Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 14:32   #6621
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Kliknula Odgovorne su prvenstveno frupy i menni, a onda sve vi ostale.

Do kraja godine trošim zalihe, ne podliježem hajpovima i kupujem jedino dr. Jart recover.

To mi je novoškolskogodišnja odluka

ti kao @maslelu koja je krenula s kupnjom božićnih poklona prije par tjedana (što actually uopće nije loša ideja )
Old 15.08.2017., 14:58   #6622
Quote:
menni kaže: Pogledaj post

ti kao @maslelu koja je krenula s kupnjom božićnih poklona prije par tjedana (što actually uopće nije loša ideja )
Ja sam također krenula s Božićem i svim jesensko-zimskim rođendanima

Imam i onaj Christmas countdown
Old 15.08.2017., 14:59   #6623
Quote:

ova danahan linija i je za kožu za kasne 20 i 30. i to za ljeto/
Molim?! Nije li to za 40+?
Frecume is offline  
Old 15.08.2017., 15:04   #6624
Quote:

Frecume is offline  
Old 15.08.2017., 16:02   #6625
Quote:

nisam krenula s božićnim pripremama, krenem vrlo rano i zadržim duuuugo božićno šljašćenje. sad kad si već ono krenula, nije red da zaostajem
idem upalit christmas countdown, my cup of tea

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Molim?! Nije li to za 40+?
target group za danahan je age 30s

nego, ljubiteljice licorice (pssstt @Princez Krafna):
Scinic First Treatment Essence

i za ljubiteljice arbutina (pssstt @Ivie):
Innisfree soybean energy essence
Old 15.08.2017., 16:03   #6626
@menni, o'š da ti pošaljem Danahan okoloočnu?
Imam još malo u tubi, a ionako je ne koristim sad neko vrijeme jer testiram novu kremicu.

Evo ovdje opis i sastojci okoloočne: http://www.ebay.com/itm/221827193906

Kasnije ću usporediti nju i Meishoku, ali ovako na prvo sjećanje mi se čini da je Meishoku manje gusta.
Ivie is offline  
Old 15.08.2017., 16:14   #6627
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
@menni, o'š da ti pošaljem Danahan okoloočnu?
Imam još malo u tubi, a ionako je ne koristim sad neko vrijeme jer testiram novu kremicu.

Evo ovdje opis i sastojci okoloočne: http://www.ebay.com/itm/221827193906

Kasnije ću usporediti nju i Meishoku, ali ovako na prvo sjećanje mi se čini da je Meishoku manje gusta.
hvala ti, sad kad sam pročitala sastav, ipak ću preskočiti. ima puno olivate-nečega, a to meni nikako ne paše.
ipak ću uzeti innisfree.

nego, evo jedne anegdote.
nedavno sam kupila laptop $$$$ (čitaj: velike vrijednosti). torba koja je došla s njim mi je premala za sve papire koje inače znam nositi kad sam na terenu, i jednostavno je preslaba za moje spretne manevre (čitaj: više puta palo na tlo, zato i imam laptop antishock svojstava).
i gledam odličnu torbu na aliexpress ali mi se nekako mili dat 30$. ono, kao, skupo je (u odnosu na druge torbe u ponudi sličnih karakteristika).
s druge strane jutros gledam neke kreme i ostalo i ono mislim se, aha, da, 30$ nije baš jeftino, ali nije ni ekstra skupo.
hoću reći - poremetio mi se osjećaj za vrijednost s ovom kozmetikom
idem kliknut na water-resistant, antishock, dovoljno veliku torbu i za laptop i za papire.
ako nekog zanima i da mu treba nešto slično, pošaljem mu link.
Old 15.08.2017., 16:23   #6628
Dajte pomagajte.. Kakva su vam iskustva sa Huxley? Mislim da @Dalmatinaa ima Anti gravity(i još neku kremu)? Jeli dobra? Moji doma me izludili i sad sam se odlučila raspištoljiti
Svizac15 is offline  
Old 15.08.2017., 16:27   #6629
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Dajte pomagajte.. Kakva su vam iskustva sa Huxley? Mislim da @Dalmatinaa ima Anti gravity(i još neku kremu)? Jeli dobra? Moji doma me izludili i sad sam se odlučila raspištoljiti
ne znam točno naziv, ali onaj oil essence (tako nekako) je odličan na first impression.
ne mogu reći na duge staze jer sam potrošila dekant kroz desetak dana.
Old 15.08.2017., 16:52   #6630
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Meni je moja draga @Dalmatinaa dala dekante Anti gravity i More than moist kremica.
Obje su dosta guste, prave konkretne kreme. More than moist je manje gusta i čini mi se hidratantnija, ali nažalost nisam ih još istestirala kako treba.
Čuvam obje za manje sparne noći ali već na prvu mi se čine obje dobre za jesen i zimu.
Možda sljedeći mjesec kliknem na njih dok su im cijene još pristojne na sweetcorei.

@menni, ako se predomisliš za okoloočnu, javi pa ti mogu poslati samo mali dekant da probaš. Stvarno je predivna krema. Hidratantna, hranjiva, posvjetljuje podočnjake...

Ja moram zahvaliti @Princez Krafna na paketiću. Poslala ga je bez najave, baš sam ostala iznenađena gestom ali i sadržajem u kuverti.
Dobila sam Sum flawless liniju za probu i Innisfree bamboo sleeping pack.

Innisfree sam već prije probala i potvrđujem da je jako dobar, nekako lagan a opet dovoljan za moje suho lice.
Ali Flawless linija... stvarno je ugodna na licu. Taman mi je i hidratantna i hranjiva. Koristim je navečer.
Ivie is offline  
Old 15.08.2017., 16:59   #6631
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Cure, znam da vas ima puno koje ovo cekate pojavio se opet 5-odjelni Danahan set
http://pages.ebay.com/link/?nav=item...obalID=EBAY-US
Kad sam vidjela reakcije nisam mogla odoljeti a da ga i ja ne kupim. A prekjučer sam otkrila stranicu beautynetkorea.com i nakupovala hrpu svega skužila sam kako sve te sheet maske i gomila jeftinih sample-ova daju nekakav osjećaj, dođe mi kao da sam "fat kid in a candy store" ono ja bi to sveeee

Kupila sam i ono što ste me savjetovale s eBay-a, mislim da je to to zasad i da je lako moguće da sam malko pretjerala....
Awakening is offline  
Old 15.08.2017., 18:02   #6632
Menni Menopauzu ( iako još nisam ušla) sam navela zbog toga što žena onda može reći da ima konačno zrelu kožu. I možda su to sve onda i odlike takve kože. A i dosta mi je bilo pubertetske kože. A kako sam svašta navela što bi moglo utjecati, zaboravila sam i šalšu koju jedem cijelo ljeto od domaćih paprika i pomidora. Možda je i od likopena.
Estee Lauder is offline  
Old 15.08.2017., 18:06   #6633
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Menni Menopauzu ( iako još nisam ušla) sam navela zbog toga što žena onda može reći da ima konačno zrelu kožu. I možda su to sve onda i odlike takve kože. A i dosta mi je bilo pubertetske kože. A kako sam svašta navela što bi moglo utjecati, zaboravila sam i šalšu koju jedem cijelo ljeto od domaćih paprika i pomidora. Možda je i od likopena.
vidiš, nisam razmišljala o tome.
ok, onda sam i ja officially na likopenu, pun vrt ih je, u kući se svaki dan radi šalša, bit će je do drugog ljeta već sada. a vrt buja i dalje. morat ću počet davat susjedima
nisam ni ja u menopauzi, nego nisam razmišljala o učinku osim velim ovog opuštanja kože i to. dakle, tad koža postaje zrela?
inače, za vidjeti koje su kremice za koje dobne skupine, najljepše se može naći na koreadepart-u. tu se sve sortira po target groups.
Old 15.08.2017., 18:19   #6634
Trebali bi za Božić napravit Asian Skincare Secret Santa. ASS...S
XD
Old 15.08.2017., 18:24   #6635
o asian skincare druženju smo već puno puta raspravljale

možda stvarno da napravimo jedno druženje negdje? ono negdje usred hrvatske gdje je svima ne(baš)daleko?

i prodajem:

UPDATED VOL.2

Quote:
updated!

PRODAJEM:
(klik na link za review/opis svih proizvoda)

SKINFOOD Peach Pore Sake toner > neotvoren, još je u foliji > 95 kn

Innisfree Blueberry Rebalancing Cream > otvorena, korištena 2x > 50 kn

Innisfree White Tone Up Eye Serum > otvorena, potrošena oko 5ml > 90 kn

SKIN79 Face Fit Silk Essence (review na poljskom) > otvoren, potrošen oko 5ml > 110 kn

Anatomicals never lose your cherry lip balm > neotvoren > 25 kn

Innisfree No-sebum Correcting Cushion (u ovom rozom case-u sa srčekima) + lamuque review > otvoren, korišten dvaput, dezinficiran, stavljena nova nekorištena spužvica za nanošenje > 185 kn

Makeup revolution Ultra Velour lip gloss - Can't We Just Make Love Instead > otvoren, samo swatchan > 25 kn

Makeup Revolution mat lip gloss - You Took My Love > otvoren, samo swatchan > 25 kn

Makeup Revolution Salvation Intense Lip Lacquer - Rebel > otvoren, samo swatchan > 25 kn

po izboru poklon:
* Scinic snail AIO ampoule dekant
* Hada Labo Moisturizing Super Hyaluronic Acid Hydration Japan Moist Lotion dekant
* Farmstay Pearl AIO ampoule dekant
* AVON BB lak za nokte 7u1
* Essence glitter rozi lak za nokte
* Golden Rose shimmer top coat
* Holika Holika's Pig-Nose Clear Blackhead 3-Step Kit - 3 kom

sve skupa 630,00 pojedinačno ili lot > 470,00 kn
za pojedinačno poštarina je vaša ili primopredaja zagreb.
za lot poštarinu plaćam ja.

PRILIKA!
*makeup revoolution lipgloss - prodani svi
*golden rose shimmer top coat poklonjen
*essence glitter rozi lak za nokte poklonjen

330,00 + poštarina
Old 15.08.2017., 19:38   #6636
Ja sam se nekad kunila da mi je ljeto najmilije doba godine ... do ove ... kad onako nekad doslovce padam s nogu od vrućine, umora i slabe cirkulacije ... letimice sam vas čitala.
Menopauza - kako ne volim tu riječ, polako mi kuca na vrata.

Preko ljeta su mi anti age tretmani uvijek bili previše, ovo ljeto sam zato odlučila ih opet izostaviti ... koristila sam i još uvijek koristim Papa Receipe sadržaj onog trail seta.
Slabo mi je, uglavnom OK jer sam se toliko znojila da su mi jači aa ostavljali film, pa mi nekako i slabi Papa Receipe dobro došao.
Koliko mi je njihova maska super, ostalo NE.

Otkriće mi je - hijalurnoska. Hada Labo mi je puno pomogao, val se poveže s vlagom iz kože, fino mi je naplumpao pomalo umornu kožu. Trošim zadnje mililitre, na jesen će biti 2 godine da imam taj lotion pa je red i da ga potrošim do kraja.
Ozbiljno razmišljam da si uzmem Premium ...

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk

wendy01 is offline  
Old 15.08.2017., 20:08   #6637
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
super mi prekriva i nijansa mi je totalno pogodjena.
jedina mana joj je sto se po toplom vremenu brzo sjajim, ai to je problem sa svim bb kremama
ne znam, razmislit cu jos...
bojim se da bi mi missha 13 bila preroza, a ostale pretamne
joj, samo da opet ne pocnu moje muke po bb kremama...
Netko ju je, cini mi se, prodavao nedavno i tad sam citala recenzije pa mi se cinilo da nije za mene.
Bdw, ova signature koju imam je nijansa 23.

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
razmisli o danahanu, supeeeer je
Ajd pliz reci kakav je u odnosu na hwa hyun.

Quote:
ćru, baš sam joj to htjela napisati. @Xena, hidratiziraj se
Jes sr! Tako i radim, odusevljavaju me mujica i secret key fte i milk brightening losion, mislim da pomazu

Quote:
innisfree orhideju za koju kažu da je jedna od najboljih.
Ohoho, ovo mi je promaknulo! Najbolja u cemu, hidrataciji, hranjivosti, brise bore?

Quote:

Quote:

Ja ih kupujem cijele godine, ono kad naletim na nesto kupim i spremim u bozicni koferic. I onda mjesec dana prije bozica napravim inventuru i samo dokupim sto fali. Em nisam pod takvim pritiskom, em je lakse financijski - kupujem za cca 20 ljudi pa se to osjeti.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 15.08.2017., 20:13   #6638
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ohoho, ovo mi je promaknulo! Najbolja u cemu, hidrataciji, hranjivosti, brise bore?

Ja ih kupujem cijele godine, ono kad naletim na nesto kupim i spremim u bozicni koferic. I onda mjesec dana prije bozica napravim inventuru i samo dokupim sto fali. Em nisam pod takvim pritiskom, em je lakse financijski - kupujem za cca 20 ljudi pa se to osjeti.
innisfree orchid - jednostavno je najbolja po ukupnom učinku.
vidi ovdje (jedan od reviewa)

a niš, i ja ću onda počet već kupovat. inače krenem tamo negdje na jesen, kraj rujna, početak listopada. ali...nikad nije rano za započeti božićno veselje.
Old 15.08.2017., 20:21   #6639
Čitam vas već dugo, pratim šta hvalite i šta kudit. Pomalo slažem nešto što paše mojoj koži, prvi azijski proizvod sam zapravo kupila preko foruma
I to Cosrx oil fre serum u koji sam se zaljubila.

Jedino pazim da brandove koje uzimam su cruelty free, tako da sam za sada uzela samo cosrx, it's skin i neogen.
Prilažem slikicu svog ljetnog shoppinga, nadam se da će maskice biti dobre i veselim se daljnjem kupovanju i isprobavanju.

Moja kolekcija je trenutnp mala, ali lako će se to riješiti u budućnosti

Koža mi je mješovita, imam 30 g.,masna t zona, obrazi suhi, tu i tamo koji prištić je znao iskočiti, brzo mi se zacrveni (imam neki crveni pigment u sebi) ali nemjerljivo mi se popravila otkako sam prešla na azijsku kozmetiku. Prestala sam uopće koristiti puder

A sad za zimu ćemo vidjeti....

[IMG][/IMG]

I pohvaljujem ovu kremicu od It's skin, teksture kao kreme od Paula's choice, brzo se upije, ne ostavlja masan trag niti bijelo, lagana i make up dobro sjeda na nju. Jedino ju nisam trestirala na moru pa ne znam kako se ponaša. Jedino sam ju čekala 100 godina, naručena od prodavača seulcosmetics (kasno sam vidjela da pišete za njega da treba dugo da proizvodi stignu )
Maskice su izbidane preko ebaya, došle za cca tjedan dana
Old 15.08.2017., 20:29   #6640
black leather, jako ti je simpa shopping

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.