Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 23:24   #341
Otvori link i onda refreshaj.
Ili obriši "i".
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:41   #342
Thumbs up

anonimni cityjev frend je napravio izvrstan posao s barba franom.
taj meblštof vjerojatno ne bi bio moj prvi izbor, ali sve ostalo je veliki veliki palac gore.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 10:12   #343
Hvala ljudi za upute!
Daklemm...Ja sam se zaljubila u ovaj kauč i sada sigurno znam kako će izgledati moj
Jedino što muž insistira da se može pretvoriti u ležaj pa trebam vidjeti sa Francijem da li se može izvesti da se naslon nekako spušta u vodoravni položaj.
Točno ovakav, sa ovom tkaninom...možda, ove boje i ovih dimenzija..Sada imam mikrofibru koja je prezahvalna i nakon 7 g. je ista, mrlje se skidaju sa mokrim maramicama. Jedino što mi smeta je što je na mjestima gdje se najviše koristi poprimila izgled kože, sjajna je... To moram još proučiti.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:57   #344
Kauč je zakon
Boja , dizajn , materijal maaa predobrooo izgleda ...
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 18:45   #345
Bok svima!
Ovdje se uglavnom priča o kaučima i foteljama, ali nisam našla temu koja bi bolje odgovarala. Mene zanima da li je itko radio blagavaonske stolice po mjeri i kakva su iskustva? Dugo tražim stolice i jedna koja mi se zbilja svidjela se pojavila na Vivre davno s popriličnom cijenom i nigdje nisam našla ništa slično pa bih voljela vidjeti koliko bi koštalo da mi takve naprave negdje.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:02   #346
Tapeciranje sobnih vrata za zvučnu izolaciju, u Zagrebu. Ima li tko preporuku? Hvala.
pipi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:57   #347
Quote:
pipi1 kaže: Pogledaj post
Tapeciranje sobnih vrata za zvučnu izolaciju, u Zagrebu. Ima li tko preporuku? Hvala.
Ja sam to sama napravila prije par g. Kupila sam spužvu i umjetnu kožu, sve pričvrstila sa velikom klamaricom za namještaj. Imala sam sliku, ali nemam više, a vrata više nisu zvučno izolirana da poslikam.. Ugl. Vrlo brzo sam to odradila i držalo je 5 g. dok nisam skinula.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:22   #348
Pozdrav, dali netko ima preporuku za dobrog majstora (ne preskupog) na području Zagreba za tapeciranje blagovaonskih stolica? Hvala
Ivonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 10:38   #349
Pozdrav, molim Vas Vasa iskustva, preporuke za tapaciranje namještaja, ili izradu garnitura po mjeri sa područja Slavonije. Nekad davno radi u toj branši, imam iskustva ali eto nemam alat pa se ne bi upustao u takav projekt
Gile Gile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:11   #350
Bog, tražim kvalitetnog tapetara- hitno�� Želimo tapecirati kutnu garnituru u tkaninu! Hvala
mets is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:50   #351
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
anonimni cityjev frend je napravio izvrstan posao s barba franom.
taj meblštof vjerojatno ne bi bio moj prvi izbor, ali sve ostalo je veliki veliki palac gore.

potpis na sve

odličan kut
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 11:02   #352
Molim preporuku za dobrog i ne preskupog tapetara za tapeciranje fotelje u Zg.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2018., 22:03   #353
Ljudi pls ako imate neku preporuku za tapetara u zg?! Trebam tapecirati kutnu garnituru od bež štofa. I ako ima neko ideju kolika bi cca bila cijena.. Hvala!
hulikca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2019., 19:12   #354
Ima li netko iskustva s tapetarijom David iz Zagreba?

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2019., 14:28   #355
Molim moderatora da me prebaci ako sam na krivom mjestu.

Zanima me na koji nacin odrzavate cistim vaše kauce?

Ja svoj vise ne mogu gledati jer je pun fleka . Imamo doma curku od skoro
2 godine i na kaucu najvise mrlja od sokova koje ja vise ne znam s cim da perem.
Postoji li u Zg neka agencija koja bi mi dosla doma i to pocistila ili cu morati sve pretapicirati?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2019., 10:27   #356
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Molim moderatora da me prebaci ako sam na krivom mjestu.

Zanima me na koji nacin odrzavate cistim vaše kauce?

Ja svoj vise ne mogu gledati jer je pun fleka . Imamo doma curku od skoro
2 godine i na kaucu najvise mrlja od sokova koje ja vise ne znam s cim da perem.
Postoji li u Zg neka agencija koja bi mi dosla doma i to pocistila ili cu morati sve pretapicirati?
Zovem ljude da mi jednom godišnje dođu kemijski očistiti. Svejedno koga, onoga tko je trenutno na Crnom jaju na popustu.

Iz tog razloga ubuduće samo koža, tekstilne sofe me u životu više neće vidjeti, a čak niti nemam djecu.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2019., 12:51   #357
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Molim moderatora da me prebaci ako sam na krivom mjestu.

Zanima me na koji nacin odrzavate cistim vaše kauce?

Ja svoj vise ne mogu gledati jer je pun fleka . Imamo doma curku od skoro
2 godine i na kaucu najvise mrlja od sokova koje ja vise ne znam s cim da perem.
Postoji li u Zg neka agencija koja bi mi dosla doma i to pocistila ili cu morati sve pretapicirati?
Ja sam jednom posudila onaj usisavač za mokro čišćenje jer se mala zbljuvala , a za ove sok varijante sam otkrila super maramice za čišćenje tapecirunga auta, koje izvlače sve žive mrlje. Al ima tih za kemijsko čišćenje (nije baš jeftino) gdje god hoćeš, samo googlaj!
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2019., 14:13   #358
Koje su to maramice? De sibni u inbox


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2019., 14:15   #359
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Zovem ljude da mi jednom godišnje dođu kemijski očistiti. Svejedno koga, onoga tko je trenutno na Crnom jaju na popustu.



Iz tog razloga ubuduće samo koža, tekstilne sofe me u životu više neće vidjeti, a čak niti nemam djecu.


Crno jaje!! Fakat! Tnx


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2019., 15:55   #360
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s tapetarijom David iz Zagreba?

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk
uh, prošle godine su mi uredsku stolicu nakon tri mjeseca sredili....valjda smo 15 puta zvali i svaki put sutra pa opet sutra bude gotovo ili gotovo je al nemamo prijevoz, onda kolega otišao a stolica nije ni dirnuta i tako u nedogled, nikome ne bi preporučila
nedica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.