Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 23:24   #1
OUTLOOK problemi

Bok ekipa

Imam problemcic i mislim da je nastao tako sto se nesto pobrisalo sa mojeg laptopa, no buduci da to nisam brisala ja, a osoba koja je petljala nezna o sta je napravila, moram potraziti pomoc.

Znaci mail otvaram preko outlooka, kada kliknem na neki link u mailu ne otvara mi ga automatski u mozilli, iako je do nedavno to sve normalno radilo.
Izbacuje mi ovu poruku: "This operation has been cancelled due to restrictions in effect on this computer. Please contact your system administrator."

Nije mi tesko kopirati link u mozillu ali voljela bi da to porpavim ako mogu...ono sto sam do sada pohvatila na netu, je da postoji mogucnost da mi fali neki driver?

Hvala unaprijed
ffri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:02   #2
Da li na laptopu sve ostalo radi normalno? Nista se cudno ne desava? Ako mislis da je sve OK onda postavi Firefox kao zadani preglednik, nekad moze biti fora u tome. Ako ne pomaze probaj ponovo instalirati Firefox pa vidi kak se ponasa.

Javi kak je proslo...
Vistaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 11:38   #3
Quote:
Vistaman kaže: Pogledaj post
Da li na laptopu sve ostalo radi normalno? Nista se cudno ne desava? Ako mislis da je sve OK onda postavi Firefox kao zadani preglednik, nekad moze biti fora u tome. Ako ne pomaze probaj ponovo instalirati Firefox pa vidi kak se ponasa.

Javi kak je proslo...
Nije stvar u Firefoxu jer Firefox radi, kao što je vidljivo iz posta.
Ne znam što je, ali Firefox ne treba reinstalirati. Stvar je u nečem drugom.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 14:39   #4
Firefox normalno radi.....sve na laptopu radi normalno osim toga da ne mogu otvoriti link u mailu.
I da stvar bude bolja...mozilla je postavljena kao glavni preglednik.
ffri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 08:09   #5
S obzirom da se niko ne javlja, možda da probaš nešto od ovog što Microsoft preporuča:
https://support.microsoft.com/en-us/...ing-in-outlook

S tim da ako nisi na "ti" s regystrijem možda bolje da daš nekom iskusnijem da to proba jer možeš jako puno zeznuti ako ne znaš što radiš.

Možda da još probaš googlati "Hyperlinks are not working in Outlook" i potraži stranice konkretno za svoju verziju windowsa i svoju verziju outlooka.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:43   #6
Quote:
Human1 kaže: Pogledaj post
S obzirom da se niko ne javlja, možda da probaš nešto od ovog što Microsoft preporuča:
https://support.microsoft.com/en-us/...ing-in-outlook

S tim da ako nisi na "ti" s regystrijem možda bolje da daš nekom iskusnijem da to proba jer možeš jako puno zeznuti ako ne znaš što radiš.

Možda da još probaš googlati "Hyperlinks are not working in Outlook" i potraži stranice konkretno za svoju verziju windowsa i svoju verziju outlooka.
Probala sam sve i neide. Mislim da ce mi trebati netko da preko teamviewra pogleda o cemu se radi.
ffri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2021., 01:30   #7
Već neko vrijeme ako stavim u mailu funkciju "obavijesti me o isporuci" ne dobivam natrag automatski mail da je Your message was successfully delivered to the destination(s) listed below, dobijem samo da nije, ako nema te adrese. Ne pitajte zašto, ali meni je bitno da dobijem i da "je". Uglavnom, ako šaljem iz outlooka ne dobijem tu potvrdu. Ako idem na A1 stranice i sa njihove stranice pošaljem mail i uključim tu uslugu (imam preko A1 mail adresu) - onda ju dobijem. Kuži netko što se dogodilo?
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2023., 21:16   #8
Pozdrav!

Postoji li način za provjeriti je li još netko povezan na vaš Outlook account - radi se o poslovnom mailu?
Provjera s administratorom nije opcija.
Aurora06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2023., 07:42   #9
Ne. Ali zato admin moze uci u tvoj email racun kad god hoce. Ili moze uci po nalogu kompanije npr. I ne samo u tvoj racun nego u sve redom.
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2023., 10:00   #10
Samo da nadodam, to cak vrijedi i za mejl masu koju si via outlook primila, pa kroz vrijeme o/brisala takoder. U tvom outlooku mogu biti obrisani, no opcionalno na serveru i ne. Sve ovisi o velicini kompanije i mejl servera i o sklonosti uprave za checkupom djelatnika kroz mejl komunikaciju.

Ukratko privatne stvari, ako se ovaj upit toga tice, obvezno drzati podalje poslovnih racuna.
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2023., 18:14   #11
Purge obrisanih mailova na serverima obično ide svakih 30 dana. U međuvremenu se mogu restaurirati na zahtjev.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2023., 19:34   #12
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Samo da nadodam, to cak vrijedi i za mejl masu koju si via outlook primila, pa kroz vrijeme o/brisala takoder. U tvom outlooku mogu biti obrisani, no opcionalno na serveru i ne. Sve ovisi o velicini kompanije i mejl servera i o sklonosti uprave za checkupom djelatnika kroz mejl komunikaciju.

Ukratko privatne stvari, ako se ovaj upit toga tice, obvezno drzati podalje poslovnih racuna.
Kužim, da.

Tnx u svakom slučaju, iako sam se nadala da ima nekog načina za uči u trag tako nečem.
Aurora06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.