Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2006., 15:36   #81
tako će i moj. garant. kad već mora nešto kupovat, uđe, proba i izađe, ni da bi pogledao malo okolo....a muškarci...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 15:47   #82
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 17:36   #83
Quote:
Scarllet O'Hara kaže:
Imam jedno pitanje- Gdje se u Zagrebu mogu naci odjela koja se prepravljaju po mjeri?

Decko mi je 194 cm visok, poprilicno mrsav i ima duze ruke pa su mu odjela uglavnom prekratka.
postoje i konfekcijski brojevi za izdužene ljude, kao i za one šire građe. recimo npr da dečku duljinom odgovara broj 56. ako hoće vitkiji kroj, taj broj se zove 112 (2*56). a širi kroj je broj 28 (56/2)

ja sam isto izduženije građe i meni idealno stoji sako broj 100. to je 50-tica za vitkije
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 10:17   #84
Vjenčanje krajem 6 mjeseca. Odijelo sa prslukom i isto takvom kravatom, a onda košulja dugih rukava, usred ljeta, pa moja beba bude zakuhala. Dobro sala ima klimu, ali ipak... kako to podnašaju?

Kako ste vi to riješili?
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 11:16   #85
Quote:
sly47 kaže:
i jučer šetamo kingcrossom i prođemo pored men stuffa i na lutki jedni prekrasno tamnosmeđe odijelo sa nekakvim skroz diskretnim prugama isto smeđim i ispod krem košuljja sa super krvatom... i stane moj muškarac pored toga, kaže da mu je baš dobro i da to može kasnije nosit na posao i uđe u trgovinu i, proba i kupi u 5 min....a ja zadnja 3 mjeseca muku mučim sa vjenčanicom... još mu cipele fale al kako je kupio odijelo cipele možda kupi za 3 min...
Ovo mi je skroz poznato!!! Točno znam da će moj dragi to odlučit vrlo brzo. Njemu znam neće biti bitno da odijelo bude presavršeno, bitno da je dobro i da je isto tako tamnosmeđe (ne mogu vjerovat da i tvoj dragi mrzi crnu boju , baš su čudaci ti naši muškarci).
Joooj cure vi ste meni baš super, kad god pomislim da je moj dragi najčudnije biće na svijetu onda se neka od vas pojavi s ovakvim ili sličnim postom i onda shvatim uvijek iznova... svi su oni isti u osnovi

E da i mene zanima to s košuljom... mislim da će se moj dragi jako buniti ako će morat imat duge rukave usred ljeta, jer on po zimi jedva čeka da se skine u kratke rukave, a kamoli ljeto... jooooj to će stvarat probleme, al istina stvarno je elegantnije s dugim rukavima... E a da on samo prsluk ispod sakoa obuče mislim i zlatni lanac.... eh, da je još Bosanac
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 14:55   #86
pokazala sam dragom ovaj topic i prvo odijelo koje je vidio mu se svidjelo i sada je zapeo da hoće takvo...hahaha
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 00:56   #87
Ako netko još svraća na ovu temu zanima me, pošto nisam u Zagrebu, koliko dođu ona odijela sa prugicama u Arbanasa koja su u svim časopisima Vjenčanja. Pretpostavljam da su preko 3500, ali su mi presavršena, bar na slici. Ima li koji drugi dućan da ima bar slična odijela?
malaIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 00:59   #88
mi smo prije par dana uzeli u Di Capriu u Osijeku, taman smo naletili na 50% sniženja i dragi je hvala Bogu odmah tražio ono što je našao...
platili smo ga 1700kn na sniženju...
košulju i kravatu ćemo u zadnji tren jer se još nisam odlučila
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 02:27   #89
Pir je 21.07. pa ne znam je li rano već u potragu za odijelom, s obzirom da će tada biti pakleno vruće, je li ima već ljetnih odijela? A možda sada ima sniženja - čak u Arbanasu?
malaIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 02:34   #90
Pir je 21.07. pa ne znam je li rano već u potragu za odijelom, s obzirom da će tada biti pakleno vruće, je li ima već ljetnih odijela? A možda sada ima sniženja - čak u Arbanasu?
malaIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 11:51   #91
Ta odijela na prugice (ako mislis kao ono npr. na zadnjoj strani) su svečana kolekcija i prošlo ljeto im je cijena bila 3700 - takvo crno smo mi kupili. Ne vjerujem da su pojeftinila!
Inače, svečana odjela nemaš ljetna i zimska, to je sve ista svečana kolekcija!
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 23:27   #92
Quote:
fiorella kaže: Pogledaj post
Ta odijela na prugice (ako mislis kao ono npr. na zadnjoj strani) su svečana kolekcija i prošlo ljeto im je cijena bila 3700 - takvo crno smo mi kupili. Ne vjerujem da su pojeftinila!
Inače, svečana odjela nemaš ljetna i zimska, to je sve ista svečana kolekcija!
Tnx Fiorella, pa i očekivala sam tu cijenu, ako je jedna kolekcija onda bi već mogli u kupovinu. Je li tvoj pir isto bio na ljeto, ako je zanima me kako ti je dragi izdržao u njemu po vrućini?
malaIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 00:00   #93
Cure , jeste gledale odijela u Moxl i Banovec u Vlaškoj ? Mi smo tamo našli dva super modela , sad će izlagati na sajmu a još će dobivati novih modela. Nama se ne žuri pa možemo pričekati novitete. Imate Vi iskustva s njima ???
NAJA-05.05. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 12:31   #94
kupili smo odjelo u men's suffu - 1500 kn, tamo smo kupili i kravatu za 250kn, košulja u DeTeEr - u - 300kn, prsluk - šiva se po mjeri - 300kn i cipele ( Importane ) - 450kn

eto..
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 12:39   #95
nisa, di je taj men`s suff?? ili stuff?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 12:41   #96
e kad smo vec kod odijela...moja mama za 20tu godisnjicu planira starome kupiti ono dalmatinsko odijelo sa ruskom kragnicom (ne znam kako se zove )...zanima me gdje bih mogla naci slike takvog odijela na netu da tata malo vidi sta se nosi s tim i tako...ako vi imate, saljite...hvala
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 12:45   #97
Quote:
zubic_vila kaže: Pogledaj post
e kad smo vec kod odijela...moja mama za 20tu godisnjicu planira starome kupiti ono dalmatinsko odijelo sa ruskom kragnicom (ne znam kako se zove )...zanima me gdje bih mogla naci slike takvog odijela na netu da tata malo vidi sta se nosi s tim i tako...ako vi imate, saljite...hvala
imaš tu: http://www.gena-trogir.com/
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 12:49   #98
Quote:
tikvatikvica kaže: Pogledaj post
cijena najjeftinijeg odijela 6 500 kuna i nalaze se zgradi novinarskog doma ( savska)
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 12:59   #99
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
nisa, di je taj men`s suff?? ili stuff?
draga, imaš u King Cross - u i u City Centru 1 ( mislim da ima još negdje, ali, iskreno nemam pojma gdje.
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:03   #100
Quote:
nisa kaže: Pogledaj post
draga, imaš u King Cross - u i u City Centru 1 ( mislim da ima još negdje, ali, iskreno nemam pojma gdje.
oni imaju krasnih stvari, baš modernih. tam ću si odvuć dragog
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.