Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2007., 19:33   #81
skipper, hvala puno na pdf-u
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 20:47   #82
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
prosim lijepo par preporuka po neastronomskim cijenama:
- ugradbena pećnica ... uvjet "hladna" vrata, teleskopske vodilice...
Mi smo naručili od Gorenja http://www.gorenje.hr/11896?aid=10784
Ima trostruko staklo na vratima, nema te teleskopske vodilice (ni ne znam ka'e to), nema sat (mogu si kupiti onaj kaj ga navineš pa zvoni, u obliku jabuke ili debelog kuhara), nema timer... nema katalitičke ploče, niti pirolizu... Košta 2.600 (i nešto) kuna. Mislim da je to stvarno povoljno. Za nekog tko ne koristi previše pećnicu, a to sam ja
Ima ventilator.

Što se tiče suđerica od 45, one su sve oko 4.000 . Pogledaj si na www.bijela-tehnika.hr Tamo ima povoljnih stvari, a od centara preporučam Konikom u City centru one. Mi smo tamo skoro sve kupili (osim suđerice, akcija u Merkuru) i to danas. Samo još čekamo da jave za sudoper.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 22:03   #83
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
prosim lijepo par preporuka po neastronomskim cijenama:

- ugradbena pećnica ... uvjet "hladna" vrata, teleskopske vodilice

- suđerica 45cm

- staklokeramika sa brušenim rubom i soft touchom


fala, skip
Evo me ....

- AKZ 431/1 IX (širina 60 cm, elektronička, ventilatorska, 9 funkcija, hlađenje vrata, energetska klasa A, dim. 59,5x59,5x56,4, inox ) prep mpc. 3.399 (ili crna (2.999) ili alu (3.599)) teleskopske vodilice su dodatna oprema

- za sudericu terbas reci da li hoces integriranu ili poluintegriranu

- AKT 810 BA (60cm, 4 električne zone (1 dupla), "Touch Control", 0 gap, dim. 5x58x51, brušeni rub) prep mpc. 3.199

To su uredaji koje ne mozes pokvarit ni da hoces
SkipperZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 07:37   #84
@SkipperZG: jel ima koji uredjaj od Whirlpoola, konkretno mislim na perilicu rublja i susilicu, ali 2u1, a da se nesto istice od ostalih proizvodjaca, tj. po tvom misljenju koja je najbolja?

Hvala......
Branimir_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 07:56   #85
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Mi smo naručili od Gorenja http://www.gorenje.hr/11896?aid=10784
Ima trostruko staklo na vratima, nema te teleskopske vodilice (ni ne znam ka'e to), nema sat (mogu si kupiti onaj kaj ga navineš pa zvoni, u obliku jabuke ili debelog kuhara), nema timer... nema katalitičke ploče, niti pirolizu... Košta 2.600 (i nešto) kuna. Mislim da je to stvarno povoljno. Za nekog tko ne koristi previše pećnicu, a to sam ja
Ima ventilator.

Što se tiče suđerica od 45, one su sve oko 4.000 . Pogledaj si na www.bijela-tehnika.hr Tamo ima povoljnih stvari, a od centara preporučam Konikom u City centru one. Mi smo tamo skoro sve kupili (osim suđerice, akcija u Merkuru) i to danas. Samo još čekamo da jave za sudoper.
Gorenje nije opcija ni pod kojim uvjetima ... iskustvo s njima je bilo prestrašno .... whirpool ili electrolux je ono što tražim

thnx na preporuci
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 07:58   #86
Quote:
SkipperZG kaže: Pogledaj post
Evo me ....



To su uredaji koje ne mozes pokvarit ni da hoces
bravo ... ovo zadnje mi se sviđa

ugradbenu suđericu 45cm ću još trebati


btw gledala sam Candy staklokeramiku ... brušen rub, soft touch ...cca 2.500 kn, pa mi se i to čini prihvatljivom opcijom
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 10:39   #87
Angry

Quote:
SkipperZG kaže: Pogledaj post
Nisam ni znao da na forumu ima ovakva tema..... Ako imate kakvih pitanja ili problema , drage volje cu vam odgovoriti jer radim u Whirlpool-u
Mozda i kakav - % nabacim ako cujem jos hvalospjeva!
s obzirom da radiš u toj firmi šta mi imaš reć na ovo: kupljena awz 477 cijena 6000 mislila sam da sam kupila pravu stvar prvi dan curi voda ,drugi dan majstor 2 puta u kući voda i dalje curi ispod programatora ,trgovac me zeza da bez majstora nemogu dobit drugi stroj a ja od početne sreće kupljenim imam glavobolje sva sreća da je stara 5 dana -perilica/sušilica u jednom
1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 10:46   #88
Skipper, super je što je netko iz whirlpoola na forumu, pa ti mogu reći da je na vašim internet stranicama katalog ugradbenih uređaja zamijenjen s katalogom samostojećih, pa to trebate zamijeniti

1710 Meni je danas stigla AWZ 477 i baš sam joj se veselila, ali si me sad zabrinula!
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 11:18   #89
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
pa ti mogu reći da je na vašim internet stranicama katalog ugradbenih uređaja zamijenjen s katalogom samostojećih, pa to trebate zamijeniti

1710 Meni je danas stigla AWZ 477 i baš sam joj se veselila, ali si me sad zabrinula!
znam, kolegica iz marketinga ce to srediti. Ne brini za 477...
SkipperZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 12:05   #90
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
Gorenje nije opcija ni pod kojim uvjetima ... iskustvo s njima je bilo prestrašno ....
Eto kako je sve individualno. Ja recimo imam dobra iskustva s njima. Samo da ne ureknem.
Ipak kuhalište (4 plina) smo uzeli electroluxovo, a napu Candy. I suđericu. Sve smo odvagali nekoliko puta i tako odlučili. Još samo sudoper...ali i tu imam favorita
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 12:07   #91
Skipper, hvala tebi i kolegici na uputstvima
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 12:10   #92
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Eto kako je sve individualno. Ja recimo imam dobra iskustva s njima. Samo da ne ureknem.
Ipak kuhalište (4 plina) smo uzeli electroluxovo, a napu Candy. I suđericu. Sve smo odvagali nekoliko puta i tako odlučili. Još samo sudoper...ali i tu imam favorita
tako sam došla k njima očarana ponudom iz kataloga, a tako razočarana njihovom arogancijojm da su mi zamjerili .... šteta
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 13:06   #93
Thumbs up

Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
Skipper, super je što je netko iz whirlpoola na forumu, pa ti mogu reći da je na vašim internet stranicama katalog ugradbenih uređaja zamijenjen s katalogom samostojećih, pa to trebate zamijeniti

1710 Meni je danas stigla AWZ 477 i baš sam joj se veselila, ali si me sad zabrinula!
stara nebrini niš pere fantastično suši prva liga ,meni su upravo javili da ću dobit novu pa mi je malo lakše jer je stvarno stroj prva liga ali ga se nemože baš lako nabavit
1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 13:18   #94
imam pitanje za Skippera dali su im došli novi modeli perilica/sušilica jer ova koju sam kupila jedva sam došla do nje navodno ide novi katalog i u prodaju awz 475 stariji model malo popravljen ??????
1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 13:30   #95
hvala ti
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 13:43   #96
Quote:
zoranp kaže: Pogledaj post
Evo ti za dušu!
Kako se bavim time čim se bavim, s vremena na vrijeme se susrečem s različitim tipovima ugradbenih frižidera i ine ugradbene kuhinjske bijele tehnike.
tako da moje oduševljenje nije korisničke već montažerske prirode, a po povratnim informacijama mogu reći da su i vlasnici isth zadovoljni.
Ovdje se konkretno radi o tipovima ARG 585, 590.

Zašto?
1) ventilacija je riješena s prednje strane, tako da nije potrebno ugradjivati odzračnike i dodatne ventilacijske kanale (čak niti u coklu kuhinje),
2) Frižider se ugradjuje poput perilice. Nije potrebno izradjivati element u koji će se smjestiti.
3) Vrata se montiraju slično kao i na perilici uz pomoć priloženog alata
4) Uredjaj ima vlastite pante koji funkcioniraju besprijekorno, a ne poput standardnih modela čija se vrata montiraju na vrata elementa pomoću "skijica" (koje nakon nekog vremena znaju iskakati)
5) kako je uredjaj smješten na podu u slučaju kvara ili nespratnog otapanja nema mogučnosti uništenja ormara za smještaj uredjaja, jer tog ormara i nema

Slični model sam vidio i kod Gorenja.

Mana im je u cijeni.
imam ja taj jedan od Gorenja, ako neko želi kupiti, zaista je super i sve što zoranp kaže, ali nama je jednostavno trebao veliki frižider, malo je korišten, i dali bi dobru cijenu... inače, zaista je bio malo preskup za svoju veličinu....
na njegovo mjesto smo bez problema (zoranp je opisao) ugradili integriranu suđericu sasvim druge marke, dakle, rupa, vrata sve super paše standardnoj kuhinji. ako je neko zainteresiran, il ima pitanja, nek se javi na pm.

__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 15:10   #97
živo me zanima tko to na forumu iz Whirlpoola piše....s obzirom da ih većinu znam...barem sam ih znala prije dok su bii u Metalčevoj.... inaće neki dan kupili perilicu AWE 6416 i zasad je sve ok...al je dosta bučna u odnosu na onu koju sam imala prije od LG-a....
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 15:30   #98
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
tako sam došla k njima očarana ponudom iz kataloga, a tako razočarana njihovom arogancijojm da su mi zamjerili .... šteta
a tko to? electrolux, candy?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 15:31   #99
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
živo me zanima tko to na forumu iz Whirlpoola piše....s obzirom da ih većinu znam...barem sam ih znala prije dok su bii u Metalčevoj.... inaće neki dan kupili perilicu AWE 6416 i zasad je sve ok...al je dosta bučna u odnosu na onu koju sam imala prije od LG-a....
i moja AWO...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 16:48   #100
Quote:
1710 kaže: Pogledaj post
imam pitanje za Skippera dali su im došli novi modeli perilica/sušilica jer ova koju sam kupila jedva sam došla do nje navodno ide novi katalog i u prodaju awz 475 stariji model malo popravljen ??????
Ciao, AWZ 475 je raspoloziva vec nekih mj. dana kao zamjena za AWZ 410. Znatno je izmjenjena u onosu na staru i tehnoloski i estetski. (5kg+3kg, 1000 rpm)

poz
SkipperZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.