Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 15:28   #1
Aircash mobilni novčanik

Pozdrav svima,

trebao bi poslati neke kune bratu, a kako računi i banke (a ni pošta ni slanje busom ) nisu opcija trazim druga rješenja

Naletio sam na Aircash, izgleda mi ok ali bi volio čuti neka iskustva .

Puno fala na pomoci

Z.A.
zdenko.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:39   #2
Koristila i nemam zamjerke, jednostavno, brzo, nije skupo. Preporučujem svima, pogotovo ako ti je bitno da brzo stignu novci jer stigne isti tren kad se pošalje
vikicav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:44   #3
koristila i zadovoljna sam.

skini aplikaciju, registriraj se i prati upute.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 15:28   #4
Fala ekipa

Znam da bi morao pročitati njihove priče na webu, ali radje ja trazim pomoc od "svojih" ljudi na tu na forum.hr

Skinuo sam app (nisam jos zavrsio registraciju) ali ne kuzim kako to uopće funkcionira? Recimo, ja platim nyssaa tebi 100kn i onda?

fala na pomoci jednoom noobu

z.a.
zdenko.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 15:35   #5
Uneses iznos i broj telefona primatelja. Ako placas gotovinom, dobijes barkod kojeg pokazes prodavacu na prodajnom mjestu. On ga skenira i napravis direkt uplatu na prodajnom mjestu.

Nakon tvoje uplate ja dobivam svoj barkod s kojim odlazim na prodajno mjesto i napravim isplatu.

Placas odredjenu naknadu, mislim da ovisi i iznosu.

Na stranicama imaju jako lijepo opisano sve pa preporucam ipak web.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:26   #6
Ono što je plus, ako se novac šalje plaćanjem karticom, kartična kuća/banka ne zaračunava naknadu kao da je novac podignut na bankomatu, nego se to vodi kao online kupnja pa nema nikakve naknade. Bilo bi super kada bi uveli i Diners i Amex jer je puno isplativije tako doći do love, nego da ih se diže na bankomatu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 19:34   #7
Evo moje iskustvo, otkrio sam ih na Fejsu, i instalirao sam app, kad sam skužio da je povoljnije dizati keš na kreditnu karticu preko Aircasha nego preko bankomata, fakat ih često koristim. Evo primjer, 200 kuna me preko Aircasha košta samo 5 kuna provizije, a Mastercard koji imam mi je oko 30 kuna na nekim bankomatima. Mislim da je tako i za Visu. Ak ti zapne i trebaš puno casha, primjerice 2000 kn, Aircash uzme 40 kn provizije a mislim da ti općenito bankomati uzmu preko 60 kn a ponekad skoro i 100 kn.

Do sada sam imao hrpu transakcija, i samo pozitivna iskustva, uvijek radi dobro i brzo.
man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 19:40   #8
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ono što je plus, ako se novac šalje plaćanjem karticom, kartična kuća/banka ne zaračunava naknadu kao da je novac podignut na bankomatu, nego se to vodi kao online kupnja pa nema nikakve naknade. Bilo bi super kada bi uveli i Diners i Amex jer je puno isplativije tako doći do love, nego da ih se diže na bankomatu.
Slažem se s ovim, bilo bi super da se uvede Diners i Amex pa da se ne moram zafrkavati sa Skrillom i dizanjem keša.

Za Aircash jedino mi je kaj moram na benzinsku a nisam vozač i nije mi u blizini Ina, pa bi bilo super da se uvede još mjesta za dizanje novca.

Inače odlično je da takvo što postoji u nas, ja koristim strane aplikacije (Skrill i Revolut) koje će imati više smisla nakon što uvedemo Euro.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:34   #9
Moj tata radi vani (u Njemackoj) i slao nam je par puta novce u Hrvatsku s Aircash-om. Dobra je aplikacija i jednostavno se koristi. Po meni je najveca prednost ove aplikacije brzina jer se doslovno posalje u par sekundi, a uz to nema nikakve papirologije, naknade su ok…
PeroNike is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:54   #10
Evo da se i ja pohvalim

Prvo, fala svima na savjetima
A drugo, slao sam bratu novce s Aircashom i prošlo sve bez problema. Mislio sam da na pumpi neće znati šta s time ali izgleda da sam se prevario

A za ovo slanje iz Njemačke, da li se mora imati HR kartica, koja je u kunama da bi poslali lovu?

Bliži se Božić pa me mozda počaste gastarbajteri ?

Pozz,
Z.A.
zdenko.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 05:30   #11
a ono, sve ekipa s 1-3 posta,ne nije da reklamirate
KILLERDOG is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2020., 16:49   #12
I Aircash uveo mogućnost plaćanja parkinga u Zagrebu. Dijele i bonus. Potrebno je platiti jednu parking kartu i na Aircash racun dobivas 10 kn.

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 17:51   #13
Jel tko uspio na Aircash dodati Revolut ili Curve karticu?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 18:41   #14
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Jel tko uspio na Aircash dodati Revolut ili Curve karticu?
Nije moguće dodati Revolut. Za Curve ne znam.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 12:56   #15
Jel itko ikada probao platiti neki račun preko Aircasha, za koliko je uplata vidljiva? Zna neko preko kojeg IBANA idu uplate? Na stranici sam našao da idu preko Zagrebačke i Partner banke.

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk
leky5197 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 17:48   #16
Idući radni dan. Kod mene je bilo s njihovog računa u PBZ-u, ali vjerojatno imaju više računa.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2020., 12:11   #17
Od 1.1.2021. počinju naplaćivati 2% provizije za podizanje novca na PBZ bankomatima.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2020., 20:45   #18
Nekako mi se ovaj Aircash čini suvišnim u današnje vrijeme...za sve imaju naknade!
Da li imaju neke generalne prednosti?
.pero vragec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2020., 20:55   #19
Uplata kešom.
Uplata (i valjda isplata) na kockarnice/kladionice.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2021., 03:53   #20
Najavljuju od 7.4. cijenu parkinga u pola. Što god to značilo. Možda Mastercard promocija, vidjet ćemo.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.