Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 23:40   #721
@manchild - zanimljivo za pročitat komentar za sve pjesme s ovogodišnjeg esc-a, iako se s pola toga ne slažem.


Al jedna stvar me skroz nasmijala:

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Njemačka:

Imali slični LED 2012 ali ovaj put nije pomoglo. Njemački zadnjih 3 godina doslovno zabetonirana na dnu ljestvice, a bit će to i sljedeće godine jer je tad 100 godina od završetka WWI pa će skupa s Austrijom lizati PONOVNO pod.
koja nebuloza, pa kakve to veze s vezom ima.
Zar zbilja misliš da će ljudi koji glasuju misliti: ''Ma čuj odlična je ova njemačka pjesma al 100 god je prošlo od završetka ww1 pa bas necu glasat za nju''. Ili će se žiri skupit: ''Čujte, prije 100 godina je završio ww1, da niste slučajno glasali za ove gadove austrijance i njemce.''

btw. kako onda objašnjavaš pobjedu austrije 2014., baš na stotu obljetnicu početka WW1
rijecanin21 is offline  
Old 12.12.2017., 23:46   #722
Quote:
rijecanin21 kaže: Pogledaj post
@manchild - zanimljivo za pročitat komentar za sve pjesme s ovogodišnjeg esc-a, iako se s pola toga ne slažem.


Al jedna stvar me skroz nasmijala:


koja nebuloza, pa kakve to veze s vezom ima.
Zar zbilja misliš da će ljudi koji glasuju misliti: ''Ma čuj odlična je ova njemačka pjesma al 100 god je prošlo od završetka ww1 pa bas necu glasat za nju''. Ili će se žiri skupit: ''Čujte, prije 100 godina je završio ww1, da niste slučajno glasali za ove gadove austrijance i njemce.''

btw. kako onda objašnjavaš pobjedu austrije 2014., baš na stotu obljetnicu početka WW1
kako objašnjavaš kaznu s kamatama godinu nakon - 0 bodova - ni jedan domaćin prije nije to doživio

kako objašnjavaš zadnja mjesta kad godine završavaju na 5:


1965 - 20 godina od završetak WWII - 0 bodova zadnji
1975 - 30 godina - 17/19 znači predzadnji
1985 - 40 godina - 2.
1995 - 50 godina - 1 bod - zadnji
2005 - 60 godina - 4 boda - zadnji
2015 - 70 godina - 0 bodova - zadnji
2025 - 80 godina - vjerojatno zadnji
__________________
Ušće zvuka

Zadnje uređivanje manchild : 13.12.2017. at 00:13.
manchild is offline  
Old 12.12.2017., 23:58   #723
moji bodovi (samo finale bez HR)

2017

12 Švedska
10 Belgija
8 Italija
7 Francuska
6 Moldavija
5 Mađarska
4 Azerbajdžan
3 Armenija
2 Izrael
1 Norveška
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 13.12.2017., 00:41   #724
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
kako objašnjavaš kaznu s kamatama godinu nakon - 0 bodova - ni jedan domaćin prije nije to doživio
Pa valjda pjesma nije bila dovoljno dobra pa je završila zadnja. Ne kužim kakvo objašnjenje bi tu trebalo bit.
Stvarno misliš da su ovi iz ebu-a to namjestili jer su eto ovi pobjedili na stotu godišnjicu početka WW1 što nikako nisu smjeli, pa evo im sada: nećete razbojnici, sad kad ste domaćini ćemo vas za kaznu zalijepit za zadnje mjesto.
Daj me nemoj... teorije zavjere su ti vrh.

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post

kako objašnjavaš zadnja mjesta kad godine završavaju na 5:


1965 - 20 godina od završetak WWII - 0 bodova zadnji
1975 - 30 godina - 17/19 znači predzadnji
1985 - 40 godina - 2.
1995 - 50 godina - 1 bod - zadnji
2005 - 60 godina - 4 boda - zadnji
2015 - 70 godina - 0 bodova - zadnji
2025 - 80 godina - vjerojatno zadnji
Što se dogodilo 1985. da su im se ovi odlučili smilovati?

Daj molim te, čista slučajnost u kombinaciji da se očito potrefilo da su imali loše pjesme baš tih godina. Uostalom, zašto bi ih kažnjavali na godišnjicu završetka rata, a ne na godišnjicu početka što bi bilo puno logičnije. A kolko ja vidim u godinama koje završavaju na 9 prolazili su prilično dobro i nikad nisu bili zadnji.
Zapravo ne znam ni sam zašto uopće komentiram ovakve nebuloze...
rijecanin21 is offline  
Old 13.12.2017., 00:48   #725
Quote:
rijecanin21 kaže: Pogledaj post
Pa valjda pjesma nije bila dovoljno dobra pa je završila zadnja. Ne kužim kakvo objašnjenje bi tu trebalo bit.
Stvarno misliš da su ovi iz ebu-a to namjestili jer su eto ovi pobjedili na stotu godišnjicu početka WW1 što nikako nisu smjeli, pa evo im sada: nećete razbojnici, sad kad ste domaćini ćemo vas za kaznu zalijepit za zadnje mjesto.
Daj me nemoj... teorije zavjere su ti vrh.


Što se dogodilo 1985. da su im se ovi odlučili smilovati?

Daj molim te, čista slučajnost u kombinaciji da se očito potrefilo da su imali loše pjesme baš tih godina. Uostalom, zašto bi ih kažnjavali na godišnjicu završetka rata, a ne na godišnjicu početka što bi bilo puno logičnije. A kolko ja vidim u godinama koje završavaju na 9 prolazili su prilično dobro i nikad nisu bili zadnji.
Zapravo ne znam ni sam zašto uopće komentiram ovakve nebuloze...
zato jer EU slavi završetak WWII (a to je i dan Europe, 9.5), a ne početak. vidi se da ne znaš povijest. ko u svijetu slavi početak rata?!

ove godine se slavilo (Britanci) 99 godina od završetka WWI. čak su i transparente navijači na tekmama stavili početkom studenog povodom 99 godina od završetka WWI pa UEFA opalila drastičnu kaznu

znači tebi je čista SLUČAJNOST da Nijemci baš kad godina završava na 5 šalje sranja od pjesama?!

a kao politike na ESC nema?

tebi su ovo loše pjesme:

Eurovision 1975 - West Germany - Joy Fleming - Ein Lied kann eine Brücke sein

https://www.youtube.com/watch?v=pzDzm3gq530

Eurovision 2015

Ann Sophie - Black Smoke (Germany)

https://www.youtube.com/watch?v=DGMJOchTRPc
__________________
Ušće zvuka

Zadnje uređivanje manchild : 13.12.2017. at 01:03.
manchild is offline  
Old 13.12.2017., 01:00   #726
politika na ESC:

Zašto Njemačka je zadnja na ESC kad godine završavaju na 5?

Zašto Armenija i Azerbajdžan ne izmjenjuju bodove?

Zašto je TUR ignorirala FRA 1991?

Zašto se Turska i Cipar ignoriraju?

Zašto Njemačka nije pobjedila 1994?

Zašto UK nije dao nikad ITA 12 bodova, a ni FRA?

Zašto Austrija daje obično bod dva Njemačkoj?

Zašto je Srbija pobjedila 2007? (izgubili Kosovo; ko i Ukrajna ponovno pobjedila jer izgubili Krim)

Zašto Malta nije dala ni bod FRA od 1991?

Zašto Njemačka nije dala ni bod UK 1995?

Zašto Irska nikad nije dala 12 bodova UK (osim 1997)?

Zašto YUG nije nastupila 1985, a je 1991?

Zašto Srbi nikad nisu dala 12 bodova Hrvatskoj?

Zašto Italija nije dala ni bod Hrvatskoj od 1993?


Zašto Libanon ne sudjeluje na ESC?

Zašto je Maroko dao TUR 12 bodova 1980?

Zašto TUR nije nastupila na ESC 1979?

Zašto Austrija nije nastupila na ESC 1969?

Zašto jer UK prve bodove dala Njemačkoj tek 1962?

Zašto su NOR i SWE bile u TOP 3 1966?

Zašto SWE nije nastupila 1964?

Zašto Izrael nije dao ni bod Njemačkoj od 1999?

i tako unedogled

zbog POLITIKE
__________________
Ušće zvuka

Zadnje uređivanje manchild : 13.12.2017. at 01:53.
manchild is offline  
Old 13.12.2017., 01:24   #727
Eurovision: Cyprus always gives 12 points to Greece

https://www.youtube.com/watch?v=YeJThMJbXz0

How many points did they really give to each other? (greece and cyprus)

https://www.youtube.com/watch?v=hbM2dVDkPew
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 13.12.2017., 01:57   #728
inače za one koji ne znaju Njemačka je zadnju ratu silama Antante za reparacije za WWI uplatila u ožujku 2011 i još se sjećam da sam (na drugom forumu) rekao pazite kaj vam velim Njemačka pobjeđuje - ko je pobjedio? Njemačka

slučajnost? ne, nego politika

1981 drugi put zaredom Njemačka bila 2. sa 4 boda manje od UK i rekli su sjedištu EBU-a ne budu li uskoro 1. napuštaju Eurosong. Pobjedili su već sljedeće godine!!!
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 13.12.2017., 02:08   #729
Ajmo ovu temu ne pretvarati u nešto za što nije namijenjena. Hvala !

__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 13.12.2017., 10:43   #730
Meni je fora kako u glasanju konačno drugoplasirana zemlja (npr. ove godine Bugarska) redovito (ili vrlo redovito) ne glasa za konkurenta pobjednika, ali zato taj pobjednik da prilično obilne bodove konačno drugoplasiranoj zemlji.
newmie is offline  
Old 13.12.2017., 11:32   #731
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
zato jer EU slavi završetak WWII (a to je i dan Europe, 9.5), a ne početak. vidi se da ne znaš povijest. ko u svijetu slavi početak rata?!
A di sam ja rekao da netko slavi? Pa naravno pobogu da nitko ne slavi, ali ih sigurno dosta njih obilježava obljetnicu u sjećanje na žrtve...
Uostalom, samo sam htio reć da ti je teorija bezvezna, što potrvđuje i 1985. kad su eto zamalo pobijedili. Opet te pitam što se dogodilo te godine da su im se ovi odlučili smilovati i ne kazniti ih zadnjim mjestom?



Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
a kao politike na ESC nema?
Pa naravno da ponekad ima, tko uopće tvrdi suprotno. Al to ne znači da svaka blesava teorija zavjere koju izneseš drži vodu...


Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
inače za one koji ne znaju Njemačka je zadnju ratu silama Antante za reparacije za WWI uplatila u ožujku 2011 i još se sjećam da sam (na drugom forumu) rekao pazite kaj vam velim Njemačka pobjeđuje - ko je pobjedio? Njemačka
Nije nego Azerbajdžan
Njemačka je pobijedila godinu prije, al ne sumnjam da ćeš već izmislit nešto kako bi pogurao svoju teoriju...
rijecanin21 is offline  
Old 13.12.2017., 12:51   #732
Moram li početi brisati i kartonirati ? Tema je ESC, teorije zavjera ne pripadaju ovamo niti rasprave o istom.


Ovaj post se ne citira i ne komentira
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 13.12.2017., 14:48   #733
https://zimo.dnevnik.hr/clanak/hrvat...---499660.html

Eto, Hrvati 2017. najviše guglali Eurosong

Pa onda pitaju ma tko to gleda?

Zadnje uređivanje tidusy : 13.12.2017. at 15:28.
tidusy is offline  
Old 13.12.2017., 14:55   #734
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
https://zimo.dnevnik.hr/clanak/hrvat...---499660.html

Eto, Hrvati 2017. najviše guglali Eurosong

Pa onda pitaju ma tko to gleda?
favorit is offline  
Old 13.12.2017., 19:05   #735
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
https://zimo.dnevnik.hr/clanak/hrvat...---499660.html

Eto, Hrvati 2017. najviše guglali Eurosong

Pa onda pitaju ma tko to gleda?
Zanimljivo.Svake je godine Eurosong u vrhu a portali index.je,24sata i ostali objave neku vijest a dole ispod stotine komentara a najviše onih koji pljuju po Eurosongu i glume neke face,kao tko još gleda tu glupost,paradu kiča..Pa kada te ne zanima zašto uopće čitaš članak a kamoli još komentiraš.Uostalom Eurosong je jednom godišnje ne jednom tjedno da je nekome naporan.
eurovizionar is offline  
Old 13.12.2017., 20:01   #736
Quote:
rijecanin21 kaže: Pogledaj post
Njemačka je pobijedila godinu prije, al ne sumnjam da ćeš već izmislit nešto kako bi pogurao svoju teoriju...
dobro 2010! pogledaj kad sam pisal taj post - u 2h ujutro kad mi je mozak bio aut

znači 2010 u ožujku platili zadnju ratu i pobjedili! baš zanimljivo
__________________
Ušće zvuka

Zadnje uređivanje manchild : 13.12.2017. at 20:55.
manchild is offline  
Old 14.12.2017., 01:29   #737
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
dobro 2010! pogledaj kad sam pisal taj post - u 2h ujutro kad mi je mozak bio aut

znači 2010 u ožujku platili zadnju ratu i pobjedili! baš zanimljivo
Opet krivo, nije bilo u ožujku nego u listopadu. Znači 5 mjeseci nakon esc-a. Mislim, teorija je svejedno blesava ali ovo ju totalno opovrgava...
A druga stvar, pa Njemačka je te godine imala najbolju pjesmu i zasluženo pobijedila. Pa Satellite je najveći esc hit ovog desetljeća nakon Euphorie. I danas se zna čut na radiju.


Da nebi opet bilo nekih opomena, evo jedna dobra pjesma s mađarskog izbora, moglo bi ovo dobro proć.
https://www.youtube.com/watch?v=y4v0TxJJ8Pw

Evo i recap svih 30 pjesama s izbora: https://www.youtube.com/watch?v=kov5uH4rhzM
rijecanin21 is offline  
Old 14.12.2017., 01:38   #738
Quote:
rijecanin21 kaže: Pogledaj post
Opet krivo, nije bilo u ožujku nego u listopadu. Znači 5 mjeseci nakon esc-a. Mislim, teorija je svejedno blesava ali ovo ju totalno opovrgava...
A druga stvar, pa Njemačka je te godine imala najbolju pjesmu i zasluženo pobijedila. Pa Satellite je najveći esc hit ovog desetljeća nakon Euphorie. I danas se zna čut na radiju.


Da nebi opet bilo nekih opomena, evo jedna dobra pjesma s mađarskog izbora, moglo bi ovo dobro proć.
https://www.youtube.com/watch?v=y4v0TxJJ8Pw

Evo i recap svih 30 pjesama s izbora: https://www.youtube.com/watch?v=kov5uH4rhzM
u ožujku te godine je bilo objavljeno u svim svjetskim medijima i HTV to prenio da je Njemačka OTPLATILA SAV DUG, a ovo 3.10 je bilo simbolično. poanta je da je koje li slučajnosti baš te godine pobjedila

no vratimo se temi
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 14.12.2017., 01:39   #739
Zahvaljujem obojici !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Old 14.12.2017., 01:40   #740
inače Njemci poslali sranje 1988, te godine 2. mjesto na njihovom izboru i kasnije hit godine bila je:

Cindy Berger - Und leben will ich auch

https://www.youtube.com/watch?v=vyl6QS5SZEQ

s tim bi se borili za vrh
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.