Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2016., 17:26   #21
Quote:
snoopyca kaže: Pogledaj post
ja sam naručila za probu, plaćanje je pouzećem pa ću vidjet...
Ajde pliz,javi kada stigne kako je prošlo
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 21:45   #22
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ajde pliz,javi kada stigne kako je prošlo
otprilike i ja tako iščekujem... živo me zanima šta će stići...
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 19:59   #23
i mene baš zanima... nadam se da će sve biti ok, jer mene se nisu baš dojmili...

ovo je moje iskustvo.
ja sam prije nekoliko mjeseci htjela naručiti od njih neki pisaći stol za dijete koji mi se učinio zgodnim... i poslala im upit u kojem sam tražila neke informacije oko dotičnog komada namještaja...
na moj upit preko kontakt forme se nisu javili, tek kad sam im tjedan dana nakon toga na info mail ponovila upit, udostojali su se javiti sa šturim mailom koji nije odgovorio na moja postavljena pitanja.
da bi dobila informaciju o kojem proizvođaču se radi, trebala sam dodatno poslati još jedan upit, iako je to pitanje bilo postavljeno u prvotnoj poruci.
a za ostale informacije koje su me zanimale, su navodno trebali kontaktirati proizvođača i onda sam na te informacije čekala još dodatnih mjesec dana...

u međuvremenu sam po.....la, odustala od njih i malcu stol kupila u ikei...
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 09:32   #24
Quote:
snoopyca kaže: Pogledaj post
otprilike i ja tako iščekujem... živo me zanima šta će stići...
Da li ti je stiglo?
V@is is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 13:57   #25
Quote:
V@is kaže: Pogledaj post
Da li ti je stiglo?
danas ili u ponedjeljak bi trebalo stići

Quote:
surferica em kaže: Pogledaj post
i mene baš zanima... nadam se da će sve biti ok, jer mene se nisu baš dojmili...

ovo je moje iskustvo.
ja sam prije nekoliko mjeseci htjela naručiti od njih neki pisaći stol za dijete koji mi se učinio zgodnim... i poslala im upit u kojem sam tražila neke informacije oko dotičnog komada namještaja...
na moj upit preko kontakt forme se nisu javili, tek kad sam im tjedan dana nakon toga na info mail ponovila upit, udostojali su se javiti sa šturim mailom koji nije odgovorio na moja postavljena pitanja.
da bi dobila informaciju o kojem proizvođaču se radi, trebala sam dodatno poslati još jedan upit, iako je to pitanje bilo postavljeno u prvotnoj poruci.
a za ostale informacije koje su me zanimale, su navodno trebali kontaktirati proizvođača i onda sam na te informacije čekala još dodatnih mjesec dana...

u međuvremenu sam po.....la, odustala od njih i malcu stol kupila u ikei...
ja sam ih kontaktirala dva puta na chatu, i jako sam zadovoljna, napravila sam narudžbu ja još nešto (uz ovo što mi sad svaki dan treba stići) i primjetila da se ne podudara slika sa nacrtom, pitala ženu , i ona je provjerila odmah kod proizvođača i pitala me želim li odustati od narudžbe da nije problem jer to nije ono što sam htjela.
Za sad vrlo vrlo zadovoljna s uslugom, e sad... šta ću dobiti vidjet ćemo uskoro ...
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....

Zadnje uređivanje fermina-daza : 28.03.2016. at 13:12. Reason: spajanje postova - koristiti Multi-Quote
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 17:14   #26
Stiiiglooooooo , vrlo zadovoljna, točno ono što sam naručila ostatak kupaone je naručen eto, 4 elementa i 1 sa umivaonikom (taj koji je stigao) 1600 kn i više nego zadovoljna
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 19:54   #27
daj nabaci koju sliku (i link na umivaonik) da vidimo nesrazmjer slike na netu i stvarnog umivaonika..
trenutno sam u potrazi za blagovaonskim stolom, našao sam jedan koji mi se uklapa u koncepciju ali me općenito zanima kolika su odstupanja između slika na netu i ovak u stvarnosti.. fala unaprijed!
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću..
darmar_hujs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 12:41   #28
Quote:
darmar_hujs kaže: Pogledaj post
daj nabaci koju sliku (i link na umivaonik) da vidimo nesrazmjer slike na netu i stvarnog umivaonika..
trenutno sam u potrazi za blagovaonskim stolom, našao sam jedan koji mi se uklapa u koncepciju ali me općenito zanima kolika su odstupanja između slika na netu i ovak u stvarnosti.. fala unaprijed!
kad složimo budem, otvorila sma kutiju samo da vidim jel boja ona koju sam naručila, ovako izgleda identično sa slike ali... dok ne složim neću znat
Javim... ( kroz koji tjedan jer mi još nije ni zid sagrađen gdje će biti , dakle ni pločice ni ništa treba vremena malo
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 13:44   #29
Samo polako onda, da zid ne ispadne ukoso.. ;-)
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću..
darmar_hujs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:09   #30
jel jos tko narucivao? iskustva?
Hick-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 12:46   #31
Evo da javim, stigao nam stol naručen prije mjesec dana (MH820, cijena 1900kn), dostavljen u dogovorenom roku od 20-tak dana.. Zvali su dan prije za dostavu, dostavili u terminu, pričekali da otvorimo i provjerimo dal je sve ok..
Jako zadovoljni uslugom i kvalitetom stola.. ;-)
Btw. poslali su nam i dodatne brošure i upute sa linkom na proizvođača jer nije bilo napisano koji je sistem razvlačenja stola..
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...8278717a42.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...1f6dfaa492.jpg
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću..

Zadnje uređivanje City : 24.07.2016. at 20:26.
darmar_hujs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 17:48   #32
Baš me zanima da li je još tko naručivao i ima li kakvih dojmova oko te web trgovine?
MarioMP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:22   #33
Prvi put vidim ovu temu, kliknula sam samo na one kuhinje s prve stranice i odmah zatvorila
A došla sam zato da napišem da je muževa kolegica naručila nekakav regal za db i totalno su razočarani kako to izgleda uživo, a police da su strašno tanke tako da su odmah sutradan otišli u Ikeju po druge
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 22:21   #34
Ima tko kakvih novosti?
MarioMP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 15:40   #35
I mene zanimaju novosti. Konkretno, komoda s ovog linka mi se idealno uklapa u mjesto gdje ju trebam (osim boje, ali vidim na drugom linku da ima izbor boja iako je tamo skuplja). Netko naručivao kasnije? U zadnje vrijeme?
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 19:54   #36
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
I mene zanimaju novosti. Konkretno, komoda s ovog linka mi se idealno uklapa u mjesto gdje ju trebam (osim boje, ali vidim na drugom linku da ima izbor boja iako je tamo skuplja). Netko naručivao kasnije? U zadnje vrijeme?
Pozdrav
Ja naručio kuhinju na namještaj hr,bilo je to 27.05......rok isporuke 18 radnih dana ,u redu kažem.Brojim radne dane i prošao rok,najprije razgovor preko chata i kažu mi da su bili praznici i da se broje samo radni dani.Dobro,u redu.Nazovem ja nakon nekoliko dana i kažu da budem strpljiv jer sumoguča kašnjenja.Ja strpljivo čekam pa nazovem opet nakon par dana i kažu da bi trebala stić kod njih u skladište jako brzo.Danas sam mislio da ih nazovem ali neču nego sam došao doma i mailom otkazao naružbu.Danas je točno 33 dana od naružbe.Toliko o namještaju hr.......katastrofa !!!
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:58   #37
Nova iskustva?

Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
I mene zanimaju novosti. Konkretno, komoda s ovog linka mi se idealno uklapa u mjesto gdje ju trebam (osim boje, ali vidim na drugom linku da ima izbor boja iako je tamo skuplja). Netko naručivao kasnije? U zadnje vrijeme?
Ima li netko?
Kupujem trosjed na razvlačenje za studio u vikendici ( i iznajmljivanje i osobna upotreba) pa mi je bitan trosjed koji i nerazvučen služi kao udoban ležaj, minimalne širine 90 cm.
Obišla sam cijeli Zagreb, provjerila sve mogućnosti izrade po narudžbi , nažalost,bez rezultata...
Slučajno sam našla: https://www.namjestaj.hr/images/deta...867-249956.jpg , izgleda dobro,zadovoljava sve moje zahtjeve, komunikacija preko fejsa vrlo dobra, dobivam sve potrebne odgovore relativno brzo.
nepis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 14:49   #38
Bok Nepis!
Kako je prošlo?

Uopće ne ulijeva povjerenje što su im na webu sve ocjene "sjajno super orgazmično" a očito u stvarnosti nije tako. Dakle, lažu. A tko laže taj i... ali, toliko su mi suženi praktični kriteriji za kutnu da im razmišljam ipak dati priliku i držat fige da mi se posreći :/
sheanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 09:35   #39
Quote:
sheanna kaže: Pogledaj post
Bok Nepis!
Kako je prošlo?

Uopće ne ulijeva povjerenje što su im na webu sve ocjene "sjajno super orgazmično" a očito u stvarnosti nije tako. Dakle, lažu. A tko laže taj i... ali, toliko su mi suženi praktični kriteriji za kutnu da im razmišljam ipak dati priliku i držat fige da mi se posreći :/
Nisam se odlučila za njihov proizvod. Našla sam odgovarajući koji sam mogla vidjeti uživo i uz neke modifikacije nadam se da sam dobila zadovoljavajući proizvod ...
Inače, po fotki ( i još nekim specifikacijama ) - njihov mi je izgledom najbolji ...
nepis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 08:14   #40
a ja sam pak naručila...
pa javim kako je prošlo
sheanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.