Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2007., 00:40   #41
Quote:
Clark kaže: Pogledaj post
Evo, i ja sam zainteresiran. Monza, a moglo bi i Spa.
Voljan sam i voziti. Veće osobno auto, Split.
Dakle, bila bi 2 slobodna mjesta, možda i 3 (ovisi o bratu za kojeg ne znam hoće li tada biti na brodu ili ne).
moš me pribilježit za monzu - ja sam iz ZG, ali sam hajdukovac
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 21:58   #42
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
140€ ti treba za jedan odlican vikend, prati forum tokom godine, moglo bi se nesto i organizirati
Kako ste uspili proć za 140eur, prošle godine za Mađarsku sam potrošio 100eur karta + 60eur gorivo znači bez hrane, spavanja, muzeja i kupovanja drangulija

Inače ista ekipa planira ove godine za Monzu
 
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 22:23   #43
Quote:
otto_werke kaže: Pogledaj post
Kako ste uspili proć za 140eur, prošle godine za Mađarsku sam potrošio 100eur karta + 60eur gorivo znači bez hrane, spavanja, muzeja i kupovanja drangulija

Inače ista ekipa planira ove godine za Monzu
55€ karta
12€ maranello
25€ spavanje
ostalo je islo na cestarine i gorivo i dijelilo se na 5 osoba

naravno, hrana, cuga i drangulije nisu ukljucene, ja potrosio bar duplo vise na te stvarcice
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 23:07   #44
ja bi htio otiči na nuerburgring ove godine ali vidim da baš nitko nije zadovoljan agencijama..ima ko kakvu bolju ideju..naime nikog od ekipe ne mogu nagovoriti da ide samnom pa mi valjda jedino agencija preostane....
reel_joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 01:06   #45
da pretežno se išlo samo u Monzu, Mađarsku i San Marino...ovo je nepredak
pepy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 09:50   #46
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
mi ove godine idemo na tu tribinu. pričaj mi malo-kakav je pogled, kakav je doživljaj, poneki savjet...... što ti padne na pamet, samo što više informacija.

naime ja sam organizirala ovaj odlazak za nas 5 i zaprijetili su mi strijeljanjem ako ne bude dobro.
ma tribina je super!!!! taman ih lipo vidis kad usporavaju i ulaze u boks, taman kako izlaze iz parabolice i prase sve u 16, odmah nasuprot je video zid tako da mozes pratiti ostatak utrke, samo jedini minus je taj sto taj dio nije natkriven pa smo malo pocrvenili.... ali kad tamo sjedis i ono gledas-nista ti ne smeta!!!! tako da ces uzivati zasigurno!!!! sretan put!!!
crknjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 11:28   #47
Ja s ekipom planiram ići u Mađarsku (prvi nam je put).

Zanima me da preporučite gdje je dobro stajati/sjediti.



mi bi išli na livadu (dakle, što jeftinije)
i kao najatraktivnijom opcijom mi se čini livada između
Silber 3 i Silber 2, problem je kaj je tamo RED BULL i te su karte
prodane.
E sad, jel ima ko ideju kako doći do RED BULL karata
i koja je još pozicija dobra za gledanje?
Sokinnen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 23:11   #48
Quote:
Sokinnen kaže: Pogledaj post
Ja s ekipom planiram ići u Mađarsku (prvi nam je put).

Zanima me da preporučite gdje je dobro stajati/sjediti.



mi bi išli na livadu (dakle, što jeftinije)
i kao najatraktivnijom opcijom mi se čini livada između
Silber 3 i Silber 2, problem je kaj je tamo RED BULL i te su karte
prodane.
E sad, jel ima ko ideju kako doći do RED BULL karata
i koja je još pozicija dobra za gledanje?
Nama se najbolje mjesto pokazalo iznad silber4(malo prema silber5)tribine. Vidi se dobar dio startno-ciljne ravnine, krivina prije sc ravnine, pogled na monitor(dosta važno zbog praćenja poretka), vidi se i pravac kod silber2 tribine. Naravno u najjeftinijoj General Admission varijanti.
 
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 23:26   #49
Quote:
crknjica1 kaže: Pogledaj post
ma tribina je super!!!! taman ih lipo vidis kad usporavaju i ulaze u boks, taman kako izlaze iz parabolice i prase sve u 16, odmah nasuprot je video zid tako da mozes pratiti ostatak utrke, samo jedini minus je taj sto taj dio nije natkriven pa smo malo pocrvenili.... ali kad tamo sjedis i ono gledas-nista ti ne smeta!!!! tako da ces uzivati zasigurno!!!! sretan put!!!
puno ti hvala na informacijama. ako je sve tako, možda i preživim nakon 9.9. ove godine
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 18:20   #50
ko je ono od vas bio u monzi dobro i jeftino prošao i sve vidio a živi u Zagrebu?

molim PM za lajv kontakt!
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 17:05   #51
gdje, odnosno na koji nacin je najbolje nabaviti karte za utrku? bas gledam razne stranice i cijene se dosta razlikuju, pa me zanima kako proci najjeftinije?
pa podijelite iskustva vi koji ste bili na utrkama
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 11:45   #52
imam jedno pitanje što se tiče monze...našao sam karte za 3dana za 88eur...i to na livadi...bi mi mogao netko objasniti gdje je livada?na kom dijelu staze?i sepa,stvarno misliš da je 140eur po glavi dovoljno?
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 22:13   #53
Quote:
frostinho kaže: Pogledaj post
gdje, odnosno na koji nacin je najbolje nabaviti karte za utrku? bas gledam razne stranice i cijene se dosta razlikuju, pa me zanima kako proci najjeftinije?
pa podijelite iskustva vi koji ste bili na utrkama

mi kupovali na stranici od staze, www.monzanet.it
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 22:33   #54
Quote:
Ruske kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje što se tiče monze...našao sam karte za 3dana za 88eur...i to na livadi...bi mi mogao netko objasniti gdje je livada?na kom dijelu staze?i sepa,stvarno misliš da je 140eur po glavi dovoljno?

livada ti je svud uokolo staze, gdje se stanes tamo jesi
naravno, postoje podrucja u koja ne mozes uci kao i tribine na kojima stoji stricek cuvar i provjerava karte
navodno ak si jako zgodna cura i ima mjesta na tribini mozes se na lijepe okice provuci

a za tih 140€ ponovit cu po xy-ti put

- putovanje za 5 osoba, tamo i natrag (gorivo, cestarine)
- ulaznica za muzej u maranellu (12€)
- spavanje (25€)
- karta za stajanje (55€ - samo nedjelja)

u tih 140€ NIJE ukljuceno:
- kupovina navijackih rekvizita
- hrana
- cuga
- raznorazni shopping po milanu ili maranellu


dakle, 140€ po osobi je dovoljno ako 5 osoba zeli otici u
monzu bez da ista kupuje usput a hranu i cugu nosi u mini frizideru u prtljazniku

naravno, ako se ide samo na 1 dan, dakle bez maranella i milana onda je cijena manja za 37€ i jos nesto sitno zbog manje potrosnje goriva i eventualno manje cestarina
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 18:19   #55
ove godine planiram u Mađarsku, po prvi put na utrku f1 to mi se čini najbliže i najprikladnije, kolika je uopće razlika između Monze i Mađarske mislim na put koliko se putuje cijene i to financije, gdje je lakše doći za prvi put iz Zadra, u Mađarskoj bih išao na glavnu tribinu u ciljnoj ravnini, je li važno kupti kartu prije preko net-a ili se može i na stazi? pričajte mi malo-kakav je pogled, kakav je doživljaj, poneki savjet...... što vam padne na pamet, samo što više informacija.
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 23:54   #56
Bio u monzi i nikakva mudrost doc/otic na utrku, a kamoli da ti treba ne znam kolika kinta. Do milana "hvala bogu" mozes doc i zmirecki, dakle nikakva specijalna navigacija nije potrebna, a dalje malo karte, malo muke i vremena pa eto te i do staze. Ne moram niti spominjat da je u samom milanu bilo XY smjerokaza koji te vode ka monzi. Mi krenuli dan ranije na kvalifikacije i to bez ikakvog plana, zakasnili na kvalifikacije , ali se dobro zabavili setajuci se parkom de Monza. Brijali po nekoj sumi, oko potoka i slicnog u nadi da cemo samo po zvuku bolida doc do same staze. Na kraju skuzis da je jedini normalan nacin (koji koriste i svi normalni ljudi) da dođes do same staze ako krenes sa jednog od sluzbenih parkiralista ili pjesice ili organiziranim bus prijevozom. Nikakva mudrost! Dalje, kartu za utrku kupili ispred samog ulaza na stazu koja se zapravo nalazi u tom famoznom parku. To su te livade o kojima ekipa prica. Karta za ulaz u park je bila 50EUR i to je zapravo najjeftinija karta. Na isti nacin do karata je doslo jos GRO ljudi jer smo iz skepticizma (da nas nije zaje...) promatrali dulje vremena lika koji nam je uvalio karte. Ah, kad svi ti talijani izgledaju ko cigani . Sa tom kartom mozes bauljat stazom, sumom i livadama koliko te volja. Naravno, nemas pristup nikakvim tribinama sa kojih se obicno bolje vidi ili postoji cak neki vidljivi mega-display sa koga se također mogu pratit zbivanja na stazi. Ovako ti preostaje da loviš mjesta uz ogradu, po drvećima (ima i toga) ili na nekim manjim tribinicama kojih je samo nekoliko. Dalje da napomenem, nikakvog velikog glamura nema, sve puno smecha, standovi sa rekvizitima poput nekog placa, sve smrdi po kokicama, pecenim bombonima, ekipa spava u kampicama, šatorima, a oni poput nas koji su svu lovu spizdili noc prije u milanu fino su prespavali u autu. Sto ubiti nije niti losa varijanta jer ako se fino dovuces autom dovoljno blizu ulaza onda ustedis novaca za hotel, a i vremena da se ujutrom autom dovuces do staze. Jedini savjet pri biranju mjesta uz samu stazu je da se nasadiš tamo gdje bolidi prolaze cim sporije ( npr. neke od sikana), a ne kao mi npr. prije kombinacije variante ascari gdje je fina tribinica, a bolidi jure prek 3 glave pa jedva primjetis tko je prosao. Uostalom zvuk i dozivljaj je puno bolji pri samom kocenju i ubrzavanju bolida nego pri obicnom prolasku bjesomucnom brzinom. I savjet za dolazak na ciljnu ravninu pri proglasenju pobjednika...krenuti barem pola sata prije kraja utrke sa svoga mjesta prema jednom od ulaza na samu stazu. U suprotnom se sve tako brzo desi da se nista ne stigne vidjeti. Ako vas je 5-ero u autu zajebancija je zajamcena, korisno je ponjet vise robe (u slucaju da ne znate gdje prespavat), fotic i nesto novaca za gorivo/autoceste. Wola!
vvukman2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 21:50   #57
Sreća pa još ima vremena. Ja baš sad razmišljam gdje bi mogao otići ove sezone jer sam opet "zagrijan" za odlazak na stazu. Monako,Mađarska ili Turska.
De mi vi predložite šta je najbolje. Monako je po meni daleko najbolji, ali je i najskuplji, dok je Turska prilično jeftina. Ako možete da stavite nekoliko linkova za karte ili još bolje ako planirate da organizujete nešto (da se dogovorimo).
Pozdrav
Edin_The_Glorious is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:59   #58
Quote:
vvukman2000 kaže: Pogledaj post
Bio u monzi i nikakva mudrost doc/otic na utrku, a kamoli da ti treba ne znam kolika kinta. Do milana "hvala bogu" mozes doc i zmirecki, dakle nikakva specijalna navigacija nije potrebna, a dalje malo karte, malo muke i vremena pa eto te i do staze. Ne moram niti spominjat da je u samom milanu bilo XY smjerokaza koji te vode ka monzi. Mi krenuli dan ranije na kvalifikacije i to bez ikakvog plana, zakasnili na kvalifikacije , ali se dobro zabavili setajuci se parkom de Monza. Brijali po nekoj sumi, oko potoka i slicnog u nadi da cemo samo po zvuku bolida doc do same staze. Na kraju skuzis da je jedini normalan nacin (koji koriste i svi normalni ljudi) da dođes do same staze ako krenes sa jednog od sluzbenih parkiralista ili pjesice ili organiziranim bus prijevozom. Nikakva mudrost! Dalje, kartu za utrku kupili ispred samog ulaza na stazu koja se zapravo nalazi u tom famoznom parku. To su te livade o kojima ekipa prica. Karta za ulaz u park je bila 50EUR i to je zapravo najjeftinija karta. Na isti nacin do karata je doslo jos GRO ljudi jer smo iz skepticizma (da nas nije zaje...) promatrali dulje vremena lika koji nam je uvalio karte. Ah, kad svi ti talijani izgledaju ko cigani . Sa tom kartom mozes bauljat stazom, sumom i livadama koliko te volja. Naravno, nemas pristup nikakvim tribinama sa kojih se obicno bolje vidi ili postoji cak neki vidljivi mega-display sa koga se također mogu pratit zbivanja na stazi. Ovako ti preostaje da loviš mjesta uz ogradu, po drvećima (ima i toga) ili na nekim manjim tribinicama kojih je samo nekoliko. Dalje da napomenem, nikakvog velikog glamura nema, sve puno smecha, standovi sa rekvizitima poput nekog placa, sve smrdi po kokicama, pecenim bombonima, ekipa spava u kampicama, šatorima, a oni poput nas koji su svu lovu spizdili noc prije u milanu fino su prespavali u autu. Sto ubiti nije niti losa varijanta jer ako se fino dovuces autom dovoljno blizu ulaza onda ustedis novaca za hotel, a i vremena da se ujutrom autom dovuces do staze. Jedini savjet pri biranju mjesta uz samu stazu je da se nasadiš tamo gdje bolidi prolaze cim sporije ( npr. neke od sikana), a ne kao mi npr. prije kombinacije variante ascari gdje je fina tribinica, a bolidi jure prek 3 glave pa jedva primjetis tko je prosao. Uostalom zvuk i dozivljaj je puno bolji pri samom kocenju i ubrzavanju bolida nego pri obicnom prolasku bjesomucnom brzinom. I savjet za dolazak na ciljnu ravninu pri proglasenju pobjednika...krenuti barem pola sata prije kraja utrke sa svoga mjesta prema jednom od ulaza na samu stazu. U suprotnom se sve tako brzo desi da se nista ne stigne vidjeti. Ako vas je 5-ero u autu zajebancija je zajamcena, korisno je ponjet vise robe (u slucaju da ne znate gdje prespavat), fotic i nesto novaca za gorivo/autoceste. Wola!
znači kupio si kartu da na trke, tj. kvalifikacija? i bilo je karata? meni to čudno pošto se uvijek rasprodaju barem mj dva prije...jedino možda šta ove karte za livadu uvijek ima, a?
a to šta si pričao štandovi i te pizdarije...su to i po livadi u sredini staze ili samo okolo?
i da, karta samo 50€? ja sam gledao nema ispod 80€...
samo za nedjelju ili i za sub? koje si to god išao?
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:57   #59
Quote:
Ruske kaže: Pogledaj post
znači kupio si kartu da na trke, tj. kvalifikacija? i bilo je karata? meni to čudno pošto se uvijek rasprodaju barem mj dva prije...jedino možda šta ove karte za livadu uvijek ima, a?
a to šta si pričao štandovi i te pizdarije...su to i po livadi u sredini staze ili samo okolo?
i da, karta samo 50€? ja sam gledao nema ispod 80€...
samo za nedjelju ili i za sub? koje si to god išao?

monza ti je 55€ i mislim da u svijetu nema jeftnije (osim mozda bahraina za studente)
standova ima u sredini i na ulazu
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:13   #60
Koliko su daleka parking mjesta od ulaza na stazu na hungaroringu, jel točno da su daleko oko 5km i da treba pješačiti do staze tih 5km
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.