Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2006., 12:53   #41
hughada je na crvenom moru u turistickom kompleksu kompletno izoliranom od "pravog" egipta i normalnog egipatskog zivota....tam ces vidjeti samo debele nijemce i ostale zapadnjake i to ti nije pravi dozivljaj egipta...ja takve stvari izbjegavam glavom i bradom.no ak trazis lijep bazencic i apartman pa bilo to u egiptu ili u meksiku (jer je sve to isto) onda ce ti biti super.......
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:54   #42
OK, lolita, ne moraš to stalno ponavljati. Ti imaš svoj stil, netko drugi svoj. Live and let live.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:58   #43
Quote:
lolita11 kaže:
hughada je na crvenom moru u turistickom kompleksu kompletno izoliranom od "pravog" egipta i normalnog egipatskog zivota....tam ces vidjeti samo debele nijemce i ostale zapadnjake i to ti nije pravi dozivljaj egipta...ja takve stvari izbjegavam glavom i bradom.no ak trazis lijep bazencic i apartman pa bilo to u egiptu ili u meksiku (jer je sve to isto) onda ce ti biti super.......
pa ne idem na ekskurziju.
idem se dva tjedna odmarati i izlezavati na moru van ovih granica
a usput ću vidjeti i obići piramide što mi je životna želja.
idem se odmarati
diksx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:00   #44
bila ja jučer u turističkoj agenciji i ženska koja tam radi priča i priča s nekim, i priča i priča....
i spusti slučalicu i onak raznježeno veli : "Eh... kumovi poklanjaju mladencima tjedan dana u Parizu, avion i sve uključeno."

e to su dobri kumovi.
da je bar meni netko tak poklonio. tjedan dana bračnog putovanja smo otplaćivali još 5 mjeseci iza.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:04   #45
Quote:
tatiana kaže:
bila ja jučer u turističkoj agenciji i ženska koja tam radi priča i priča s nekim, i priča i priča....
i spusti slučalicu i onak raznježeno veli : "Eh... kumovi poklanjaju mladencima tjedan dana u Parizu, avion i sve uključeno."

e to su dobri kumovi.
da je bar meni netko tak poklonio. tjedan dana bračnog putovanja smo otplaćivali još 5 mjeseci iza.
Moram samo komentirati da ja to ne smatram "dobrim kumovima" - jer ako već hoćeš tako dobre, onda traži bogate. Nama su naši rekli da zaista idemo kud hoćemo, da nije problem u novcima, ali meni zbilja nije bitno da se za to potroši ne znam kakva lova, bitno je da je dragi sa mnom i da imamo nekakvu vodu (more ili bazenčić) eventualno. Iako ni to nije neophodno! Bitno da smo zajedno!!!!!! No, opet, svako ima svoje stavove, stoga
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:07   #46
Quote:
Marta2010 kaže:
Moram samo komentirati da ja to ne smatram "dobrim kumovima" - jer ako već hoćeš tako dobre, onda traži bogate. Nama su naši rekli da zaista idemo kud hoćemo, da nije problem u novcima, ali meni zbilja nije bitno da se za to potroši ne znam kakva lova, bitno je da je dragi sa mnom i da imamo nekakvu vodu (more ili bazenčić) eventualno. Iako ni to nije neophodno! Bitno da smo zajedno!!!!!! No, opet, svako ima svoje stavove, stoga

slažem se.
samo da smo skupa
diksx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:15   #47
Quote:
Marta2010 kaže:
Moram samo komentirati da ja to ne smatram "dobrim kumovima" - jer ako već hoćeš tako dobre, onda traži bogate.
Ne pričam o tome jesu li kumovi dobri ili nisu, nego da su poklonili mladencima bračno putovanje u Pariz. zar ti ne bi to voljela?
ne znam tko to ne bi smatrao nečim lijepim.
a kad smo kod bogatih kumova, ja niti sam ih imala niti bih ih birala po tom principu.
meni je bilo samo važno da mi se ima tko potpisati u onu knjigu vjenčanih i gotovo.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:16   #48
ej Santorini je prekrasan, osim sto lijepo izgleda, ima puno zabave, ima puno restorana, i kafića, dućana, galerija itd....i Kreta je lijepa, ali Santorini je bas presladak!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:20   #49
Quote:
tatiana kaže:
Ne pričam o tome jesu li kumovi dobri ili nisu, nego da su poklonili mladencima bračno putovanje u Pariz. zar ti ne bi to voljela?
ne znam tko to ne bi smatrao nečim lijepim.
a kad smo kod bogatih kumova, ja niti sam ih imala niti bih ih birala po tom principu.
meni je bilo samo važno da mi se ima tko potpisati u onu knjigu vjenčanih i gotovo.
Zaista mi je svejedno! No nije ni bitno...da smo to željeli dio bi dali kumovi a dio mi..
Eto, definitivno se slažem s drugim dijelom tvojeg posta. That's it
Eh, kad smo već na tim zgodnim " ciframa " ja bi u Dubai :klap: No to samo dobro zvuči, kad bi morala birati, ne znam da li bi i to izabrala Eh, da, sad sam zapetljana..uglavnom ja i dalje ostajem kod svojeg wellnessa u Hrvatskoj
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:24   #50
kad smo birali mjesto za bračno putovanje imali smo dva uvjeta

1) da bude daleko
2) da putujemo što prije.

bio je upravo prekrasan osjećaj u ponedjeljak u 8 ujutro, nakon vjenčanja u subotu, već biti u avionu i znati da nećeš nikog osim najdražeg vidjeti ni čuti tjedan dana.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:31   #51
Quote:
tatiana kaže:
kad smo birali mjesto za bračno putovanje imali smo dva uvjeta

1) da bude daleko
2) da putujemo što prije.

bio je upravo prekrasan osjećaj u ponedjeljak u 8 ujutro, nakon vjenčanja u subotu, već biti u avionu i znati da nećeš nikog osim najdražeg vidjeti ni čuti tjedan dana.
Eh, vjerujem da je to prekrasno. Mi nažalost, zbog posla to ne možemo izvesti, tako da ćemo nedjelju i ponedjeljak provesti doma, a onda na posao, pa tek nakon cca. tjedan-dva gibamo. Znam da bi bilo bolje da idemo odmah, no što je tu je
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:33   #52
ok cats, i got the point no nije mi jasno zasto netko zeli otici u egzoticnu zemlju i onda ne vidjeti nista od nje nego se kupati u bazenu hotela kakvog ima i u maticnoj zemlji?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:36   #53
Quote:
Marta2010 kaže:
Eh, vjerujem da je to prekrasno. Mi nažalost, zbog posla to ne možemo izvesti, tako da ćemo nedjelju i ponedjeljak provesti doma, a onda na posao, pa tek nakon cca. tjedan-dva gibamo. Znam da bi bilo bolje da idemo odmah, no što je tu je
želim ti dobar provod i što je najvažnije - odmor.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:49   #54
Bili na Baliju, i mogu samo reci - raj na zemlji.

(sami platili )
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:53   #55
Quote:
stela25 kaže:
Bili na Baliju, i mogu samo reci - raj na zemlji.
Tebe smo cekali da se javis! Vidila sam da si negdje napisala da idete uplatiti Bali.... Hocemo detalje! Hm... mislim o Baliju.... sad sam tek skuzila kako zvuci
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:55   #56
mi smo u početku dvoumili dali da idemo ili ne jer smo u kupnji stana i bez obzira što imamo poprilično dobra primanja bilo nam je veći prioritet životni prostor nego putovanje i rekli smo da nećemo ništa forsirati nego odlučiti u 10 mjesecu dok vidimo kako ćemo sa stanom. onda je njegov vjenčani kum rekao da nas šalje naputovanje i da tu nema više razgovora i odbijanja. i nije tu sad stvar u lovi jer zbog toga nismo kumovi. Kumovi smo zbog prijateljstva koje traje još od djetinjstva i kad su se oni ženili mi smo njih poslali na putovanje jer smo znali pod kakvim su stresom bili pred vjenčanje i koliko im je dobro došao odmak od svega na tjedan dana. To sad oni žele i nama. veselim se bilo kojem mjestu gdje nam neće zvonit telefoni i gdje ćemo biti posvečeni u potpunosti jedan drugome bez obzira dal to bilo u razgledavanju kulturnih znamenitosti neke egzotične zemlje ili izležavanje u bazenu ako nam se u tom trenutku tako bude htjelo.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:57   #57
Stela da cujemo zanime jako kako je bilo i sve ostale pojedinosti................
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 14:45   #58
Stela, pa čekamo te cijelo vrijeme da nam se javiš....kako su prošli prvi dani bračnog života i to još na Baliju...PIŠI.......
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 14:55   #59
i ja bi na bali al takve stvari su fakat preskupe
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 15:00   #60
Quote:
Cats kaže:
OK, lolita, ne moraš to stalno ponavljati. Ti imaš svoj stil, netko drugi svoj. Live and let live.
Fakat. Lolita nemam ništa protiv, ali mislim da kvaliteta braka nema nikakve veze s tim jesu li poizivnice blijedo ljubičaste ili ljubičaste. Karikiram, naravno!
Pitam se što takve cure rade u životu kad su toliko aktivne na forumu?! Godinu dana se spremaju za vjenčanje onda godinu dana probavljaju dojmove.
Mi se vjenčajemo u 9. mjesecu. Počei smo s pripremama u 5. Još moram naručiti konfete - licitarska
srca, naručiti se za šminkanje i frizuru te naručiti cvijeće. Sve smo stigli, a da pri tom nismo informirali ni konzultirali sve forume na svijetu vezane za vjenčanja.
Gdjica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.