Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 08:24   #21
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
jel se ovo odnosi na klasicne trgovacke lance...

koji je to trgovacki lanac konkretno??

moram priznat da za ovo prvi puta cujem...

zvuci mi stvarno i vise nego predobro...
Calgary, Co-op
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 08:57   #22


nije istina što pišeš ...
čak i kažu da u određenim dućanima ne mora biti uopće proizvoda iz kataloga, jer eto takav je dućan
https://ibb.co/k58G7w

Zadnje uređivanje KILLERDOG : 07.12.2017. at 09:10.
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 15:35   #23
jel istina ili nije,dogovorite se....



mada imam filing da ovaj mencajld nalozio opet neke bunike...
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 17:02   #24
Pa evo stavio sam lijepo dio iz kataloga njihovog koji je od sutra koji kaze ono klasicno da moze ne biti
I daxmogu ograniciti koliko ce ekipa komada kupiti
Posto sam tu u kanadi,a znas kakav sam, ja bi ovo koristio stalno da je istina, bilo bi free stvari...
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:14   #25
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post


nije istina što pišeš ...
čak i kažu da u određenim dućanima ne mora biti uopće proizvoda iz kataloga, jer eto takav je dućan
https://ibb.co/k58G7w
ja sam radio u jednom od njih godinu dana

jebote imal kupon za španjolsko maslinovo ulje i dobil besplatno jer je bilo na akciji a taj ga dan nisu imali. istina tad sam bio zaposlenik (2014/2015). zašto bi izimišljao?!
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 01:37   #26
ne znam zakej lažeš
jer eto ni služba za korisnike kaže da nema nikakvih kupona niti išta
ako nema dok je akcija nema, možda dobiju,ali ništa besplatno, kao što gospođa i potvrđuje ...

Hello,

Thank you for contacting Calgary Co-op. .
If we have an item on sale and we don’t have it in store when you come in, it is not free. You may request a raincheck from customer service and then purchase the item at that price when it becomes available.
There are times when we are carrying a seasonal product that isn’t part of our regular stock that sells out. We don’t issue rainchecks on specialty/seasonal items simply because the raincheck will expire before it can be used.

I hope that answers your question. Have a great weekend.
Stephanie Fisher, Operations & Merchandising Assistant
Calgary Co-operative Association Ltd.

' 403-219-6025 ext. 6145
8 [email protected]
8 www.calgarycoop.com
110, 151-86th Ave SE Calgary, AB T2H 3A5


inače, ti tvrdiš da u cijeloj zemlji, za sve artikle vrijedi neko pravilo na temelju nekog ulja, i to još u firmi gdje si radio
onda je u Kanadi sva pekarska hrana besplatna
i u jednom restoranu stalno jedeš besplatno
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:12   #27
ja sam maslinovo ulje i to 2 puta dobil besplatno jer ga nije bilo kad je bila akcija (istina u to vrijeme sam radio u toj firmi)

ne kužim zašto bi izmišljao nešto?! gle fakat nije bitno, bitno je da sam ulja dobil besplatno, zašto? meni najmanje važno
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:22   #28
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ja sam maslinovo ulje i to 2 puta dobil besplatno jer ga nije bilo kad je bila akcija (istina u to vrijeme sam radio u toj firmi)

ne kužim zašto bi izmišljao nešto?! gle fakat nije bitno, bitno je da sam ulja dobil besplatno, zašto? meni najmanje važno


Zato danas svaka trgovina na poledini kataloga u dnu ima ispisanu napomenu da ne odgovaraju za eventualne tiskarske greske i da robe ima u ogranicenim kolicinama. Upravo iz razloga da se zastite s pravne strane da im ne mozes nista jer nema smisla ako se npr secer sa 7,19 spusti na 4,19 da ljudi kupuju po 100kg a pise u napomeni da se smije kupovati u kolicinama primjerenim samo za kucanstvo sto 100kg recimo nije i onda dok Uprava ne reagira u danu ode 10 paleta secera pa se kasnije pitaju sta nismo dobili robe a akcija je. Jesmo,ali kad ljudi polude ne mozes nista dok ne dode nalog iz uprave iako u katalogu bude sve navedeno crno na bijelo i onda cak kad i uprava donese tu odluku i napomena je jasno istaknuta na info pultu i kraj samog proizvoda,opet te napadaju kako se to moze dogodit jer su ljudi gamad i oni bi se izvlacili na sve samo da robu dobe mukte


Sent from my iPhone using Tapatalk
correct is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 02:05   #29
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ja sam maslinovo ulje i to 2 puta dobil besplatno jer ga nije bilo kad je bila akcija (istina u to vrijeme sam radio u toj firmi)

ne kužim zašto bi izmišljao nešto?! gle fakat nije bitno, bitno je da sam ulja dobil besplatno, zašto? meni najmanje važno

ne znamo zašto si TI dobio besplatno
ali o nije nikakvo pravio u Kanadi, kao što si ti to predstavio
moda je istekao rok pa su ti dali, i to dva puta
isto tako u HR sam ja redovito dobivao merci čokoladu besplatno, jer im je rok izašao, to što sam tamo radio nije bitno, nego eto, u hr daju besplatno merci čokolade ...

i zašto izmišljaš nije na meni da shvatim, nego jednostavno kažem izmišljaš,briga me za tvoje razloga,nije istina što pišeš
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 15:37   #30
onaj feeling kada te Kilerdog uhvati u kradji,muljanju& besramnom laganju....

pa te onak kao pravi huligan jos iscipelari ko zohara u stanu...



:klap:

__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.