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 13.08.2017., 20:47   #5497
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Sigurno se i vama na fejsu pojavljuju one sponzorirane stranice koje nude određeni artikl besplatno (razni privjesci, satovi i slično), samo trebate platiti poštarinu koja dođe nekoliko dolara, ovisno valjda o predmetu. Koja je fora s tim? Je li itko ikad kupovao tako? Krađa podataka kreditne kartice, totalni šrot, item nikad ne stigne do naručitelja?
Mene su zvali doma da će mi poslat besplatno neku narukviicu, jastuk, neznam ni ja šta... samo moram platit poštarinu iz zagreba 100 kn. Taman tjedan dva prije toga sam bila naručivala iz zagreba novi remen za sat i poštarina je bila ~ 20-30 kn pa sam ih zajebavala par minuta da bi ja baš htjela tu narukvicu, ali da mi je poštarina preskupa i zašto mi ne mogu poslat to ovom drugom službom koja mi je poslala remen. Nisu nikako mogli.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 13.08.2017., 20:48   #5498
Kako ja trolam te šta me maltretiraju na telefon. Odnosno mobitel.
Alexa is offline  
Old 13.08.2017., 23:45   #5499
Alexa, jesi ovo ti: https://www.facebook.com/Dnevnadozap...type=3&theater
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 14.08.2017., 00:32   #5500
Vjerojatno sam jedina cura u svom širem društvu koja se nikad nije ljubila s curom.
U srednjoj su mi te hetero cure koje su se žvaljakale jako išle na živce jer sam bila jako kul, a one su atenšnhorale.

Načelno mi se sviđaju Ellen Degenerous i jedna androgena žena koju sam vidjela na Prajdu prije x godina.
Ne znam kako da to "sviđanje" objasnim. Ne sviđaju mi se ko muskarci, kad zamislim da se ljubimo, osjetim izrazitu odbojnost prema ideji. A opet, drugačije mi se sviđaju od random cure koja mi se cini zanimljivom.

Kako god bilo, nikad lezbe od mene. Iz nekog razloga se jako sviđam tzv "butch" lezbama.
Jedno duže vrijeme sam se kretala u krugovima lezbi i valjda su mislile da sam lipstick lezba.
Slažem se da su većinom jako pretenciozne i snobovi.
Pederi su zabavniji. Uveseljavaju me prepričavanjem eksplicitnih scena seksa. Kad sam upoznala jednog prijatelja/poznanika, u prvih pola sata mi je ispričao kako mu je bjeloočnica jednog oka sad crvena jer je sinoć pušio kurac nekom liku. U stvari, gutao mu ga je i ostao bez zraka, pa su mu popucale kapilare.
A decko uopce ne odašilje gej vibru.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.