Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2006., 11:34   #21
evo, saljejm ti na PM
nama su radili dosta toga
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 11:38   #22
Namjestaj, stolari - tricks & tips?

Dat cemo napraviti sobu kod stolara...nista 'kupovno' nam ne iskoristava prostor u sobi dovoljno kvalitetno pa smo se odlucili na taj korak.

S obzirom da nemamo iskustva sa stolarima i tim stvarima, svaki savjet je dobro dosao, na sto paziti, sto traziti od stolara da nam napravi da nam poslije ne zakomplicira zivot (netko nam je rekao da pitamo kako spajaju ploce, da li vida ide direktno u drvo ili u neku tiplu jer, kao, nije isto ako moras rastaviti namjestaj i ponovo ga spajati ako je vida direkt u drvu), da li traziti 'samostojece' ormare (iako su spojeni) pa da npr. mozes skinuti jedan, ovo ostalo sve dalje stoji, a ovo sta si skinuo je ormar sam za sebe... Napisite sve ono sto 'obicnom' covjeku ne bi palo napamet, a moze zagorcati zivot ili se pokazati super korisnim kasnije.

Hvala
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 10:33   #23
Znam ja super stolara. Guberac Zvonko. Radi jako puno za Zagreb. Vrlo povoljan za svoju kvalitetu (www.stolarija-guberac.hr)
dinote is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 10:25   #24
Exclamation HITNO!!dobar stolar i preporuke za pvc stolariju

u fazi sam preuredenja stana i treba mi stolar za napravit klizna vrata,garderobu i jos neke sitnice po kuci...a prozore bi trebala mijenjati u 3 sobe s tim da bi izvana trebali biti smedji (zgrada je zasticena)a iznutra bijeli...veliki su,ogromni,prek cijelih vanjskih zidova prostorija...pa ak netko ima preporuke
__________________
direct action gets satisfaction
bruant is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 12:25   #25
za pvc stolariju, ja sam jako zadovoljna
za stolara ne znam
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 13:54   #26
Tražim stolara

Tražim stolara sa iskustvom rada u kuhinji u gradu Zagrebu.
Naime, ploča na kojoj je postavljen slivnik, kao i sam slivnik su dotrajali, te ih je potrebno zamjeniti. Također, potrebno je podesiti ploču kao i element koji je postavljen ispod slivnika, kako bi se još mogla ugraditi mašina za pranje suđa.
Sve vodoinstalacije i mašina za pranje suđa su ispravni i spremni za ugradnju.

Unaprijed zahvaljujem na svim informacijama...
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 16:48   #27
A slivnik bi bio šta?
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 02:14   #28
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
A slivnik bi bio šta?
Dakle, slivnik je naziv za sudoper, za sve koji nisu upućeni u taj termin.
 
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 00:23   #29
Quote:
Phrenicus kaže:
Dakle, slivnik je naziv za sudoper, za sve koji nisu upućeni u taj termin.
Otkad to?
lego is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 13:07   #30
stolarija Franjić ... na staroj samoborskoj .... br ima u imeniku ... Darko Franjić

Zadnje uređivanje laella : 19.12.2008. at 17:11.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:51   #31
Quote:
xxGaladrielxx kaže: Pogledaj post
evo, saljejm ti na PM
nama su radili dosta toga
može i meni na pm
Laresa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 08:32   #32
Quote:
B&B kaže: Pogledaj post
Dakle, tražim dobrog, kvalitetnog, pedantnog stolara u ZG.

Molim sve koji su imali iskustva s takvima da mi se jave (može na PM).

Unaprijed HVALA!

Pozdrav!
brisani privatni podaci obrtnik (091-544-9153 ; 099-544-9153), kvalitetan, pedantan, virtuoz, možda je malo skuplji, ali mislim da je cijena proporcionalna kvaliteti

Zadnje uređivanje laella : 19.12.2008. at 17:10.
helsinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 20:42   #33
Trazi se DOBAR stolar

koji bi znao napraviti ovakav krevet BEZ uzglavlja. Ako imate preporuku, lijepo molim da se javite.
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 02:22   #34
Kvalitetan stolar za izradu hodnika

Vec sam vidio da se o kvalitetnim stolarima raspravljalo ovdje na forumu, no uglavnom je bila rijec o kuhinjama. Dakle, nakon sto smo draga i ja odlucili potpuno opremiti ulazni hodnik u nedavno kupljenom stanu, shvatili smo da od gotovih rjesenja nece biti nista - nas je hodnik prostorno prilicno specifican i nista od onoga sto smo vidjeli u ducanima nam ne odgovara. Rjesenje je ocito izrada namjestaja po mjeri i sad se postavlja pitanje kvalitetnog stolara koji radi takve stvari. Kvaliteta izrade mi je najbitnija, kao i estetska razina (to me zapravo i najvise brine buduci da bi htjeli nesto modernijeg dizajna). Ako imate kakve preporuke (mozda i sa slikama uradaka) bio bih zahvalan - u obzir dolaze i privatnici i firme. Moze i u PM ako se neko boji da bi radio reklamu, no mislim da ovakvih preporuka nikad nije dovoljno.
xax233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 17:15   #35
Pridružujem se upitu za stolara, s time da bi meni trebao osim za hodnik također i za garderobu.

Hvala!
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:58   #36
Preporučujem www.dkdizajn.com ako vam nije jako hitno (lik je u gužvi). Meni je radio skoro sve: kuhinju, ormare, garnituru za dnevnu sobu, stolić, garnituru za kupaonu.
Osim što kvalitetno radi, ima i dobre i moderne ideje(prati trendove u izradi namještaja).
P.S. nemojte slati mail već ga kontaktirajte telefonski.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 10:35   #37
Molim vas, pomognite i meni.
Meni treba majstor koji će mi obnoviti stolariju po doma. Daklem, iz smeđe sve prozore, vrata i štokove trebam pofarbati u bijelo, a čula sam da za to treba dobar majstor.
Lijepo molim, ako imate koga za preporučiti...
Hvala
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:48   #38
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Preporučujem www.dkdizajn.com ako vam nije jako hitno (lik je u gužvi). Meni je radio skoro sve: kuhinju, ormare, garnituru za dnevnu sobu, stolić, garnituru za kupaonu.
Osim što kvalitetno radi, ima i dobre i moderne ideje(prati trendove u izradi namještaja).
P.S. nemojte slati mail već ga kontaktirajte telefonski.
osim što ko što kažeš ne kontaktiraju mailom, ni telefon im beš nije funkcionalan. Upravo sam ih nazvala ... javila se neka cura ko da je taj čas ustala iz kreveta, telefon svako malo prekida, njoj do posla ko do *** ... neeeeeeeeeee, mi to ne radimo ... samo ponekad ..... ako se prvi dojam računa, moj dojam je da su bola neposlovni!
btw pitala sam da li bi uz ormare napravili mi i krevet
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:55   #39
Meni je radio inace stolar sa foruma kuhinju. Jako smo zadovoljni, ako nekoga zanima poslikam i posaljem. Sada smo ga uzeli za ormar u hodniku te stolic u dnevnom boravku (za koji tjedan ce biti biti gotovo). Cijena, kvaliteta - cisto ok, stovise kuhinja je jako dobro ispala. Posto ne reklamiram otvoreno, ako zanima vise PP pa odgovorim.

Dizajn nema frke..poslikas ako negdje postoji tako i kazes sto zeli i dobijes skoro isto... kao i svugdje neke stvari se daju rijesiti i jeftinije a da budu skoro iste, on da sugestije..sve u svemu, cisto ok. Preporucili smo ga dalje, evo prijateljima radi kuhinju i ugradbeni ormar.
paint_it_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 13:27   #40
Quote:
paint_it_black kaže: Pogledaj post
Meni je radio inace stolar sa foruma kuhinju. Jako smo zadovoljni, ako nekoga zanima poslikam i posaljem. Sada smo ga uzeli za ormar u hodniku te stolic u dnevnom boravku (za koji tjedan ce biti biti gotovo). Cijena, kvaliteta - cisto ok, stovise kuhinja je jako dobro ispala. Posto ne reklamiram otvoreno, ako zanima vise PP pa odgovorim.

Dizajn nema frke..poslikas ako negdje postoji tako i kazes sto zeli i dobijes skoro isto... kao i svugdje neke stvari se daju rijesiti i jeftinije a da budu skoro iste, on da sugestije..sve u svemu, cisto ok. Preporucili smo ga dalje, evo prijateljima radi kuhinju i ugradbeni ormar.
Molila bih info na pm!

Hvala!
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.