Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2010., 20:51   #1001
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
e vidis, to je tipicno Vagino razmisljanje
koju god Vagu znam, zensku/musku - sve se dotjeruju, makar pripadale nekoj "alternativnoj" skupini. evo, imam frenda, slusa metal i slicnu muziku, oblaci se u crno, sav je istetoviran, ali to tako profinjeno na njemu izgleda da se niakko ne moze radit o neukusu. jos je poprilicno ljepuskast pa je cijeli dojam poprilicno zgodan. ono sta mi se svidja kod njega je recimo da nikad ne daje "dobronamjerne" kritike ljudima na racujn izgleda, osim sta mrzi cure s kratkom kosom, tj. nijedna mu se takva nije fizicki svidjela. ali zato je smijeh bio kad smo dolazili kod njega. soba mu nije pretjerano uredna (ono ala Djevicina), ali sve mora biti na svom mjestu kako je on zamislio, pa smo ga znali zezat premjestajuci neke figurice (na to je posebno osjetljiv)

kuzis, vi Vage svejedno mislite da bi se svi trebali dotjerivati jer dotjerivanje smatrate drzanjem do sebe. ali evo, znam nekoliko zena koje su vec u 30-ima, uopce se ne sminkaju niti furaju neku eleganciju pretjeranu, ali izgledaju savrseno!
To je potpuno točno...evo, ja vaga, moj dragi vaga...čak nam je i sportska kombinacija pažljivo odabrana...sve mora biti sa stilom Rekla bih da koji god stil nosimo moramo se isticati na neki način...jer volimo biti zamjećeni
Godišnja doba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 21:59   #1002
Nevjera u zodijaku

Eh moje vagičice...

ne znam jesmo li ovu temu već imale, ali eto...da nije samo šminka

Koji je po vama znak u zodijaku najviše sklon nevjeri?

I, kakve smo mi po tom pitanju u odnosu na druge znakove?
Godišnja doba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 23:13   #1003
Volim flertovat, ali ne varam.
I jako sam ljubomorna.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 00:42   #1004
astrolozi ponekad trpaju Vage u najnevjernije znakove. iako se vecinom slazu da Vagi prvotni cilj nije prevariti nego flertati. citam knjigu Francuzi i ljubav, u kojoj autorica spominje povijest francuske ljubavi od srednjeg vijeka pa naovamo. oni su imali citavu kulturu flertanja, takozvanog ponasanja punog lijepih manira prema drugoj strani - to je bila citava umjetnost na dvoru. rekla bih da nekako tako i Vage flertaju, onako fino i nenametljivo, zapravo je tesko razgraniciti ljubaznost i flert kod Vaga. one su ugodne na rijecima stalno.
kao srto rekoh, nije im prvi cilj da prevare, no to se cesto zna dogoditi posto najcesce druga strana (ako i sama nije Vaga) ce ocekivati nesto vise, a Vagi je cesto vrlo vrlo tesko reci ne
primjetila sam cak da Vage, kao i ostali Zracni znakovi npr vole da i njihov partner ima "umijece flertanja" jer nekako to smatraju socijalnom osvijecenoscu i drustvenoscu, a to je Zraku izuzetno bitno. naravno, dok god je to nekako "pred njima", tj. dok su zajedno u drustvu
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 10:13   #1005
Quote:
Barbarellaa kaže: Pogledaj post
Ja sam vaga podznak škorpion
Onda si, vjerojatno fatalna zenska. Skorpion ce kao podznak biti odlucujuci ako nekad zaglavis u bolnici na operaciji. Imat ces neocekivan i munjevit oporavak i zilavost skorpije koja se ponovo radja iz pepela. Kao i ja.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 10:16   #1006
Quote:
Godišnja doba kaže: Pogledaj post
Eh moje vagičice...

ne znam jesmo li ovu temu već imale, ali eto...da nije samo šminka

Koji je po vama znak u zodijaku najviše sklon nevjeri?

I, kakve smo mi po tom pitanju u odnosu na druge znakove?
Strijelac, skorpion.
Mi nismo nevjerni osobi vec ljubavi koja je to prestala biti.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:10   #1007
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Strijelac, skorpion.
Mi nismo nevjerni osobi vec ljubavi koja je to prestala biti.
U ovoj rečenici dolazi do izražaja ono što za vage kažu da su više zaljubljene u samu ljubav nego u osobu s kojom jesu.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:50   #1008
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Strijelac, skorpion.
Mi nismo nevjerni osobi vec ljubavi koja je to prestala biti.
nije to u pitanju več su strijelci i škorpioni dosta izbirljivi u ljubavi. Škorpion ne vara ako mu je stalo do nekog,zapravo smo mi ja mislim jedni od vjernijih znakova. Škorpion vara kad ga boli ona stvar,a često bogami i zna nas bolit jel se škorpije baš ne zaljubljuju svakih 5 minuta
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:51   #1009
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
U ovoj rečenici dolazi do izražaja ono što za vage kažu da su više zaljubljene u samu ljubav nego u osobu s kojom jesu.
a tu se slažem,naravno nemora bit za svaku vagu ali ja znam dosta vaga koje su više zaljubljene u samu riječ ljubav negoli u osobu koja je pored njih
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 14:19   #1010
Hm,ovako volim flertati ali svoju granicu znam i ne prekoračujem ju..Kad nekog volim ,volim cijelim srcem. dajem 100 posto sebe,ali isto tako to očekujem i od druge osobe..koliko mi daš,toliko i dobiješ..Volim se maziti,ljubiti...i nisam nešto ljubomorna..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 14:44   #1011
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Onda si, vjerojatno fatalna zenska. Skorpion ce kao podznak biti odlucujuci ako nekad zaglavis u bolnici na operaciji. Imat ces neocekivan i munjevit oporavak i zilavost skorpije koja se ponovo radja iz pepela. Kao i ja.
vjerojatno, s obzirom da sam u manje od god dana imala 2 spontana (2 kiretaže) i svi oko mene se čude kako sam ostala normalna....

čak me i mm prozvao Chuck Norris
Barbarellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 23:31   #1012
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Strijelac, skorpion.
Mi nismo nevjerni osobi vec ljubavi koja je to prestala biti.
Hmm...ja bih rekla najnevjerniji - ribe i škorpioni...ribe (jako zaljubljive..., ali samozatajne...njihove je prevare teško otkriti...bar sam ja okružena s puno takvih ribica...), a škorpioni k'o škorpioni...kao što je i spomenuto...ne zaljubljuju se često pa se zabavljaju "barenjem" okolo

Ovo za nas i ljubav...to je sasvim točno...čim ona nestane, netko je drugi mora probuditi u nama...slažem se ...to više vrijedi za ženske vage. A muške vage su slične ribama...doktorirali su varanje... To su moja opažanja...radim u muškoj branši pa svaki dan čujem i vidim štošta.
Godišnja doba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 00:11   #1013
Quote:
Godišnja doba kaže: Pogledaj post
Hmm...ja bih rekla najnevjerniji - ribe i škorpioni...ribe (jako zaljubljive..., ali samozatajne...njihove je prevare teško otkriti...bar sam ja okružena s puno takvih ribica...), a škorpioni k'o škorpioni...kao što je i spomenuto...ne zaljubljuju se često pa se zabavljaju "barenjem" okolo

Ovo za nas i ljubav...to je sasvim točno...čim ona nestane, netko je drugi mora probuditi u nama...slažem se ...to više vrijedi za ženske vage. A muške vage su slične ribama...doktorirali su varanje... To su moja opažanja...radim u muškoj branši pa svaki dan čujem i vidim štošta.
e da, sad sam se neceg sjetila, a to bi mi mogla odgovorit neka Vaga koja ima slicno/isto razmisljanje ovim Vagama koje sam ja upoznala
zasto vi barenje i saranje okolo smatranje varanjem, ako doticna osoba nije u vezi s nijednom od tih osoba? mislim, to sam najcesce cula kad tako netko se vidja s nekim od tih osoba cesce (ali nisu u vezi!), ali se bari znaci i sdrugima okolo.... zasto to smatrate varanjem ovog prvog (kojeg se vidja cesce) ? pa cak i onda kad ne postoji nitko tko je ucestao nego eto, covjek se voli zabavljat na takav nacin. zasto to identificirate kao varanje?
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 23:15   #1014
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
e da, sad sam se neceg sjetila, a to bi mi mogla odgovorit neka Vaga koja ima slicno/isto razmisljanje ovim Vagama koje sam ja upoznala
zasto vi barenje i saranje okolo smatranje varanjem, ako doticna osoba nije u vezi s nijednom od tih osoba? mislim, to sam najcesce cula kad tako netko se vidja s nekim od tih osoba cesce (ali nisu u vezi!), ali se bari znaci i sdrugima okolo.... zasto to smatrate varanjem ovog prvog (kojeg se vidja cesce) ? pa cak i onda kad ne postoji nitko tko je ucestao nego eto, covjek se voli zabavljat na takav nacin. zasto to identificirate kao varanje?
Hmm...zato što vage žive za ljubav...ona nas pokreće...i mi u svakom vezivanju tražimo više od obične strasti...za vage to nema smisla...zato nam to smeta i poželimo da je taj netko potpuno naš...do nekog idućeg koji je bolje svladao umijeće ljubavi (iako, iz mog iskustva, škorpioni nisu tako imuni na vage...ako se prava vaga nađe u blizini, zaboravit će sve druge i poželjet će i potrudit se da ona bude samo njegova...i Božja...)
Godišnja doba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 23:43   #1015
Hm to me podsječa na moju po podznaku škorpiju i mene vagu jelte
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 01:03   #1016
cure, please pomoć!

imam dečka lava već 6 godina smo zajedno ,ali već oko godinu dana se dopisujem sa jednom muškom djevicom- poludjela sa za njim.
stvar je u tome što me jako privlači, premda mi djeluje da nemamo ništa zajedničko. iskreno, htjela bi ga zavodit, al nemam pojma koji je put do njegova srca. nekako je sav nježan, a opet opak. stalno mi govori da sam zgodna, šalje puse ( vidio me na slici samo) i onda odjednom počne "kritizirat" da sam previše blijeda, da ovo- da ono.
i što uopće znači kad ti tip šalje puse u nos i čelo- zna da sam u vezi i pravi se da je to sve nevino. a znam da nije.

btw: ja sam vaga i stalno koketiram. totalno sam iskompleksirana u stvarnom životu ali kad me netko počne barit, poludim.
enydymion_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 21:07   #1017
Quote:
enydymion_girl kaže: Pogledaj post
cure, please pomoć!

imam dečka lava već 6 godina smo zajedno ,ali već oko godinu dana se dopisujem sa jednom muškom djevicom- poludjela sa za njim.
stvar je u tome što me jako privlači, premda mi djeluje da nemamo ništa zajedničko. iskreno, htjela bi ga zavodit, al nemam pojma koji je put do njegova srca. nekako je sav nježan, a opet opak. stalno mi govori da sam zgodna, šalje puse ( vidio me na slici samo) i onda odjednom počne "kritizirat" da sam previše blijeda, da ovo- da ono.
i što uopće znači kad ti tip šalje puse u nos i čelo- zna da sam u vezi i pravi se da je to sve nevino. a znam da nije.

btw: ja sam vaga i stalno koketiram. totalno sam iskompleksirana u stvarnom životu ali kad me netko počne barit, poludim.
Saberi se duso. To je ipak samo dopisivanje. A ostalo je izmislila tvoja masta.
Pravog kontakta nema, a pusa u nos i celo, vjeruj mi, kao da si malo dijete pa te neki striko tako ljubi.
Pripazi ti malo svog lavica, a djevicu kada te vec izludjuje, pokusaj totalno demistificirati jednim ful kontaktom, da znas stoje to sto te izludjuje na njoj. Djevice su poprilicno zemljana, prizemna bica koja vjecito nesto kritiziraju i traze dlake u jajetu. Za djevicu nije tako kaoticna vaga koja je stalno u nekom zaljubljenom stanju u vise osoba.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 02:40   #1018
ja sam vaga i u podznaku ovan i totalno sam lud u mozak...nisam neodlučan,volim lijepe stvari ali ne volim kako da kažem izdrkavanja,kad nešto odlučim onda mora bit tako,ali uglavnom totalno otkačen
kuyt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 15:34   #1019
Quote:
kuyt kaže: Pogledaj post
ja sam vaga i u podznaku ovan i totalno sam lud u mozak...nisam neodlučan,volim lijepe stvari ali ne volim kako da kažem izdrkavanja,kad nešto odlučim onda mora bit tako,ali uglavnom totalno otkačen
Nemoj se uvrijediti ali ti rijecnik koji koristis uopce nije rijecnik koji bi makar i muska vaga koristila. Ne vjerujem da bi podznak bio toliko jak i da tako nastupas.
Ne sjecam se do sada da je na ovoj temi neko tako ruzno nesto napisao.
Saberi se malo. Pa nam se onda javi i napisi sto radis u zivotu, sto su ti ciljevi, sto je ono sto mislis da spada u horoskopu vagi, itd, itd. bez ruznih rijeci koje nista ne pojasnjavaju vec nas informiraju o tvojoj kulturi/nekulturi.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 04:10   #1020
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Nemoj se uvrijediti ali ti rijecnik koji koristis uopce nije rijecnik koji bi makar i muska vaga koristila. Ne vjerujem da bi podznak bio toliko jak i da tako nastupas.
Ne sjecam se do sada da je na ovoj temi neko tako ruzno nesto napisao.
Saberi se malo. Pa nam se onda javi i napisi sto radis u zivotu, sto su ti ciljevi, sto je ono sto mislis da spada u horoskopu vagi, itd, itd. bez ruznih rijeci koje nista ne pojasnjavaju vec nas informiraju o tvojoj kulturi/nekulturi.
šta sam rekao ružno...izdrkavanje,a kad nisam mogao smislit bolju riječ,to je kako bi objasnio kad je nekom bitnija forma od sadržaja,npr omot čokolade od same čokolade...neznam koliko je podznak jak,ali sad da ću stalno sve rješavat mirnim i diplomatskim putem.baš i ne,prvi put da,ali ako ne ide ne ide...lud u mozak,a ko nije danas...volim brzinu,adrenalin i takve stvari...neznam baš kako se računaju oni plutoni u vagi,mars u ovnu i te stvari,ali pokušat ću to nać na netu,pa napišem tu,a ako se ti razumiješ u to onda češ mi pojasnit
kuyt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.