Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 20:44   #41
ma to je neka greška
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:01   #42
nemam pojma što se događa. kod narudžbe je pisalo da ide iz kineskog skladišta, tracking na aliju kaže ovo kaj sam rekla, dok DHL tracking pokazuje da je paket već 21.9 (znači slijedeći dan od narudžbe) preuzet na Gatwicku. nekako bih rekla da im mobiteli stoje u UK skladištu, ne u Kini. ili smo imale ludu sreću.

uglavnom pao mi je kamen sa srca. nije mi baš svejedno bilo naručivati robu od preko soma kuna za nekog drugog. i to sve na moju preporuku.

i da, dobila je i maskicu i staklo
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:01   #43
Goldway je siguran,tu nema brige,ali ovih 5 dana je vrh vrhova.viđao sam po forumima 7 dana....
meni je jedan stigao za 11,a drugi za 12 dana,ali oba slučaja su me kačila dva vikenda tajo da je i to jako brzo.inače tek ako ne stigne za 15 dana javit se Ilionu da provjeri gdje je zapelo....
sve stiže sigurno iz Kine,samo u tvom slučaju je sve preletio,od procedure u Hong Kongu,preko carine na Gatwicku i do isporuke DHL-om
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 07:29   #44
evo ovakoc:

mobiteli naručeni s onog linka koji sam stavila, 20.09.2017. oko 2 popodne. poslala sam trgovini jedan upit, odgovorili su drugi dan (što je super). mobiteli stigli jučer u pola 4 popodne. dakle, dva crna mobitela sam platila s dhl dostavom i silikonskim maskama i zaštitnim folijama 2505 kn iliti 392 dolara. sada vidim da je jeftiniji i koštao bi 384 dolara.

sam mobitel je stvarno veliki, meni preveliki za moju malu ruku, ali naviknut ću se. sim karticu nisam znala umetnuti bez video uputa brz je i baterija je zakon. sad ga prvi put punim, piše da će se napuniti za 7 sati nadam se ipak ne. ja nisam ni malo zahtjevan korisnik, internet, viber, vocap, mail, pozivi, poruke i meni je super. kamera ne znam kakva je, ali kakva god meni je dobra. hvala puno za preporuku

Zadnje uređivanje My Name Is... : 03.10.2017. at 07:43.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:12   #45
isporučuju 5V/2A punjač i baterija je velika tako da se puni oko 3h minimalno...uglavnom ako će služit samo za društvene mreže i pozive mogla bi trajat i 3 dana...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:17   #46
a jel da kupim neki drugi punjač? punio se 2 i pol sata, od 10 do 40 posto, morala sam ići pa sam ga skinula s punjača.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:39   #47
to je previše.od 0-100 je nekih 3h i nešto,bar kod mene.imam isti model.pokušaj navečer kad ga nećeš koristit punit ugašenog.ako je isto,onda je do punjača.inače se zna dogodit da Xiaomi isporuči falš punjač.bilo bi dobro i da provjeriš u postavkma da li ima novija verzija firmwarea pa ga ažuriraj...možeš ga i samo resetirat pa onda vidjeti kako puni..
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.