Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2007., 00:32   #21
Quote:
angelin1 kaže: Pogledaj post
J......., a kauč je ko novi nakon 20 godina jer smo ljeti koristili prekrivače.




ovo je staro 3 godine



da to je skaj, tkz eko-koža

nije da smo stavljali krpice na njega po ljeti
ali ovako je izgledao nakon tri godine, neposredno prije bacanja u otpad
__________________
Ako već moraš napraviti korak unazad, važno je nakon toga ići barem dva naprijed.
lbucar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:53   #22
ova je fotka ful retro... pa to je moderno...

šala na stranu, nego nitko mi nije ništa napisao o pravoj koži. Inače, moji su starsi u Pevecu uzeli jedan kauč eko koža i on je bio pokriven nečime stalno jer je tu naš pas koji gore spava, ali sam neki dan uočila kako su došle rupice po jastucima di se sjedi. sigurno je tu pas pridonio kada skače i igra se, ali svejedno, nisam baš oduševljena time.
Ima li netko iskustva sa kaučevima od prave kože?, održavanje i to??!
thx.
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:20   #23
evo i slikovno objasnjenje za one koji ne razumiju o cemu pricam.
http://img249.imageshack.us/img249/9...anocompck1.jpg
dadex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 13:47   #24
http://www.flexform.it/
Evo ovo za ideje.
A cjene ne pitaj
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 15:44   #25
Ne znam je li tko vec spomenuo za ZG: dobro ti je pogledati na ZG velesajam, paviljon 12, ima hrpa proizvodjaca koji tamo imaju svoje ducane i dosta je veliki izbor namjestaja.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 23:58   #26
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa kaučevima od prave kože?, održavanje i to??!
thx.
Mi smo kupili dvosjed i dvoipolsjed u Cadoru, proizvođača je Rossetti Lera, a model imena Floyd. Kupili smo izložene primjerke jer smo dobili veliki popust, što znači da nismo mogli birat materijal i boju, tako da su od tamnosmeđe kože. Zadovoljni smo. Iako imaju samo 5 mjeseci pa je teško govoriti o kvaliteti. Čine se čvrsti (konstrukcija itd.) i koža je dobra. Za sad smo ju samo jednom namazali i to Nivea mlijekom za tijelo (jer su nam tako preporučili u jednoj trgovini garniturama). Mislim da se treba svako-toliko mazat i to je to.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 00:57   #27
Ja sam si to sama napravila, odnosno dijelom samo organizirala . Napravila nacrte, dala stolaru napravit kutije od iverice i stražnju stranicu, u jednoj firmi sve potrebne dijelove od spužve (radili su sve kaj sam htjela, i kosine na onim dijelovima za naslanjanje, i zaoble ti ako hoćeš...), a nakon toga sama sašila navlake od kupljenog materijala. Super sam bila zadovoljna, pa sam ponovila i za vikendicu . Ako ne znaš šivati, još samo nađeš šnajdericu! A nisam sigurna, ali čini mi se da su u toj firmi sa spužvama nudili i uslugu šivanja navlaka za te spužve kod njih krojene. E, sad, to je sve bilo prije par godina, i ne znam postoje li još. Firma se zvala/zove Puren, nekad su bili u Sigetu (blizu onog salona Cadoro), kasnije su se preselili u Savski Gaj. Ako te uopće zanima, mogu ti na pm poslat njihov telefon, ako je još uvijek isti...

Zadnje uređivanje Špranja : 01.02.2007. at 01:44.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:14   #28
thx za info , moze na pm tel. i ime firme jer su mi sve opcije otvorene
hvala
dadex is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 14:49   #29
Evo ti javno Themelia u Zagrebu na velesajmu a cijene su iznad 80 000 kn. Ali za ideje i ako znaš nekog ko je spretan s drvom može poslužiti.
No tu su materijali vrhunski, jastuci su punjeni paperjem...najfinija teleća i konjska koža, sve prirodno. Ali cjena ko golf
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 23:38   #30
Ako hoćete kvalitetno i povoljno, preporučam DALMADOM u Kostreni. Mi smo kupili tamo kutnu garnituru od microfibre dimenzija 2,25mx2,75m, sa ležajem na izvlačenje i sandukom za posteljinu- hr.proizvodnja.Cijena na sniženju 5300kn a prije je bila 30% skuplja što je opet povoljno s obzirom da je prilično velika, drugdje su takve bile najmanje 10 000kn.
Frendica je kupila u TENI, na Viškovu, imaju dobar izbor i cijene, ona je zadovoljna kvalitetom, a i avans je samo nekih 200kn, bez obzira na cijenu. Mi smo gledali ali nisu imali niš' ovako veliko kao što smo tražili.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 23:50   #31
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Sto se tice kauca od eko koze... nasi prijatelji su kupili trosjed, dvosjed i fotelju od eko koze, narancastu. Uglavnom, imali su ju nepunih godinu dana kada je ta "koza" pocela pucat. Onako, na pojedinim mjestima bez neke logike. Zato oprezno s eko kozom jer mislim da je cijena tu vazan faktor. Oni su ju platili negdje 5 tisuca ak se ne varam.

I jos nesto. Racunajte s tim da je to vizualno krasno, ali preko zime jako hladi, a preko ljeta se poljepite dok kazes keks.

Ja ne bi izabrala tu vrstu "tkanine"

ne bih rekla...
ja imam 2- i 3-sjed od eko kože, prljavo bijele boje, 2,5 godine, izgleda kao novo... ne koristim prekrivače jer mi je to glupo, ljeti se ne ljepim, a zimi nije hladno... održava se super lako, a malac je do sad već pokazao crtačko umijeće kemijskom koja se lako skida... super sam zadovoljna...
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 22:54   #32
Thumbs down totalno njesra

e bas mi je drago da je netko pitao za phoenixlifestyle-mi smo im ostavili gomilu novca a oni se ponasaju ko vas...ovako;stolic u dnevnom dosao ostecen i nikad mi ga nisu zamjenili,sj...su nam kuhinju,klizni ormari u spavacoj ispadaju iz vodilica.Kad sam se zalila u Zagreb sefica je rekla da je to strasno i da ce mi rjesit i vise se nije javila.Zvala sam drugi put i pravila se blesava kao nije pricala ona sa mnom ali javit ce mi se za pol sata.NIKAD ME VISE NIKO NIJE NAZVAO.Vidjela sam da su supci i odustala.Btw monteri namjestaja su sve samo ne stolari.Ako hoces puno problema,imas puno vremena za natjeravanje i zajebanciju,volis da te neko pravi budalom i imas visak love onda kupi od njih
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 23:01   #33
e,da i poruka vlasniku phoenixlifestyla-mozda vas nije briga za ugled vase firme,to je vas izbor i mozda se vi zaje...sa vlastitim novcem ali vjerujte mi da to jako dobro rade i vasi djelatnici!!!!
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 16:20   #34
eto nakon dugog lutanja, čak smo i prošli zg, sve šta se u jedan dan moglo... da smo na kraju došli u lesninu i svaka čast lesnini...
ajme divota.... tamo ima definitivno lijepih kaučeva sa stvarno raznim cijenama. i našli smo jedan komplet dvosjed i trosjed u crnoj koži. bilo je snižen sa 10 na 8000kn. i super smo sretni. Jedini problem kod svih tih dućana koje smo prošli je jedna nevjerovatna stvar da ti moraš od 2-3mj čekati na ono šta si kupio. Mi smo otišli sa kombijem kako bi odmah stavili kauč i odnijeli ga doma. Na sreću smo to uspjeli u lesnini, ali gdje god, samo su nam govorili, da,da par mjeseci.
Nije mi jasno kako bi čovjek trebao kupiti neke stvari koje oni prodaju, samo po katalogu, a šta da kad mi dođe doma, sjednem u njega i ktastrofa.
A mah...
Danas je sve moguće.
Na žalost nemam slike kauča.
Pozz svima!!!
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 13:57   #35
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
ova je fotka ful retro... pa to je moderno...

šala na stranu, nego nitko mi nije ništa napisao o pravoj koži. Inače, moji su starsi u Pevecu uzeli jedan kauč eko koža i on je bio pokriven nečime stalno jer je tu naš pas koji gore spava, ali sam neki dan uočila kako su došle rupice po jastucima di se sjedi. sigurno je tu pas pridonio kada skače i igra se, ali svejedno, nisam baš oduševljena time.
Ima li netko iskustva sa kaučevima od prave kože?, održavanje i to??!
thx.
Imam koznu sofu, jako modernu, nekih 6 godina, svijetlo bez boje, jako svijetle. Jedina mana sto se brzo prlja, pa ju svaki mjesec moram cistiti. Ima neko sredstvo za njegu i ciscenje, namazes tim i ostavis 10-ak minuta i sve bude ponovo cisto.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 22:22   #36
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Čini mi se da sam takvu garnituru negdje vidjela za 2.999,00 kn za got.
(ako je to garnitura sa velikim tabureom koji se za potrebe spavanja prisloni uz garnituru).
nneeaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 00:12   #37
Quote:
nneeaa kaže: Pogledaj post
Čini mi se da sam takvu garnituru negdje vidjela za 2.999,00 kn za got.
(ako je to garnitura sa velikim tabureom koji se za potrebe spavanja prisloni uz garnituru).
Je , je. Al jbg sad vec je davno kupljena!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 17:57   #38
Quote:
Blowne kaže: Pogledaj post
Imam koznu sofu, jako modernu, nekih 6 godina, svijetlo bez boje, jako svijetle. Jedina mana sto se brzo prlja, pa ju svaki mjesec moram cistiti. Ima neko sredstvo za njegu i ciscenje, namazes tim i ostavis 10-ak minuta i sve bude ponovo cisto.
Blowne, možeš li napisati kojim sredstvima čistiš i mažeš kožni kauč? I koliko je to često potrebno (ako ti se ne prlja; jer naši su smeđi i ne prljaju se).
thanx
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 21:55   #39
Quote:
magriz kaže: Pogledaj post
ne bih rekla...
ja imam 2- i 3-sjed od eko kože, prljavo bijele boje, 2,5 godine, izgleda kao novo... ne koristim prekrivače jer mi je to glupo, ljeti se ne ljepim, a zimi nije hladno... održava se super lako, a malac je do sad već pokazao crtačko umijeće kemijskom koja se lako skida... super sam zadovoljna...
Čime čistiš?
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 14:23   #40
Trosjedi

Je li tko kupovao u zadnje vrijeme? Naime, misleći kupiti nešto solidnije bili u Kiki. Ono sve što nam se čini košta cca 15.000 kunića, ili čak više.
E pa, mislim, fakat mi je glupo davati toliku lovu... Kakva su vaša iskustva? Je li sve jeftinije fakat lošije? Koliko sam skužio - može se naći dobro dizajniranih i za manje love. Ali, uvijek se bojim da je ono što je i jeftinije - i znatno lošije.
S druge strane, znam da cijena i kvaliteta kod nas nisu baš u nužnoj vezi.
A, također, ne želim plaćati neke marke (jer opet ne vjerujem da samo one jamče kvalitetu)?
Kakva su vaša iskustva? Jeste li našli štogod preporučljivo? Gdje, koja firma? Ili pak - što bi valjalo po svaku cijenu izbjeći?
Thnx!
SunceZarko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.