Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 23:19   #5441
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ja. I mene jest. Nisu okolnosti bile ljubilačke i one nisu preuzimale inicijativu u tom pravcu ali ne znam bi li da jesu. Znam samo da ja ne bi. Preuzimala inicijativu, jel. Inače, ove dvije koje jesam ljubila nisu bile gej. Samo kurabe ko što sam i sama, kako kaže Džek.
Ni ove moje nisu gej. Jednostavno smo bile znatiželjne.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 11.08.2017., 23:27   #5442
Maturalac sam provela cmoljeći za dečkom . I tražeći mu suvenir.
nalij pero is offline  
Old 11.08.2017., 23:29   #5443
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da, baš su mekane.
Pa jebemu, nije stvar samo u mekanosti.

Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
ček, to je fakat tako?
uf ubila si mi šarene mjehuriće.
ja sam vjerovala, čvrsto vjerovala, da su takvi opisi I uvjerenja došla od dečki iz dubrave I da su totalni bulšit I da su lezbe zapravo lijepe I zabavne I opuštene.
Većinom je tako.
Nafurane su i hoh, a ne znam koja im je baza s obzirom da nema koja kroz godine nije koju pojebala, pa se glođu i mrze međusobno, jer svaka zna svaku svaku, bilo da ju je pojebala ili zna nekog ko ju je pojebao.

I to ne govorim za moju vukojebinu, nego za Zg, sreća pa tamo ne živim više i nisam u tom začaranom krugu svejebačine i sjebanih veza.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.08.2017., 23:32   #5444
ma znam da nije, nego mene te cure nisu privlačile, pa je mekanost i y u so fluffy moj domet
isadora w. is offline  
Old 11.08.2017., 23:50   #5445
Ok, ok.. strejt si, shvatila sam.

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 12.08.2017., 00:00   #5446
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Meli???
Hannah 3 is offline  
Old 12.08.2017., 00:06   #5447
Kako ga je roknulo, hahahahahaha
Hannah 3 is offline  
Old 12.08.2017., 00:10   #5448
koje ste vi male droce bile

-hana

zapravo ne, +hana, i taj mali fuuuj se racuna
Orak is offline  
Old 12.08.2017., 00:52   #5449
Djevojke, svidjate mi se večeras. Jako.


Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ovaj, vi hoćete reći da je vas zaobišla sveopća pomama za crncima na maturalcu?
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na maturalcu u Medulinu.
Ahahaha...aupičku

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Jer su muški većinom više otvoreni od žena i da, uvijek sam se bolje provodila s muškom gej populacijom u gej klubovima, nego s lezbama.
Plešemo, zajebavamo se, smijemo se, bude fun.

Lezbe uvijek moraju srat o bitku ili batku, sve mora imati neku dubinu (a ne govorimo o fađajni), mjuza mora biti intelektualna, svaka riječ je zaseban događaj, svaki udah borba
Ajme, da! Iako volim lesbians, jelte. Al' da.
Alexa is offline  
Old 12.08.2017., 01:05   #5450
Jedno ljeto sam na streber ljetnoj skoli upoznala nekog deckica, stalno smo se grlili i mazili, ali se NISMO ljubili, a tinejdjeri
Onda smo si pisali pisma To je dosta dugo trajalo jer se sjecam da smo se skoro godinu dana kasnije vidjeli na natjecanju i druzili Opet isto, nista jezik.
U nekom trenu smo se prestali dopisivati jer mu nisam odgovorila. Idalje mi to zadnje pismo stoji u ladici pisaceg stola doma kako sam ga ostavila za kad budem imala vremena pisati (koji busy busy zivot )
Nasli smo se 8-9 godina kasnije u Zagrebu i napili Krindzali i zajebavali. Odlicno je bilo.
E i tad sam osjetila da mi je privlacan. Ne znam je li me lupila (i) nostalgija ili sta.
Ali vec je bio u vezi s buducom suprugom
Ozenio se, poljubili se nismo
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 12.08.2017., 01:17   #5451
Wow. E to je dobra životna priča.

Neke ostanu nedovršene i budu divne baš zbog toga.
Alexa is offline  
Old 12.08.2017., 01:42   #5452
Meni se mjesecima sviđao kolega s faksa. Koljena klecaju, dlanovi se znoje, kemija. I oću li ga zvat na kavu, neću li. Mjesecima. I jedan ispit, čekamo 5 sati u hodniku, ne znam trese li me trema od profe ili što je on tu. On uđe u kabinet, prije se slože oko mene, sad ćeš ga zvat na kavu i amen. Izađe, odjuri, ja za njim i taman da ću ga zazvat, zazvoni mu mobitel. I sad on stoji i priča i ja odlučim da ću ga ipak sutra pitat, i vratim se. Sutra upoznam sadašnjeg muža. Stalno svjesna da je to bio on the crossroad moment.
Ay Carmela is offline  
Old 12.08.2017., 03:42   #5453
isuse kaj sam sve propustila

nisam se ljubila na maturalcu

cure sam 'ljubila' dosta kasno
atlantis is offline  
Old 12.08.2017., 08:54   #5454
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Kurveštine!

Ja sam se s dosta dječkova izljubila u srednjoj, ali to je bilo više ono.. ok, da probam s ovim, možda ću SAD nešto osjetit.
Tak sam ja u srednjoj koketirala s Crkvom.
Kao, mozda SAD nesto osjetim
S negdje 17 sam zakljucila da su to corava posla i pocela obracati paznju na muski rod

Zenu nikad nisam ni taknula
TincH is offline  
Old 12.08.2017., 09:01   #5455
Ja sam s crkvom raskrstila u 5. razredu i nikad se nisam osvrnula.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 12.08.2017., 09:51   #5456
prvi koji mi je uvalio jezik mi je uvalio i ostatak. mislim, di ćeš veće intimnosti. nisam nikad kužila naljubljivanje i natezanje per se.

Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Meni se mjesecima sviđao kolega s faksa. Koljena klecaju, dlanovi se znoje, kemija. I oću li ga zvat na kavu, neću li. Mjesecima. I jedan ispit, čekamo 5 sati u hodniku, ne znam trese li me trema od profe ili što je on tu. On uđe u kabinet, prije se slože oko mene, sad ćeš ga zvat na kavu i amen. Izađe, odjuri, ja za njim i taman da ću ga zazvat, zazvoni mu mobitel. I sad on stoji i priča i ja odlučim da ću ga ipak sutra pitat, i vratim se. Sutra upoznam sadašnjeg muža. Stalno svjesna da je to bio on the crossroad moment.

i on nije bježao i nisi ga morala zvat na kavu, jel tako?
Orak is offline  
Old 12.08.2017., 09:53   #5457
Super su mi ove životne priče
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 12.08.2017., 11:31   #5458
Jao popizdit ću.

Susjed do mene je složio u garaži koja je visine 2,20 m nekakvu peć i sad je loži 24 h dnevno. Dakle, dimnjak je maltene u visini naših glava. Dovlači materijal tipa neke obojane grede, sve živo drveno kaj nađe.
I sad meni taj dim naravno ulazi u kuću, na terasi uopće ne mogu biti, a kad otvorim prozor, ne mogu disati od smrada.

Em što je zadimljeno, em smrdi, em je kancerogeno.

Nije mi jasno da može biti toliki tudum.

Naglašavam da je lik HOSovac, dakle nije isključeno da ima kakvog oružja doma, ne znam koliko ima smisla reći mu jer očito njemu taj smrad ne smeta, a nije dovoljno informiran da kuži koliko je štetno za zdravlje to što radi.

Što da učinim?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 12.08.2017., 11:39   #5459
Vezano na upit od čajne, dođe li vama ikad da napišete "dragi Lastane" i onda ipak ne?
Dođe mi svako malo, recimo sad, ali ne mogu još
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Old 12.08.2017., 11:46   #5460
Pa dobro jel nije kod vas nekih 400 C? -15 otkad je 'zahladilo'.

Mislim tko jos lozi u kolovozu?

Jel mu rat poremetio centar za termoregolaciju ili ipak samo pece rakiju?
Marica Carica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.