Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2015., 13:39   #801
dešava mi se prečesto da neposredno prije nego se probudim sanjam kako mi neki ful autoritativan i uvjerljiv glas, ništa drugo-samo glas, govori neke strašno pametne stvari i životne istine. bude tako intenzivno uvjerljivo da bez ikakve dileme znam da je točno tako. još par trenutaka dok sam budna mi je onako, vau, jebote... , a onda zaboravim.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 13:45   #802
Sanjala sam da je nas par u nekom starom stanu i Filip Ridicki i ja se budimo na velikom kauču u dnevnoj sobi. Oko nas svi spavaju po podu i stolicama i neka nam cura nosi kavu iz kuhinje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 13:46   #803
Sanjala sam da je jedna zdjela iz moje kuhinje bila nesretna jer ju nisu izabrali za neko natjecanje i ta je jedina ostala. Zelena je, duboka i plastična.
Najozbiljnije.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 18:46   #804
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
Sanjala sam da je jedna zdjela iz moje kuhinje bila nesretna jer ju nisu izabrali za neko natjecanje i ta je jedina ostala. Zelena je, duboka i plastična.
Najozbiljnije.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 13:00   #805
sanjala sam da sam se ozbiljno namjerila okrečit stan, bila sam pod punom opremom za krečenje, al nisam bila baš sigurna u odabir boje za dnevni boravak pa sam pitala dečka za mišljenje, a on umjesto da mi kaže koja nijansa se njemu sviđa, mi je zabranio da se penjem na ljestve bila sam ljuta jako u snu
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 14:16   #806
sanjala sam da sam prevarila dečka i da sam se ljubila s nekim drugim i bilo je tako dobro i seksi
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 23:43   #807
Vampiri su cuvali Draculin grob u nekom podrumu a ja sam usla s nekim notesom (valjda radit neke biljeske za faks) pa su se ti ukoceni vampiri koju su stajali na dovratku poceli micati i ja sam pobjegla u neku crnu vodu i taj jedan je isao za mnom.
Nisam uspjela opisati sarkofag u tekicu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:38   #808
Ja sam sanjao da sam se sprijateljio s majmunom, shvatio sam da je pametan jednako kao i ljudi i rekao sam mu da je jedina razlika između nas to što on ima dlaku.

Sanjao sam da sam skupa sa svojom obitelji bio u svemiru i da smo se stalno slikavali pored neke biljke s ogromnim zelenim listovima koja je rasla usred svemira. A onda smo bili u nekom prozirnom tunelu letjeli ultrabrzinom na kraju je to puklo i cijela obitelj mi je umrla.

Sanjao sam da smo imali probu sa zborom na pozornici na kojoj je bila žirafa i nakon toga sam voditeljici davao autogram na poseban tablet koji se zove WhatsApp Hanger.

Sanjao sam da je mama moje kolegice kupila večeru u menzi za osam nas i nije htjela prihvatit da kupi na moju iksicu jer je tvrdila da ako plati punu cijenu da će joj doći povrat poreza na OneDrive.

Sanjao sam usred jednog sna da je pala bomba, odjednom je sve postalo sivo, mračno i tiho i cijela moja obitelj je bila krvava i puna rana. Na kraju su umrli a ja sam od muke vrištao zašto se meni ovo dešava i zašto ovo nije san. Srećom da je bio.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 22:45   #809
Ako ću ikada čitati budalaštine što sam ovdje pisala - sanjala sam da me neki čovjek ganja po kvartu s ogromnim nožem. Sakrila sam se u nekom dućanu i kako to u snovima biva, naravno da me našao. Cijelo vrijeme mi je vikao da će me narezati kao pršut. U jednom trenu me zarezao po ruci i probudila sam se prije nego sam mu uspjela uzvratiti. Inače se baš i ne borim u snovima tako da je ovo bio napredak, kao i izjave posjetioca, a ova je odzvanjala snom: "Narezat ću te kao pršut!".
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 04:49   #810
Sanjadoh da sam u nekakvom samostanu, sjemenistu,
pohodim predavanje na kojem je tema novi grcki ministar
financija.
(like, really? )

Po izlasku iz kompleksa samostana, ljudi se guzvaju, naguravaju,
i uz mene se tiskaju 3 - 4 americka hipsterska klosara,
koji me, u biti, kroz to naguravanje, pokusavaju dzepariti.

Vrzmaju se oko mene, ko fol, medjusobno se segace,
jedan dovikuje - C'mon dude, fuck this shit, let's go to Mexico instead!,
drugi se nagurava s njime, dok treci migolji izmedju njih dvojice cijelo vrijeme,
a ja jebeno ZNAM da su mu ruke po mojim dzepovima (ali u dzepovima nema nista
jerbo nosim one fisherman's pants kupljene u Bangkoku, a u njima nikad nista
ne nosim).

Dodijava mi njihova farsa, tom wannabe dzeparu se unosim u facu i urlavim:

ODJEBI!!!!

- tako glasno da citav samostan odzvanja, od zvonika do kripti,
nakon cega doticni pocinje s nekakvim verbalnim prijetnjama a'la Z. Mamic.

Ne budi lijen, pomlatim se su njima u dvoristu samostana
i kolovodji glavu zakucam o beton, sve dok nas pRatri
nisu razdvojili.

A onda su casne, one mlade, do 64 ljeta, navalile ostavljat svoje kontakte.
(dobro, nisu, ali taman su trebale, kad sam se probudio.
Uostalom, sta vi znate jesu li ili nisu, moj je san i bilo je kako ja kazem )

E da, mislim da bi ovo bila vise - manje prikladna glazbena numera za ovaj san
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 09:03   #811
ti si puko skroz.
ono, speaks volumes...homoerotski moment, antiklerikalizam, antiliberalnikapitalizam, malo i o frankfurtskoj školi, bunt pojedinca...

naveo si me na razmišljanje, prvenstveno o fisherman's pants i o tome kako si ih dugo želim i da zašto ih ne kupim.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 22:08   #812
Najbolje ce bit da se ja izvalim na kakav kauc i piljim u plafon,
a ti me pocnes ispitivati o mojoj mami
i praviti biljeske na tu temu.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
...homoerotski moment
What happens in Thailand, stays in Thailand

Uostalom, to su lazi i objede -_-

Quote:
naveo si me na razmišljanje, prvenstveno o fisherman's pants i o tome kako si ih dugo želim i da zašto ih ne kupim.
Sta ne rade jos uvijek ona dva ducana u Jegerhornu? Koje pare ona zena zgrce (ili je zgratala, whatever);
par puta godisnje iz Indije dotegli kontejner robe, kupljene budzasto, i onda to ovdje prodaje po zlato.

Respekt.
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 23:52   #813
sanjala sam jednog psa lutalicu koji luta tu po okolici


tako mi ga je žao
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 17:02   #814
sanjala sam da je izbio neki rat/da san se našla usred ratne zone, i kao s hrpom ljudi idem nać sklonište u nekakavom luksuznom hotelu
tam u lobbyju gledamo telku i na vijestima nabrajaju koji su sve novinari poginuli zadnjih par sati, te objavljuju njihove fotografije
jedan od ubijenih novinara na slici nosi zlatne cipele na špic, iz nekog čudnog razloga ja počnem brijat da su ga zbog tih cipela ubili
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 03:53   #815
Sanjao sam da mi se familija, kao takova,
spori na sudu sa lokalnom samoupravom u Rijeci,
jer su nacionalizirali nekretninu koja je generacijama
u posjedu moje familije.

U biti, bila je nasa, pa su je preoteli fratri (ah taj Kaptol),
pa je onda drzava s dolaskom komunizma to zdipila od njih,
i sad se natezemo po sudu i pokusavamo dokazat pravo na vlasnistvo.
(di je Kissy kad je covik treba).

E da, inace, nekretnina o kojoj je rijec u snu je gradska vijecnica, ni manje ni vise.

Pa ti sad budi pametan.
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 12:30   #816
eh. ja sam jednom sanjala kako šetam po njujorku i stanem ispred neke zgrade/ nebodera. dignem pogled a ono na ploči moje ime piše. ful gotamovska zgrada, neki art deko, crveni granit, onak, velebna u pičkumaterinu. i ajde reci.

e da; prošla sam cijeli ny u stritvjuu da ju nađem- ne postoji.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 03:20   #817
Sanjao sam da sudjelujem na sastanku agenata francuske obavjestajne sluzbe,
koji se odrzava nekakvom masliniku (Gecemanij?, ali sudeci po reljefu, negdi u blizoj okolici Splita),
nakon cega smo se razisli i svakoga od nas je pokupio zasebni taxi kombi, neki su bili Citroenovi, neki Fiatovi; ti sta su se
odvezli u talijanskim kombijima su automatski bili pod prismotrom
kao domaci izdajnici. Tu je bila i neka kolegica agentica, zvucnog
francuskog imena ... nesto sa 'hhrhh'tipa Ahhrhhienne, Ahhrhhmelle, Mahhrhhiette ili tako nesto.

Inace, kolegica agentica u snu totalno baca na Famke Janssen (tiha patnja),
i mi nekako zavrsimo u istom taksiju, nesto pricamo o poslu,
a onda se odjednom pojave nekakvi psi... i tu se negdi probudim, pojma nemam
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 19:42   #818
majke vam ga, na kojim ste vi drogama


edit: joj ljudi sorry, fulala sam topik
još čitam ove moje "gutače" i mislim si: jebatesuviled, pa koji im je doš'o?

nastavite
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 20:38   #819
hahaha
al ovo ti je odličan topik, a posebno me razveseli kad vidim da je elf neš ostavio. jebote, to su gotovi filmski scenariji B produkcije.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 21:14   #820
je l?
pa upratićemo onda... je l bude i štogod akcije?
sorry na off-u, al ja već dugo ništ ne sanjam
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.