Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2017., 16:14   #7341
Znači moram baš u dućkas,ok. Ja gledala po njihovim webovima i nisam našla ništa...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:29   #7342
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Znači moram baš u dućkas,ok. Ja gledala po njihovim webovima i nisam našla ništa...


http://www.bubamara.in/katalog/pretr...nzoričke+lopte
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:41   #7343
U smislu ništa - mislila sam baš kao ove. Na ebayu dođu 70kn 6 komada...
thnx svejedno
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:46   #7344
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
U smislu ništa - mislila sam baš kao ove. Na ebayu dođu 70kn 6 komada...
thnx svejedno
A bas tocno takve nisam vidjela. najbolje s ebaya onda.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:17   #7345
Gdje se može kupiti kostim sv. Nikole? Našla sam na Party Pops ali tamo više nema.
Zariah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 11:42   #7346
Cure, trebala bi kupit mobil za kinderbet. Znam da ih ima svugdje ali imam milijun modela, svijetle, pjevaju, sta sve ne, od 100kn do nebojegranica. Koja je neka marka oke i di da gledam da je najpovoljnije?
Takoder mi treba onaj luk s igrackama koji se zakaci za kolica, to bas nisam vidjela

Hvala na pomoci
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:26   #7347
ja imam oboje tiny love iz magic baby-a. mobilu je evo osma godina i drugo dijete ga vrti
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:16   #7348
kinderbet mobil = tiny love, for sure
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:53   #7349
Olivi, uzmi si neki ne preskupi. Bebama je zanimljivo sve kaj se kreće, mi smo imali neki srednje skupoće, nikad ga nije doživjela, a rečeno nam je da je to must have. Njoj se nije svidjelo. Sad čeka drugu bebu. Naš ima i medeke i ono noćno nebo, fora je, bio je na dobrom sniženju u Mulleru.

Quote:
Olivi kaže: Pogledaj post
Takoder mi treba onaj luk s igrackama koji se zakaci za kolica, to bas nisam vidjela
Meni je ovaj mrak - može na kindač, kolica, AS i na hranilicu (ima frendica):

https://www.magicbaby.hr/tiny-love-i...ny-stroll.html
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 14:19   #7350
Sweet, ovaj izleda super

Hvala svima. Izbjegavam pitat tete u ducanu jer bi mi vjerojatno prodale neki za soma kuna, ja sam jedna od onih kojoj se sve moze uvalit
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 14:03   #7351
Pomoć, trebam roza šljokičaste cipele ili sandale na malu petu, broj 31 ili 32. Cura si je to poželjela za božić. Kupovina sa interneta ne dolazi u obzir jer ima visoki rist pa se bojim da joj ne bi odgovaralo. Znači trebala bih ih vidjeti i "ispipati" da znam da će joj odgovarati,ako me razumijete. Hvala!
yxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:30   #7352
Zna li itko gdje kupiti cipelice? ��
yxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:19   #7353
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Termo traperice a da ne kostaju hrpu novaca obzirom da ce ih obuci par puta?
Našla krasne C&A trapke, baš šminkerske, podstavljene flisom za 120 kn
usput kupila i duge gaće i flis za gore baš lijepi debeli za 59,00 kn

__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:43   #7354
Quote:
yxw kaže: Pogledaj post
Pomoć, trebam roza šljokičaste cipele ili sandale na malu petu, broj 31 ili 32. Cura si je to poželjela za božić. Kupovina sa interneta ne dolazi u obzir jer ima visoki rist pa se bojim da joj ne bi odgovaralo. Znači trebala bih ih vidjeti i "ispipati" da znam da će joj odgovarati,ako me razumijete. Hvala!
znala sam ih vidjeti u h&m-u i u dućanima poput accessories.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:12   #7355
Nedavno sam pitala za djecje remene. U medjuvremenu sam kupila preko ebaya, a danas naisla na mega store ducan s robom kao s ebaya - djecji remeni 14,99kn. Ducan je iznad super konzuma na zagrebackoj aveniji.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 07:20   #7356
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Našla krasne C&A trapke, baš šminkerske, podstavljene flisom za 120 kn
...
Ja sam ove godine i sebi kupila njihove (djecje) termo hlace, pamuk podstava, gore pamuk s elastinom, crne. Izvrsne su mi, toplije nego strample plus obicne hlace bas onak fino tople uz nogu. Mislim da cu si kupiti jos koji par

Moji se vec tjednima ne daju iz njih, osim u petak kad je bilo 12 stupnjeva... A sad sam se i na svojoj kozi uvjerila da su stvarno super izbor za zimu.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 08:18   #7357
Zna li netko gdje se u Hr, bas fizicki u ducanu, mogu kupiti fejk YuGhiOh karte?

Treba mi za pod bor. Ove kineske koje su vec trebale stici kasne Pa trazim backup rjesenje u slucaju da ne stignu

Originali ne dolaze u obzir jer ih klinci potepavaju po skoli i razmjenjuju, njima ama bas nista ne znaci dal je original ili fejk u pitanju
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 08:57   #7358
Ja znam u Zg i jedino što ti mogu ponuditi je kupiti i poslati ti danas(ali opet imaš faktor dostave u ovo predbožićno vrijeme )

edit: a apropo kašnjenja kinezića, ja naručila na vrijeme neku igračku, platila još više za bržu dostavu i njente... isto tražim drugi poklon
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:03   #7359
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
Ja znam u Zg i jedino što ti mogu ponuditi je kupiti i poslati ti danas(ali opet imaš faktor dostave u ovo predbožićno vrijeme )
Gdje? Mi smo Ri/Zg kombinacija, tako da mi i ducan u Zg moze pomoc

Za ove narucene se nekako nadam da ce stic. Poslane su jos pocetkom studenog, krajnji datum dostave je bio jucer. Sad vidim da su ga pomakli na 21.12. Pa ono, ako ne dodje negdje do srijede da imam vremena reagirati
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:25   #7360
Ovo gdje ja znam je mala papirnica preko puta naše škole. To ti je u relativnoj blizini City centra one east. Ako ti što znači, ja ti pošaljem na pm
elly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.