Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2008., 21:13   #81
di ste kupovali dekice, kakve i po kojoj cijeni?
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 21:37   #82
ja nisam još kupila, ali kupiti ću "običnu" mikrobirastu za odrasle i prerezati ju na 2, pošto cijene dječjih nisu normalne, a i bolji je izbor ovih za odrasle.
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 21:44   #83
Quote:
Leptiric kaže: Pogledaj post
di ste kupovali dekice, kakve i po kojoj cijeni?
ja kupila jednu u aladinu, 130kn, jako je fina, mekana i kvalitetna
a drugu mi je kupila mama u bambiju, isto kvalitetna..istu, a cijena dupla, skoro sam je zadavila kad sam vidjela....
dječji uzorci..
a tim da imam jednu malu frotirsku, običnu..
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 21:45   #84
ja sam večeras slučajno zalutala u Mali princ kupiti nešto jednoj bebi za rođendan i gledala dekice 200,00 kuna...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 21:55   #85
Ja sam već neko vrijeme u potrazi za savršenom dekicom Hoću onak mekanu jako, da nije čisti poliester i da ima onaj fini satenski rub, da je po mogućnosti bež i da ima medeka na sebi jesam zahtjevna ali naći ću ju pa makar, joooooooj! A još ću kupiti ovu ili ovu a možda i obje, ako ne nađem ovu gore navedenu savršenu
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 21:56   #86
seljanko oš muzičku želju uz to...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 22:10   #87
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
Ja sam već neko vrijeme u potrazi za savršenom dekicom Hoću onak mekanu jako, da nije čisti poliester i da ima onaj fini satenski rub, da je po mogućnosti bež i da ima medeka na sebi jesam zahtjevna ali naći ću ju pa makar, joooooooj! A još ću kupiti ovu ili ovu a možda i obje, ako ne nađem ovu gore navedenu savršenu
Ja imam nešto slično, doduše 90% poliakrilno vlakno, 10% poliestersko vlakno. Kao Piere Cardin. Bijela je sa nekakvim plavim rubom (ne znam jel to saten), i na sredini ima bilejo plavog medu. Dimenzija 90 x 120. Jako je slatka. Dobila ju, a na kutiji vidim da je iz Lanetee. Pogledaj tam, možda nađeš nekaj kaj će ti odgovarati.
nestrpljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:14   #88
Ja ih imam 4.Prvu sam kupila u crtiću-jako slatka, bijela , mekana s nekakvim mišem čini mi se, poliester je, nije puno koštala, mislim sedamdesetak kuna.Drugu sam kupila u Magmi u King Crossu-isto bijela s medekom naprijed a s druge strane pamuk s medekima.Treća je roza iz H&M-a, jedna strana isto poliester druga pamuk s uzorcima nekih šumskih životinja.I četvrtu Pierre Cardin jako debelu mi je kupila mama isto s nekim medekima i šta ja znam...Ta je i najtoplija pa ću u koristit za kolica sad po zimi...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:36   #89
Ja sam danas naletila na dekice u Mercatoru i uzela dvije, 60% pamuk, 40% akril, fine, mekane, imaju svijetlo plave, zelene i bež, a dođu samo 65 kn.
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 11:29   #90
evo ja naručila 2 pamučne tzv. cellular dekice za 94kn s poštarinom, bež boja veličina 75x100cm s ebaya, pošto sam takvu vidjela u bebi media za preko 200kn

Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 11:34   #91
ja sam kupila dekicu u osh kosha za 190 kuna... jedna strana 100% pamuk bijela s rozim detaljima, druga 80% pamuk i 20% poliester roza... zadovoljna sam jer sam trazila pamuk, a sve pamucne sta sam nasla su bile toliko tanke da ne znam cemu uopce sluze, a od poliestera nisam tila kupovat iako su one puno mekse i toplije... ova kombinacija mi je ok...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 12:13   #92
Quote:
nestrpljiva kaže: Pogledaj post
Ja imam nešto slično, doduše 90% poliakrilno vlakno, 10% poliestersko vlakno. Kao Piere Cardin. Bijela je sa nekakvim plavim rubom (ne znam jel to saten), i na sredini ima bilejo plavog medu. Dimenzija 90 x 120. Jako je slatka. Dobila ju, a na kutiji vidim da je iz Lanetee. Pogledaj tam, možda nađeš nekaj kaj će ti odgovarati.
ove dekice od Piere Cardina su predobre ........ nasa je prana vec bar 5 puta u vesmasini i izgleda kao nova, ne treba peglat, mekana, ma milina ....... za drugo dijete cu kupit isto takvu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 16:39   #93
E ja sam skužila kako se zove dekica koju tražim
Dakle tražim antialergijsku dekicu (daleko su najmekše) pa ako netko zna di ima normalna bez puno detalja (našla sam jednu u baby media shopu nakinđurenu do bola) nek mi javi
P. Carrdin su mi ok, ali nije to ta mekoća iako su mekane i ima ih lijepih, jednu sam zapikirala ako ne nađem ni jednu drugu...

Pamučne dekice su inače za ljeto proljeće, kad bebu ne treba previše utoplit
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:38   #94
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
E ja sam skužila kako se zove dekica koju tražim
Dakle tražim antialergijsku dekicu (daleko su najmekše) pa ako netko zna di ima normalna bez puno detalja (našla sam jednu u baby media shopu nakinđurenu do bola) nek mi javi
P. Carrdin su mi ok, ali nije to ta mekoća iako su mekane i ima ih lijepih, jednu sam zapikirala ako ne nađem ni jednu drugu...

Pamučne dekice su inače za ljeto proljeće, kad bebu ne treba previše utoplit
nisu sve deke iste, nasa je antialergijska i nema onaj prosiven rub sa trakom nego samo onako koncem kao na ruke prosiveno a ima i onih joj kak da ih opisem koje su slcne flisu ali te su tvrdje, neznam kak da ti to docaram
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:59   #95
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
E ja sam skužila kako se zove dekica koju tražim
Dakle tražim antialergijsku dekicu (daleko su najmekše) pa ako netko zna di ima normalna bez puno detalja
Adax
__________________
...a nije bilo jabuke ?
još 5 dana....
Ticker
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 12:30   #96
meni su stokke dekice odlicne ali su i skuplje
J_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 13:49   #97
Quote:
J_a kaže: Pogledaj post
meni su stokke dekice odlicne ali su i skuplje
bas sam ih gledala u Kiki..najobicnija flis dekica sa onim kolutekima nacrtanim i bila je oko 600 - 700 kuna i to samo zato sto je Stokke, a takvu kupis bilo gdje drugdje za max 100 kuna ali ne pise Stokke
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 16:36   #98
http://www.backinaction.co.uk/images...anket-blue.jpg

Nije ni 700 ni 800kn nego max.400kn
J_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 10:26   #99
Quote:
J_a kaže: Pogledaj post
http://www.backinaction.co.uk/images...anket-blue.jpg

Nije ni 700 ni 800kn nego max.400kn
U Kiki je ona dekica kojoj je bijela boja podloga a po sebi ima sarene kolutice i od flica je kostala oko 799-800 kuna pa eto... ja govorim takodjer o cijenama kod nas a ne vani
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 10:51   #100
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
U Kiki je ona dekica kojoj je bijela boja podloga a po sebi ima sarene kolutice i od flica je kostala oko 799-800 kuna pa eto... ja govorim takodjer o cijenama kod nas a ne vani
tu s koluticima ne znam ali ova u kiki nije vise od 400, moj sin ju je dobio i kuma nece reci cijenu ali kaze da nije preko 400
J_a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.