Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2017., 11:44   #7801
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Ja u rađaonu nosim neseser.U njemu su: bočica za vodu, gumica za kosu, labelo, jedne mrežaste gaćice i 2 uloška, mobitel i punjač, 2 manje energetske pločice i paketić papirnatih maramica. Još nosim i dokumente koje će muž uzeti nakon prijave u rodilište (osobna, zdravstvena) i fasciklu sa nalazima i uputnicom za bolnicu jer nemam trudničku knjižicu. Kod nas se dobije njihova spavaćica za rađaonu, moje su u koferu za sobu koji će mi muž donjeti u sobu kad rodim.


Dobra ideja za neseser, taman mi je frendica poklonila jedan lijepi i veliki!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silver09 is offline  
Old 02.08.2017., 11:46   #7802
A ja sam sve potrpala u veliku torbu...mozda bi mogla skoziti bas za rađaonu pa makar u neku vrecicu..
-Aya- is offline  
Old 02.08.2017., 11:56   #7803
Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
A ja sam sve potrpala u veliku torbu...mozda bi mogla skoziti bas za rađaonu pa makar u neku vrecicu..
baš to, neću sad još kupovat neku minijaturnu torbu samo za to
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Old 02.08.2017., 12:01   #7804
Ja sam prvi puta uloške i jednokratne gaće i to što treba prvo složila u onu torbu u kojoj je dm davao poklon za trudnice. Tad je bila više platnena, sad je ovakva -https://klokanica.24sata.hr/media/im...190616345.jpeg ali isto posluži

E našla sam, moja je ovakva http://static1.ringaraja.net/uploads...a_trudnice.jpg, bež boje. Malac sad u njoj ima stvari rezervne za vrtić
Snow Fairy is offline  
Old 02.08.2017., 12:18   #7805
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja sam prvi puta uloške i jednokratne gaće i to što treba prvo složila u onu torbu u kojoj je dm davao poklon za trudnice. Tad je bila više platnena, sad je ovakva -https://klokanica.24sata.hr/media/im...190616345.jpeg ali isto posluži

E našla sam, moja je ovakva http://static1.ringaraja.net/uploads...a_trudnice.jpg, bež boje. Malac sad u njoj ima stvari rezervne za vrtić
dobra ideja, imam tu plavu :klap:
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Old 02.08.2017., 12:18   #7806
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja sam prvi puta uloške i jednokratne gaće i to što treba prvo složila u onu torbu u kojoj je dm davao poklon za trudnice. Tad je bila više platnena, sad je ovakva -https://klokanica.24sata.hr/media/im...190616345.jpeg ali isto posluži

E našla sam, moja je ovakva http://static1.ringaraja.net/uploads...a_trudnice.jpg, bež boje. Malac sad u njoj ima stvari rezervne za vrtić
E vidis imam tu torbu....mogla bi u nju.bas si mi dala.dobru ideju...i zaboravila sam na to
-Aya- is offline  
Old 02.08.2017., 12:46   #7807


Ja imam i takvu narančastu, sovica, što sam dobila stvari od patronažne. Super su za tako staviti nešto manje
Snow Fairy is offline  
Old 02.08.2017., 12:51   #7808
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Neće ti biti problem vratiti. Ja sam oprala i košaru i jaje od book+ i bez problema sve vratila nazad. Poslikaj si dok skidaš da znaš kasnije vratiti. Na jajetu ti se jedino skidaju plastike kroz koje se provlači remen u autu ako nemas bazu i idu na klik. Ništa se ne šarafa, i ona plastična žica koja ti je provučena na sjenilu se isto skida. Sa kosare ti je jednostavno jer sve ima drukere pa se samo poklika nazad. Sportski dio nisam još prala jer mi ne treba do zime pa će muž naknadno. Kod njega ti samo bitno paziti na remenje.
Skinula sam sve osim navlake na kupoli od kosare, nemogu je nikak prokuzit, a ne zelim na silu. Slikala sam si postupak al mi se cini da cu imat problema sa vracanjem, pogotovo na autosjedalici dio oko glave. A umorila sam se kao da sam 3 njive okopala.

Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Moja masina upravo vrti podlogu od kosare pp book frendica posudila kolica i sad perem samo one dijelove di beba lezi.
Jos moram oprati dio od jajeta i dio koji se stavi na kosaru kad je hladno(dio kojim se pokrije kosara ne znam kak se to strucno zove)

Sve je poprilicno jednostavno samo planiram cim se to posusi vratit nazad jer sam sigurna da cu kasnije zaboravit kako je sve stajalo
Moj taj unutarnji dio od kosare je bijele boje, ako je i tvoj bijele ba koliko si stavila prat stuonjeva? Ostatak perem na 30, ali ovo bi nekak najrade stavila na vise, al neznam..
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 02.08.2017., 12:52   #7809
Bila na pregledu danas, sve ok, cista koronoidnog plexusa jos slabov vidljiva,3mm, pa mi dao gin uputnicu za Vinogradsku da me naruce i pogledaju za koji tjedan jer ipak imaju bolji uzv od njega. I za kojih 10-ak dana radit oggt :/. Danas sam 21+4tt
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Old 02.08.2017., 13:16   #7810
Bravooo za DM torbu suuuper idejaaa!!!

I ja sam ovaj tjedan oprala navlake za kolica i Boze pomozi kad cu to ic vracat jer se nisam sjetila slikat mobitelom i u trenutku skidanja vec sam zaboravila kako treba ici. Jos su mi poispadali neki djelovi za koje nisam ni znala od kuda su
Ja prala na 40 sve navlake, (kupola, cijela kosara i dio u koji ide madrac od spuzve, sportski dio cijeli i navlake za sportski) Bogaboo je u pitanju i stvarno mozes sve skinut s njih i oprat osim konstrukcije al to je i zajeb s jedne strane jel onda ne znas vise di kaj ide no postoje you tube tutoriali

Ja se vratila s pregleda i sve je ok. Pitala sam doktoricu smijem li na more sljedeci vikend na 7 dana (bit cu 35 tt) rekla da mogu, samo nije bila odusevljena sto je Dugi Otok u pitanju...iako je relativno blizu Zadra.
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Old 02.08.2017., 13:20   #7811
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Bravooo za DM torbu suuuper idejaaa!!!

I ja dam ovaj tjedan oprala navlake za kolica i Boze pomozi kad cu to ic vracat jer se nisam sjetila slikat mobitepom i u trenutku skidanja vec sam zaboravila kako treba ici. Jos su mi poispafali neki djelovi za koje nisam ni znala od kuda su
Ja prala na 40 sve navlake, (kupola, cijela kosara i dio u koji ide madrac od spuzve, sportki dio cijeli i navlakh za sportski) Bogaboo je u pitanju i stvarno mozes sve skinut s njih i oprat osim konstrukcije

Ja se vratila s pregleda i sve je ok. Pitala sam doktoricu smijem li na more sljedeci vikend na 7 dana (bit cu 35 tt) rekla da mogu, samo nije bila odusevljena sto je Dugi Otok u pitanju...iako je relativno blizu Zadra.
Super za pregled!! Ja idem sljedeci tjedan i jedva cekam da vidim dal je pomoglo vise mirovanja tj. da je stanje barem isto.

Ogolila sam ja do konstrukcije, jedino me ta kupola muci. Iako mislim da mi ni slike nece pomoc prilikom sklapanja hehe
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 02.08.2017., 13:23   #7812
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Skinula sam sve osim navlake na kupoli od kosare, nemogu je nikak prokuzit, a ne zelim na silu.
Ovo nisam ni ja skinula jer ne možeš izvuci žicu iz nje, samo na as-u.
aprill04 is offline  
Old 02.08.2017., 13:30   #7813
Dosli nalazi urinokulture - sve super, jos pregled u ponedjeljak i da malo odahnem od brige
profesorka87 is offline  
Old 02.08.2017., 13:36   #7814
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Bravooo za DM torbu suuuper idejaaa!!!

I ja sam ovaj tjedan oprala navlake za kolica i Boze pomozi kad cu to ic vracat jer se nisam sjetila slikat mobitelom i u trenutku skidanja vec sam zaboravila kako treba ici. Jos su mi poispadali neki djelovi za koje nisam ni znala od kuda su
Ja prala na 40 sve navlake, (kupola, cijela kosara i dio u koji ide madrac od spuzve, sportski dio cijeli i navlake za sportski) Bogaboo je u pitanju i stvarno mozes sve skinut s njih i oprat osim konstrukcije al to je i zajeb s jedne strane jel onda ne znas vise di kaj ide no postoje you tube tutoriali

Ja se vratila s pregleda i sve je ok. Pitala sam doktoricu smijem li na more sljedeci vikend na 7 dana (bit cu 35 tt) rekla da mogu, samo nije bila odusevljena sto je Dugi Otok u pitanju...iako je relativno blizu Zadra.
ovo je lijepo za cut jer ja namjeravam nagovoriti dragog da idemo nakon gospe, kad se on vrati, do crikve bar na jedan, dva dana...a bit cu 38. tjedan😂 naravno, ak je sve ok...ja sam oprala iz kosare donji dio i jajeta...ostalo spricam alkoholom za dezinfekciju i iskreno mi se neda prat...nek se navikava na bakterije pomalo od rodjenja😂
tajcik is offline  
Old 02.08.2017., 13:43   #7815
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Ovo nisam ni ja skinula jer ne možeš izvuci žicu iz nje, samo na as-u.
Steta, tu mi je bas flekava iznutra. Kupulu sam sad skuzila kak se uzima dole, ali tkanina nejde, ajde da barem ima neke normalne srafe bi ja to odsarafila, al nema. Budem ju onda tako samo iscetkala u kadi.

Quote:
tajcik kaže: Pogledaj post
ovo je lijepo za cut jer ja namjeravam nagovoriti dragog da idemo nakon gospe, kad se on vrati, do crikve bar na jedan, dva dana...a bit cu 38. tjedan naravno, ak je sve ok...ja sam oprala iz kosare donji dio i jajeta...ostalo spricam alkoholom za dezinfekciju i iskreno mi se neda prat...nek se navikava na bakterije pomalo od rodjenja
Ma nije meni do bakterija, do 9 mj. se stignu opet namnozit heheh flekava su, a i jednostavno zelim da su svjeza
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 02.08.2017., 13:45   #7816
Cure gdje kupite taj sprej za dezinfekciju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silver09 is offline  
Old 02.08.2017., 13:53   #7817
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Steta, tu mi je bas flekava iznutra. Kupulu sam sad skuzila kak se uzima dole, ali tkanina nejde, ajde da barem ima neke normalne srafe bi ja to odsarafila, al nema. Budem ju onda tako samo iscetkala u kadi.



Ma nije meni do bakterija, do 9 mj. se stignu opet namnozit heheh flekava su, a i jednostavno zelim da su svjeza
aha...a moja su kolica nova, iz kutije...mislila sam sve prat, al nemaju nikakav miris i stvarno mi se neda, osim tih dijelova na kojem beba lezi i sjedi😁
tajcik is offline  
Old 02.08.2017., 13:54   #7818
Quote:
Silver09 kaže: Pogledaj post
Cure gdje kupite taj sprej za dezinfekciju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja sam ga dobila. bas pise alkoholno sredstvo za dezinfekciju...al ne znam gdje ima za kupiti
tajcik is offline  
Old 02.08.2017., 13:55   #7819
Ja ganz nova kolica nisam ništa ni prala ni dezinficirala. Ispod bebe u košaru sam ionak stavila tetru

Nemam neke frke s bakterijama, stvarno. Nit usisavam svaki dan, nit brišem prašinu svaki dan, čak ni kad sam imala puzavca. a nije bio bolestan
Snow Fairy is offline  
Old 02.08.2017., 13:56   #7820
meni se niš neda slagati i pripremati za bolnicu, nekak mi je još rano, a znam da bum morala, a i sad sam usporena, kaj tek bu dalje, a možda je usporenost radi vrućina

imam doma malih torbica ko u priči, nekak bum morala rasporediti kaj mi sve stane unutra kaj treba, bum ih poslagala nekam u sobu i napisala mužu upute na svaku da se lakše snajde koja je za kaj naravno ak bu od kakve koristi, kak je zmotani mogel bi sve spomiješati
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.