Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2006., 08:56   #61
Meni su ti sklopivi krevetići isti ko vrtići samo malo drukčijeg oblika i imaju madrac. Madrac se može spustiti skroz do poda pa beba nemre van.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 09:01   #62
ali nisu cvrsti ko vrtici, pa kad beba ojaca da ju mozes ostavit u njemu, postoji opasnost od prevrtanja i nije tako stabilan za bebine prve korake i sav se piga i sl.
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 09:30   #63
Quote:
magic blue kaže:
a za taj putni krevetic sam si stvarno razmisljala ko da je to uopce u mojem stanju moguce i nekako mi se cini da mi je bolje trazit vrtic koji su s poplunom pretvorit u krevetic, nego krevetic koji ne mogu pretvorit u vrtic
magic, ja taj putni krevetić smatram izumom stoljeća (prošlog). stvarno, blagoslovila sam ga bezbroj puta, super praktična stvar, mali je kad se sklopi i možeš s njim kud te volja, toplo ga preporučam.
što se tiče vrtića moja ga mišica nikad nije voljela, služio nam je da držimo igračke u njemu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 09:30   #64
Quote:
baja kaže:
magic, ja taj putni krevetić smatram izumom stoljeća (prošlog). stvarno, blagoslovila sam ga bezbroj puta, super praktična stvar, mali je kad se sklopi i možeš s njim kud te volja, toplo ga preporučam.
što se tiče vrtića moja ga mišica nikad nije voljela, služio nam je da držimo igračke u njemu
I ovo je dobra namjena, nije sve razbacano okolo
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 09:40   #65
budi bez brige mandy, vrlo brzo dođe vrijem kad ni sedam vrtića nije dovoljno da spriječi razbacanost svuda uokolo...
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 09:59   #66
Kakav je kinderbet preporucljiv ako zivite u 38m2 stana?
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 10:13   #67
Običan, ako kupiš one male kao koljevke, moraš ubrzo mjenjat a nisu baš jeftini. Kinderbeti su ti mjera 60 ilil 70 x 140.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 18:26   #68
evo, definitivno smo odlucili da cemo od svih ljudi koji nas budu pitali trazit pare. zivimo u premalom stanu da bi mi ljudi kupovali perverzije koje cu ja preskakat do u beskonacnost i necu ih ni imat gdje i kako koristiti

a pare cemo na 'rpu i kako bebac bude odrastao kupovat mu pomagala i igracke primjerene njegovoj dobi i kako ih preraste poklanjat okolo
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 18:47   #69
Quote:
magic blue kaže:
evo, definitivno smo odlucili da cemo od svih ljudi koji nas budu pitali trazit pare. zivimo u premalom stanu da bi mi ljudi kupovali perverzije koje cu ja preskakat do u beskonacnost i necu ih ni imat gdje i kako koristiti

a pare cemo na 'rpu i kako bebac bude odrastao kupovat mu pomagala i igracke primjerene njegovoj dobi i kako ih preraste poklanjat okolo


To ti je najpametnije.
Ne znam kako kod vas,ali kod nas kad ljudi dođu vidjeti bebača,stavlja se novac pod jastuk.A i tko god me pitao šta trebamo,misam znala šta reći pa mislim da će biti svega.Ali nema veze.Od igračaka ionako još ništa nemamo,jedino baby gym koji smo dobili uz krevetić.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:58   #70
Quote:
MarinkaD kaže:

To ti je najpametnije.
Ne znam kako kod vas,ali kod nas kad ljudi dođu vidjeti bebača,stavlja se novac pod jastuk.
pa i u mojim, tim istim, krajevima, ali nazalost sad sam u zg a to tu nije obicaj
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 09:29   #71
Quote:
magic blue kaže:
pa i u mojim, tim istim, krajevima, ali nazalost sad sam u zg a to tu nije obicaj
ali ako ti dođu ljudi iz tvojih krajeva onda će bobolino dobiti novce pod jastuk.

tak je i u mojim krajevima (zapravo i mm ima tamo rodbine) i većina ljudi će doći od tamo i znam da će dati novce "pod glavu"

a vezano uz običaje u zg, ja sam vidjela da to i rođeni zagrepčani rade...
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 10:12   #72
ja cu uvest novi obicj "koverta mami u ruku" i rec da je to obicaj u svim krajevima
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 10:33   #73
Quote:
magic blue kaže:
ja cu uvest novi obicj "koverta mami u ruku" i rec da je to obicaj u svim krajevima



Odi rodit u svoje krajeve.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 11:00   #74
ma nije problem di cu rodit, nego od kud ce mi gosti doci

prosim lepo da se svi zagrepcanci ne uvrijede jer ovo su sve sale i naravno da vas nitko ne optuzuje ni zbog cega
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 11:24   #75
ma sve je to u biti stvar dogovora. mi smo se i za svadbu bojali da ćemo dobiti hrpu bešteka i tanjura i koječega jer je takav običaj. svima smo rekli da hoćemo novce i svi su se toga držali. nije baš da smo nešto previše profitirali, ali bar nismo dobili nešto što nam se ne sviđa i što nam ne treba (s obzirom da nam je kuća bila uređena i nismo trebali neke kućanske aparate i tome slično)
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 11:36   #76
Quote:
chiara kaže:
ma sve je to u biti stvar dogovora....
isto i kod nas i draze mi je dobit manje kesa, pa ga svog stavit na hrpu i kupit sta nam treba i u trenutku kad nam treba, nego par mjeseci preskakat preko neke preskupe hranilice ili sta ja znam cega koja skuplja prasinu i ja se svako malo zajebavam s brisanjem prasine i psecih dlaka s nje i jos nema opcije koje ja zelim
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:02   #77
Quote:
magic blue kaže:
pa i u mojim, tim istim, krajevima, ali nazalost sad sam u zg a to tu nije obicaj
Ma kako nije... ali ovisi valjda kako gdje... ja sam iz Zg i za sve mlade majke koje znam iz rodbine i od prijateljica sve su dobivale novceke pod glavu a ima ih u cijelom ZG... ja isto uvijek dajem nvoceke jer je to najbolje pa neka tatek i mamek sa tim novcima rsde sto misle da je nabolje ( kupe nesto za bebu, stave novceke u banku)
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:14   #78
kad smo vec kod banaka, jel zna neko di ima ona "otvorena stednja" ili kako vec to zovu. mislim, kad se uplacuju novci kako kad (citaj: kako ce gosti dolazit) i isto tako da se mogu dizat s tog racuna, ali da ipak bude kao neka stednja

ili sam ja to samo zabrijala da sam negdje procitala
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:47   #79
Quote:
magic blue kaže:
kad smo vec kod banaka, jel zna neko di ima ona "otvorena stednja" ili kako vec to zovu. mislim, kad se uplacuju novci kako kad (citaj: kako ce gosti dolazit) i isto tako da se mogu dizat s tog racuna, ali da ipak bude kao neka stednja

ili sam ja to samo zabrijala da sam negdje procitala
nisi zabrijala , to postoji ali ne znam u kojoj banci ili u kojim bankama
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:52   #80
onda cekamo da nam se neko iskusniji javi
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.