Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2015., 11:31   #61
Osobnih iskustava nažalost nemam, ali ako su slušalice namijenjene između ostalog i DJ-evima, vjerujem da moraju imati jako dobru izolaciju od pozadinske buke...

http://www.head-fi.org/products/audi...s-japan-import
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 15:56   #62
Preporuka za slušalice do 250kn za gaming, da imaju dobar bas.
Razmiljsam o kupnji medusa nx 5.1 samo me zanima jeli treba za njih zasebna zvučna ili je dovoljna integrirana(970a-ds3p).
Jeli se može ista bolje za te novce?
boban1941 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 12:31   #63
U izbor slušalica neću ulaziti jer vjerojatno za tu lovu i ne možeš dobiti nešto osjetno bolje. Medusa je već dovoljno dugo na tržištu da bi se već nešto čulo da ne valja.

No u ovo za zvučnu - hoću. Naime sin mi je svojevremeno kupio dobre i skupe Razerove slušalice s kojima je dolazila i USB zvučna. No mogle su se spojiti i na izravno na zvučnu s matične ploče, čak mislim da je ploča bila ista kao tvoja. Razlika je bila nebo i zemlja - i po tko zna koji puta dokaz da se na matične ugrađuju stvarno esencijalni zvučni procesori (osim u zadnje vrijeme kod kvalitetnijih matičnih).

Ono što hoću reći je da će ti slušalice raditi dobro i na integriranoj zvučnoj, ako nemaš love za neku zasebnu, no da će sigurno sav svoj potencijal pokazati tek kad kupiš neku zasebnu zvučnu.
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 13:17   #64
Quote:
taipan kaže: Pogledaj post
U izbor slušalica neću ulaziti jer vjerojatno za tu lovu i ne možeš dobiti nešto osjetno bolje. Medusa je već dovoljno dugo na tržištu da bi se već nešto čulo da ne valja.

No u ovo za zvučnu - hoću. Naime sin mi je svojevremeno kupio dobre i skupe Razerove slušalice s kojima je dolazila i USB zvučna. No mogle su se spojiti i na izravno na zvučnu s matične ploče, čak mislim da je ploča bila ista kao tvoja. Razlika je bila nebo i zemlja - i po tko zna koji puta dokaz da se na matične ugrađuju stvarno esencijalni zvučni procesori (osim u zadnje vrijeme kod kvalitetnijih matičnih).

Ono što hoću reći je da će ti slušalice raditi dobro i na integriranoj zvučnoj, ako nemaš love za neku zasebnu, no da će sigurno sav svoj potencijal pokazati tek kad kupiš neku zasebnu zvučnu.
Kakva je ona medusa xe ? Jeftinija je ali nije 5.1 sistem. Jeli se isplati dati vise za 5.1 medusu?

Znam, ali mislim da se speedlink ne moze usporedivat sa Razerovim. Glavno da one sluze, a kasnije ce neka zvucna past ;-)
boban1941 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 14:29   #65
E te razlike ne bih znao... sorry...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 20:05   #66
Quote:
taipan kaže: Pogledaj post
E te razlike ne bih znao... sorry...
Zahvaljujem.
boban1941 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 05:24   #67
Ljudi pozdrav, trebao bih preporuku za headset (iskljucivo za igranje, 80% COD) do nekih 500-600 kn. Do sada sam imao 2 puta SoundBlaster Rage Tactic 3D ali se uvijek polome, tako da bih trebao nesto bolje kvalitete izrade. Hvala !!
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 10:34   #68
Moj glas ide za Klik. Kvalitetno izvedene i čak imaju najbolji zvuk među gaming headset-ima, odvojiv mikrofon ako ti igra ulogu. Dalje u tom cjenovnom razredu imaš još Logitech G430, SteelSeries Siberia V2 koji su sve do reda dobro izdrađene
__________________
You have to trust someone to be betrayed!
dxdydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 11:58   #69
Tvoj klik vodi na 100 slusalica pa sad ne znam na koje si ti mislio , razmisljo sam o Steelseries ali ih Amazon ne salje za Austriju, takodje i o G430 ali sam na kraju uzeo Razer Kraken 7.1 Chroma. Zvuk je fenomenalan, virtualni 7.1 radi savrseno, jako su udobne za nositi, iako izrada izgleda OK ipak je sve plastika pa cemo vidjeti kako dugo ce potrajati
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 07:25   #70
Kingston Hyper X Cloud je valjda najbolji headset ikad napravljen.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 09:57   #71
Hvala, da zanm za sljedeci put !!
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 21:00   #72
Tražim slušalice za PS4 i PSP :
- earbuds (u uho)
- 3.5 mm jack
- podešavanje jačine (na kabelu)
- da su jasne i glasne
- best buy (jeftine a da nisu loše)

Trenutno koristim neke sa starog kineskog prijenosnog radija i začudo rade i na PS4 i na PSP. Nemam s čime porediti, ali te ne mogu biti baš previše dobre pa što da ne probam naći bolje. A ionako imam dvije konzole.
Zahvalan na preporukama i gdje se to može kupiti.

Zadnje uređivanje ivanaj : 09.12.2017. at 21:15.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:36   #73
Preporučam Xiaomi Hybrid Pro HD slušalice. Nakon što sam na mnogim mjestima pročitao riječi hvale glede kvalitete zvuka koji isporučuju za relativno nisku cijenu odlučio sam se i nabavio jedne. Već skoro godinu dana ih koristim svakodnevno i jako sam zadovoljan, posebno jer sam dosad bio na jeftinjacima do 50 kn. Također atraktivno izgledaju i imaju mikrofon i kontrole na kabelu. Ne znam jel ih ima gdje kod nas za kupiti, ja sam svoje preko neta iz Kine. Xiaomi je inače kineska tech firma poznata po pristojnoj kvaliteti za male pare.

Review:
https://www.head-fi.org/threads/xiao...hybrid.825485/
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.